Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 7 19. september 2023

Klasse: h11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

41:14

+0:00

Klasse: d13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilda Finborud Reigstad

IL Koll

39:36

+0:00

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

24:53

+0:00

Klasse: herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

36:15

+0:00

2.

Skage Grønneberg

Heming Orientering

37:57

+1:42

3.

Mikael Olauson

41:44

+5:29

4.

Eirik Næss-Ulseth

Heming Orientering

42:32

+6:17

5.

Helge Standal

IL Koll

42:38

+6:23

6.

Rolv Anders Systad

Lyn

43:22

+7:07

7.

Guttorm Egge

IL GeoForm

44:15

+8:00

8.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

44:19

+8:04

9.

Jonathan Fodstad

IL Koll

47:15

+11:00

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

52:47

+16:32

11.

Frank Åge Kippernes

Årvoll IL

53:35

+17:20

12.

Sindre Lian

IL Koll

53:41

+17:26

13.

Karsten Borge

BKOK

54:14

+17:59

14.

Jo Ulltveit-Moe

IL Koll

57:25

+21:10

15.

Kristoffer Jordheim

IL Koll

57:51

+21:36

16.

Frode Johansen

Equinor BIL - Oslo

58:09

+21:54

17.

Harald Rikheim

Klubbløs

59:58

+23:43

18.

Torstein Schjell

Armada

1:01:58

+25:43

19.

Martin Åm

IL GeoForm

1:05:47

+29:32

20.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:14:41

+38:26

21.

Tom Edvardsen

IL Koll

1:17:46

+41:31

Klasse: herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

28:41

+0:00

2.

Torkjell Skomedal

IL Koll

29:23

+0:42

3.

Per Kaarby

Over Toppen IL

29:50

+1:09

4.

Knud Bjørne-Larsen

IL Koll

31:46

+3:05

5.

Bo Bratsberg

33:10

+4:29

6.

Filip Engebretsen

33:57

+5:16

7.

Knut Anders Løken

IL Koll

33:58

+5:17

8.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

39:01

+10:20

9.

Uno Hanslien

56:16

+27:35

Avlest

Bård Natvig

Nittedal OL

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ole Owren Valmot

IL Koll

43:43

Oda Aamodt Øsebak

IL Koll

46:01

139

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

19:53

Hedda Robøle Løberg

IL Koll

40:11

Peter August Slagsvold

IL Koll

30:52

Lena Hammer

Vestre Akers SK

44:38

Ida Aki Holmgaard Andersen

IL Koll

46:40

Edvard Strand Vergeland

IL Koll

30:15

Nils Nikolaisen Østberg

IL Koll

29:39

Tuva Josefine Danino Mjøen

IL Koll

34:53

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

34:38

Maja Danino Mjøen

IL Koll

34:51

Agnes Haveland

IL Koll

35:01

Lou Cherel

Nydalens SK

29:46

Anna Grenborgen

IL Koll

34:38

Tor Grenborgen

IL Koll

32:21

Kjetil Aspelund

IL Koll

27:38

Anna Sexe

IL Koll

18:14

DSQ

Natanael Bregård

IL Koll

30:01

140 139

DSQ

Sigurd Haugerud

14:49

141 83 140 139 84 142 90

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:35

+0:00

2.

Ketil Berge

Vestre Akers SK

29:50

+3:15

3.

Bård Natvig

IL Koll

38:03

+11:28

4.

Randi Nilstad

IL Koll

39:56

+13:21

5.

Per Haugen

Lillomarka OL

41:37

+15:02

6.

Roar Gudding

Fossum IF

42:15

+15:40

7.

Øystein Madsen

Haugerud IF

48:31

+21:56

8.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

53:32

+26:57

9.

Unni Drage

Haugerud IF

55:43

+29:08

10.

Tor Drage

Haugerud IF

56:16

+29:41

11.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

57:47

+31:12

12.

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:06:34

+39:59

87

13.

Bjørn Hofstad

1:20:12

+53:37

Avlest

Eileen Vik

IL Koll

Klasse: damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

50:51

+0:00

2.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

50:55

+0:04

3.

Kjersti Hov

Tyrving IL

51:16

+0:25

4.

Guro Jordheim

Hemsedal IL

52:16

+1:25

5.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:17:08

+26:17

Klasse: damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

29:18

+0:00

2.

Aleidis Løken

Heming Orientering

29:37

+0:19

3.

Hanne Haugen-Jordheim

IL Koll

30:41

+1:23

3.

Hanne Haugen-Jordheim

IL Koll

30:41

+1:23

5.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

30:42

+1:24

6.

Marit Inngjerdingen

Heming Orientering

35:55

+6:37

7.

Gisela Sundelin Rørvik

Heming Orientering

37:43

+8:25

8.

Eli Berge

Fossum IF

41:27

+12:09

9.

Elise Hilland

IL Koll

45:33

+16:15

10.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

48:32

+19:14

11.

Aina Grymyr

Nordre Follo Orientering

1:03:05

+33:47

Avlest

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

Avlest

Hanne Haugen-Jordheim

IL Koll


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2023, 19:12:56

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

86

Antall startet:

86