Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NSM Nattsprint 3. november 2023

Klasse: Men Elite

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Granqvist

Uppsala universitet

11:49

+0:00

2.

Jonatan Gustafsson

Uppsala universitet

12:09

+0:20

3.

August Mollén

Chalmers OL

12:37

+0:48

4.

Basile Basset

Uppsala universitet

12:43

+0:54

5.

Mikko Eerola

KeparDI

13:03

+1:14

6.

Aaro Aho

KeparDI

13:08

+1:19

7.

Simon Hector

Högskolan Dalarna

13:09

+1:20

8.

Gustav Runefors

Chalmers OL

13:10

+1:21

9.

Benjamin Naslund

Myggan OS

13:14

+1:25

10.

Albin Warvelin

NTNUI orientering

13:26

+1:37

11.

Emil Auselius

Chalmers OL

13:31

+1:42

12.

Quentin Moulet

Chalmers OL

13:32

+1:43

13.

Quentin Andrieux

Chalmers OL

13:37

+1:48

14.

Lukas Larsson

Uppsala universitet

13:40

+1:51

15.

Philip Lehmann Romøren

Chalmers OL

13:45

+1:56

16.

Jonas Gustafsson

Chalmers OL

13:50

+2:01

17.

Niels Christian Hellerud

Uppsala universitet

13:51

+2:02

18.

Topias Arola

OL-UT

14:08

+2:19

18.

Rotem Yasur

Uppsala universitet

14:08

+2:19

18.

Erik Herne

Chalmers OL

14:08

+2:19

21.

Csongor Horváth

Uppsala universitet

14:09

+2:20

22.

Linus Lundberg

Chalmers OL

14:13

+2:24

23.

Arttu Lindqvist

KortSu

14:15

+2:26

24.

Olof Ljunggren

NTNUI orientering

14:19

+2:30

24.

Kylian Wymer

Chalmers OL

14:19

+2:30

26.

Emil Grehn

LiTHE Vilse

14:25

+2:36

27.

Isak Lundholm

NTNUI orientering

14:32

+2:43

28.

Simon Schuster

Chalmers OL

14:35

+2:46

29.

Oskari Lepistö

OL-UT

14:38

+2:49

29.

Anton Gunnarsson

Chalmers OL

14:38

+2:49

31.

Nils Hammaräng Grip

Chalmers OL

14:43

+2:54

32.

Adam Segerslätt

Myggan OS

14:51

+3:02

33.

Edvin Hellsten

NTNUI orientering

14:56

+3:07

34.

Anton Bushek

Chalmers OL

14:59

+3:10

35.

Elia Gartmann

GIH Stockholm

15:00

+3:11

36.

Viktor Jellvert

Chalmers OL

15:04

+3:15

37.

Ludvig Sigrand

Uppsala universitet

15:12

+3:23

38.

Andreas Gustafsson

Chalmers OL

15:14

+3:25

39.

Brage Takle

NTNUI orientering

15:15

+3:26

40.

Janne Ovaska

Noljakan Nillittäjät

15:18

+3:29

41.

William Sturesson

Chalmers OL

15:29

+3:40

42.

Tuomas Rokka

Teeksu

15:36

+3:47

43.

Arvid Linder

LiTHE Vilse

15:39

+3:50

44.

Matti Kallio

Noljakan Nillittäjät

15:40

+3:51

45.

Sander Rogndokken

NTNUI orientering

15:42

+3:53

46.

Eemeli Kokkonen

Teeksu

16:03

+4:14

47.

Marius Aurebekk

NTNUI orientering

16:04

+4:15

47.

Viktor Löfgren

KTH

16:04

+4:15

49.

Noa Sjöstrand

Chalmers OL

16:05

+4:16

49.

Jakob Gunnarsson

Chalmers OL

16:05

+4:16

51.

Johan Hansson

KTH

16:06

+4:17

52.

Martin Sandqvist

Chalmers OL

16:22

+4:33

53.

Jørgen Rokne Dahle

NTNUI orientering

16:32

+4:43

54.

Sverre Röjgård

Uppsala universitet

16:42

+4:53

55.

Andreas Jonsson

Chalmers OL

16:46

+4:57

56.

Joschi Schmid

GIH Stockholm

16:51

+5:02

57.

Filip Möller

LiTHE Vilse

16:53

+5:04

58.

Erik Linnér

Myggan OS

16:56

+5:07

59.

Alfred Liljeström

KTH

16:59

+5:10

60.

Lukas Eveborn

LiTHE Vilse

17:00

+5:11

61.

Martin Haarstad

NTNUI Langrenn

17:09

+5:20

62.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI orientering

17:18

+5:29

63.

Lukas Hagberg

LiTHE Vilse

17:23

+5:34

64.

Trym Island

NTNUI orientering

17:26

+5:37

65.

Magnus Gjerstad

NTNUI orientering

17:36

+5:47

66.

Alfred Lönn

Myggan OS

18:18

+6:29

67.

Emil Jonsell

Myggan OS

18:32

+6:43

68.

Jan Zak

NTNUI orientering

19:08

+7:19

69.

Mikael Rautio

Teeksu

19:10

+7:21

70.

Carl Södersten

LiTHE Vilse

19:19

+7:30

71.

Elias Tikkanen

Teeksu

19:23

+7:34

72.

Jostein Tandberg

NTNUI orientering

20:11

+8:22

73.

Marcus Ragnarsson

Chalmers OL

20:15

+8:26

74.

Ludvig Blom

KTH

21:15

+9:26

75.

Øystein Kvaal Østerbø

NTNUI orientering

21:27

+9:38

76.

Joona Malmi

KeparDI

21:53

+10:04

DSQ

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI orientering

132 141 153 131 143 135 138 146 139 154 133 136 14...

DSQ

Rasmus Møller Jess

Uppsala universitet

13:19

142

DSQ

Erik Hannrup

Myggan OS

13:33

135

DSQ

Lukas Olm

Nord Universitet

14:53

139

DSQ

Per Nordholm

Chalmers OL

15:07

146

DSQ

Jonathan Uller

Myggan OS

17:55

142

DSQ

Jakob Lindehag

Myggan OS

DSQ

Øystein Christiansen

NTNUI orientering

DSQ

Juho Hiltunen

Teeksu

DNS

Hannes Svahn

Chalmers OL

14:27

DNS

Axel Eveborn

LiTHE Vilse

DNS

Jonathan Jylltorp

LiTHE Vilse

DNS

John Larsson

LiTHE Vilse

DNS

Erik Gellein Halvorsen

NTNUI Langrenn

DNS

Sindre Vie Strisland

NTNUI orientering

DNS

Halvard Kornmo

NTNUI orientering

DNS

Eivind Berner Myhre

NTNUI orientering

DNS

Ådne Skjærstein

NTNUI orientering

DNS

Anselm Reichenbach

NTNUI orientering

DNS

Lavran Thorstensen

NTNUI orientering

DNS

Håvard Vaeng Bernhardsen

NTNUI orientering

DNS

Vebjørn Blom-Hagen

NTNUI orientering

DNS

Einar Ekeland

NTNUI orientering

DNS

Jesper Berg

StiL Orientering

DNS

Romain Figuiere

Stockholms Universitet

DNS

Ollipekka Heikkilä

Teeksu

DNS

Eero Turkki

University of Helsinki

DNS

Olle Grywenz

Uppsala universitet

DNS

Manne Hammarberg

Uppsala universitet

DNS

Karl Grywenz

Uppsala universitet

DNS

Olle Sörqvist

Chalmers OL

DNS

Arvid Aronsson

Chalmers OL

DNS

Axel Elmblad

Chalmers OL

DNS

Anton Carlsson

Chalmers OL

DNS

Love Carlsson

Chalmers OL

DNS

Arvid Aronsson

Chalmers OL

DNS

Edvin Selin

Chalmers OL

DNS

Hugo Unosson

Chalmers OL

DNS

Simen Spets Storhov

Freidig

DNS

Linus Agervig

Göteborgs Universitet

DNS

Kristian Østermann

Heming Orientering

DNS

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

DNS

Lars Vicari

KeparDI

DNS

Aaro Aho

KeparDI

DNS

Lars Vicari

KeparDI

Ubekreftet tid

William Grunder

KTH

143 135 138 146 139 154 133 136 140 137 142 144 14...

Klasse: Women Elite

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pia Young Vik

Uppsala universitet

11:41

+0:00

2.

Amanda Strandvall

Myggan OS

11:47

+0:06

3.

Frida Vikström

Chalmers OL

11:59

+0:18

4.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Chalmers OL

12:40

+0:59

5.

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI orientering

12:41

+1:00

6.

Karoliina Ukskoski

KortSu

12:49

+1:08

7.

Vendela Söderqvist

NTNUI orientering

12:55

+1:14

8.

Ragnhild Hjermstad

NTNUI orientering

12:57

+1:16

9.

Erica Edman

Högskolan i Gävle

13:05

+1:24

10.

Maren Norderud

NTNUI orientering

13:06

+1:25

11.

Alix Villar

NTNUI orientering

13:08

+1:27

12.

Hedda Raadal Bjørlo

NTNUI orientering

13:12

+1:31

13.

Ingeborg Eikeland

NTNUI orientering

13:13

+1:32

14.

Gjendine Gjelstad

NTNUI orientering

13:15

+1:34

15.

Elisa Götsch Iversen

Chalmers OL

13:26

+1:45

16.

Hanne Vassend

NTNUI orientering

13:27

+1:46

17.

Myrra Carlsson

NTNUI orientering

13:46

+2:05

18.

Annick Meister

Uppsala universitet

13:53

+2:12

18.

Mari Eidsmo

Chalmers OL

13:53

+2:12

20.

Anna Jacobsen-Gaski

Universitetet i Oslo

14:00

+2:19

21.

Signe Bredholt Jørgensen

NTNUI orientering

14:03

+2:22

21.

Tilda Palm

Chalmers OL

14:03

+2:22

23.

Eva Örnhagen Jørgensen

Göteborgs Universitet

14:10

+2:29

24.

Nora Westerlund

OK Kåre

14:12

+2:31

25.

Emma Stenbacka

NTNUI orientering

14:13

+2:32

26.

Karin Lindgren

Chalmers OL

14:16

+2:35

27.

Emilia Ståhlberg

NTNUI orientering

14:33

+2:52

28.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Göteborgs Universitet

14:34

+2:53

29.

Alice Hultin

Chalmers OL

14:39

+2:58

30.

Stella Holmboe

NTNUI orientering

14:48

+3:07

31.

Ellen Kallerbäck

Myggan OS

14:50

+3:09

32.

Kara Graversen

NTNUI orientering

15:04

+3:23

33.

Emma Hagrot

KTH

15:06

+3:25

34.

Alma Hjertberg

Chalmers OL

15:14

+3:33

35.

Ane Malene Kolstad

NTNU Gjøvik

15:20

+3:39

36.

Elin Ladänges

WDKS

15:24

+3:43

37.

Åsne Haavengen

NTNUI orientering

15:29

+3:48

38.

Marie Kvarme

NTNUI orientering

15:33

+3:52

39.

Sofia Edvardsson

KTH

15:36

+3:55

40.

Elena Konstari

KeparDI

15:41

+4:00

41.

Marthe Svihus

NTNUI orientering

15:54

+4:13

42.

Kaisa Rooba

Myggan OS

16:03

+4:22

43.

Lova Eveborn

Chalmers OL

16:07

+4:26

44.

Maja Welander

LiTHE Vilse

16:18

+4:37

45.

Erika Riutto

University of Eastern Finland

16:29

+4:48

46.

Ingrid Hygen

NTNUI orientering

16:41

+5:00

47.

Alba Martinez Ibañez

NTNUI orientering

16:56

+5:15

48.

Amelie Josefsson

Chalmers OL

17:02

+5:21

49.

Malene Instanes

NTNUI orientering

17:10

+5:29

50.

Amanda Schönfeldt

Uppsala universitet

17:12

+5:31

51.

Astrid White

Uppsala universitet

17:21

+5:40

52.

Katariina Nurmo

OL-UT

17:26

+5:45

53.

Astrid Simonsson

NTNUI orientering

17:41

+6:00

54.

Meta Nordesjö

LiTHE Vilse

17:42

+6:01

54.

Maja Bergqvist

Uppsala universitet

17:42

+6:01

56.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

NTNUI orientering

17:46

+6:05

57.

Marjaana Nurmo

KeparDI

17:51

+6:10

58.

Amanda Ekblad

LiTHE Vilse

18:01

+6:20

59.

Pauliina Nurmo

Teeksu

18:49

+7:08

60.

Alma Appelgren

LiTHE Vilse

19:33

+7:52

61.

Kerttu Salo

OL-UT

19:53

+8:12

62.

Elli Holappa

University of Eastern Finland

22:13

+10:32

63.

Felicia von Lindern

KTH

30:33

+18:52

64.

Hanne Ekström

PuSu (University of Eastern Finland)

31:15

+19:34

65.

Aino Lehmusaho

PuSu (University of Eastern Finland)

32:30

+20:49

DSQ

Stine Aune

NTNUI orientering

132 141 153 131 146 139 154 133 136 140 137 156 13...

DSQ

Tilda Östberg

Uppsala universitet

11:27

131 136

DSQ

Ellen Hannrup

NTNUI orientering

16:43

146

DSQ

Hanna Larsson

Chalmers OL

17:37

136

DSQ

Maja Mörth

Högskolan Dalarna

DNS

Frida Johansson

LiTHE Vilse

DNS

Alice Finndahl

LiTHE Vilse

DNS

Tove Ekström

LiTHE Vilse

DNS

Linda Renner

LiTHE Vilse

DNS

Noëlie Maurin

NTNUI Langrenn

DNS

Andrea Hess

NTNUI orientering

DNS

Sofie Skyttersæter Iversen

NTNUI orientering

DNS

Kristine Bog Vikane

NTNUI orientering

DNS

Inga Wiklund

NTNUI orientering

DNS

Veronika Tiszlavicz

NTNUI orientering

DNS

Oda Scheele

NTNUI orientering

DNS

Henriette Nygaard

NTNUI orientering

DNS

Julie Wold

NTNUI orientering

DNS

Camilla Kalenius

PuSu (University of Eastern Finland)

DNS

Anni Pitkäaho

PuSu (University of Eastern Finland)

DNS

Amanda Granqvist

Uppsala universitet

DNS

Kristin Melby Jacobsen

Uppsala universitet

DNS

Sara Åbom

WDKS

DNS

Julia Näslund

WDKS

DNS

Linnea Myrskog

Aarhus School of Architecture

DNS

Nicolina Moberg

Chalmers OL

DNS

Elin Bjessmo

Chalmers OL

DNS

Malin Agervig Kristiansson

Chalmers OL

DNS

Ingrid Mobråthen

Chalmers OL

DNS

Greta Halldén

Chalmers OL

DNS

Ida Øbro

Göteborgs Universitet

DNS

Annika Simonsen

Göteborgs Universitet

DNS

Mirjam Bucher

IF Thor

Klasse: Test Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tora

NTNUI orientering

20:00

+0:00

Klasse: Test Women

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Martine

NTNUI orientering

17:32

150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 november 2023, 21:34:45

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

222

Antall startet:

158