Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

OK MOSS INDOOR CHALLENGE- KIRKEPARKEN VGS 30. september 2023

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Finstad

OK Moss

15:35

Silwia

Kirkeparken VGS

17:19

Oscar

Kirkeparken VGS

17:22

Amelia

Kirkeparken VGS

17:22

Geir Strand Larsen

Kirkeparken VGS

9:52

Olav Strand Larsen

Kirkeparken VGS

10:16

Nicolai Torp Sælid

Varteig OL

13:54

Solveig Finstad Klubnes

OK Moss

7:57

Elin Strand Larsen

Kirkeparken VGS

24:51

Theo Pedersen

OK Moss

14:21

Eline Pedersen

OK Moss

14:14

Mia Pedersen

OK Moss

14:18

Nora Nygaard

OK Moss

11:40

Eva Kontaute

OK Moss

7:52

Savva Krakovskis

OK Moss

28:39

Daniel

OK Moss

28:41

Nicolai Nygaard

OK Moss

8:34

Shire Elmi

OK Moss

18:47

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

10:51

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

9:01

Aisha Elmi

OK Moss

9:03

Tuva Lundsrud

OK Moss

5:32

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

8:07

Olav Strand Larsen

Kirkeparken VGS

17:25

DSQ

Nicolai Nygaard

OK Moss

5:32

116

Klasse: C-åpen C1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Klemsdal

Varteig OL

6:29

+0:00

2.

Silwia

Kirkeparken VGS

8:10

+1:41

3.

Amelia

Kirkeparken VGS

8:12

+1:43

4.

Oscar Roskifte

OK MOSS

9:17

+2:48

5.

Jacob Selid

Varteig OL

9:36

+3:07

6.

Oscar

Kirkeparken VGS

10:13

+3:44

7.

Olivia Roskifte

OK Moss

10:15

+3:46

8.

Shire Elmi

OK Moss

15:18

+8:49

DSQ

Oscar

Kirkeparken VGS

28:41

134 136 119 121 107 125 111 104 140 124 130

Klasse: C-åpen C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Strand Larsen

Kirkeparken VGS

8:47

+0:00

2.

Per Olav Klemsdal

Varteig OL

12:45

+3:58

3.

Jacob Selid

Varteig OL

13:10

+4:23

DSQ

Oscar Roskifte

OK Moss

12:31

104

DSQ

Shire Elmi

OK Moss

19:06

140

Klasse: D 9-12 C1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

3:43

+0:00

2.

Nora Nygaard

OK Moss

5:15

+1:32

3.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

5:56

+2:13

4.

Andrea Lie

OK Moss

6:15

+2:32

5.

Aisha Elmi

OK Moss

14:57

+11:14

Klasse: D 9-12 C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olivia Roskifte

OK Moss

9:01

+0:00

2.

Aisha Elmi

OK Moss

10:16

+1:15

3.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

11:17

+2:16

4.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

13:54

+4:53

DSQ

Olivia Roskifte

OK Moss

13:12

104

Klasse: H 9-12 C1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

4:50

+0:00

2.

Solan Løken

OK Moss

5:00

+0:10

3.

Luka Kraskovskis

OK Moss

5:21

+0:31

4.

Daniel Grønberg

Sarpsborg OL

6:05

+1:15

Klasse: H 9-12 C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Grønberg

Sarpsborg OL

7:52

+0:00

2.

Luka Kraskovskis

OK Moss

9:09

+1:17

3.

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

11:41

+3:49

3.

Solan Løken

OK Moss

11:41

+3:49

5.

Nicolai Nygaard

OK Moss

16:38

+8:46

Klasse: D13-16 A1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

11:22

+0:00

2.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

13:22

+2:00

3.

Åshild Gullingsrud

SOL

16:35

+5:13

4.

Nora Fremstad

IØOK

19:13

+7:51

5.

Marie Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

20:33

+9:11

6.

Betina Arnesen

FSK

21:37

+10:15

7.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

22:38

+11:16

8.

Andrea Lie

OK Moss

25:35

+14:13

9.

Oda Gullingsrud

SOL

25:56

+14:34

10.

Marte Fremstad

IØOK

26:31

+15:09

11.

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

32:24

+21:02

DSQ

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

16:28

111 109

Klasse: D13-16 A2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emm Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

12:02

+0:00

2.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

16:00

+3:58

3.

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

17:42

+5:40

4.

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

18:03

+6:01

5.

Åshild Gullingsrud

SOL

18:13

+6:11

6.

Marte Fremstad

IØOK

19:42

+7:40

7.

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

21:39

+9:37

8.

Betina Arnesen

FSK

22:08

+10:06

9.

Marie Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

22:44

+10:42

10.

Oda Gullingsrud

SOL

25:34

+13:32

11.

Nora Fremstad

IØOK

25:42

+13:40

12.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

28:36

+16:34

Klasse: D13-16 A3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emm Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

13:51

+0:00

2.

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

15:22

+1:31

3.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

18:58

+5:07

4.

Nora Fremstad

IØOK

20:42

+6:51

5.

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

23:52

+10:01

6.

Oda Gullingsrud

SOL

23:58

+10:07

7.

Marie Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

23:59

+10:08

8.

Betina Arnesen

FSK

24:40

+10:49

9.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

26:30

+12:39

10.

Åshild Gullingsrud

SOL

28:30

+14:39

11.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

40:16

+26:25

12.

Aisha Elmi

OK Moss

40:18

+26:27

DSQ

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

19:30

101

DSQ

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

22:56

101

DSQ

Marte Fremstad

IØOK

23:40

140

Klasse: H13-16 A1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

10:29

+0:00

2.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

11:02

+0:33

3.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

15:56

+5:27

4.

Aksel Klausen

Sturla, IF

17:11

+6:42

5.

Trym Breimo

OK Moss

26:04

+15:35

6.

Luka Kraskovskis

OK Moss

32:43

+22:14

DSQ

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

12:10

113

Klasse: H13-16 A2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

10:14

+0:00

2.

Aksel Klausen

Sturla, IF

14:27

+4:13

3.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

20:23

+10:09

4.

Trym Breimo

OK Moss

21:18

+11:04

5.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

24:09

+13:55

DSQ

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

35:36

138

Klasse: H13-16 A3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Klausen

Sturla, IF

15:41

+0:00

2.

Selmer Løken

OK Moss

16:56

+1:15

3.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

17:24

+1:43

4.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

17:55

+2:14

5.

Trym Breimo

OK Moss

26:28

+10:47

Klasse: D17-39 A1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Holmskau Pedersen

FSK

12:42

+0:00

2.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

13:29

+0:47

3.

Monica Meum Johansen

OK Moss

15:47

+3:05

4.

Ellen Olsen

Sturla, IF

21:12

+8:30

5.

Muriel Pauli

OK Moss

21:35

+8:53

6.

Nina Sveningsen

Halden SK

30:40

+17:58

DSQ

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

14:08

113

Klasse: D17- 39 A2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

14:37

+0:00

2.

Ingrid Holmskau Pedersen

FSK

16:09

+1:32

3.

Ellen Olsen

Sturla, IF

16:42

+2:05

4.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

17:59

+3:22

5.

Nina Sveningsen

Halden SK

19:31

+4:54

6.

Muriel Pauli

OK Moss

20:51

+6:14

DSQ

Monica Meum Johansen

OK Moss

13:55

135 109

Klasse: D17-39 A3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

14:39

+0:00

2.

Ellen Olsen

Sturla, IF

16:58

+2:19

138

3.

Ingrid Holmskau Pedersen

FSK

17:25

+2:46

4.

Monica Meum Johansen

OK Moss

20:35

+5:56

5.

Muriel Pauli

OK Moss

20:41

+6:02

6.

Nina Sveningsen

Halden SK

27:04

+12:25

DSQ

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

22:11

106 138

Klasse: H17-39 A1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Klausen

Sturla, IF

10:31

+0:00

2.

Sondre Ladim

OK Moss

10:47

+0:16

3.

Håkon Klubnes

OK Moss

26:19

+15:48

Klasse: H17-39 A2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Klausen

Sturla, IF

12:39

+0:00

2.

Sondre Ladim

OK Moss

16:44

+4:05

3.

Håkon Klubnes

OK Moss

18:23

+5:44

Klasse: H17-39 A3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ladim

OK Moss

13:57

+0:00

1.

Lukas Klausen

Sturla, IF

13:57

+0:00

3.

Håkon Klubnes

OK Moss

19:37

+5:40

Klasse: Damer A1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Iden

OK Moss

17:04

+0:00

2.

Tonje Holm

OK Moss

17:08

+0:04

3.

Bente Lundsrud

OK Moss

18:16

+1:12

4.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

20:22

+3:18

5.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

23:43

+6:39

6.

Kaia Lie

OK Moss

25:35

+8:31

7.

Kristine Roskifte

OK Moss

27:54

+10:50

8.

Marianne Løken

OK Moss

14:11:16

+13:54:12

DSQ

Elisabeth Rømcke

OK Moss

18:02

102 103 110 109

DSQ

Anita Rostveit

OK Moss

22:52

107 108 109

Klasse: Damer A2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Roskifte

OK Moss

21:08

+0:00

2.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

22:19

+1:11

3.

Marit Iden

OK Moss

23:36

+2:28

4.

Elisabeth Rømcke

OK Moss

23:55

+2:47

5.

Tonje Holm

OK Moss

24:00

+2:52

6.

Kaia Lie

OK Moss

24:16

+3:08

7.

Marianne Løken

OK Moss

24:45

+3:37

8.

Bente Lundsrud

OK Moss

25:18

+4:10

9.

Anita Rostveit

OK Moss

26:17

+5:09

10.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

27:16

+6:08

Klasse: Damer A3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

18:40

+0:00

2.

Bente Lundsrud

OK Moss

19:49

+1:09

3.

Kristine Roskifte

OK Moss

21:27

+2:47

4.

Marit Iden

OK Moss

22:25

+3:45

5.

Tonje Holm

OK Moss

23:04

+4:24

6.

Kaia Lie

OK Moss

23:07

+4:27

7.

Elisabeth Rømcke

OK Moss

23:55

+5:15

8.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

24:01

+5:21

9.

Marianne Løken

OK Moss

25:54

+7:14

10.

Anita Rostveit

OK Moss

29:19

+10:39

Klasse: Herrer A1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Roskifte

OK Moss

12:01

+0:00

2.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

12:34

+0:33

3.

Donatas Kontautas

OK Moss

12:36

+0:35

4.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

13:34

+1:33

5.

Øyvind Le Løk

OK Moss

14:01

+2:00

6.

Henrik Fremstad

IØOK

15:39

+3:38

7.

Martin Malmstrøm

OK Moss

16:29

+4:28

8.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

17:15

+5:14

9.

Morten Breimo

OK Moss

18:32

+6:31

10.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

18:54

+6:53

11.

Jonas B. Jonas

OK Moss

21:46

+9:45

12.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

33:35

+21:34

DSQ

Thomas Hjelbakk

Trøsken IL

23:27

109

Klasse: Herrer A2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

12:28

+0:00

2.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

13:06

+0:38

3.

Donatas Kontautas

OK Moss

13:49

+1:21

4.

Martin Malmstrøm

OK Moss

15:08

+2:40

100

5.

Jonas B. Jonas

OK Moss

15:48

+3:20

6.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

16:52

+4:24

7.

Thomas Roskifte

OK Moss

17:12

+4:44

8.

Morten Breimo

OK Moss

19:12

+6:44

9.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

20:37

+8:09

10.

Henrik Fremstad

IØOK

22:41

+10:13

11.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

30:02

+17:34

DSQ

Thomas Hjelbakk

Trøsken IL

18:59

126

Klasse: Herrer A3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Roskifte

OK Moss

15:27

+0:00

2.

Jonas B. Jonas

OK Moss

16:22

+0:55

3.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

18:43

+3:16

4.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

18:53

+3:26

5.

Morten Breimo

OK Moss

19:11

+3:44

6.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

20:07

+4:40

7.

Martin Malmstrøm

OK Moss

20:23

+4:56

8.

Donatas Kontautas

OK Moss

21:13

+5:46

9.

Thomas Hjelbakk

Trøsken IL

23:07

+7:40

10.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

28:26

+12:59

11.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

40:22

+24:55

132

DSQ

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

12:27

106 138

DSQ

Geir Strand Larsen

Kirkeparken VGS

20:57

105 139

DSQ

Henrik Fremstad

IØOK

25:18

129

Klasse: D70+ A1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

46:06

+0:00

Klasse: D70 + A2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

42:05

+0:00

Klasse: H70+ A1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

29:13

+0:00

2.

Knut Lindløv

OK Moss

54:20

+25:07

Klasse: H70 + A2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

26:53

+0:00

100

2.

Knut Lindløv

OK Moss

59:01

+32:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 oktober 2023, 09:09:22

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

220

Antall startet:

220