Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen løp nr. 6test 30. oktober 2023

Klasse: H17-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Eid

Nydalens SK

32:25

+0:00

2.

Torkil Eide Solstad

Nydalens SK

33:27

+1:02

3.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

33:41

+1:16

4.

Gunnar A Fiskum

Tyrving IL

36:54

+4:29

5.

Simen Eid Nielsen

Nydalens SK

38:28

+6:03

6.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

39:39

+7:14

7.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

40:06

+7:41

8.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

42:20

+9:55

9.

Tivon Tyner

Setanta Orienteers

1:15:38

+43:13

DSQ

Kristoffer Jacobsen

Tyrving IL

39:13

140

DSQ

Truls Hestengen

Oppsal Orientering

47:23

141

DSQ

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

DNS

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

DNS

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

DNS

Sindre Østgulen Deisz

Nydalens SK

DNS

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

DNS

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

DNS

Erik Råberg

Fossum IF

DNS

Morten Nilstad Pettersen

Tyrving IL

Klasse: D17-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Njåstein

Tyrving IL

49:48

+0:00

140 143 148 164 163 52 162 100 59 100 57 51 16...

Klasse: H-50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Holmboe

Tyrving IL

31:00

+0:00

2.

Tellef Juell Larsen

Tyrving IL

40:16

+9:16

3.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

41:14

+10:14

4.

Per Erik Opseth

Ringerike OL

42:07

+11:07

5.

Trond Lund

Tyrving IL

42:25

+11:25

6.

Guttorm Egge

IL GeoForm

44:43

+13:43

7.

Bent Bakke

Tyrving, IL

45:13

+14:13

8.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

46:46

+15:46

9.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

46:50

+15:50

10.

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

49:06

+18:06

11.

Hans Jevanor

Fossum IF

49:33

+18:33

12.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving IL

51:27

+20:27

13.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:00:17

+29:17

DSQ

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

41:19

163

DSQ

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

48:26

163

DNS

Don Skantze

Tyrving IL

DNS

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

DNS

Tore H. Hvideberg

OK Skeidi

DNS

Lars Baklid

Konnerud IL

DNS

Terje W. Pettersen

Konnerud IL

Klasse: D-50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

44:34

+0:00

2.

Torunn Økern Jensen

Tyrving IL

45:12

+0:38

139 141 144 146 161 164 52 163 57 59 100 162 14...

3.

Trine Opseth

Ringerike OL

45:27

+0:53

4.

Anne Kristine Norderud

Tyrving, IL

45:41

+1:07

5.

Kjersti Skantze

Tyrving IL

52:04

+7:30

6.

Liv Lefstad

Tyrving IL

59:21

+14:47

7.

Berit Danielsen

Tyrving IL

1:01:32

+16:58

Brutt

Hege Feiring

Tyrving IL

DNS

Nora Holst Skauen

Tyrving IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

DNS

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Opseth

Ringerike OL

55:12

+0:00

Klasse: H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

13:53

+0:00

2.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

17:51

+3:58

DNS

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

DNS

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

Klasse: D 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Myklatun

Tyrving IL

19:51

+0:00

2.

Nila Hilleren

Eiker OL

20:21

+0:30

2.

Nora Nathalie Elvekrok

Eiker OL

20:21

+0:30

4.

Emma Eline Elvekrok

Eiker OL

30:33

+10:42

5.

Maren Stubsrud

Tyrving IL

31:03

+11:12

142 147 149 160 145 141 140 235

DNS

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

DNS

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

Klasse: H17-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

41:26

+0:00

2.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

44:35

+3:09

3.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

48:19

+6:53

4.

Andreas Hamre

Røyken OL

50:57

+9:31

DSQ

Christer Stormyrbakken

Tyrving IL

DNS

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

Klasse: D17-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Hilleren

Eiker OL

41:42

+0:00

2.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

47:59

+6:17

3.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

49:04

+7:22

4.

Marianne Teigen

Sturla, IF

58:25

+16:43

5.

Stine Kaiser

Sturla, IF

59:10

+17:28

DNS

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

DNS

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

DNS

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

DNS

Anna Brodin

Fossum IF

DNS

Maria Brodin

Fossum IF

Avlest

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:10:33

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

22:23

+0:00

137 139 144 146 161 164 52 163 57 59 100 162 14...

2.

Annemarieke Vervoorn

Eiker OL

22:45

+0:22

3.

Thor Norderud

Tyrving

26:42

+4:19

4.

Tonje Elvekrok

Eiker OL

30:44

+8:21

5.

Rebekka Thunshelle Bakke

Tyrving IL

31:03

+8:40

6.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

32:52

+10:29

7.

Anna Göhlman

Tyrving IL

41:16

+18:53


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 november 2023, 17:44:17

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

87

Antall startet:

62