Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NSM Stafett 5. november 2023

Klasse: Men

1.

Chalmers OL 2

 

31:05

 

1

Gustav Runefors

7:35

1.

7:35

1.

2

August Mollén

7:31

2.

15:06

1.

3

Gustav Runefors

7:51

2.

22:57

1.

4

August Mollén

8:08

3.

31:05

1.

2.

Chalmers OL

 

32:11

 

1

Kylian Wylmer

8:06

3.

8:06

3.

2

Quentin Andreux

7:59

4.

16:05

3.

3

Kylian Wylmer

8:04

4.

24:09

3.

4

Quentin Andrieux

8:02

2.

32:11

2.

3.

KeparDI 2

 

32:33

 

1

Aaro Aho

7:43

2.

7:43

2.

2

Mikko Eerola

8:13

5.

15:56

2.

3

Aaro Aho

8:01

3.

23:57

2.

4

Mikko Eerola

8:36

6.

32:33

3.

4.

OL-UT 1

 

33:05

 

1

Oskari Lepistö

8:14

5.

8:14

5.

2

Topias Arola

8:18

6.

16:32

4.

3

Oskari Lepistö

8:13

5.

24:45

4.

4

Topias Arola

8:20

5.

33:05

4.

5.

Uppsala universitet

 

33:52

 

1

Axel Olsson

8:31

8.

8:31

8.

2

Rasmus Møller Jess

8:26

7.

16:57

5.

3

Axel Olsson

8:42

8.

25:39

5.

4

Rasmus Møller Jess

8:13

4.

33:52

5.

6.

NTNUI

 

34:09

 

1

Olav Millian Schmitt Gran

9:26

15.

9:26

15.

2

Clemens Sundby Øxnevad

7:51

3.

17:17

6.

3

Olav Milian Schmitt Gran

9:17

13.

26:34

8.

4

Clemens Sundby Øxnevad

7:35

1.

34:09

6.

7.

Chalmers OL 4

 

35:05

 

1

Nils Hammaräng Grip

8:10

4.

8:10

4.

2

Andreas Jonsson

9:28

10.

17:38

7.

3

Nils Hammaräng Grip

8:17

7.

25:55

7.

4

Andreas Jonsson

9:10

7.

35:05

7.

8.

NTNUI orientering 3

 

36:24

 

1

Sander Rogndokken

8:36

9.

8:36

9.

2

Marius Staff

9:07

8.

17:43

8.

3

Sander Rogndokken

8:53

10.

26:36

9.

4

Marius Staff

9:48

8.

36:24

8.

9.

Chalmers OL 6

 

36:35

 

1

Simon Schuster

8:16

7.

8:16

7.

2

Edvin Selin

10:10

13.

18:26

10.

3

Simon Schuster

8:14

6.

26:40

10.

4

Edvin Selin

9:55

10.

36:35

9.

10.

NTNUI orientering 8

 

36:51

 

1

Tuve Möller

8:54

11.

8:54

11.

2

Jakob Hjelseth

9:16

9.

18:10

9.

3

Tuve Möller

8:52

9.

27:02

11.

4

Jakob Hjelseth

9:49

9.

36:51

10.

11.

Teeksu 2

 

38:23

 

1

Juho Hiltunen

9:17

12.

9:17

12.

2

Eemeli Kokkonen

9:44

12.

19:01

11.

3

Juho Hiltunen

9:12

11.

28:13

12.

4

Eemeli Kokkonen

10:10

11.

38:23

11.

12.

Teeksu 4

 

39:15

 

1

Mikael Rautio

9:25

13.

9:25

13.

2

Elias Tikkanen

9:43

11.

19:08

12.

3

Mikael Rautio

9:49

14.

28:57

13.

4

Elias Tikkanen

10:18

12.

39:15

12.

13.

Kongliga Orienteringsteknologerna (KOT) 1

 

40:29

 

1

Johan Hansson

9:25

13.

9:25

13.

2

Ludvig Blom

10:35

14.

20:00

13.

3

Johan Hansson

9:15

12.

29:15

14.

4

Ludvig Blom

11:14

13.

40:29

13.

14.

Noljakan Nillittäjät 1

 

51:02

 

1

Matti Kallio

25:44

16.

25:44

16.

2

Janne Ovaska

1.

25:44

14.

3

Matti Kallio

1.

25:44

6.

4

Janne Ovaska

25:18

14.

51:02

14.

DSQ

GIH Stockholm 1

 

0:00

 

1

Joschi Schmid

.

0:00

.

DSQ

2

Elia Gartmann

.

0:00

.

DSQ

3

Joschi Schmid

.

0:00

.

DSQ

4

Elia Gartmann

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Uppsala universitet 2

 

33:52

 

1

Basile Basset

8:14

5.

8:14

5.

2

Csongor Horvath

8:34

.

0:00

.

DSQ

3

Basile Basset

9:03

.

0:00

.

4

Csongor Horvath

8:01

.

0:00

.

DSQ

Teeksu 1

 

34:57

 

1

Eero Turkki

8:39

10.

8:39

10.

2

Ollipekka Heikkilä

8:40

.

0:00

.

DSQ

3

Eero Turkki

8:39

.

0:00

.

4

Ollipekka Heikkilä

8:59

.

0:00

.

DNS

LiTHE Vilse Lagsex 1

 

0:00

 

1

John Larsson

.

0:00

.

DNS

2

Jonathan Jylltorp

.

0:00

.

DNS

3

John Larsson

.

0:00

.

DNS

4

Jonathan Jylltorp

.

0:00

.

DNS

DNS

Myggan OS + Uppsala Universitet 1

 

0:00

 

1

Emil Jonsell

.

0:00

.

DNS

2

Matviy Khotyanitsev

.

0:00

.

DNS

3

Emil Jonsell

.

0:00

.

DNS

4

Matviy Khotyanitsev

.

0:00

.

DNS

DNS

NTNUI orientering 9

 

0:00

 

1

Axel Aalde

.

0:00

.

DNS

2

Sindre Vie Strisland

.

0:00

.

DNS

3

Axel Aalde

.

0:00

.

DNS

4

Sindre Vie Strisland

.

0:00

.

DNS

Klasse: Mixed

1.

Chalmers OL 5

 

35:09

 

1

Victoria Hæstad Bjørnstad

9:05

4.

9:05

4.

2

Quentin Moulet

26:04

12.

35:09

12.

3

Victoria Hæstad Bjørnstad

1.

35:09

10.

4

Quentin Moulet

1.

35:09

1.

2.

KortSu 1

 

36:13

 

1

Karoliina Ukskoski

8:59

3.

8:59

3.

2

Arttu Lindqvist

8:46

5.

17:45

1.

3

Karoliina Ukskoski

9:14

3.

26:59

1.

4

Arttu Lindqvist

9:14

5.

36:13

2.

3.

Göteborgs Universitet 1

 

37:16

 

1

Ida Øbro

10:15

7.

10:15

7.

2

Linus Agervig Kristiansson

8:44

4.

18:59

3.

3

Ida Øbro

9:53

6.

28:52

3.

4

Linus Agervig Kristiansson

8:24

4.

37:16

3.

4.

Kongliga Orienteringsteknologerna (KOT) 3

 

40:09

 

1

Emma Hagrot

10:47

8.

10:47

8.

2

Viktor Löfgren

9:03

6.

19:50

4.

3

Emma Hagrot

10:54

8.

30:44

7.

4

Viktor Löfgren

9:25

6.

40:09

4.

5.

NTNUI orientering 1

 

41:46

 

1

Alix Villar

10:00

6.

10:00

6.

2

Alba Martínez Ibánez

11:03

9.

21:03

6.

3

Alix Villar

9:38

5.

30:41

6.

4

Alba Martínez Ibánez

11:05

9.

41:46

5.

6.

Teeksu 3

 

42:41

 

1

Tuomas Rokka

8:46

2.

8:46

2.

2

Pauliina Nurmo

12:21

10.

21:07

7.

3

Tuomas Rokka

9:15

4.

30:22

5.

4

Pauliina Nurmo

12:19

10.

42:41

6.

7.

LiTHEgrann Vilse 1

 

43:10

 

1

Filip Möller

8:32

1.

8:32

1.

2

Alma Appelgren

13:04

11.

21:36

9.

3

Filip Möller

8:27

2.

30:03

4.

4

Alma Appelgren

13:07

11.

43:10

7.

8.

Kongliga Orienteringsteknologerna (KOT) 2

 

43:33

 

1

Sofia Edvardsson

11:58

9.

11:58

9.

2

William Grunder

9:26

7.

21:24

8.

3

Sofia Edvardsson

12:09

10.

33:33

8.

4

William Grunder

10:00

8.

43:33

8.

9.

Kongliga Orienteringsteknologerna (KOT) 4

 

43:52

 

1

Felicia von Lindern

12:34

10.

12:34

10.

2

Alfred Liljeström

9:41

8.

22:15

10.

3

Felicia von Lindern

11:53

9.

34:08

9.

4

Alfred Liljeström

9:44

7.

43:52

9.

10.

JäTHTHE Vilse 1

 

50:04

 

1

Arvid Linder

20:09

12.

20:09

12.

2

Maja Welander

1.

20:09

5.

3

Arvid Linder

29:55

11.

50:04

11.

4

Maja Welander

1.

50:04

10.

11.

InTHE Vilse 1

 

57:16

 

1

Carl Södersten

22:57

13.

22:57

13.

2

Meta Nordesjö

1.

22:57

11.

3

Carl Södersten

34:19

12.

57:16

12.

4

Meta Nordesjö

1.

57:16

11.

12.

Högskolan Dalarna 1

 

28:14

 

1

Erica Edman

9:58

5.

9:58

5.

2

Simon Hector

7:55

3.

17:53

2.

3

Erica Edman

10:21

7.

28:14

2.

DSQ

GroTHeskTH Vilse 1

 

46:50

 

1

Emil Grehn

19:11

11.

19:11

11.

2

Amanda Ekblad

.

0:00

.

DSQ

3

Emil Grehn

27:39

.

0:00

.

4

Amanda Ekblad

.

0:00

.

DSQ

DNS

LiTHE Vilse Spatsering 1

 

0:00

 

1

Axel Eveborn

.

0:00

.

DNS

2

Linda Renner

.

0:00

.

DNS

3

Axel Eveborn

.

0:00

.

DNS

4

Linda Renner

.

0:00

.

DNS

DNS

NTNUI orientering 6

 

0:00

 

1

Mina Jörgensen

.

0:00

.

DNS

2

DJ Eddy

.

0:00

.

DNS

3

Mina Jörgensen

.

0:00

.

DNS

4

DJ Eddy

.

0:00

.

DNS

Klasse: Women

1.

Uppsala universitet 1

 

41:31

 

1

Hanne Vassend

10:34

3.

10:34

3.

2

Annick Meister

10:07

4.

20:41

4.

3

Hanne Vassend

10:42

3.

31:23

3.

4

Annick Meister

10:08

3.

41:31

1.

2.

NTNUI orientering 2

 

42:55

 

1

Janne Tjørhom Aasheim

9:20

1.

9:20

1.

2

Myrra Carlsson

9:47

3.

19:07

1.

3

Janne Tjørhom Aasheim

11:36

6.

30:43

2.

4

Myrra Carlsson

12:12

5.

42:55

2.

3.

Chalmers OL 1

 

46:01

 

1

Alice Hultin

10:46

4.

10:46

4.

2

Lova Eveborn

11:20

6.

22:06

6.

3

Alice Hultin

12:15

7.

34:21

5.

4

Lova Eveborn

11:40

4.

46:01

3.

4.

PuSu 1

 

49:29

 

1

Eerika Riutto

10:55

6.

10:55

6.

2

Aino Lehmusaho

13:48

8.

24:43

7.

3

Eerika Riutto

10:54

4.

35:37

6.

4

Aino Lehmusaho

13:52

7.

49:29

4.

5.

NTNUI orientering 12

 

50:44

 

1

Ingeborg Rygg Eikeland

20:27

11.

20:27

11.

2

Kristine Bog Vikane

1.

20:27

3.

3

Ingeborg Rygg Eikeland

30:17

10.

50:44

9.

4

Kristine Bog Vikane

1.

50:44

5.

6.

OL-UT 2

 

54:50

 

1

Katariina Nurmo

12:08

9.

12:08

9.

2

Kerttu Salo

42:42

11.

54:50

11.

3

Katariina Nurmo

1.

54:50

10.

4

Kerttu Salo

1.

54:50

6.

7.

PuSu 2

 

56:13

 

1

Anni Pitkäaho

14:16

10.

14:16

10.

2

Camilla Kalenius

13:16

7.

27:32

9.

3

Anni Pitkäaho

14:54

8.

42:26

7.

4

Camilla Kalenius

13:47

6.

56:13

7.

8.

NTNUI orientering 4

 

1:07:32

 

1

Ingrid Hygen

11:26

8.

11:26

8.

2

Stine Aune

15:17

9.

26:43

8.

3

Ingrid Hygen

18:43

9.

45:26

8.

4

Stine Aune

22:06

8.

1:07:32

8.

9.

NTNUI orientering 7

 

29:38

 

1

Emma Stenbacka

9:48

2.

9:48

2.

2

Ragnhild Hjermstad

9:40

2.

19:28

2.

3

Emma Stenbacka

10:10

2.

29:38

1.

10.

NTNUI orientering 11

 

33:16

 

1

Tale Strand

10:54

5.

10:54

5.

2

Åsne Haavengen

11:04

5.

21:58

5.

3

Tale Strand

11:18

5.

33:16

4.

DSQ

Chalmers OL 3

 

37:19

 

1

Annika Simonsen

9:23

.

0:00

.

DSQ

2

Malin Agervig Kristiansson

8:49

.

0:00

.

3

Annika Simonsen

9:39

.

0:00

.

4

Malin Agervig Kristiansson

9:28

.

0:00

.

DSQ

KeparDI 1

 

1:12:50

 

1

Elena Konstari

11:03

7.

11:03

7.

2

Marjaana Nurmo

16:46

10.

27:49

10.

3

Elena Konstari

19:41

.

0:00

.

DSQ

4

Marjaana Nurmo

25:20

.

0:00

.

DNS

NTNUI orientering 5

 

0:00

 

1

Hedda Raadal Bjørlo

.

0:00

.

DNS

2

Aurora Gjølsjø

.

0:00

.

DNS

3

Hedda Raadal Bjørlo

.

0:00

.

DNS

4

Aurora Gjølsjø

.

0:00

.

DNS

DNS

NTNUI orientering 10

 

0:00

 

1

Vendela Söderqvist

.

0:00

.

DNS

2

Nora Westerlund

.

0:00

.

DNS

3

Vendela Söderqvist

.

0:00

.

DNS

4

Nora Westerlund

.

0:00

.

DNS

DNS

WDKS 1

 

0:00

 

1

Elin Ladänges

.

0:00

.

DNS

2

Sara Åbom

.

0:00

.

DNS

3

Elin Ladänges

.

0:00

.

DNS

4

Sara Åbom

.

0:00

.

DNS

Klasse: Test

1.

Prøveløper

 

1:07:31

 

1

Tora

34:05

1.

34:05

1.

2

Hansi

10:19

1.

44:24

1.

3

Tora

12:06

1.

56:30

1.

4

Hansi

11:01

1.

1:07:31

1.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 november 2023, 20:45:07

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

201

Antall startet:

169