Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

sprintcup 5 Bergen 26. september 2023

Klasse: DN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Sognnæs Huglen

Fana IL

8:00

+0:00

8:00

2.

Frida Huglen

Fana IL

8:07

+0:07

8:07

3.

Andrine Dale-Erichsen

Fana IL

8:41

+0:41

8:41

4.

Adele Arnesen

Fana IL

13:02

+5:02

13:02

5.

Sunniva Dymbe Tveito

Fana IL

13:06

+5:06

13:06

6.

Maria Christensson

Gneist, IL

13:17

+5:17

13:17

7.

Hermine Arnesen

Fana IL

16:46

+8:46

16:46

8.

Elise Kjærgård

Gneist, IL

18:02

+10:02

18:02

9.

Sanna Brattbakk

Fana IL

21:42

+13:42

21:42

10.

Ylva Opdal

Fana IL

24:24

+16:24

24:24

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arved Sodemann

Varegg Fleridrett

9:06

+0:00

9:06

2.

Haakon Elias Hopland Eknes

Fana IL

10:11

+1:05

10:11

3.

Eilif Høyland

Varegg Fleridrett

10:57

+1:51

10:57

4.

Olve Kallevik Egeland

Gneist, IL

11:12

+2:06

11:12

5.

Teodor Sandre

TIF Viking

13:08

+4:02

13:08

6.

Eirik Møklebust

Gneist, IL

17:40

+8:34

17:40

7.

Einar Andrei Popsuev Buanes

TIF Viking

20:35

+11:29

20:35

8.

Ulrik Engelsen Grande

Gneist, IL

22:44

+13:38

22:44

Startet

Eilif Lystrup

TIF Viking

Startet

Bjørn David Nuga-Dahl

TIF Viking

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Garzonio

Varegg Fleridrett

19:25

+0:00

10:47

2.

Gjert Grønnevet

IL Gular

25:56

+6:31

14:24

3.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

26:27

+7:02

14:41

4.

Jonas Frugård Skorpen

TIF Viking

28:15

+8:50

15:41

5.

Egil Eugen Hopland Eknes

Fana IL

33:11

+13:46

18:26

DSQ

Sigurd Sandøy

TIF Viking

30:30

108 104 65 76 109 102 100

Startet

Tian Fraga

Askøy OL

Klasse: D13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

15:31

+0:00

8:37

2.

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

15:39

+0:08

8:41

3.

Emilie Solvik

Gneist, IL

16:29

+0:58

9:09

4.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

17:29

+1:58

9:42

5.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

18:04

+2:33

10:02

6.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

18:48

+3:17

10:26

7.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

22:12

+6:41

12:20

Klasse: H13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

13:41

+0:00

7:36

2.

Sjur Grønnevet

IL Gular

14:38

+0:57

8:07

3.

Aksel Eltvik Vindfeld

Bergens TF

17:42

+4:01

9:50

4.

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

TIF Viking

20:21

+6:40

11:18

DSQ

Håkon Sandøy

TIF Viking

18:24

102

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marian Kjellevold

IL Gular

17:58

+0:00

9:58

2.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

19:41

+1:43

10:56

3.

Birte Nordeide

Gneist, IL

21:47

+3:49

12:06

4.

Ellen Grønnevet

IL Gular

22:45

+4:47

12:38

5.

Kara Turner

Fana IL

24:10

+6:12

13:25

6.

May-Lill Damm

TIF Viking

25:00

+7:02

13:53

7.

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

28:14

+10:16

15:41

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Nipen

Gneist, IL

16:44

+0:00

9:17

2.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

18:48

+2:04

10:26

3.

Nina Soligard

Bergens TF

19:19

+2:35

10:43

4.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

20:21

+3:37

11:18

5.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

20:31

+3:47

11:23

6.

Berit Hegdal

Bergens TF

21:56

+5:12

12:11

7.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

22:59

+6:15

12:46

8.

Grete Lind

Haukeland sykehus idrettslag (HSI)

25:21

+8:37

14:05

9.

Bjørg Midttun

Bergens TF

25:25

+8:41

14:07

10.

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

26:28

+9:44

14:42

11.

Astrid Ormberg

Fana IL

28:00

+11:16

15:33

12.

Anne Gjestemoen

Bergens TF

29:20

+12:36

16:17

Startet

Bjørg Midttun

Bergens TF

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

14:38

+0:00

8:07

2.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

22:39

+8:01

12:35

3.

Svein Anders Hopsdal

Os Orienteringsklubb

23:45

+9:07

13:11

4.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

24:14

+9:36

13:27

5.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

25:07

+10:29

13:57

6.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

29:49

+15:11

16:33

7.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

31:45

+17:07

17:38

8.

Halvdan Ramberg Moe

Fana IL

33:31

+18:53

18:37

Startet

Christian Fraga

Askøy OL

Klasse: H16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

17:20

+0:00

6:56

2.

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

22:52

+5:32

9:08

3.

Stian Lien

Os Orienteringsklubb

34:12

+16:52

13:40

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helen Martinsen

IL Gular

20:02

+0:00

8:00

2.

Randi Hole

Bergens TF

20:42

+0:40

8:16

3.

Vibeke Øye

IL Gular

21:01

+0:59

8:24

4.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

23:30

+3:28

9:24

5.

Stina Olandersson

Varegg Fleridrett

23:35

+3:33

9:26

6.

Gunhild Forland Slungård

Fana IL

23:49

+3:47

9:31

7.

Siri Sjødin Drange

Varegg Fleridrett

26:23

+6:21

10:33

Startet

Beda Johansson

Fana IL

Startet

Lise Christensen

TIF Viking

Startet

Gunhild Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Nygaard

IL Gular

16:36

+0:00

6:38

2.

Brynjar Bakken Aarskog

Askøy OL

17:30

+0:54

7:00

3.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

17:33

+0:57

7:01

4.

Andreas Severin Brattebø

Os Orienteringsklubb

17:49

+1:13

7:07

5.

Anton Kupriiets

Varegg Fleridrett

18:11

+1:35

7:16

6.

Eino J. Oltedal

Varegg Fleridrett

18:13

+1:37

7:17

7.

Knut Utne

Fana IL

20:03

+3:27

8:01

8.

Prøveløper Lang

Gneist, IL

31:58

+15:22

12:47

DSQ

Trygve Buanes

TIF Viking

15:41

109

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hølleland

Fana IL

17:26

+0:00

6:58

2.

Bård Hekland

IL Gular

17:41

+0:15

7:04

3.

Håkon Reikvam

IL Gular

17:56

+0:30

7:10

4.

Stein Erik Knoph

Equinor BIL

18:38

+1:12

7:27

5.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

19:02

+1:36

7:36

6.

Geir Heksem

Fana IL

19:43

+2:17

7:53

7.

Arne Johannesen

IL Gular

20:16

+2:50

8:06

8.

Daniel Gooch

Maroc

20:17

+2:51

8:06

9.

Harald Sodemann

UBIL

21:55

+4:29

8:46

10.

Matt Hall

Fana IL

22:31

+5:05

9:00

11.

Aleksander Furuhovde

22:33

+5:07

9:01

12.

Håkon Mogstad

Fana IL

22:42

+5:16

9:04

13.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

23:32

+6:06

9:24

14.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

23:51

+6:25

9:32

15.

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

24:01

+6:35

9:36

16.

Kjetil Damm

TIF Viking

24:19

+6:53

9:43

17.

Steinar Moen

IL Gular

24:22

+6:56

9:44

18.

Søren Vindfeld

Bergens TF

24:44

+7:18

9:53

19.

Svein Linga

IL Gular

25:20

+7:54

10:08

20.

Mons Egil Lien

Os Orienteringsklubb

33:42

+16:16

13:28

21.

Joar Grindheim

Varegg Fleridrett

42:48

+25:22

17:07

DSQ

Tormod Skauge

IL Gular

16:45

70


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 september 2023, 18:25:09

Arrangør:

Gneist, IL

Antall deltagere:

112

Antall startet:

112