Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Høst- løp 8 26. september 2023

Klasse: d13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilda Finborud Reigstad

IL Koll

38:35

+0:00

Klasse: h13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

Klasse: herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

27:02

+0:00

88

2.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

27:20

+0:18

3.

Tarjei Voldset

Heming Orientering

29:04

+2:02

4.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

29:08

+2:06

88

5.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

34:05

+7:03

6.

Jonathan Fodstad

IL Koll

34:57

+7:55

7.

Anders Pederstad

Klubbløs

35:01

+7:59

88

8.

Helge Standal

IL Koll

37:45

+10:43

9.

Bjørge Solli

Askøy OL

37:50

+10:48

10.

August Røen

Samnanger

40:27

+13:25

88 131 92 93 87

11.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

40:35

+13:33

88

12.

Kristoffer Jordheim

IL Koll

42:25

+15:23

13.

Erik Thorstensen

IL GeoForm

42:29

+15:27

83 84 85 87 88 131 92 93 87 95 80 76 7...

14.

Trond K Nyland

IL Koll

43:04

+16:02

15.

Jo Ulltveit-Moe

IL Koll

46:43

+19:41

16.

Frank Åge Kippernes

Årvoll IL

47:00

+19:58

17.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

51:17

+24:15

18.

Paul Hinsch

Njård

51:18

+24:16

131 92 93

19.

Magnus Sparrevik

IL Koll

52:29

+25:27

20.

Øystein Flenning

Årvoll

52:49

+25:47

88

21.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

53:01

+25:59

88

22.

Pål Samuelsen

IL Koll

54:54

+27:52

88

23.

Martin Åm

IL GeoForm

55:02

+28:00

24.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

55:24

+28:22

25.

Lars Fjellbirkeland

Oslo Universitetssykehus BIL

59:58

+32:56

26.

Karsten Borge

BKOK

1:00:12

+33:10

27.

Christian Nordahl Rolfsen

Heming Orientering

1:08:42

+41:40

DSQ

Dag Terje Røen

Samnanger

30:49

81 130 132 96 137 79 80 77 94

DSQ

Torstein Schjelle

Armada

57:22

131 92 93 78 81 130 132 96 137 79 80 77 9...

Klasse: herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Valmot

IL Koll

24:56

+0:00

2.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

25:25

+0:29

3.

Odd Arne Lian

IL Koll

25:28

+0:32

4.

Knut Anders Løken

IL Koll

26:53

+1:57

88

5.

Per Kaarby

Over Toppen IL

27:52

+2:56

6.

Claus Frimann Clasen

30:19

+5:23

7.

Bernt Christian Hellerud

IL Koll

31:37

+6:41

8.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

32:00

+7:04

9.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

33:34

+8:38

10.

Torkjell Skomedal

IL Koll

36:25

+11:29

11.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

37:32

+12:36

12.

Ole Martin Halck

Klubbløs

41:54

+16:58

13.

Tormod Borg

Grue IL

42:06

+17:10

14.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

46:21

+21:25

15.

Uno Hanslien

50:55

+25:59

16.

Per Ongstad

Klubbløs

54:11

+29:15

17.

Oscar Henriksen

Koll

1:07:38

+42:42

18.

Jasper Henriksen

IL Koll

1:07:53

+42:57

19.

Per Osen

Vestre Akers SK

2:09:11

+1:44:15

Klasse: n-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Grenborgen

IL Koll

26:17

Anna Sexe

IL Koll

15:12

Rodion Mykailov

Samnanger

28:23

Tor Grenborgen

IL Koll

30:09

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

15:46

Ola Bråten Berge

IL Koll

17:12

Håkon Scwhartz Samuelsen

IL Koll

17:17

Jakob Tran Fladmoe

IL Koll

25:43

Konrad Hol Jordkjenn

IL Koll

25:36

Eirik Nicolaysen

IL Koll

25:35

Tuva Josefine Danino Mjøen

IL Koll

36:07

Maja Danino Mjøen

IL Koll

36:31

Ida Aki Holmgaard Andersen

IL Koll

21:48

Peter August Slagsvold

IL Koll

40:36

Olai Funderud Dahle

IL Koll

25:42

Nils Nikolaisen Østberg

IL Koll

25:13

DSQ

Sigurd Haugerud

Geoform

1:00:44

85 73 74 76 77 78

DNS

Ole Owren Valmot

IL Koll

Klasse: veteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

25:51

+0:00

88

2.

Tor Lea

Nydalens SK

34:55

+9:04

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

37:35

+11:44

4.

Per Haugen

Lillomarka OL

46:35

+20:44

5.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

47:13

+21:22

88

6.

Øystein Madsen

Haugerud IF

50:10

+24:19

7.

Bjørn Egner

Heming Orientering

54:03

+28:12

88

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

59:00

+33:09

88

9.

Unni Drage

Haugerud IF

1:00:05

+34:14

10.

Tor Drage

Haugerud IF

1:02:22

+36:31

88

11.

Arne Tesli

IL Koll

1:13:44

+47:53

78

12.

Bjørn Hofstad

Vestre Akers SK

1:36:34

+1:10:43

DSQ

Jon C. Fougner

Heming Orientering

16:57

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal OL

1:10:45

80 76 77 78

Klasse: damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dana B. Stene

Nydalens SK

39:02

+0:00

2.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

40:34

+1:32

3.

Kristin Waage

Årvoll IL

42:32

+3:30

4.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

43:14

+4:12

5.

Iselin Høyvold

Nydalens SK

53:25

+14:23

6.

Ane Funderud

IL Koll

54:09

+15:07

88

7.

Marianne Omdal

Nydalen SK

54:30

+15:28

8.

Dagrunn Melkild

Heming Orientering

54:32

+15:30

9.

Hanne Haugen-Jordheim

IL Koll

55:11

+16:09

10.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

55:19

+16:17

88 131 92 93 87

11.

Idunn Cecilie Rolfsen

Heming Orientering

1:05:02

+26:00

132

12.

Eline Bryne

Heming Orientering

1:05:12

+26:10

13.

Ingrid Urseth

Vingelen

1:07:05

+28:03

14.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:23:45

+44:43

Klasse: damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Owren Valmot

IL Koll

25:29

+0:00

2.

Aleidis Løken

Heming Orientering

30:24

+4:55

3.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

33:04

+7:35

4.

Anne Ragnhild Kjus Skomedal

IL Koll

33:13

+7:44

5.

Charlotte Olsen

Nydalens SK

34:40

+9:11

6.

Elise Hilland

Koll

44:13

+18:44

7.

Linda Fladmoe

IL Koll

45:12

+19:43

8.

Gisela Sundelin Rørvik

Heming Orientering

48:49

+23:20

88

9.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

49:07

+23:38

10.

Torild Eine

Fossum IF

51:14

+25:45

88

11.

Eli Berge

Fossum IF

1:01:05

+35:36

12.

Aina Grymyr

Nordre Follo Orientering

1:11:19

+45:50

13.

Marit Laksaa

Equinor BIL - Oslo

2:08:51

+1:43:22

14.

Anca Langridge

Equinor BIL - Oslo

2:09:18

+1:43:49

Klasse: AK-kongen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving IL

27:24

+0:00

88

2.

Knut Landstad

Nydalens SK

28:57

+1:33

3.

Björn Mo Östgren

IL GeoForm

29:24

+2:00

4.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving IL

35:10

+7:46

5.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

42:04

+14:40

88

6.

Rune Djurhuus

Oppsal Orientering

1:05:09

+37:45

DSQ

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

10:58

88 95 96 94 80 76 77 78 81 130 132 96 13...

DSQ

Lars Halvorsen

Nydalens SK

21:14

88 130 132 96 137 79 80 77 94 90

DSQ

Johan Michelsen

Fossum IF

27:58

83 84 85 87 88 131 92 93 87 95 80 76 7...

DNS

Petter Halvorsen

Nydalens SK

DNS

Anders Storbraten

Bækkelagets SK

DNS

Jarl Magnus Berge

IL Koll


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 september 2023, 19:31:08

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

122

Antall startet:

117