Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #3 12. desember 2023

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

54:43

+0:00

12:09

2.

Mathea Gløersen

Bækkelagets SK

1:00:44

+6:01

13:29

3.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

1:02:17

+7:34

13:50

4.

Heidi Tronbøl

Fet OL

1:06:15

+11:32

14:43

5.

Mariann Ulvestad

Nydalens SK

1:06:19

+11:36

14:44

6.

Maria Rørvik Haver

Ås-NMBU Orientering

1:13:27

+18:44

16:19

7.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

1:19:25

+24:42

17:38

DSQ

Johanna Lovise Hunstad

Ås-NMBU Orientering

1:36:54

165

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alan Cherry

Nydalens SK

54:56

+0:00

9:38

2.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:00:34

+5:38

10:37

3.

Torkil Eide Solstad

Nydalens SK

1:03:02

+8:06

11:03

4.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:03:22

+8:26

11:07

5.

Halvor Eid

Nydalens SK

1:05:53

+10:57

11:33

6.

Trygve Børte Nomeland

Ås-NMBU Orientering

1:12:34

+17:38

12:43

7.

Simen Ballangrud

Bækkelagets SK

1:13:57

+19:01

12:58

8.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:15:59

+21:03

13:19

9.

Filip Kubina

Nydalens SK

1:28:41

+33:45

15:33

10.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

1:57:24

+1:02:28

20:35

41 168 173 163 43 174 169 167 47 48

DSQ

Anders Haugskott

Ås-NMBU Orientering

59:15

168

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

51:08

+0:00

11:21

2.

Johan Haugstvedt

OK Moss

53:34

+2:26

11:54

3.

Jon Bingen Sande

Nordre Follo Orientering

59:33

+8:25

13:14

4.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:10:42

+19:34

15:42

5.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:19:05

+27:57

17:34

6.

Egon Lundsrud

OK Moss

1:19:32

+28:24

17:40

7.

Håvard Harstad

Nordre Follo Orientering

1:19:44

+28:36

17:43

8.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:24:12

+33:04

18:42

9.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

1:35:07

+43:59

21:08

DSQ

Wout Hartveld

Ås-NMBU Orientering

1:29:04

58 169

DNS

Vegard Saga

Nordre Follo Orientering

DNS

Jostein Kirkebak

OK Moss

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

56:11

+0:00

12:56

2.

Audun Bjerknes

Måren OK

58:44

+2:33

13:31

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

59:19

+3:08

13:40

4.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

1:00:17

+4:06

13:53

5.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:01:01

+4:50

14:03

6.

Asgeir Lium

Fet OL

1:05:18

+9:07

15:02

7.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:06:45

+10:34

15:22

8.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:08:04

+11:53

15:41

9.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

1:10:25

+14:14

16:13

10.

Øystein Olsen

OK Moss

1:11:36

+15:25

16:29

11.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:13:51

+17:40

17:00

12.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

1:15:10

+18:59

17:19

13.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:17:43

+21:32

17:54

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:23:54

+27:43

19:19

15.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:33:47

+37:36

21:36

16.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:34:00

+37:49

21:39

17.

Peter Klaveness

Nydalens SK

1:35:37

+39:26

22:01

DSQ

Göran Winblad

OK Moss

58:56

40 170 165 172 43 174 167 47

DSQ

Ståle Heitmann

IL GeoForm

DNS

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

DNS

Dag Brenås

Varteig OL

DNS

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

48:15

+0:00

31:44

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

42:38

+0:00

17:37

2.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

45:05

+2:27

18:37

3.

Helene Harstad

Nordre Follo Orientering

45:08

+2:30

18:39

4.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

52:57

+10:19

21:52

5.

Ove Martinsen

Hauketo IF

53:25

+10:47

22:04

DSQ

Øystein Sæther

Lillomarka OL

20:29

57 40 162 167 47 48

DSQ

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

47:17

162

DNS

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 desember 2023, 21:57:36

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

63

Antall startet:

56