Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

MM lang 14. september 2023

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

23:07

+0:00

11:00

2.

Anna Brevig-Jonas

OK Moss

31:08

+8:01

14:49

3.

Juliane Brevig-Jonas

OK Moss

39:00

+15:53

18:34

4.

Solveig Finstad Klubnes

OK Moss

1:00:38

+37:31

28:52

5.

Sofie Klubnes

OK Moss

1:01:02

+37:55

29:03

DSQ

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

23:05

75

Klasse: D12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

29:18

+0:00

10:27

2.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

31:35

+2:17

11:16

3.

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

37:19

+8:01

13:19

Klasse: H12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solan Løken

OK Moss

57:02

+0:00

20:22

2.

Luka Kraskovskis

OK Moss

1:25:56

+28:54

30:41

Klasse: D17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Løken

OK Moss

57:05

+0:00

20:23

DSQ

Ine Marie Larsson

OK Moss

1:04:37

41 64 249

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

32:38

+0:00

10:52

249

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

35:29

+0:00

11:49

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

46:38

+0:00

10:21

47 48

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

48:10

+0:00

10:42

Klasse: D50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Holm

OK Moss

1:23:45

+0:00

18:36

Klasse: H60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

55:19

+0:00

12:17

2.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

56:47

+1:28

12:37

3.

Christopher Schive

OK Moss

58:36

+3:17

13:01

4.

Roy Gjerding

OK Moss

1:21:36

+26:17

18:08

Klasse: H-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egon Lundsrud

OK Moss

48:44

+0:00

10:49

2.

Morten Breimo

OK Moss

1:09:21

+20:37

15:24

Klasse: H50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

53:10

+0:00

9:00

2.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

56:39

+3:29

9:36

Brutt

Martin Eisvang

OK Moss

Klasse: D40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:58

+0:00

0:26

47 48 49 50 55 57 62 85

2.

Bente Lundsrud

OK Moss

1:46:56

+1:44:58

23:45

Klasse: D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Ida Elisabeth Finstad

OK Moss

1:11:31

55 57 91 92 85 31 249

Klasse: H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:00:00

+0:00

10:10

2.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:20:49

+20:49

13:41

DSQ

Sondre Lomeland

Ålgård Orientering

1:11:14

85

Klasse: H40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Jakobsen

OK Moss

52:31

+0:00

8:54

2.

Thomas Roskifte

OK Moss

56:06

+3:35

9:30

3.

Martin Malmstrøm

OK Moss

1:05:18

+12:47

11:04

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Rømcke

OK Moss

45:10

+0:00

15:03

DSQ

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:06:34

121 62 85

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

1:22:37

+0:00

27:32

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Arild Lindløv

OK Moss

55:17

+0:00

18:25

2.

Jan Jansen

OK Moss

57:21

+2:04

19:07

3.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

1:18:59

+23:42

26:19

Brutt

Odd Korslund

OK Moss

1:01:13

121 62 85 31

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Koren

OK Moss

1:23:36

+0:00

27:52

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Muriel Pauli

OK Moss

36:53

44

Klasse: D-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

42:39

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2023, 08:34:42

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46