Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL nattløp #8 6. desember 2023

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteatret

21:38

+0:00

2.

Bjørn Are Carlsson

PRIVAT

25:05

+3:27

3.

Unni Rye

Asker Skiklubb

30:55

+9:17

4.

Gisela Sundelin

HEMING Orientering

31:44

+10:06

5.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

33:19

+11:41

78 74

6.

Toril Eine

Esso Sport

36:08

+14:30

78

7.

Hallvard Bjørgum

Veritas

37:28

+15:50

78

8.

Gunn Stabbetorp

Folkehelseinstiltuttet

38:37

+16:59

9.

Aud I Spjelkavik

TYRVING

49:26

+27:48

74

DSQ

Sidsel Sandelien

HEMING Orientering

1:19

Totaltid 54:37 (vært på alle poster se Livelox)

DSQ

Siri Spjekavik

Meteorologen BIL

39:27

70 72 79 78 74 175 150

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Olausson

OSI

26:35

+0:00

2.

Steinar Låg

VBIL

28:10

+1:35

3.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:43

+2:08

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Aker Brygge Orientering

31:28

+4:53

5.

Per Karlsbakk

Konnerud IL

31:36

+5:01

6.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

32:39

+6:04

7.

Kjersti Skantze

Tyrving IL

34:50

+8:15

8.

Don Skantze

Tyrving IL

34:54

+8:19

9.

Stig Hultgreen Karlsen

GEOFORM

37:02

+10:27

10.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

37:30

+10:55

11.

Alf Pettersen

Tyrving, IL

37:35

+11:00

12.

Vidar Ekvekrok

Eiker OL

37:51

+11:16

13.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

37:57

+11:22

14.

Pål Terkelsen

Privat

39:53

+13:18

15.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

47:22

+20:47

16.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

47:31

+20:56

17.

Lars Christensen

Veritas BIL

50:00

+23:25

18.

Bjørn Sandelien

HEMING Orientering

50:49

+24:14

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommaso Scalet

HEMING Orientering

28:43

+0:00

2.

Martin McAdam

PharmaQ BIL

30:22

+1:39

3.

Bjørn Mo Østgren

GEOFORM

33:01

+4:18

4.

Finn G Rygh

KolL IL

35:31

+6:48

78

5.

Kristian Kihle

Ringerike O-lag

38:07

+9:24

6.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

38:18

+9:35

7.

Asgeir Lium

FET O-lag

39:19

+10:36

8.

Fredrik Larsen

Indre Østfold

39:32

+10:49

78

9.

Eivind Hoff

IL Tyrving

39:40

+10:57

10.

Per Christian Stenshorne

Nydalen Skiklubb

41:05

+12:22

11.

Harald Iwe

GEOFORM

41:27

+12:44

12.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

41:57

+13:14

13.

Frank Åge Kippernes

GEOFORM

43:00

+14:17

14.

Guttorm Egge

IL GeoForm

44:07

+15:24

15.

Cathrine Sandvik

NORGES BANK BIL

45:43

+17:00

16.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

48:43

+20:00

17.

Brita Sauar

Koll IL

49:22

+20:39

78

18.

Trude Fixdal

HEMING Orientering

52:17

+23:34

19.

Øyvind Grandum

Geoform

53:09

+24:26

DSQ

Kjetil Espedal

Nydalen Skiklub

16:55

70 72 79 75 74 76 77 78 73 91 109 110 11...

DSQ

Karl Even Rygh

Heming Orientering

26:37

118 119 121 126 127 128 175 150

DSQ

Eirik Watterdal

PRIVAT

32:40

77

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

38:00

70 72 175 150, 39:15 i livelox og ser ut til å ha vært innom alle poster

DSQ

Heidi Tronbøl

FET O-lag

41:42

119


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 januar 2024, 20:49:16

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53