Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim jaktstart 18. september 2011

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Idunn Krogstie

Freidig

31:46

+0:00

2.

Håvard Krogstie

SPK Freidig

33:57

+2:11

DNS

Mari Eidsmo

SPK Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sætherhaug

OL Trollelg

31:23

+0:00

2.

Maren Viken

Byåsen IL

37:23

+6:00

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

21:30

+0:00

2.

Vera Melkild

SPK Freidig

24:32

+3:02

3.

Malin Opøien

OL Trollelg

24:43

+3:13

4.

Ane Marte Vatn

Frol IL

29:04

+7:34

5.

Vibeke Dengerud

Steinkjer OK

32:25

+10:55

6.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

36:31

+15:01

7.

Andrine Viken

Byåsen IL

39:13

+17:43

8.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

45:45

+24:15

DNS

Anna Renolen

Wing OK

DNS

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

DNS

Jorunn Leithe

Selbu OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

28:55

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

39:01

+10:06

3.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

45:30

+16:35

3.

Hilvi Emerense Hamar

SPK Freidig

45:30

+16:35

5.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

46:40

+17:45

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

46:51

+17:56

7.

Line Sølberg

IL Leik

49:30

+20:35

8.

Kjersti Dengerud

Steinkjer OK

1:03:16

+34:21

9.

Marit Ishol Skogan

Steinkjer OK

1:03:17

+34:22

10.

Helga Stenvik

Byåsen IL

1:04:37

+35:42

DNS

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

SPK Freidig

40:25

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

44:58

+4:33

3.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

56:27

+16:02

4.

Anna Solberg

OL Trollelg

59:02

+18:37

5.

Eirin Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

1:00:23

+19:58

6.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

1:01:30

+21:05

7.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

1:05:53

+25:28

7.

Norunn Dengerud

Steinkjer OK

1:05:53

+25:28

9.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

1:05:57

+25:32

10.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

1:08:01

+27:36

11.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

1:08:05

+27:40

12.

Hanne Schei Haugen

Byåsen IL

2:25:24

+1:44:59

DNS

Kaja Bø Timestad

SPK Freidig

DNS

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

DNS

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

DNS

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

DNS

Tora Green Matberg

Frol IL

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

51:13

+0:00

2.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:01:43

+10:30

3.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

1:04:38

+13:25

DNS

Kirsten Vike

Wing OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

59:39

+0:00

2.

Gunhild Kvistad

Steinkjer OK

1:01:32

+1:53

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:02:28

+2:49

DSQ

Randi Jensen

Frol IL

30:48

88 113 40 117 39 101 123 136

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

50:40

88 113 40 117 39 101 123

DNS

Hilde Forbord

Malvik IL

DNS

Mona Høiås Sæther

SPK Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

1:06:06

+0:00

2.

Karin Galaaen

Selbu OK

1:16:38

+10:32

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Renolen

Wing OK

47:40

+0:00

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

SPK Freidig

25:50

+0:00

2.

Martin Selmer

SPK Freidig

27:05

+1:15

3.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

47:58

+22:08

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

28:11

+0:00

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

29:59

+1:48

3.

Johannes Midtbø

Wing OK

31:47

+3:36

4.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

32:51

+4:40

5.

Magnus Gjersvold Haug

SPK Freidig

41:30

+13:19

6.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

41:33

+13:22

7.

Preben Antonsen

Byåsen IL

42:47

+14:36

8.

Håvard Eidsmo

SPK Freidig

49:45

+21:34

9.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

49:47

+21:36

10.

Torgeir Andresen Klevstuen

OL Trollelg

50:19

+22:08

11.

Are Helle Mårdalen

SPK Freidig

1:02:11

+34:00

DNS

Brynjar Forseth

OL Trollelg

DNS

Nils Ola Kvam

SPK Freidig

DNS

Thor William Skånøy

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

47:26

+0:00

2.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:08:58

+21:32

3.

Ola Keiserås

IL Leik

1:11:06

+23:40

4.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:11:11

+23:45

5.

Øystein Krogstie

SPK Freidig

1:37:58

+50:32

6.

Torgeir Leithe

Selbu OK

2:00:38

+1:13:12

DNS

Jonas Ressem

Frol IL

DNS

Vegard Ressem

Frol IL

DNS

Rein Mårdalen

SPK Freidig

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Agnar Renolen

Wing OK

55:38

+0:00

2.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:02:31

+6:53

DSQ

Mattis Holt

SPK Freidig

54:25

108

DSQ

Mattis Holt

SPK Freidig

54:25

108

DNS

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

DNS

Bernt Brynhildsen

Wing OK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

48:46

+0:00

2.

Sturla Sæther

SPK Freidig

53:24

+4:38

3.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

55:03

+6:17

4.

Gunnar Vatn

Frol IL

55:05

+6:19

5.

Jostein Mårdalen

SPK Freidig

56:26

+7:40

6.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

58:43

+9:57

7.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:01:38

+12:52

8.

Knut Hagen

Byåsen IL

1:13:40

+24:54

9.

Tom Jacobsen

SPK Freidig

1:14:40

+25:54

DNS

Øyvind Schjelderup

SPK Freidig

DNS

Olle Malmring

SPK Freidig

DNS

Harald Storrønning

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

1:00:29

+0:00

2.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

1:01:15

+0:46

3.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

1:01:17

+0:48

4.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

1:02:13

+1:44

5.

Petter Gullikstad

Nord-Østerdal OK

1:06:50

+6:21

6.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:07:16

+6:47

7.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

1:09:16

+8:47

8.

Geir Owren

SPK Freidig

1:14:55

+14:26

DNS

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

OL Trollelg

45:33

+0:00

2.

Gunnar Jarle Drivvold

Selbu OK

53:05

+7:32

3.

Magnus Landstad

SPK Freidig

1:00:38

+15:05

DNS

Jan Olav Ormberg

Fana IL

DNS

Roar Forbord

Malvik IL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

SPK Freidig

1:17:17

+0:00

2.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

1:17:19

+0:02

3.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

1:23:17

+6:00

4.

Dag Lofthus

Lillehammer OK

1:25:44

+8:27

5.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:31:16

+13:59

6.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

1:33:41

+16:24

7.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:34:33

+17:16

8.

Sindre Johannessen

Wing OK

1:35:00

+17:43

9.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:36:02

+18:45

10.

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:36:07

+18:50

11.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:36:31

+19:14

12.

Petter Reinemo

NTNUI

1:36:35

+19:18

13.

Martin Hoset

NTNUI

1:42:39

+25:22

14.

Stig Magnar Løvås

SPK Freidig

1:44:33

+27:16

15.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

1:49:08

+31:51

16.

Kristian Øien

OL Trollelg

1:51:47

+34:30

17.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

1:51:48

+34:31

18.

Brage Sæther

SPK Freidig

1:52:30

+35:13

19.

Eivind Sjøgren Olsen

SPK Freidig

2:09:21

+52:04

20.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

2:40:54

+1:23:37

DSQ

Håkon Leithe

Selbu OK

1:44:41

127 39 38 40 88 113 101

DNS

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

DNS

Carl Petter Lyngen

Frol IL

DNS

Jan Schmid

OL Trollelg

DNS

Morten Severin Saue

IL Tyrving

DNS

Bjørn Johannessen Field

Stord Orientering

DNS

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

DNS

Snorre Hansen

Byåsen IL

DNS

Sindre Sæther

SPK Freidig

DNS

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

1:27:30

+0:00

2.

Fredrikke Nohr Moth

Halden SK

1:39:54

+12:24

3.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

1:46:41

+19:11

4.

Gunhild Rogne Halland

Varegg Fleridrett

2:00:49

+33:19

5.

Mali Galaaen Røsseth

Selbu OK

2:13:49

+46:19

5.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

2:13:49

+46:19

DNS

Vibeke Falck

SPK Freidig

DNS

Rannveig Jørgensen

Frol IL

DNS

Sara Profors

Frol IL

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Magne Avlesbug

Wing OK

37:48

+0:00

2.

Sigrid Melkild

SPK Freidig

38:46

+0:58

3.

Arve Hamars

SPK Freidig

45:42

+7:54

4.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

53:53

+16:05

5.

Samantha Waugh

OL Trollelg

2:06:11

+1:28:23

6.

Alessandro Fracalossi

Selbu OK

2:06:12

+1:28:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 september 2011, 19:58:38

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

162

Antall startet:

122