Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Tour de Trondheim -jaktstartDataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim 16. september 2011

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Lien

Selbu OK

12:54

+0:00

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Viken

Byåsen IL

20:38

+0:00

DSQ

Charlotte Sætherhaug

OL Trollelg

1:03:22

112 114 117

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

10:04

+0:00

2.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

12:18

+2:14

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

12:51

+2:47

4.

Vibeke Dengerud

Steinkjer OK

16:47

+6:43

5.

Martine Klock Fleten

Wing OK

17:44

+7:40

6.

Anna Renolen

Wing OK

21:26

+11:22

7.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

22:24

+12:20

8.

Malin Opøien

OL Trollelg

24:55

+14:51

9.

Vera Melkild

Freidig

28:17

+18:13

10.

Hege Lien

Selbu OK

30:07

+20:03

11.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

34:59

+24:55

12.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

45:15

+35:11

13.

Andrine Viken

Byåsen IL

52:59

+42:55

DNS

Jorunn Leithe

Selbu OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

10:01

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

15:31

+5:30

3.

Kjersti Dengerud

Steinkjer OK

16:34

+6:33

4.

Line Sølberg

IL Leik

21:30

+11:29

DSQ

Hilvi Emerense Hamar

Freidig

14:50

130

DSQ

Helga Stenvik

Byåsen IL

27:13

35 34

DNS

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

DNS

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

Freidig

11:12

+0:00

2.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

12:44

+1:32

3.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

12:56

+1:44

4.

Kaja Bø Timestad

Freidig

13:58

+2:46

5.

Karen Oline Kolstad

Freidig

14:12

+3:00

6.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

14:36

+3:24

7.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

14:37

+3:25

8.

Tora Green Matberg

Frol IL

15:19

+4:07

9.

Norunn Dengerud

Steinkjer OK

16:56

+5:44

10.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

17:15

+6:03

11.

Andrea Vindal

Wing OK

17:19

+6:07

12.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

18:17

+7:05

13.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

18:43

+7:31

14.

Anna Solberg

OL Trollelg

19:00

+7:48

15.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

22:30

+11:18

16.

Hanne Schei Haugen

Byåsen IL

25:18

+14:06

DNS

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

DNS

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

DNS

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Galaaen Røsseth

Selbu OK

17:30

+0:00

2.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

20:40

+3:10

3.

Åsta Wibe

Frol IL

21:16

+3:46

DNS

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Høiås Sæther

Freidig

13:26

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

14:24

+0:58

3.

Gunhild Kvistad

Steinkjer OK

14:28

+1:02

4.

Rine Hanssen

Byåsen IL

14:29

+1:03

5.

Ingrid Gjersvold

Ålen IL

15:55

+2:29

6.

Sigrid Melkild

Freidig

17:19

+3:53

7.

Turid Arnesen

Byåsen IL

18:24

+4:58

8.

Gøril Eide

Byåsen IL

19:32

+6:06

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

20:49

+7:23

Brutt

Susanna Brynhildsen

Wing OK

DNS

Siw Sellæg

OL Trollelg

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

13:15

+0:00

2.

Karin Galaaen

Selbu OK

15:22

+2:07

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

9:24

+0:00

35

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

13:53

+4:29

3.

Einar Eide

Byåsen IL

14:16

+4:52

4.

Jonas Vindal

Wing OK

18:05

+8:41

DNS

Nikolai Renolen

Wing OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Wing OK

9:50

+0:00

2.

Mats Eidsmo

Freidig

11:46

+1:56

3.

Martin Selmer

Freidig

16:56

+7:06

4.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

39:43

+29:53

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Thoresen

OL Trollelg

10:00

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

11:06

+0:00

2.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

12:20

+1:14

3.

Preben Antonsen

Byåsen IL

12:23

+1:17

4.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

12:36

+1:30

5.

Johannes Midtbø

Wing OK

12:51

+1:45

6.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

14:09

+3:03

7.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

14:31

+3:25

8.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

15:54

+4:48

9.

Håvard Eidsmo

Freidig

16:07

+5:01

10.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

18:24

+7:18

11.

Torgeir Andresen Klevstuen

OL Trollelg

29:16

+18:10

12.

Odin Løvås

Freidig

32:49

+21:43

13.

Sondre Bakkhaug

OL Trollelg

45:03

+33:57

DSQ

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

25:32

88

DSQ

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

45:36

35 34

DNS

Brynjar Forseth

OL Trollelg

DNS

Nils Ola Kvam

Freidig

DNS

Øyvind Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Are Helle Mårdalen

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

10:45

+0:00

2.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

11:48

+1:03

3.

Vegard Ressem

Frol IL

12:09

+1:24

4.

Ola Keiserås

IL Leik

12:33

+1:48

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

12:56

+2:11

Utskrift viser fullført løp.

6.

Vegard Sporstøl

Malvik IL

13:35

+2:50

7.

Jonas Ressem

Frol IL

14:00

+3:15

8.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

14:11

+3:26

9.

Vegard Hassel

Malvik IL

15:24

+4:39

10.

Rein Mårdalen

Freidig

17:10

+6:25

11.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

17:14

+6:29

12.

Jon Arvid Gjersvold Haug

Freidig

18:29

+7:44

13.

Torgeir Leithe

Selbu OK

19:45

+9:00

DNS

Johannes Okkenhaug

Frol IL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

13:46

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

14:07

+0:21

3.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

14:25

+0:39

4.

Brage Sæther

Freidig

15:33

+1:47

5.

Sindre Johannessen

Wing OK

15:56

+2:10

6.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:41

+2:55

7.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

17:26

+3:40

8.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

17:30

+3:44

9.

Kristian Øien

OL Trollelg

17:35

+3:49

10.

Mattis Holt

Freidig

18:46

+5:00

11.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

19:29

+5:43

DSQ

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

20:48

115 71 117 72 74

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

10:47

+0:00

2.

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

11:57

+1:10

3.

Sturla Sæther

Freidig

12:13

+1:26

4.

Jostein Mårdalen

Freidig

13:17

+2:30

5.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

13:44

+2:57

6.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

13:47

+3:00

7.

Geir Paulsen

OL Trollelg

13:52

+3:05

8.

Olle Malmring

Freidig

13:55

+3:08

9.

Øyvind Schjelderup

Freidig

14:02

+3:15

10.

Brage Keiserås

IL Leik

14:21

+3:34

11.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

14:56

+4:09

12.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

15:26

+4:39

13.

Jon Vindal

Wing OK

16:25

+5:38

14.

Knut Hagen

Byåsen IL

16:38

+5:51

15.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

16:49

+6:02

16.

Agnar Renolen

Wing OK

17:52

+7:05

17.

Stein Erik Fleten

Wing OK

19:16

+8:29

DNS

Arild Heggeset

Freidig

DNS

Arild H Clausen

Freidig

DNS

Harald Storrønning

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

13:09

+0:00

2.

Terje Schjølberg

Røros IL

14:02

+0:53

3.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

14:16

+1:07

4.

Terje Kanstad

Wing OK

14:26

+1:17

5.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

14:45

+1:36

6.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

15:36

+2:27

7.

Helge Eriksen

Byåsen IL

16:47

+3:38

8.

Terje Midtbø

Wing OK

16:56

+3:47

9.

Helge Rustad

Freidig

18:08

+4:59

10.

Geir Owren

Freidig

19:16

+6:07

11.

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

19:32

+6:23

12.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

23:36

+10:27

13.

Geir Aune

Bjugn IL

29:04

+15:55

14.

Rune M. Holt

Freidig

33:39

+20:30

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

Freidig

16:33

+0:00

2.

Gunnar Jarle Drivvold

Selbu OK

22:26

+5:53

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

19:40

88 34

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

12:45

+0:00

2.

Bård Nonstad

OL Trollelg

12:58

+0:13

3.

Dag Lofthus

Lillehammer OK

13:24

+0:39

4.

Tomas Eidsmo

Freidig

13:46

+1:01

5.

Simen Aamodt

NTNUI

15:29

+2:44

6.

Morten Severin Saue

IL Tyrving

15:50

+3:05

7.

Adam Braveny

NTNUI

15:52

+3:07

8.

Tommy Schmid

OL Trollelg

15:54

+3:09

9.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

16:05

+3:20

10.

Snorre Hansen

Byåsen IL

16:53

+4:08

11.

Jørgen Fiskum

Frol IL

16:55

+4:10

12.

Jan Sochor

NTNUI

16:59

+4:14

13.

Lars Owren

Freidig

17:02

+4:17

14.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

17:21

+4:36

15.

Martin Hoset

NTNUI

17:40

+4:55

16.

Håkon Leithe

Selbu OK

18:45

+6:00

17.

Vegard Grøn Li

Freidig

21:22

+8:37

18.

Erik Olsen

NTNUI

32:00

+19:15

19.

Erlend Skogland

NTNUI

53:40

+40:55

DSQ

Jan Schmid

OL Trollelg

13:47

115 71 117 72 74

DSQ

Stig Magnar Løvås

Freidig

42:13

31 33 35 36 37 38 39 40 115 71 117 72 7...

DNS

Carl Petter Lyngen

Frol IL

DNS

David Gottfridsson

Lillomarka OL

DNS

Sindre Sæther

Freidig

DNS

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

DNS

Per Melander Often

NTNUI

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

14:25

+0:00

2.

Sara Profors

Frol IL

14:39

+0:14

3.

Fredrikke Nohr Moth

Halden SK

14:50

+0:25

4.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

14:52

+0:27

5.

Marit Vala

NTNUI

15:13

+0:48

6.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

15:50

+1:25

7.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

15:59

+1:34

8.

Gunhild Rogne Halland

Varegg Fleridrett

16:44

+2:19

9.

Julie Arnesen

Byåsen IL

17:36

+3:11

10.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

19:06

+4:41

11.

Katarina Johansen

ATU Kosice

19:33

+5:08

12.

Rannveig Jørgensen

Frol IL

20:54

+6:29

13.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

21:43

+7:18

14.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

21:50

+7:25

DSQ

Marit Irene Kvittem

Freidig

19:19

71


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2011, 18:45:56

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

195

Antall startet:

172