Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Råtassløp 3 og Rekruttløp 31. august 2011

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Smeby

Nydalens SK

13:50

+0:00

2.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

14:25

+0:35

3.

Ingvil Ahlsand

Nydalens SK

15:35

+1:45

4.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

17:37

+3:47

5.

Vilde Frydenlund Norling

Nydalens SK

18:17

+4:27

6.

Tora Drage Roti

Fossum IF

18:53

+5:03

7.

Åsne Holo

Fossum IF

19:27

+5:37

8.

Ingrid Madslien

Nydalens SK

20:41

+6:51

9.

Ingvild Høydal

Nydalens SK

20:44

+6:54

10.

Marie Ullevålseter

Nydalens SK

21:47

+7:57

11.

Rachel Marøy Bårdsen

Heming/Njård OL

24:40

+10:50

12.

Maria Norheim Morken

Nydalens SK

25:44

+11:54

13.

Synne Eikeland Røstadsand

Nydalens SK

25:56

+12:06

13.

Synne Furuheim Kråkenes

Nydalens SK

25:56

+12:06

15.

Henriette Krohg Stabell

Heming/Njård OL

26:15

+12:25

16.

Maaike Mans

Nydalens SK

26:36

+12:46

17.

Kristin Benum Vestre

Fossum IF

27:44

+13:54

18.

Martine Sogn-Larssen

Heming/Njård OL

32:38

+18:48

19.

Ragne Norrud

Fossum IF

36:44

+22:54

20.

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

37:50

+24:00

DSQ

Emma Stubberud

Nydalens SK

29:54

95 97 101 102 103 104 91 106

DNS

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

Klasse: D 10-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Scheele

Nydalens SK

15:17

+0:00

2.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

15:27

+0:10

3.

Lea Mathilde Trong-Johansen

Nydalens SK

15:49

+0:32

4.

Tuva This

Nydalens SK

17:16

+1:59

5.

Christine Evjen

Nydalens SK

17:20

+2:03

6.

Hedvig Bøhmer

Heming/Njård OL

17:29

+2:12

7.

Linea Holst

Tyrving IL

17:31

+2:14

7.

Iris Holt

Tyrving IL

17:31

+2:14

9.

Ida Kristine Nordvik

Asker SK

17:50

+2:33

10.

Felise Bøe

Nydalens SK

17:54

+2:37

11.

Line Pettersen

Nydalens SK

18:02

+2:45

12.

Ida Kristine Tandberg

Nydalens SK

18:04

+2:47

13.

Frida Skurdal

Nydalens SK

18:26

+3:09

13.

Solveig Oppheim Auning

18:26

+3:09

15.

Erle Sofie Syvertsen

Nydalen SK

19:07

+3:50

16.

Mathilde Hongseth

Heming/Njård OL

19:24

+4:07

17.

Yngvild Langedal Breivik

Nydalens SK

19:56

+4:39

18.

Frøya Voss Stabell

Fossum IF

20:44

+5:27

19.

Pia Young Vik

Nydalens SK

20:46

+5:29

19.

Marie Nyvoll

Fossum IF

20:46

+5:29

21.

Hannah Syrdal Øen

Heming/Njård OL

21:25

+6:08

22.

Maria Lie Thoresen

Nydalens SK

21:57

+6:40

23.

Oda Sørlie

Nydalens SK

24:16

+8:59

24.

Hannah Mans

Nydalens SK

24:59

+9:42

24.

Vilma Morisbak

Nydalens SK

24:59

+9:42

26.

Vilma H. Larsen

Nydalens SK

28:58

+13:41

27.

Sunniva Bakke Moan

Fossum IF

29:40

+14:23

28.

Alva Kloster

Nydalens SK

30:00

+14:43

29.

Tiril Elisabeth Eggen

Nydalens SK

35:44

+20:27

DSQ

Theresa Fürstenberg

Nydalens SK

20:27

90 82

DSQ

Maia Mo Hjelseth

Nydalens SK

35:29

92

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

12:42

+0:00

2.

Håvard Hjermstad

Fossum IF

14:21

+1:39

3.

Bjørn Anders Flågen

Heming/Njård OL

15:45

+3:03

4.

Harald Haugland

Fossum IF

16:17

+3:35

5.

David Thorvik

Nydalens SK

17:03

+4:21

6.

Audun Bergan

Nydalens SK

17:19

+4:37

7.

Sebastian Eidem

Heming/Njård OL

17:56

+5:14

8.

Håkon Sturød

Nydalens SK

17:57

+5:15

9.

Johan Bjerkem

Heming/Njård OL

18:25

+5:43

10.

Truls Wegner Hodt

Fossum IF

18:28

+5:46

11.

Aasmund Skurdal

Nydalens SK

18:41

+5:59

12.

Oliver Wallin Higgins

Tyrving IL

18:53

+6:11

13.

Alexander Smeby

Nydalens SK

19:20

+6:38

14.

Erik Heir

Nydalens SK

20:51

+8:09

15.

Andreas J. Larsen

Tyrving IL

21:02

+8:20

16.

Tobias Lømo

Nydalens SK

21:22

+8:40

17.

Lars Ø Moan

Fossum IF

21:58

+9:16

18.

Håkon Thunshelle Øvstedal

Nydalens SK

22:02

+9:20

19.

Sigurd Grevstad

Fossum IF

22:04

+9:22

20.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

23:56

+11:14

21.

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

24:00

+11:18

22.

Tobias Fremming

Heming/Njård OL

24:36

+11:54

23.

Kristian Larsen

Tyrving IL

26:37

+13:55

24.

Sindre Rolfsen Haugmo

Heming/Njård OL

27:13

+14:31

25.

Edvard Sandvik

Nydalens SK

30:07

+17:25

26.

Erik Rolfsen Haugmo

Heming/Njård OL

30:10

+17:28

27.

William Hjelme Vickery

Nydalens SK

31:09

+18:27

28.

Severin Holm

Nydalens SK

31:48

+19:06

29.

Bendik Hovet

Heming/Njård OL

34:38

+21:56

30.

Tobias Borthen

Heming/Njård OL

37:47

+25:05

31.

Didrik Lindløv Sand

Fossum IF

38:27

+25:45

DSQ

Sindre Rønning Pettersen

Nydalens SK

17:49

95 97 101 102 85 103 104 91 106

DNS

Elias Jonsson

Nydalens SK

DNS

Lars Young Vik

Nydalens SK

DNS

Isak Jonsson

Nydalens SK

Klasse: H 10-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Østermann

Nydalens SK

14:29

+0:00

2.

Henrik Reusch

Heming/Njård OL

14:53

+0:24

3.

Ferdinand Fremming

Heming/Njård OL

15:19

+0:50

4.

Halfdan Baumann

Heming/Njård OL

15:34

+1:05

4.

Arild Baumann

Heming/Njård OL

15:34

+1:05

6.

Andre Pettersen-Dahl

Nydalens SK

15:37

+1:08

7.

Håvard Winge Prytz

Nydalens SK

16:01

+1:32

8.

Iver Wang Johansen

Nydalens SK

16:06

+1:37

9.

August Syrdal Øen

Heming/Njård OL

16:16

+1:47

10.

Andreas Askevold

Nydalens SK

16:17

+1:48

11.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

16:28

+1:59

12.

Olav Birkeland

Fossum IF

16:39

+2:10

13.

Jørgen Bergh

Nydalens SK

16:44

+2:15

14.

Håkon Guterud

Fossum IF

16:45

+2:16

15.

Sander Høiem

Heming/Njård OL

17:13

+2:44

16.

Lauritz Sogn-Larssen

Heming/Njård OL

17:18

+2:49

17.

Emil Sand Larsen

Nydalens SK

17:24

+2:55

18.

Åsmund Olai Sand-Larsen

Nydalens SK

17:29

+3:00

19.

Gaute Bergan

Nydalens SK

17:37

+3:08

20.

Toby Kavlie

Heming/Njård OL

17:41

+3:12

21.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

17:44

+3:15

22.

Alfred Risheim

Nydalens SK

17:49

+3:20

23.

Eivind Nyberg

Nydalens SK

17:50

+3:21

23.

Eirik Wang Johansen

Nydalens SK

17:50

+3:21

25.

Nils August Ihlen

Nydalen SK

18:31

+4:02

90 80 82 87 92 93 94

26.

Magnus Hovet

Heming/Njård OL

18:48

+4:19

27.

Leonard Hjelme Vickery

Nydalens SK

19:33

+5:04

28.

Eirik Thunshelle Øvstedal

Nydalens SK

19:38

+5:09

29.

Kristian Natvig

Nydalens SK

20:22

+5:53

30.

Marius Bakke

Fossum IF

21:23

+6:54

31.

Anders H Larsen

Nydalens SK

21:44

+7:15

32.

Tobias Espedal

Nydalens SK

22:19

+7:50

33.

Axel Henrik Larsen

Nydalens SK

22:42

+8:13

34.

Ranveig Wolden Staver

Tyrving IL

25:08

+10:39

35.

Vegard Benum Vestre

Fossum IF

26:00

+11:31

36.

Adrian Hole

Fossum IF

26:10

+11:41

37.

Martin Flatemo

Nydalens SK

29:05

+14:36

38.

Elias Stubberud

Nydalens SK

29:57

+15:28

39.

Anders Kråkenes

Nydalens SK

31:47

+17:18

40.

Trym Vannebo

Nydalens SK

32:25

+17:56

DSQ

Henrik Dokseth

Nydalens SK

16:11

83

DNS

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

Klasse: N-åpen Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Narvestad

Try

21:43

+0:00

2.

Cardine Granerud

Asker SK

29:50

+8:07

Klasse: D 10-12N Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Kildahl

Tyrving IL

18:29

+0:00

2.

Ninni Lund Holter

Heming/Njård OL

18:55

+0:26

3.

Lin Marte Andorsen

Heming/Njård

19:01

+0:32

4.

Ingvild Brustugen

Asker SK

20:38

+2:09

DSQ

Tilde Eine

Fossum IF

19:26

90 80 82 87 92 93 94

Klasse: H 10-12N Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Hovdenak

Asker SK

19:15

+0:00

Klasse: D 11-12 Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Wallin Higgins

Tyrving IL

19:14

+0:00

2.

Frida Nilsen

Heming/Njård

24:50

+5:36

3.

Linnea Gram

Tyrving IL

29:17

+10:03

DSQ

Anna Gravir

Asker SK

20:37

95 97 101 102 85 103 104 91 106

Klasse: H 11-12 Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Seljestad

Tyrving IL

20:48

+0:00

DSQ

Markus Rusti

Heming/Njård OL

37:06

102

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Dugstad Sørskaar

Fossum IF

14:02

+0:00

2.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

15:52

+1:50

3.

Kristoffer Katla

Fossum IF

21:53

+7:51

4.

Erlend Bakke

Fossum IF

22:00

+7:58

5.

Mari Brænde

Nydalens SK

24:54

+10:52

DSQ

Mikkel Katla

Fossum IF

16:49

73 84 85


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2011, 21:11:21

Arrangør:

Fossum IF

Antall deltagere:

150

Antall startet:

145