Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

2-Mila 14. oktober 2023

Klasse: 2-mila

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

2:47:01

+0:00

8:28

2.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

2:47:39

+0:38

8:30

3.

Uku-Laur Tali

Porsgrunn OL

3:09:15

+22:14

9:36

4.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

3:12:57

+25:56

9:47

5.

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

3:24:26

+37:25

10:22

6.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

3:29:28

+42:27

10:37

7.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

3:31:14

+44:13

10:43

127 129

7.

Frederik Fett Andersen

Sturla IL

3:31:14

+44:13

10:43

127 129

9.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

4:03:13

+1:16:12

12:20

10.

Are Flågan

Asker Skiklubb

4:05:02

+1:18:01

12:26

11.

Hege Holth Rekaa

Røyken OL

4:05:06

+1:18:05

12:26

127

12.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

4:18:13

+1:31:12

13:06

13.

Jan-Sigurd Sørensen

Salomon

4:18:25

+1:31:24

13:07

14.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

4:29:54

+1:42:53

13:42

15.

Øyvind Trie

Oslostudentenes IK

4:45:48

+1:58:47

14:30

16.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

5:32:04

+2:45:03

16:51

16.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

5:32:04

+2:45:03

16:51

DSQ

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

1:04:23

134 137 120 111 112 103 104 102 101 97 96 123 12...

DNS

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

Klasse: Mila

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving IL

1:27:38

+0:00

8:35

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:36:31

+8:53

9:27

3.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:37:19

+9:41

9:32

4.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

1:37:56

+10:18

9:36

5.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

1:38:13

+10:35

9:37

6.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:41:13

+13:35

9:55

7.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

1:41:19

+13:41

9:55

8.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

1:42:12

+14:34

10:01

9.

Gjermund Vingerhagen

Asker Skiklubb

1:45:24

+17:46

10:20

121 120 136 135 120 134 137 120 122

10.

Georg Ellila

Stokke IL

1:48:48

+21:10

10:40

11.

Trond Lund

Tyrving IL

1:49:31

+21:53

10:44

12.

Per Erik Opseth

Ringerike OL

1:52:43

+25:05

11:03

13.

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

1:52:51

+25:13

11:03

14.

Torleif Galteland

Asker Skiklubb

1:52:58

+25:20

11:04

15.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

1:53:40

+26:02

11:08

121 120 136 135 120 134 137 120 122 119 118 116 11...

16.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

1:53:43

+26:05

11:08

17.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

1:59:42

+32:04

11:44

18.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

2:00:19

+32:41

11:47

19.

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

2:00:40

+33:02

11:49

20.

Tellef Juell Larsen

Tyrving IL

2:00:42

+33:04

11:50

21.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

2:01:19

+33:41

11:53

22.

Bjørnar Olsrød

Klubbløs

2:01:41

+34:03

11:55

23.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

2:02:22

+34:44

11:59

24.

Jan Anders Istad

Asker Skiklubb

2:08:43

+41:05

12:37

25.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

2:11:32

+43:54

12:53

26.

Anton Plaian

CS Transilva Cluj

2:12:31

+44:53

12:59

27.

Trine Opseth

Ringerike OL

2:14:57

+47:19

13:13

28.

Oda Opseth

Ringerike OL

2:15:20

+47:42

13:16

29.

Brita Opheim Sauar

Equinor BIL - Oslo

2:15:39

+48:01

13:17

30.

Toril Fougner Wisløff

Asker Skiklubb

2:15:45

+48:07

13:18

31.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

2:20:48

+53:10

13:48

32.

Hans Jevanord

Fossum IF

2:22:06

+54:28

13:55

33.

Tiril Myklatun

Tyrving IL

2:33:46

+1:06:08

15:04

34.

Ingrid Hovdenak Espedal

Asker Skiklubb

2:33:47

+1:06:09

15:04

35.

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

2:34:57

+1:07:19

15:11

121 120 136 135 120 134 137 120 103 104 102 101 9...

36.

Terje Henriksen

Asker Skiklubb

2:35:45

+1:08:07

15:16

37.

Aleksander Andenæs

Asker Skiklubb

2:53:56

+1:26:18

17:03

38.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

2:55:42

+1:28:04

17:13

39.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

3:37:21

+2:09:43

21:18

40.

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

4:23:59

+2:56:21

25:52

DSQ

Steinar Låg

Asker Skiklubb

33:28

134 137 120 122 119 118 116 115 117 111 112 103 10...

DSQ

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

1:04:13

134 137 120 111 112 103 104 102 101 97 96 100

DSQ

Sveinung Rekaa

Notodden OL

1:13:43

134 137 120 122 119 118 116 115 117 111 112 103 10...

DSQ

Håvard Hågård

Konnerud IL

1:36:44

101

DSQ

Einar Gisholt

Fossum IF

1:56:28

121 136 135 134 137 120 115 117 111 112 103 104 10...

Avlest

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

2:22:59

121 120 136 135 120 134 137 120 100

Klasse: Halvmila B/C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

1:05:05

+0:00

14:27

2.

Johanne Hovdenak

Asker Skiklubb

1:06:49

+1:44

14:50

3.

Elise Gisholt

Fossum IF

1:07:24

+2:19

14:58

4.

Kurt Grønli

Førde IL

1:13:46

+8:41

16:23

5.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

1:16:17

+11:12

16:57

6.

Elias Skaug-Danielsen

Elverum OK

1:44:50

+39:45

23:17

7.

Idar Danielsen

Elverum OK

1:44:54

+39:49

23:18

DSQ

Simon Vingerhagen

Asker Skiklubb

2:54:49

128 126 124 123

Brutt

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

DNS

Marius Berg

Fossum IF

Klasse: Engelsk mil

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robin Færaas

Sande Sportsklubb

17:22

+0:00

10:12

2.

Isabelle Øvremo

22:05

+4:43

12:59

3.

Ivar Fladeby Hansen

Asker Skiklubb

27:28

+10:06

16:09

4.

Axel Johannesson

Asker Skiklubb

27:46

+10:24

16:20

5.

Cathrine Fladeby

Asker Skiklubb

28:00

+10:38

16:28

6.

Astrid Vingerhagen

Asker Skiklubb

35:32

+18:10

20:54

7.

Brite Einertsen

Førde IL

46:06

+28:44

27:07

8.

Marius Kjernsmo

Asker Skiklubb

46:10

+28:48

27:09

9.

Tiril Holth Rekaa

Røyken OL

52:12

+34:50

30:42

9.

Sondre Holth Rekaa

Røyken OL

52:12

+34:50

30:42

11.

Merilin Vahtra

Porsgrunn OL

57:23

+40:01

33:45

12.

Frida Holth Rekaa

Røyken OL

1:02:47

+45:25

36:55

Klasse: Halvmila A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Wiik

Sturla, IF

1:05:13

+0:00

11:38

2.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:08:45

+3:32

12:16

3.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:11:58

+6:45

12:51

4.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

1:13:17

+8:04

13:05

5.

Nora Holst Skauen

Tyrving IL

1:15:19

+10:06

13:26

6.

Stein Mella

Oppsal Orientering

1:16:09

+10:56

13:35

7.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:17:27

+12:14

13:49

8.

Jan Einar

Øvrevoll

1:17:40

+12:27

13:52

9.

Axel Damgaard

OL Trollo

1:18:42

+13:29

14:03

10.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

1:20:41

+15:28

14:24

11.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

1:21:41

+16:28

14:35

12.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:22:39

+17:26

14:45

13.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:23:02

+17:49

14:49

14.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:23:04

+17:51

14:50

15.

Bjørg Svanberg

Røyken OL

1:24:02

+18:49

15:00

16.

Kjirsten Gjermstad

Konnerud IL

1:24:45

+19:32

15:08

17.

Per Øhlckers

Tyrving IL

1:25:14

+20:01

15:13

18.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:32:15

+27:02

16:28

19.

Unni Rye

Asker Skiklubb

1:33:15

+28:02

16:39

20.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:47:22

+42:09

19:10

21.

Kjell Svanberg

Røyken OL

1:47:47

+42:34

19:14

22.

Kjersti Tho

Stabæk Idrætsforening

1:49:24

+44:11

19:32

DSQ

Lars Rønning Johansen

Måren OK

59:26

134 137 120 138 129 127 126 125 97 96

DSQ

Per Kaarby

Fossum IF

1:26:10

134 137 120 97 96

Brutt

Per Slungaard

Tyrving IL

Brutt

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

DNS

Jøran Kristensen

Heming Orientering

DNS

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

DNS

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 oktober 2023, 18:32:56

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

116

Antall startet:

111