Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Over Skauen 23. september 2023

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

1:39:30

+0:00

13:25

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lone Brochmann

Nydalens SK

2:19:29

+0:00

9:59

2.

Anita Hilleren

Eiker OL

3:04:11

+44:42

13:11

3.

Hege Holth Rekaa

Røyken OL

3:10:40

+51:11

13:39

Klasse: D 17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Fossøy

Eiker OL

1:17:07

+0:00

10:24

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

1:05:06

+0:00

8:47

2.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

1:13:47

+8:41

9:57

3.

Hege Feiring

Tyrving IL

1:14:12

+9:06

10:00

4.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:16:35

+11:29

10:20

5.

Hanne Løver Thon

Modum OL

1:28:09

+23:03

11:53

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

51:55

+0:00

7:00

2.

Gard Øvreås Viljugrein

OK Horten

1:34:22

+42:27

12:44

3.

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

1:50:48

+58:53

14:57

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

55:17

+0:00

7:27

2.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

1:01:52

+6:35

8:20

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:40:30

+0:00

7:11

2.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

1:47:42

+7:12

7:42

3.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

2:02:29

+21:59

8:46

4.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

2:02:52

+22:22

8:48

5.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

2:03:23

+22:53

8:50

6.

Anders Elvekrok

Eiker OL

2:03:46

+23:16

8:51

7.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

2:06:06

+25:36

9:01

8.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

2:10:28

+29:58

9:20

9.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

2:17:10

+36:40

9:49

10.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

2:23:43

+43:13

10:17

11.

Rasmus Mackenzie

Nydalens SK

2:44:26

+1:03:56

11:46

12.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

2:44:45

+1:04:15

11:48

13.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

3:15:37

+1:35:07

14:00

14.

Robert Fredriksen

Notodden OL

3:28:55

+1:48:25

14:57

15.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

3:34:49

+1:54:19

15:23

DSQ

Sindre Østgulen Deisz

Nydalens SK

51:14

107 104 110 111 112 113 117 120 122 121 117 114 11...

Klasse: H 17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

56:42

+0:00

7:39

2.

Tom Andre Alstadsæther

Eiker OL

1:17:01

+20:19

10:23

3.

Jens Hissingby Trandem

1:41:56

+45:14

13:45

4.

Martin Hovda Haugsand

1:41:58

+45:16

13:45

DNS

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Grotnes

Tyrving IL

1:00:10

+0:00

8:07

2.

Håvard Hågård

Konnerud IL

1:03:46

+3:36

8:36

3.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

1:04:34

+4:24

8:42

4.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

1:04:40

+4:30

8:43

5.

Per Slungaard

Tyrving IL

1:04:52

+4:42

8:45

6.

Hallvard Berg

Tyrving IL

1:08:29

+8:19

9:14

7.

Tore H. Hvideberg

OK Skeidi

1:09:51

+9:41

9:25

103

8.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:16:40

+16:30

10:20

9.

Espen Røste

Kongsberg OL

1:17:58

+17:48

10:31

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:24:31

+24:21

11:24

11.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

1:28:27

+28:17

11:56

12.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

1:34:22

+34:12

12:44

13.

Steinar Øvreås

OK Horten

1:34:37

+34:27

12:46

14.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:39:48

+39:38

13:28

15.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:42:01

+41:51

13:46

16.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:43:44

+43:34

13:59

17.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:50:58

+50:48

14:58

18.

Kolbjørn Kasin

Kongsberg OL

1:54:29

+54:19

15:26

DNS

Geir Sommerhein

OK Horten


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 september 2023, 13:49:33

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

55

Antall startet:

53