Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

U-cup 10 30. september 2023

Klasse: Åpen 1,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Dybdahl

Frol IL

16:00

+0:00

2.

Trym Ness-Jensen

Frol IL

16:02

+0:02

3.

Live Marie Langøygard

Frol IL

17:20

+1:20

4.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

18:10

+2:10

5.

Albert Jacobsen

Frol IL

24:48

+8:48

6.

Jonah Hvesser

Verdal OK

26:20

+10:20

7.

Guro Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

29:43

+13:43

8.

Sander Matberg

Frol IL

39:14

+23:14

Klasse: Åpen 2,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Marius Iversen

Verdal OK

25:03

+0:00

2.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

25:47

+0:44

3.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

26:13

+1:10

4.

Morten Hvesser

Verdal OK

27:26

+2:23

5.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

27:29

+2:26

6.

Kristian Matberg

Frol IL

32:37

+7:34

7.

Lene Marit Ness-Jensen

Frol IL

35:17

+10:14

DSQ

Terje Rian

Stjørdals-Blink Orientering

19:32

41 42 43 45 70 71 43 72 100 73 74 134 10...

DSQ

Rune Gudding

Verdal OK

22:02

36

DSQ

Terje Hofstad

Frol IL

33:38

45

DSQ

Anton Bremseth

Frol IL

47:38

42

DNS

Hans Rosling

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

13:07

+0:00

2.

Ingrid Gudding

Verdal OK

15:06

+1:59

3.

Heidi Rånes

Verdal OK

16:36

+3:29

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Hemming

Frol IL

12:10

+0:00

2.

Eirik Sæther Fossum

Stjørdals-Blink Orientering

13:15

+1:05

3.

Johannes Gudding

Verdal OK

13:21

+1:11

4.

Einar Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

13:42

+1:32

5.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

14:15

+2:05

6.

Mathias Jacobsen

Frol IL

16:39

+4:29

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

23:16

+0:00

2.

Malin Rian

Stjørdals-Blink Orientering

23:36

+0:20

3.

Selma Langøygard

Frol IL

32:35

+9:19

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

15:49

+0:00

2.

Ovid Baglo Bjørkeng

Verdal OK

19:11

+3:22

3.

Jonas Solberg

Verdal OK

42:04

+26:15

DNS

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

17:55

+0:00

2.

Johanna Rosling

Stjørdals-Blink Orientering

20:54

+2:59

3.

Mia Reinås

Frol IL

21:01

+3:06

4.

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

21:24

+3:29

5.

Vilja Espendatter Walldén Hermann

Verdal OK

24:44

+6:49

DNS

Helmine Laksholm Grindberg

Verdal OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

14:04

+0:00

2.

Ludvig Langøygard

Frol IL

14:18

+0:14

3.

Petter Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

19:48

+5:44

4.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

19:55

+5:51

5.

Adam Hvesser

Verdal OK

20:23

+6:19

DSQ

Matias Skjørholm Dillan

Verdal OK

8:04

31 34 32 35 36 37 96 40 41 42

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

35:35

+0:00

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Mitchell Iversen

Frol IL

18:00

+0:00

2.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

21:00

+3:00

31 34 32 35 36 37 40 41 42 43 45 70 7...

DNS

Magnus Alstad

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 september 2023, 13:38:28

Arrangør:

Steinkjer OK

Antall deltagere:

52

Antall startet:

48