Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Tour de Trondheim -jaktstartDataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim/Ungdomsløp 17. september 2011

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ada Bredeveien Loe

SPK Freidig

34:24

Sebastian Bjerkan

Wing OK

13:40

Annika Bjerkan

Wing OK

31:35

Fredrik Bjerkan

Wing OK

23:30

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

14:13

Ane Malene Kolstad

SPK Freidig

24:58

Elise Ye Lunde

Malvik IL

29:45

Ingeborg A Sæternes

Byåsen IL

52:14

Erik Williams Strømsnes

Malvik IL

33:54

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

18:07

Kristina Fuglem

Malvik IL

23:29

Tora Kittilsen

SPK Freidig

30:56

Una Kittilsen

SPK Freidig

24:08

Mari Eidsmo

SPK Freidig

31:25

Ella Sandstad

SPK Freidig

37:52

Per Magnus Reitan

SPK Freidig

36:07

Silje Marie Nissen

SPK Freidig

30:34

Solveig Louise Nissen

SPK Freidig

30:35

Mathea Spets Storhov

SPK Freidig

15:24

Mathias Enebak Iversen

SPK Freidig

56:24

Øyvind Hyldmo

SPK Freidig

36:10

Guro Harbak Musum

OL Trollelg

34:14

Laurits Time

SPK Freidig

23:12

Emil Grønli

SPK Freidig

19:35

Håkon Holstad

SPK Freidig

19:55

Vegard Eidsmo

Wing OK

21:31

Håkon Sæternes

Byåsen IL

30:58

Mali Bredeveien Loe

SPK Freidig

27:42

Mads Andre Auran

Malvik IL

18:04

Sandra Dreier Nilsen

Mo Orienteringsklubb

26:27

Jonas Landsem Kristiansen

SPK Freidig

31:25

Guro Landsem Kristiansen

SPK Freidig

36:15

Ingrid Letnes Olsen

SPK Freidig

36:06

Jostein Tørum Haugerud

Wing OK

59:20

Aksel Michelsen

SPK Freidig

45:26

DSQ

Mali Bredeveien Loe

SPK Freidig

DSQ

Oskar Tangvold

SPK Freidig

DNS

Selma Gotaas

SPK Freidig

DNS

Ingrid Sofie Melting Haugskott

OL Trollelg

DNS

Even Lien

Selbu OK

DNS

Ingrid Longva

Byåsen IL

DNS

Kristina Johansen

SPK Freidig

1:02:07

101 130 40 75 113

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

49:48

Charlotte Sætherhaug

OL Trollelg

41:11

Kristine Gjersvold Haug

SPK Freidig

32:25

Tale Tanvik Skei

SPK Freidig

30:14

DNS

Frida Polle

OL Trollelg

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

20:47

+0:00

2.

Malin Opøien

OL Trollelg

22:29

+1:42

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

24:51

+4:04

4.

Vera Melkild

SPK Freidig

25:11

+4:24

5.

Ingrid Sand

Stjørdals-Blink Orientering

27:55

+7:08

6.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

29:20

+8:33

7.

Marie Longva

Byåsen IL

31:04

+10:17

8.

Hege Lien

Selbu OK

31:16

+10:29

9.

Andrine Viken

Byåsen IL

31:25

+10:38

10.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

32:07

+11:20

11.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

32:16

+11:29

12.

Anna Renolen

Wing OK

33:28

+12:41

13.

An-Elise Kvam

SPK Freidig

35:30

+14:43

14.

Dina Reitan

SPK Freidig

36:28

+15:41

15.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

39:01

+18:14

16.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

40:53

+20:06

DNS

Jorunn Leithe

Selbu OK

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristiane Mo

Wing OK

21:34

+0:00

2.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

22:15

+0:41

3.

Martine Klock Fleten

Wing OK

36:04

+14:30

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

26:34

+0:00

2.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

29:35

+3:01

3.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

33:06

+6:32

4.

Line Sølberg

IL Leik

33:29

+6:55

5.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

33:35

+7:01

6.

Malin Sandstad

SPK Freidig

34:11

+7:37

7.

Hilvi Emerense Hamar

SPK Freidig

34:29

+7:55

8.

Pernille Opheim

SPK Freidig

37:20

+10:46

9.

Oda Q Fossum

SPK Freidig

38:56

+12:22

10.

Helga Stenvik

Byåsen IL

39:18

+12:44

11.

Frida Opheim

SPK Freidig

39:43

+13:09

12.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

45:44

+19:10

DNS

Ingeborg Eide

Byåsen IL

DNS

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kathrine Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

38:19

+0:00

DSQ

Hanne Tørum Haugerud

Wing OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

SPK Freidig

34:24

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

35:25

+1:01

3.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

40:34

+6:10

4.

Eirin Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

41:39

+7:15

5.

Anna Solberg

OL Trollelg

42:48

+8:24

6.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

46:03

+11:39

7.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

47:27

+13:03

8.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

48:11

+13:47

9.

Tora Green Matberg

Frol IL

50:01

+15:37

10.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

53:06

+18:42

11.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

54:19

+19:55

12.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

55:14

+20:50

13.

Kaja Bø Timestad

SPK Freidig

1:01:51

+27:27

14.

Hanne Schei Haugen

Byåsen IL

1:05:05

+30:41

15.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

1:06:53

+32:29

16.

Andrea Vindal

Wing OK

1:07:01

+32:37

17.

Astrid Bro Kolstø

Stjørdals-Blink Orientering

1:17:30

+43:06

18.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:29:04

+54:40

DSQ

Elisabeth Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

126 108 111 124 131 37 127 125 104 88 115 129 12...

DNS

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

DNS

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mali Galaaen Røsseth

Selbu OK

55:52

+0:00

2.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:02:55

+7:03

3.

Åsta Wibe

Frol IL

1:09:31

+13:39

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

SPK Freidig

35:17

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

SPK Freidig

37:05

+1:48

3.

Gro Sandstad Eidsmo

SPK Freidig

39:07

+3:50

4.

Mona Høiås Sæther

SPK Freidig

40:04

+4:47

5.

Rine Hanssen

Byåsen IL

43:26

+8:09

6.

Gøril Eide

Byåsen IL

47:18

+12:01

7.

Turid Arnesen

Byåsen IL

50:29

+15:12

8.

Hilde Forbord

Malvik IL

50:33

+15:16

9.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

50:52

+15:35

10.

Rita Helen Sveen

Stjørdals-Blink Orientering

56:26

+21:09

11.

Ellen Nielsen

Stjørdals-Blink Orientering

1:13:14

+37:57

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

46:56

+0:00

2.

Karin Galaaen

Selbu OK

1:01:29

+14:33

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nikolai Renolen

Wing OK

37:05

Jonas Vindal

Wing OK

23:13

Jo Even Kolstad

SPK Freidig

19:53

Einar Eide

Byåsen IL

23:26

Vegard Kittilsen

SPK Freidig

18:28

Vegard Sand

Stjørdals-Blink Orientering

34:06

Lars Sandstad

SPK Freidig

18:45

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

22:30

Simen Spets Storhov

SPK Freidig

19:35

Mikkel Holt

SPK Freidig

29:07

Jonas Grønli

SPK Freidig

25:07

DSQ

Marius Ressem

Frol IL

DSQ

Matias Nissen

SPK Freidig

37:21

121

DNS

Vegard Tørum Haugerud

Wing OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

SPK Freidig

17:14

+0:00

2.

Mats Eidsmo

SPK Freidig

20:14

+3:00

3.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

27:48

+10:34

4.

Mathias Vindal

Wing OK

28:05

+10:51

5.

Ole Andreas Brækken

Byåsen IL

30:22

+13:08

6.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

49:37

+32:23

7.

Martin Selmer

SPK Freidig

49:58

+32:44

DSQ

Isak A Sæternes

Byåsen IL

2:00:58

123

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Alexander Brå

OL Trollelg

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

25:12

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

25:23

+0:11

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

26:00

+0:48

4.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

26:04

+0:52

5.

Johannes Midtbø

Wing OK

28:03

+2:51

6.

Magnus Gjersvold Haug

SPK Freidig

28:29

+3:17

7.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

28:46

+3:34

8.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

29:34

+4:22

9.

Sondre Bakkhaug

OL Trollelg

30:05

+4:53

10.

Adrian Opheim

SPK Freidig

30:07

+4:55

11.

Preben Antonsen

Byåsen IL

30:15

+5:03

12.

Johan Bakken Sørensen

SPK Freidig

33:43

+8:31

13.

Birk Gravdahl

Wing OK

37:04

+11:52

14.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

39:05

+13:53

15.

Torgeir Andresen Klevstuen

OL Trollelg

42:22

+17:10

16.

Håvard Eidsmo

SPK Freidig

46:36

+21:24

17.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

49:43

+24:31

DSQ

Odin Løvås

SPK Freidig

1:14:49

72 132 104 71 115 121 122 123

DNS

Nils Ola Kvam

SPK Freidig

DNS

Are Helle Mårdalen

SPK Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigmund Nyhus

SPK Freidig

41:47

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

32:55

+0:00

2.

Jonas Ressem

Frol IL

36:28

+3:33

3.

Ola Keiserås

IL Leik

38:43

+5:48

4.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

39:14

+6:19

5.

Vegard Ressem

Frol IL

41:41

+8:46

6.

Johannes Okkenhaug

Frol IL

44:11

+11:16

7.

Vegard Sporstøl

Malvik IL

44:51

+11:56

8.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

50:25

+17:30

9.

Rein Mårdalen

SPK Freidig

51:46

+18:51

10.

Vegard Hassel

Malvik IL

54:05

+21:10

11.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

59:22

+26:27

12.

Torgeir Leithe

Selbu OK

1:07:36

+34:41

13.

Jørgen Natvig Løvseth

Byåsen IL

1:10:24

+37:29

DSQ

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

33:55

39

DNS

Torbjørn Lunde

Malvik IL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Wing OK

40:14

+0:00

2.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

44:30

+4:16

3.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

45:07

+4:53

4.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

45:56

+5:42

5.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

47:07

+6:53

6.

Kristian Øien

OL Trollelg

50:27

+10:13

7.

Brage Sæther

SPK Freidig

51:39

+11:25

8.

Mattis Holt

SPK Freidig

55:29

+15:15

9.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

57:16

+17:02

10.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

58:58

+18:44

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

SPK Freidig

35:09

+0:00

2.

Jon Arne Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

36:53

+1:44

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

37:41

+2:32

4.

Sturla Sæther

SPK Freidig

40:02

+4:53

5.

Svein Terje Kolstad

SPK Freidig

40:34

+5:25

6.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

42:30

+7:21

7.

Geir Paulsen

OL Trollelg

44:12

+9:03

8.

Øyvind Schjelderup

SPK Freidig

45:18

+10:09

9.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

46:06

+10:57

10.

Brage Keiserås

IL Leik

46:57

+11:48

11.

Jostein Mårdalen

SPK Freidig

47:40

+12:31

12.

Snorre Sæternes

Byåsen IL

51:10

+16:01

13.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

53:02

+17:53

14.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

54:20

+19:11

15.

Tom Jacobsen

SPK Freidig

54:21

+19:12

16.

Agnar Renolen

Wing OK

54:54

+19:45

17.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

55:12

+20:03

18.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

56:28

+21:19

19.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

1:00:09

+25:00

20.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

1:00:28

+25:19

21.

Olle Malmring

SPK Freidig

1:03:08

+27:59

22.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:10:47

+35:38

23.

Jon Vindal

Wing OK

1:13:11

+38:02

DSQ

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

1:05:58

114 35 36

DNS

Robert Ressem

Frol IL

DNS

Harald Storrønning

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

44:01

+0:00

2.

Jostein Alvestad

Wing OK

46:03

+2:02

3.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

47:51

+3:50

4.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

47:54

+3:53

5.

Geir Owren

SPK Freidig

49:10

+5:09

6.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

51:11

+7:10

7.

Helge Rustad

SPK Freidig

55:16

+11:15

8.

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

55:40

+11:39

9.

Helge Eriksen

Byåsen IL

57:30

+13:29

10.

Terje Kanstad

Wing OK

1:01:02

+17:01

11.

Morten Skoglund

Byåsen IL

1:13:24

+29:23

12.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:17:27

+33:26

13.

Geir Aune

Bjugn IL

1:20:46

+36:45

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

OL Trollelg

35:32

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

43:22

+7:50

3.

Magnus Landstad

SPK Freidig

46:05

+10:33

DNS

Jan Olav Ormberg

Fana IL

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

OL Trollelg

35:53

+0:00

2.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

36:18

+0:25

3.

Tomas Eidsmo

SPK Freidig

37:26

+1:33

4.

Morten Severin Saue

IL Tyrving

39:09

+3:16

5.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

39:33

+3:40

6.

Jan Scmid

OL Trollelg

39:44

+3:51

7.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

41:44

+5:51

8.

Laiho Aapo Viljami

NTNUI

43:14

+7:21

9.

Petter Reinemo

NTNUI

43:41

+7:48

10.

Dag Lofthus

Lillehammer OK

44:06

+8:13

11.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

44:13

+8:20

12.

Jørgen Fiskum

Frol IL

44:39

+8:46

13.

Tommy Schmid

OL Trollelg

45:21

+9:28

14.

Johan Ivarsson

SPK Freidig

45:33

+9:40

15.

Vegard Grønli

SPK Freidig

45:39

+9:46

16.

Pål Kittilsen

SPK Freidig

49:19

+13:26

17.

Johan Eriksson

Linköpings OK

50:45

+14:52

18.

Stig Magnar Løvås

SPK Freidig

51:43

+15:50

19.

Simen Aamodt

NTNUI

54:27

+18:34

20.

Paul Czioska

NTNUI

55:16

+19:23

21.

Snorre Hansen

Byåsen IL

59:51

+23:58

22.

Håkon Leithe

Selbu OK

1:02:51

+26:58

23.

Magnus Brattli

Mo Orienteringsklubb

1:08:48

+32:55

DSQ

Per Melander Often

NTNUI

50:49

116

DNS

Carl Petter Lyngen

Frol IL

DNS

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

DNS

Sindre Sæther

SPK Freidig

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

SPK Freidig

36:03

+0:00

2.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

37:04

+1:01

3.

Gunhild Rogne Halland

Varegg Fleridrett

41:45

+5:42

4.

Sunniva Morgan

Malvik IL

42:06

+6:03

5.

Sara Profors

Frol IL

42:44

+6:41

6.

Fredrikke Nohr Moth

Halden SK

43:20

+7:17

7.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

46:33

+10:30

8.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

53:47

+17:44

9.

Marit Wenseth Kure

NTNUI

55:58

+19:55

10.

Katarina Johansen

ATU Kosice

1:02:07

+26:04

11.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:04:50

+28:47

12.

Marit Irene Kvittem

SPK Freidig

1:07:53

+31:50

13.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

1:10:12

+34:09

14.

Katharina Rogstad

Kongsberg OL

1:23:56

+47:53

DSQ

Hege Holth Johannessen

NTNUI

59:08

32

DNS

Vibeke Falck

SPK Freidig

DNS

Kirsten Vike

Wing OK

DNS

Rannveig Jørgensen

Frol IL

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

34:40

+0:00

2.

Sigrid Melkild

SPK Freidig

34:46

+0:06

3.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

37:41

+3:01

4.

Jørgen Steinvik

Klubbløs

41:56

+7:16

5.

Alessandro Fracalossi

Selbu OK

53:23

+18:43

6.

Anne Berit Lien

Selbu OK

53:24

+18:44

7.

Stein Erik Fleten

Wing OK

55:25

+20:45

8.

Janne Fossum

Spk Freidig

1:03:13

+28:33

9.

Rune M Holt

Freidig

1:06:42

+32:02

10.

Jan Leithe

Selbu OK

1:15:39

+40:59

11.

Marit Vik

Selbu OK

1:42:54

+1:08:14

DSQ

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

32:56

123


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2011, 19:30:56

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

289

Antall startet:

264