Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
BBIK 2023Dataeksport
Brikkesys.no

BBIK Poengløp 27. september 2023

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Haare

Rambøll BIL

42:48

+0:00

8:35

2.

Egil Furua

Kullkompaniet

43:52

+1:04

8:48

3.

Pål Skogedal

Asker SK

46:29

+3:41

9:20

Klasse: A-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Ackenhausen

Å Energi

38:44

+0:00

10:24

2.

Geir Holm Gundersen

Statens vegvesen

41:50

+3:06

11:14

3.

Per Jogeir Karsbakk

Konnerud IL

45:19

+6:35

12:10

4.

Ingun Jahren Horvli

Konnerud IL

46:31

+7:47

12:30

5.

Jan Morten Andersen

Rambøll BIL

46:35

+7:51

12:31

6.

Veslemøy Solberg

Røyskattlia

47:24

+8:40

12:44

7.

Reidar Stenseng

Lærerne

47:25

+8:41

12:44

8.

Jostein Haugholt

Eltek BIL

50:02

+11:18

13:26

9.

Petter Faugstad Johannessen

Rambøll BIL

50:50

+12:06

13:39

10.

Tom Wirkola

Å Energi

55:01

+16:17

14:47

11.

Håkon Hafnor

Eltek BIL

56:02

+17:18

15:03

12.

Kjetil Eriksen

Å Energi

57:12

+18:28

15:22

13.

Inge Solberg

Rambøll BIL

1:00:17

+21:33

16:12

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Teigen

Sturla

35:58

+0:00

12:26

2.

Thor Wang

Skautroll

41:00

+5:02

14:11

3.

Elling Frøvoll

Lærerne

41:20

+5:22

14:18

4.

Marit Engseth

Rambøll BIL

45:47

+9:49

15:50

5.

Arild Moen

Skautroll

46:11

+10:13

15:58

6.

Aud Ellen Brevik

Lærerne

46:47

+10:49

16:11

7.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

48:15

+12:17

16:41

8.

Arild Trolsrud

Jernbanen IL

50:57

+14:59

17:37

9.

Svend Eidsten

Lærerne

56:39

+20:41

19:36

10.

Øivind Tangen

Skautroll

57:37

+21:39

19:56

11.

Øystein Andersen

Røyskattlia

57:42

+21:44

19:57

12.

Jon Halden

Rambøll BIL

58:55

+22:57

20:23

13.

Lasse Gullen

Eltek BIL

59:16

+23:18

20:30

14.

Kristin Sørensen

Sturla

1:02:30

+26:32

21:37

15.

Eli Tufte Hanssen

Å Energi

1:03:26

+27:28

21:56

16.

Kjersti Fossum Olsen

Skautroll

1:05:19

+29:21

22:36

17.

Tormod Høimyr

Lærerne

1:10:12

+34:14

24:17

18.

Asle Wang

Skautroll

1:15:02

+39:04

25:57

DSQ

Jostein Spangen Hoset

Skautroll

1:13:15

110

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grosvold

Å Energi

41:04

+0:00

17:51

2.

Aud Kjemperud

Å Energi

42:32

+1:28

18:29

3.

Knut Maudal

Røyskattlia

42:34

+1:30

18:30

4.

Roy Freitag

Delta

44:48

+3:44

19:28

5.

Vigdis Andersen

Røyskattlia

49:17

+8:13

21:25

6.

Nina Eidsten

Lærerne

52:33

+11:29

22:50

Klasse: KIL lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronja Björcklund

Nydalen

46:38

+0:00

9:21

Klasse: KIL mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonathan Lysheden-Vogt

Konnerud IL

42:01

+0:00

11:17

2.

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

1:02:32

+20:31

16:48

DSQ

Lasse Syvertsen

Konnerud IL

38:56

107 108 109

DSQ

Marcus Syvertsen

Konnerud IL

42:07

107 108 109

Klasse: KIL kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ted Bostrøm

Konnerud IL

31:28

+0:00

10:53

2.

Elsa Lysheden-Vogt

Konnerud IL

35:38

+4:10

12:19

DSQ

Adrian Hundstad

Konnerud IL

36:53

107 108 109

DSQ

Adine Hundstad

Konnerud IL

50:03

107 108 109 106

DSQ

Sigrid Skare

Konnerud IL

1:06:33

108 109

Klasse: KIL C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd-Ivar Johansen

Konnerud IL

22:31

+0:00

9:47

2.

Eirik Nyrønning

Konnerud IL

30:25

+7:54

13:13

3.

Sofie Skare

Konnerud IL

31:14

+8:43

13:34


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 november 2023, 10:24:48

Arrangør:

BBIK Orientering

Antall deltagere:

54

Antall startet:

54