Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #1 14. november 2023

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alice Hugosson

Nydalens SK

58:58

+0:00

10:55

2.

Helena Karlsson

Nydalens SK

1:01:24

+2:26

11:22

3.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

1:04:08

+5:10

11:52

4.

Mathea Gløersen

Bækkelagets SK

1:10:38

+11:40

13:04

5.

Aurora Gjølsjø

NTNUI

1:11:16

+12:18

13:11

6.

Maria Rørvik Haver

Ås-NMBU Orientering

1:16:25

+17:27

14:09

7.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:18:19

+19:21

14:30

8.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

1:25:39

+26:41

15:51

DSQ

Heidi Tronbøl

Fet OL

1:06:55

159 45 46 48 185 175

DSQ

Johanna Lovise Hunstad

Ås-NMBU Orientering

1:11:31

159 45 46 48 185 175

DNS

Ingvild Maalen-Johansen

Oppsal Orientering

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

54:34

+0:00

8:33

2.

Alan Cherry

Nydalens SK

56:54

+2:20

8:55

3.

Rasmus Rørholt Theisen

Nydalens SK

59:23

+4:49

9:19

4.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:00:00

+5:26

9:25

5.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:00:59

+6:25

9:34

6.

Håvard Wedege

Halden SK

1:01:05

+6:31

9:35

7.

Halvor Eid

Nydalens SK

1:03:33

+8:59

9:58

8.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

1:04:48

+10:14

10:10

9.

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:05:29

+10:55

10:16

10.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:06:01

+11:27

10:21

11.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

1:09:04

+14:30

10:50

12.

Sigurd Saxe Sandvik

Halden SK

1:13:24

+18:50

11:31

13.

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

1:17:20

+22:46

12:08

14.

Simen Eid Nielsen

Nydalens SK

1:18:42

+24:08

12:21

15.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

1:42:36

+48:02

16:06

DSQ

Vegard Jarvis Westergård

Oppsal Orientering

57:27

181 185

DSQ

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

1:10:29

180 183 45 172 174 159 46 48 185

DSQ

Oskar Leinonen

OK Kolmården

1:16:37

174 46 48 185

DSQ

Trygve Børte Nomeland

Kristiansand OK

1:25:47

46 48 185

DNS

Rasmus Mackenzie

Nydalens SK

DNS

Sindre Østgulen Deisz

Nydalens SK

DNS

Andreas Dale

Bækkelagets SK

DNS

Simen Ballangrud

Bækkelagets SK

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Saga

Nordre Follo Orientering

57:24

+0:00

10:37

2.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

1:02:08

+4:44

11:30

53 47

3.

Peter Nordbrøden

Oppsal Orientering

1:02:21

+4:57

11:32

4.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

1:05:10

+7:46

12:04

5.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:10:42

+13:18

13:05

6.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

1:13:17

+15:53

13:34

7.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:14:10

+16:46

13:44

8.

Jon Bingen Sande

Nordre Follo Orientering

1:15:22

+17:58

13:57

9.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:16:01

+18:37

14:04

10.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:22:50

+25:26

15:20

11.

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:24:22

+26:58

15:37

12.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:27:01

+29:37

16:06

13.

Egon Lundsrud

OK Moss

1:27:24

+30:00

16:11

14.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:35:59

+38:35

17:46

15.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:42:09

+44:45

18:55

DSQ

Pål Sommerhein

Fossum IF

53 47 180 181 183 56 159 45 46 48 185 175

DSQ

Øyvind Løken

OK Moss

39:46

183 56 159 45 46 48 185 175

DSQ

Selmer Løken

OK Moss

48:18

183 56 159 45 46 48 185

DSQ

Runar Hafskjold

Nydalens SK

1:10:30

183 56 159 45 46 48 185

DSQ

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

1:10:31

180 183 56 159 45 46 48 185

DSQ

Jostein Kirkebak

OK Moss

1:11:09

183 56 159 45 46 48 185

DNS

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

DNS

Alfred Teig

Nydalens SK

DNS

Göran Winblad

OK Moss

Avlest

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

57:03

+0:00

11:53

2.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

59:44

+2:41

12:26

3.

Øystein Olsen

OK Moss

1:00:28

+3:25

12:35

4.

Dag Brenås

Varteig OL

1:01:58

+4:55

12:54

5.

Sören Jonsson

Nydalens SK

1:02:00

+4:57

12:55

53

6.

Ståle Heitmann

IL GeoForm

1:03:09

+6:06

13:09

7.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:03:11

+6:08

13:09

8.

Geir Sommerhein

OK Horten

1:05:23

+8:20

13:37

9.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:06:09

+9:06

13:46

10.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:06:23

+9:20

13:49

11.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:06:54

+9:51

13:56

12.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

1:07:47

+10:44

14:07

13.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:08:58

+11:55

14:22

14.

Christopher Schive

OK Moss

1:09:27

+12:24

14:28

15.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:10:37

+13:34

14:42

16.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:12:01

+14:58

15:00

17.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

1:18:20

+21:17

16:19

18.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:19:37

+22:34

16:35

19.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:22:28

+25:25

17:10

20.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:24:40

+27:37

17:38

21.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:25:57

+28:54

17:54

22.

Peter Klaveness

Nydalens SK

1:28:03

+31:00

18:20

23.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:29:02

+31:59

18:32

24.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:30:18

+33:15

18:48

25.

Tore Sverresen

Ås-NMBU Orientering

1:31:31

+34:28

19:03

26.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:39:16

+42:13

20:40

27.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:51:58

+54:55

23:19

DSQ

Øystein Kildahl

Østmarka OK

53 50 48 46 56 183 181 152 175

DSQ

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

25:57

53 50 48 46 56 183 181 175

DNS

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

DNS

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

1:16:58

+0:00

16:02

DNS

Christine Teig

Nydalens SK

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

40:56

+0:00

25:54

2.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:01:38

+20:42

39:00

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Alvin Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

41:41

+0:00

26:22

DSQ

Tore Sandem

Indre Østfold OK

23:49

155 185 175

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

36:23

+0:00

15:13

158

2.

Helene Harstad

Nordre Follo Orientering

42:06

+5:43

17:36

3.

Håvard Harstad

Nordre Follo Orientering

42:16

+5:53

17:41

4.

Marie Vollset

Ås-NMBU Orientering

47:53

+11:30

20:02

5.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

49:34

+13:11

20:44

6.

Ove Martinsen

Hauketo IF

51:27

+15:04

21:31

7.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

54:17

+17:54

22:42

DSQ

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

10:15

155 153 184 48 185 175


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 november 2023, 20:58:52

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

105

Antall startet:

93