Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gimse by Night 27. september 2023

Klasse: AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Fredriksen Aas

NTNUI

42:29

+0:00

7:09

2.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

42:58

+0:29

7:14

3.

Oskar Edvardsson

NTNUI

43:11

+0:42

7:16

4.

Anders Vestøl

NTNUI

43:56

+1:27

7:24

5.

Nils Tveite

NTNUI

44:02

+1:33

7:25

6.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

44:03

+1:34

7:25

7.

Alastair Thomas

NTNUI

44:06

+1:37

7:26

8.

Albin Warvelin

NTNUI

44:08

+1:39

7:26

9.

Erling Hjermstad

NTNUI

44:10

+1:41

7:26

10.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

45:17

+2:48

7:38

11.

Benjamin Leduc

NTNUI

45:20

+2:51

7:38

12.

Lars Sandstad

NTNUI

46:59

+4:30

7:55

13.

Olof Ljunggren

NTNUI

47:30

+5:01

8:00

14.

Sondre Ytterbø

NTNUI

48:24

+5:55

8:09

15.

Edvin Hellsten

NTNUI

48:37

+6:08

8:11

16.

Axel Aalde

Nydalens SK

48:41

+6:12

8:12

17.

Mathias Leroyer

Freidig

48:46

+6:17

8:13

18.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

48:53

+6:24

8:14

19.

Mathias Bjugan

Wing OK

48:58

+6:29

8:15

20.

Tuve Möller

NTNUI

49:15

+6:46

8:18

21.

Anton Sjökvist

Fredrikstad SK

49:16

+6:47

8:18

22.

Vetle Mathisen

NTNUI

49:53

+7:24

8:24

23.

Alf Petter Lynum

Freidig

51:45

+9:16

8:43

24.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

51:48

+9:19

8:44

25.

Erik Gustafsson

Freidig

51:49

+9:20

8:44

25.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

51:49

+9:20

8:44

27.

Jakob Hjelseth

NTNUI

52:18

+9:49

8:49

28.

Bjørn Anders Flågen

NTNUI

52:52

+10:23

8:54

29.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

52:53

+10:24

8:55

30.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

53:22

+10:53

8:59

31.

Halvard Kornmo

NTNUI

54:28

+11:59

9:11

32.

Aslak Heimdal

NTNUI

54:33

+12:04

9:11

33.

Sander Arntzen

NTNUI

54:35

+12:06

9:12

34.

Jan Schmid

OL Trollelg

54:44

+12:15

9:13

35.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

54:49

+12:20

9:14

36.

Eivind Berner Myhre

NTNUI

55:04

+12:35

9:17

37.

Ola Keiserås

IL Leik

56:55

+14:26

9:35

38.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

56:56

+14:27

9:36

39.

Åsmund Slokvik

NTNUI

57:38

+15:09

9:43

40.

Henning Strand

NTNUI

58:12

+15:43

9:48

41.

Sune Raknes Sogstad

NTNUI

1:00:26

+17:57

10:11

42.

Eirik Frost

NTNUI

1:01:05

+18:36

10:18

43.

Frank Aasgård

Wing OK

1:03:24

+20:55

10:41

44.

Jørgen Rokne Dahle

NTNUI

1:03:49

+21:20

10:45

45.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

1:04:00

+21:31

10:47

46.

Sivert Folgerø

Freidig

1:05:17

+22:48

11:00

47.

Øystein Østeraas

OL Trollelg

1:05:30

+23:01

11:02

48.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:06:02

+23:33

11:08

49.

Gaute Fosstveit

NTNUI

1:07:47

+25:18

11:25

50.

Are Wigaard

NTNUI

1:08:09

+25:40

11:29

51.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

1:11:28

+28:59

12:03

52.

Marius Lærum Hagen

Tynset IF

1:13:26

+30:57

12:23

53.

Jan Zak

NTNUI

1:17:45

+35:16

13:06

54.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

1:20:13

+37:44

13:31

55.

Agnar Renolen

Wing OK

1:20:20

+37:51

13:32

56.

Jan Kondula

NTNUI

1:35:12

+52:43

16:03

57.

Halvard Olavius Vestad

NTNUI

2:02:08

+1:19:39

20:35

DSQ

Jonas Grønli

Freidig

24:31

36 34 36 33 34 35 41 50 51 52 53 54 5...

DSQ

Anu Tuomisto

NTNUI

43:32

34 36 33 34 35 41 50 51 52 53 54 55 5...

DSQ

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

46:12

33 35 36 41 34 36 33 34 35 41

DSQ

Lavran Thorstensen

NTNUI

46:15

34 36 34 47 48 49 50 51 52 53 54 55 5...

DSQ

Isak Lundholm

NTNUI

48:44

33 50 51

DSQ

Filip Mitchell Iversen

Frol IL

52:55

52 53 54 55 56 57

DSQ

Nicholas Morgan

Malvik IL

53:12

33 35

DSQ

Njaal Ellegaard Melby

NTNUI

54:43

56

DSQ

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

58:19

53

Brutt

Øyvind Wiggen

NTNUI

2:28

33 35 36 41 34 36 33 34 35 41 40 45 4...

DNS

Marius Aurebekk

NTNUI

DNS

Johannes Lerli

Melhus IL

DNS

Ole Gunnar Kleppa Madslien

NTNUI

DNS

Carl Gustav Jongenburger

Sandnes IL (Rogaland)

DNS

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

DNS

Stella Holmboe

NTNUI

DNS

Joakim Blix Prestmo

Wing OK

Klasse: AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Gjølsjø

NTNUI

40:21

+0:00

9:28

2.

Vendela Söderqvist

NTNUI

41:24

+1:03

9:43

3.

Emma Stenbacka

NTNUI

41:42

+1:21

9:47

4.

Thea Dyrkorn

NTNUI

43:21

+3:00

10:10

5.

Myrra Carlsson

NTNUI

43:28

+3:07

10:12

6.

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI

43:33

+3:12

10:13

7.

Signe Bredholt Jørgensen

NTNUI

43:39

+3:18

10:14

8.

Alix Villar

NTNUI

43:45

+3:24

10:16

9.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

45:12

+4:51

10:36

10.

Jørgen Tegdan

Freidig

46:16

+5:55

10:51

10.

Anthony Leroyer

Freidig

46:16

+5:55

10:51

12.

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

47:02

+6:41

11:02

13.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

47:08

+6:47

11:03

14.

Jostein Mårdalen

Freidig

47:11

+6:50

11:04

15.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

47:20

+6:59

11:06

16.

Marit Schmid

OL Trollelg

47:25

+7:04

11:07

17.

Andreas Haaland

Wing OK

47:36

+7:15

11:10

18.

Åsne Haavengen

NTNUI

48:14

+7:53

11:19

19.

Marie Liland

NTNUI

49:12

+8:51

11:32

20.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

49:56

+9:35

11:43

21.

Ella Hadrup

Freidig

51:29

+11:08

12:05

22.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

52:50

+12:29

12:24

23.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

54:14

+13:53

12:43

24.

Karoline Brevig Aune

NTNUI

54:56

+14:35

12:53

25.

Tale Strand

NTNUI

56:07

+15:46

13:10

26.

Bent Wiggen Halvorsen

OL Trollelg

56:15

+15:54

13:12

27.

Morten Korsvold

Wing OK

57:37

+17:16

13:31

28.

Kristine Bog Vikane

NTNUI

57:39

+17:18

13:31

29.

Frode Haugskott

OL Trollelg

58:08

+17:47

13:38

30.

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

58:34

+18:13

13:44

31.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

59:40

+19:19

14:00

32.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

59:42

+19:21

14:00

33.

Alba Martínez Ibáñez

NTNUI

1:02:06

+21:45

14:34

34.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:22:26

+42:05

19:21

35.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:23:26

+43:05

19:35

DSQ

Erlend Grønli

Freidig

22:06

34 36 33 35 41 47 53 54 55 56 57 100

DSQ

Sara Nystrøm Olsen

NTNUI

43:38

40

DSQ

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

47:17

34 36 53 54 55 56 57 100

DSQ

Karen Oline Kolstad

NTNUI

49:04

34 36

DSQ

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

51:25

36 34 36 33 35 41 53 54 55 56 57 100

DSQ

Simon Lund Eikrem

Freidig

54:38

41 36 35 41 40 45 46 56

DSQ

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

54:40

36 34 36 33 35 41 53 54 55

DNS

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

DNS

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

DNS

Ingeborg Rognstad

NTNUI

DNS

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

NTNUI

Klasse: AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ester Blomster

NTNUI

43:58

+0:00

13:49

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

47:22

+3:24

14:53

3.

Annika Lund Eikrem

Freidig

47:47

+3:49

15:01

4.

Tone Almås

IL Leik

48:20

+4:22

15:11

5.

Terje Midtbø

Wing OK

48:22

+4:24

15:12

6.

Guro Haaland

Wing OK

51:47

+7:49

16:17

7.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

51:50

+7:52

16:17

8.

Emma Imsland

Wing OK

51:52

+7:54

16:18

9.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

51:53

+7:55

16:18

10.

Maia Ruano Strand

Wing OK

51:55

+7:57

16:19

11.

Arild Heggeset

Freidig

58:02

+14:04

18:14

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

32:44

47 53 54 55 56 57 100

DSQ

Ellen Hannrup

NTNUI

45:54

41 35 45 46 47 53 54 55 56 57 100

DNS

John Lerli

Melhus IL

Klasse: B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

22:26

+0:00

9:27

2.

Vilde Haaland

Wing OK

22:28

+0:02

9:28

3.

Jorid Sunnset

IL Leik

30:38

+8:12

12:55

4.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

30:40

+8:14

12:56

5.

Torun Stenseth

IL Leik

30:43

+8:17

12:57

6.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

32:17

+9:51

13:37

7.

Ingvil Snøfugl

Freidig

39:31

+17:05

16:40

7.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

39:31

+17:05

16:40

9.

Sindre Mohus

Wing OK

48:27

+26:01

20:26

9.

Tobias Valle Zahlsen

Wing OK

48:27

+26:01

20:26

11.

Michael Angen Viken

Wing OK

48:36

+26:10

20:30

12.

Sine Hadrup

Freidig

52:16

+29:50

22:03

DSQ

Sofie da Silva Hyldmo

Freidig

5:06

32 34 38 42 43 40 44 59 57 100

DSQ

Eira Forsbak Asplem

Freidig

8:00

34 38 42 43 40 44 59 57 100

DSQ

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

22:02

57

DSQ

Lina Sandquist

OL Trollelg

22:03

57

DSQ

Marit Storler Snøfugl

Freidig

22:08

57

Brutt

Firmin Coudert

Freidig

DNS

Trude Melbye Forsbak

Freidig

DNS

Eva Amundsen

Freidig

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Windseth

Melhus IL

23:57

+0:00

13:55

2.

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

24:52

+0:55

14:27

3.

Harald Utseth

Wing OK

25:07

+1:10

14:36

4.

Signe Saltbones Leiren

Melhus IL

25:20

+1:23

14:43

5.

Olav Magne Leiren

Melhus IL

25:25

+1:28

14:46

6.

Trond Nicolaisen

Melhus IL

25:57

+2:00

15:05

7.

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

25:58

+2:01

15:05

8.

Aasmund Nilsen Bardal

Melhus IL

26:07

+2:10

15:11

DSQ

Erlend Leiren

Melhus IL

22:11

38

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Leiren

Melhus IL

20:07

3:23

Eline Vikan Blokkum

Melhus IL

49:18

8:18

Frøya Eggen Normann

Melhus IL

50:21

8:29

Martine Vikan Blokkum

Melhus IL

50:01

8:26

Anne Nikolaisen

Melhus IL

26:56

4:32

Emelia Hakkebo Sowa

Melhus IL

18:24

3:06

Magnus Eggen Normann

Melhus IL

49:19

8:18


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 oktober 2023, 17:25:26

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

170

Antall startet:

156