Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NSM Langdistanse 4. november 2023

Klasse: Party Animal

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Haavengen

NTNUI orientering

38:25

+0:00

2.

Emil Grehn

LiTHE Vilse

39:46

+1:21

3.

Hanne Vassend

NTNUI orientering

40:55

+2:30

4.

William Ernlund

Uppsala universitet

45:47

+7:22

5.

Sara Granstedt

Chalmers OL

48:31

+10:06

6.

John Larsson

LiTHE Vilse

51:13

+12:48

7.

Kristin Brekke

NTNUI orientering

53:13

+14:48

8.

Kristine Bog Vikane

NTNUI orientering

53:21

+14:56

8.

Kaja Samuelsen Skiri

NTNUI orientering

53:21

+14:56

10.

Hedda Raadal Bjørlo

NTNUI orientering

53:22

+14:57

11.

Tora Indregard

NTNUI orientering

56:09

+17:44

11.

Abelone Holm Irgens

NTNUI orientering

56:09

+17:44

13.

Nicolina Moberg

Chalmers OL

56:21

+17:56

14.

Live Østvold

NTNUI orientering

58:28

+20:03

14.

Inga Wiklund

NTNUI orientering

58:28

+20:03

16.

Meta Nordesjö

LiTHE Vilse

58:29

+20:04

17.

Linnea Bengtsson

Chalmers OL

1:00:16

+21:51

18.

Hanna Larsson

Chalmers OL

1:00:18

+21:53

19.

Amelie Josefsson

Chalmers OL

1:00:19

+21:54

20.

Hampus Brunander

Chalmers OL

1:01:19

+22:54

21.

Carl Södersten

LiTHE Vilse

1:01:25

+23:00

22.

Malene Jebsen

NTNUI orientering

1:02:12

+23:47

23.

Signe Bredholt Jørgensen

NTNUI orientering

1:02:46

+24:21

24.

Alma Leijon

LiTHE Vilse

1:09:01

+30:36

25.

Maja Welander

LiTHE Vilse

1:09:02

+30:37

26.

Camilla Kalenius

PuSu (University of Eastern Finland)

1:17:12

+38:47

27.

Kerttu Salo

OL-UT

1:17:14

+38:49

28.

Amanda Schönfeldt

Uppsala universitet

1:17:48

+39:23

29.

Ingeborg Løvseth

NTNUI

1:17:56

+39:31

30.

Øystein Christiansen

NTNUI orientering

1:21:05

+42:40

31.

Alfred Lönn

Myggan OS

1:21:26

+43:01

32.

Maja Bergqvist

Uppsala universitet

1:21:27

+43:02

32.

Evelina Svensson Finndahl

WDKS

1:21:27

+43:02

34.

Trym Island

NTNUI orientering

1:21:41

+43:16

35.

Astrid White

Uppsala universitet

1:21:46

+43:21

131 144 155 149 143

36.

Lukas Hagberg

LiTHE Vilse

1:31:16

+52:51

36.

Alma Appelgren

LiTHE Vilse

1:31:16

+52:51

36.

Tove Ekström

LiTHE Vilse

1:31:16

+52:51

39.

Edvin Selin

Chalmers OL

1:43:00

+1:04:35

40.

Kristoffer Tengroth

Uppsala universitet

1:50:15

+1:11:50

41.

Lukas Olm

Nord universitet

1:50:23

+1:11:58

41.

Sixten Ekbladh

Chalmers OL

1:50:23

+1:11:58

43.

Aino Lehmusaho

PuSu (University of Eastern Finland)

1:52:29

+1:14:04

43.

Elli Holappa

University of Eastern Finland

1:52:29

+1:14:04

DSQ

Ella Palm

Uppsala universitet

48:31

151 152 144 155 149 143 139

DSQ

Hanne Ekström

PuSu (University of Eastern Finland)

51:52

138 131 151 144 155 139 149 143 139 154 159 150 9...

DSQ

Lukas Larsson

Uppsala universitet

56:04

131 144 155 139 149 143 139

DSQ

Jonathan Uller

Myggan OS

56:18

138 139

DSQ

Julia Rajan

Chalmers OL

56:22

131 144 155 139 149 143 139

DSQ

Unni Granfors

Chalmers OL

57:23

138 139 151 152 139 144 155 139 149 143 139

DSQ

Erik Gellein Halvorsen

NTNUI Langrenn

1:02:37

138 131 144 155 149 143 139 154 159 150 90

DSQ

Matthias Maier

NTNUI orientering

1:10:09

138 131 151 152 144 155 149 143 139

DSQ

Emilia Engel

Chalmers OL

1:10:44

131 151 152 144 155 139 149 143 139 154 159 150

DSQ

Amelie Rajan

Göteborgs Universitet

1:10:45

131 151 152 139 144 155 139 149 143 139 154 159 15...

DSQ

Klara Trofast

Chalmers OL

1:10:46

131 151 152 139 144 155 139 149 143 139 154 159 15...

DSQ

Linnea Skalberg

Chalmers OL

1:10:46

131 151 152 139 144 155 139 149 143 139 154 159 15...

DSQ

Anni Pitkäaho

PuSu (University of Eastern Finland)

1:12:15

138 131 151 144 155 149 143 139 154 159 150 90

DSQ

Marthe Svihus

NTNUI orientering

1:21:48

152

DSQ

Kaisa Rooba

Myggan OS

1:21:55

138 131 151 152 144 155 149 143

DSQ

Ellen Kallerbäck

Myggan OS

1:23:14

131 149 143 139

DSQ

Hannes Svahn

Chalmers OL

1:42:42

144 155 149 143

DSQ

Olle Sörqvist

Chalmers OL

1:42:44

149 143

DSQ

Hugo Unosson

Chalmers OL

1:42:47

149 143

DSQ

Petter Bergstedt

Chalmers OL

1:46:17

149 143

DSQ

Zachari Thiry

NTNUI Langrenn

12:34:22

139 131 139 152 139 144 155 139 149 143 139 154 15...

DSQ

Jakob Lindehag

Myggan OS

DSQ

Gaute Fosstveit

NTNUI orientering

DSQ

Emil Jonsell

Myggan OS

DSQ

Elijas Schüz

NTNUI orientering

DSQ

Sofie Skyttersæter Iversen

NTNUI orientering

DSQ

Emilia Ståhlberg

NTNUI orientering

DSQ

Hugo Bäsén

NTNUI orientering

DSQ

Astrid Simonsson

NTNUI orientering

DSQ

Sverre Röjgård

Uppsala universitet

DSQ

Matviy Khotyaintsev

Uppsala universitet

DSQ

Elin Bjessmo

Chalmers OL

DSQ

Lukas Eveborn

LiTHE Vilse

DNS

Jakob Gunnarsson

Chalmers OL

DNS

Erik Linnér

Myggan OS

DNS

Alva Lindell

Mälardalens Universitet

DNS

Andrea Hess

NTNUI orientering

DNS

Magnus Gjerstad

NTNUI orientering

DNS

Halvard Kornmo

NTNUI orientering

DNS

Eivind Berner Myhre

NTNUI orientering

DNS

Anselm Reichenbach

NTNUI orientering

DNS

Aurora Gjølsjø

NTNUI orientering

DNS

Maria Ulseth Sylte

NTNUI orientering

DNS

Lavran Thorstensen

NTNUI orientering

DNS

Kristine Kravdal

NTNUI orientering

DNS

Stella Holmboe

NTNUI orientering

DNS

Lars Sandstad

NTNUI orientering

DNS

Eli Fjellbirkeland Johannesen

NTNUI orientering

DNS

Vebjørn Blom-Hagen

NTNUI orientering

DNS

Romain Figuiere

Stockholms universitet

DNS

Rotem Yasur

Uppsala universitet

DNS

Karl Grywenz

Uppsala universitet

DNS

Linnea Myrskog

Aarhus School of Architecture

DNS

Marcus Ragnarsson

Chalmers OL

DNS

Love Carlsson

Chalmers OL

DNS

Arvid Aronsson

Chalmers OL

DNS

Hugo Frisk

Chalmers OL

DNS

Karin Lindgren

Chalmers OL

DNS

Mirjam Bucher

IF Thor

DNS

Frida Johansson

LiTHE Vilse

DNS

Alice Finndahl

LiTHE Vilse

DNS

Jonathan Jylltorp

LiTHE Vilse

DNS

Linda Renner

LiTHE Vilse

DNS

Amanda Strandvall

Myggan OS

Ubekreftet tid

Anna Jacobsen-Gaski

Universitetet i Oslo

Klasse: Women Elite

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Uppsala universitet

1:09:22

+0:00

2.

Tilda Östberg

Uppsala universitet

1:10:34

+1:12

3.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Chalmers OL

1:10:41

+1:19

4.

Karoliina Ukskoski

KortSu

1:10:44

+1:22

5.

Johanna Källvik Leufvén

Chalmers OL

1:13:23

+4:01

6.

Vendela Söderqvist

NTNUI orientering

1:13:40

+4:18

7.

Lotte Jauhojärvi Markussen

NTNUI orientering

1:14:48

+5:26

8.

Ingeborg Eikeland

NTNUI orientering

1:18:03

+8:41

9.

Alix Villar

NTNUI orientering

1:18:18

+8:56

10.

Myrra Carlsson

NTNUI orientering

1:19:17

+9:55

11.

Mari Eidsmo

Chalmers OL

1:20:27

+11:05

12.

Tilda Palm

Chalmers OL

1:22:35

+13:13

13.

Karoline Brevig Aune

NTNUI orientering

1:24:45

+15:23

14.

Erica Edman

Högskolan i Gävle

1:25:13

+15:51

15.

Ragnhild Hjermstad

NTNUI orientering

1:25:41

+16:19

16.

Alice Hultin

Chalmers OL

1:29:32

+20:10

17.

Lova Eveborn

Chalmers OL

1:30:06

+20:44

18.

Emma Hagrot

KTH

1:30:33

+21:11

19.

Klara Graversen

NTNUI orientering

1:32:53

+23:31

20.

Ane Malene Kolstad

NTNU Gjøvik

1:38:23

+29:01

21.

Katariina Nurmo

OL-UT

1:38:41

+29:19

22.

Elena Konstari

KeparDI

1:41:11

+31:49

23.

Ella Sjöberg

Chalmers OL

1:42:03

+32:41

24.

Veronika Tiszlavicz

NTNUI orientering

1:42:12

+32:50

25.

Alba Martinez Ibañez

NTNUI orientering

1:42:49

+33:27

26.

Nora Westerlund

OK Kåre

1:48:49

+39:27

27.

Marjaana Nurmo

KeparDI

1:49:51

+40:29

28.

Elin Ladänges

WDKS

1:50:49

+41:27

29.

Felicia von Lindern

KTH

2:03:24

+54:02

30.

Sofia Edvardsson

KTH

2:06:51

+57:29

31.

Pauliina Nurmo

Teeksu

2:23:49

+1:14:27

DSQ

Eva Örnhagen Jørgensen

Göteborgs Universitet

47:14

142 151 152 139 147 153 149 139 139 159 150 90

DSQ

Ida Eskilsson

Uppsala universitet

50:09

133 135 141 142 139 151 152 139 147 153 149 139 14...

DSQ

Amanda Granqvist

Uppsala universitet

50:10

151 152 139 147 153 149 139 148 157 139 159 150

DSQ

Annick Meister

Uppsala universitet

50:11

133 135 141 147 153 149 139 148 157 139

DSQ

Ida Øbro

Göteborgs Universitet

51:27

151 152 139 147 153 149 139 148 157 139

DSQ

Malin Agervig Kristiansson

Chalmers OL

51:45

151 152 139 147 153 149 139 148 157 139

DSQ

Annika Simonsen

Göteborgs Universitet

51:45

151 152 139 147 153 149 139 148 157 139

DSQ

Kristin Melby Jacobsen

Uppsala universitet

53:27

147 153 149 148 157 139

DSQ

Elisa Götsch Iversen

Chalmers OL

1:10:10

151 152 139 147 153 149 139 148 157 139

DSQ

Heidi Kristina Sebjørnsen

Göteborgs Universitet

1:10:10

151 152 139 147 153 149 139 148 157 139

DSQ

Klara Åkerman Sjöström

Chalmers OL

1:33:27

151 152 139 147 153 149 139 148 157 139

DNS

Julia Näslund

WDKS

DNS

Oda Scheele

NTNUI orientering

DNS

Henriette Nygaard

NTNUI orientering

DNS

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI orientering

DNS

Marie Kvarme

NTNUI orientering

DNS

Eerika Riutto

University of Eastern Finland

DNS

Sara Åbom

WDKS

DNS

Alma Hjertberg

Chalmers OL

DNS

Ingrid Mobråthen

Chalmers OL

DNS

Frida Vikström

Chalmers OL

DNS

Maja Mörth

Högskolan Dalarna

Klasse: Men Elite

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Hector

Högskolan Dalarna

1:11:29

+0:00

2.

Eirik Langedal Breivik

NTNUI orientering

1:12:00

+0:31

3.

Quentin Andrieux

Chalmers OL

1:13:01

+1:32

4.

Mikko Eerola

KeparDI

1:13:28

+1:59

5.

Erik Hannrup

Myggan OS

1:14:54

+3:25

6.

Quentin Moulet

Chalmers OL

1:16:39

+5:10

7.

Erik Herne

Chalmers OL

1:17:08

+5:39

8.

Oskar Edvardsson

NTNUI orientering

1:17:25

+5:56

9.

Benjamin Naslund

Myggan OS

1:17:50

+6:21

10.

Kylian Wymer

Chalmers OL

1:17:52

+6:23

11.

Aaro Aho

KeparDI

1:17:58

+6:29

12.

August Mollén

Chalmers OL

1:18:04

+6:35

13.

Sander Arntzen

NTNUI orientering

1:19:21

+7:52

14.

Linus Agervig

Göteborgs Universitet

1:20:15

+8:46

15.

Erling Hjermstad

NTNUI orientering

1:21:27

+9:58

16.

Mats Eidsmo

NTNUI orientering

1:22:07

+10:38

17.

Brage Takle

NTNUI orientering

1:22:13

+10:44

18.

Topias Arola

OL-UT

1:22:31

+11:02

19.

Philip Lehmann Romøren

Chalmers OL

1:23:12

+11:43

20.

Isak Lundholm

NTNUI orientering

1:23:22

+11:53

21.

Edvin Hellsten

NTNUI orientering

1:24:17

+12:48

22.

Oskari Lepistö

OL-UT

1:24:28

+12:59

23.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI orientering

1:24:46

+13:17

147 153 149 139 148 157 139

24.

Anton Buschek

1:27:29

+16:00

25.

Simon Schuster

Chalmers OL

1:27:30

+16:01

26.

Sindre Vie Strisland

NTNUI orientering

1:27:45

+16:16

27.

Basile Basset

Uppsala universitet

1:27:53

+16:24

28.

Linus Lundberg

Chalmers OL

1:29:31

+18:02

29.

Elia Gartmann

GIH Stockholm

1:29:32

+18:03

30.

Viktor Löfgren

KTH

1:30:56

+19:27

31.

Joschi Schmid

GIH Stockholm

1:31:50

+20:21

32.

Ollipekka Heikkilä

Teeksu

1:31:53

+20:24

33.

Tuomas Rokka

Teeksu

1:32:01

+20:32

34.

Arvid Linder

LiTHE Vilse

1:32:43

+21:14

35.

Gustav Runefors

Chalmers OL

1:33:43

+22:14

36.

Per Nordholm

Chalmers OL

1:38:27

+26:58

37.

Hugo Larsson

Chalmers OL

1:38:40

+27:11

38.

Matti Kallio

Noljakan Nillittäjät

1:38:44

+27:15

39.

William Grunder

KTH

1:39:04

+27:35

40.

Albin Warvelin

NTNUI orientering

1:39:16

+27:47

41.

Janne Ovaska

Noljakan Nillittäjät

1:41:24

+29:55

41.

Mikael Rautio

Teeksu

1:41:24

+29:55

43.

Ludvig Sigrand

Uppsala universitet

1:41:26

+29:57

44.

Eero Turkki

University of Helsinki

1:41:45

+30:16

45.

Nils Hammaräng Grip

Chalmers OL

1:44:10

+32:41

46.

Csongor Horváth

Uppsala universitet

1:45:59

+34:30

47.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI orientering

1:46:06

+34:37

48.

Johan Hansson

KTH

1:49:01

+37:32

49.

Axel Aalde

NTNUI orientering

1:49:23

+37:54

50.

Noa Sjöstrand

Chalmers OL

1:49:27

+37:58

51.

Are Wigaard

NTNUI orientering

1:51:45

+40:16

52.

Alastair Thomas

NTNUI orientering

1:51:46

+40:17

52.

Arttu Lindqvist

KortSu

1:51:46

+40:17

54.

Eemeli Kokkonen

Teeksu

1:56:18

+44:49

55.

Alfred Liljeström

KTH

2:01:42

+50:13

56.

Elias Tikkanen

Teeksu

2:04:02

+52:33

57.

Jan Zak

NTNUI orientering

2:29:54

+1:18:25

58.

Joona Malmi

KeparDI

2:39:21

+1:27:52

DSQ

Jørgen Rokne Dahle

NTNUI orientering

44:08

132 134 136 137 138 142 140 139 151 152 139 147 15...

DSQ

Olle Grywenz

Uppsala universitet

56:27

132 134 142 136 137 138 142 151 152 147 153 149 13...

DSQ

Anton Silier

Uppsala universitet

56:29

142 132 134 142 136 137 138 142 151 152 139 147 15...

DSQ

Henrik Petrisi

Uppsala universitet

56:30

142 132 134 142 136 137 138 142 151 152 139 147 15...

DSQ

Axel Granqvist

Uppsala universitet

59:27

136 137 138 142 151 152 147 153 149 139 139 158 16...

DSQ

Nils Tveite

NTNUI orientering

59:36

133 135 141 132 134 142 136 137 138 142 140 151 15...

DSQ

Andreas Jonsson

Chalmers OL

59:36

136 137 138 142 151 152 139 147 153 149 139 157 13...

DSQ

Rasmus Møller Jess

Uppsala universitet

1:04:23

151 152 139 147 153 149 139 148 157 139 158 160 15...

DSQ

Viktor Jellvert

Chalmers OL

1:09:11

135 142 136 137 138 142 151 152 147 153 149 139 14...

DSQ

William Sturesson

Chalmers OL

1:09:17

132 134 142 136 137 138 142 140 147 153 149 148 15...

DSQ

Oscar Wångberg Aneland

Chalmers OL

1:09:22

135 132 134 142 136 137 138 142 140 147 153 149 13...

DSQ

Erik Ingemarsson

Chalmers OL

1:09:47

151 152 139 147 153 149 139 148 139 158 160 159 15...

DSQ

Emil Auselius

Chalmers OL

1:19:36

148 157 139

DSQ

Anton Gunnarsson

Chalmers OL

1:20:05

136 137 138 142 147 153 149 139 148 157 139 158 16...

DSQ

Daniel Bogren

Uppsala universitet

1:20:49

132 134 142 136 137 138 142 151 152 147 153 149 13...

DSQ

Manne Hammarberg

Uppsala universitet

1:20:51

142 132 134 142 136 137 138 142 151 152 147 153 14...

DSQ

Niels Christian Hellerud

Uppsala universitet

1:20:52

142 132 134 142 136 137 138 142 151 152 147 153 14...

DSQ

Axel Olsson

Uppsala universitet

1:21:04

142 132 134 142 136 137 138 142 151 152 147 153 14...

DSQ

Jonas Gustafsson

Chalmers OL

1:22:02

132 134 136 137 138 142 148 157 139 150

DSQ

Ludvig Blom

KTH

1:22:27

136 137 138 142 151 152 139 147 153 149 139 148 15...

DSQ

Filip Möller

LiTHE Vilse

1:32:08

151 152 139

DSQ

Juho Hiltunen

Teeksu

1:39:21

135

DSQ

Adam Segerslätt

Myggan OS

1:48:07

132 134 136 137 138 142 151 152 158 160 159

DSQ

Hugo Ström

Chalmers OL

1:49:31

142 132 134 142 136 137 138 142 139 147 153 149 13...

DSQ

Victor Hansson

Chalmers OL

1:49:37

142 132 134 142 136 137 138 142 151 152 139 147 15...

DSQ

Tuve Möller

NTNUI orientering

2:16:23

142 132 134 142 136 137 138 142 147 153 149 148 13...

DSQ

Martin Sandqvist

Chalmers OL

DNS

Marius Aurebekk

NTNUI orientering

DNS

Eirik Vie Strisland

NTNUI orientering

DNS

Anders Vestøl

NTNUI orientering

DNS

Olof Ljunggren

NTNUI orientering

DNS

Matthieu Tremeau

NTNUI orientering

DNS

Ådne Skjærstein

NTNUI orientering

DNS

Jonatan Gustafsson

SLU

DNS

Jesper Berg

StiL Orientering

DNS

Arvid Aronsson

Chalmers OL

DNS

Axel Elmblad

Chalmers OL

DNS

Anton Carlsson

Chalmers OL

DNS

Emil Axelsson

Chalmers OL

DNS

Andreas Gustafsson

Chalmers OL

DNS

Simen Spets Storhov

Freidig

DNS

Kristian Østermann

Heming Orientering

DNS

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

DNS

Lars Vicari

KeparDI

DNS

Lars Vicari

KeparDI

DNS

Axel Eveborn

LiTHE Vilse

Klasse: Test Women Elite

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora

Prøveløper

1:37:27

+0:00

Klasse: Test Men Elite

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janne

Prøveløper

1:51:51

+0:00

Klasse: Test PartyANIMAL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hansi

Prøveløper

43:31

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 november 2023, 15:16:09

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

269

Antall startet:

208