Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østfold Indoor Challenge løp #2 21. januar 2024

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Dyrop

Sarpsborg OL

11:00

+0:00

18:20

2.

Sanna Sundby

Larvik OK

11:56

+0:56

19:53

3.

Nils Thuve

Fredrikstad SK

12:28

+1:28

20:46

4.

Nicolai Nygaard

OK Moss

19:00

+8:00

31:40

5.

Nora Augusta Nygaard

OK Moss

19:01

+8:01

31:41

6.

Carla Menedez

OK Moss

19:44

+8:44

32:53

7.

Iver Strandseter

Røyken OL

22:52

+11:52

38:06

8.

Hedvig Strandseter

Røyken OL

23:29

+12:29

39:08

DSQ

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

20:00

109

Klasse: C-åpen C1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrea Christine Lie

OK Moss

17:49

+0:00

31:15

2.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

18:03

+0:14

31:40

3.

Anne-Marthe Hansen

Fet OL

21:35

+3:46

37:51

4.

Shire Elmi

OK Moss

27:14

+9:25

47:46

5.

Monica Mathiassen

OL Tønsberg og omegn

33:34

+15:45

58:53

DSQ

Aksel Andersen Menendez

OK Moss

16:33

113

Klasse: C-åpen C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Marthe Hansen

Fet OL

12:52

+0:00

19:29

2.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

15:21

+2:29

23:15

3.

Andrea Christine Lie

OK Moss

16:10

+3:18

24:29

4.

Shire Elmi

OK Moss

19:25

+6:33

29:25

5.

Monica Mathiassen

OL Tønsberg og omegn

20:16

+7:24

30:42

Klasse: D 9-12 C1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

16:13

+0:00

28:27

2.

Olivia Roskifte

OK Moss

22:41

+6:28

39:47

3.

Annika Louise Thuve

Fredrikstad SK

22:52

+6:39

40:07

4.

Ella Thuve

Fredrikstad SK

23:14

+7:01

40:45

5.

Emma Enger-Olsen

Fredrikstad SK

23:42

+7:29

41:34

6.

Lotta Ringstad Holt

Fredrikstad SK

24:01

+7:48

42:08

7.

Ingrid Johanne Ringstad

Fredrikstad SK

25:54

+9:41

45:26

8.

Sigrid Dyrop

Sarpsborg OL

30:36

+14:23

53:41

9.

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

34:35

+18:22

1:00:40

10.

Freja Solgaard

OK Moss

34:36

+18:23

1:00:42

DSQ

Nora Augusta Nygaard

OK Moss

16:33

113

DSQ

Mari Haugstvedt

Indre Østfold OK

24:53

104

Klasse: D 9-12 C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Johanne Ringstad

Fredrikstad SK

11:45

+0:00

17:48

2.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

14:15

+2:30

21:35

3.

Annika Louise Thuve

Fredrikstad SK

17:49

+6:04

26:59

4.

Olivia Roskifte

OK Moss

25:25

+13:40

38:30

5.

Sigrid Dyrop

Sarpsborg OL

26:05

+14:20

39:31

6.

Ella Thuve

Fredrikstad SK

29:21

+17:36

44:28

7.

Emma Enger-Olsen

Fredrikstad SK

29:46

+18:01

45:06

8.

Lotta Ringstad Holt

Fredrikstad SK

30:15

+18:30

45:50

9.

Mari Haugstvedt

Indre Østfold OK

34:45

+23:00

52:39

10.

Freja Solgaard

OK Moss

1:14:02

+1:02:17

1:52:10

11.

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

1:14:04

+1:02:19

1:52:13

Klasse: H 9-12 C1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Solberg

Fredrikstad SK

17:35

+0:00

30:50

2.

Mathias Sundby

Larvik OK

19:03

+1:28

33:25

3.

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

19:49

+2:14

34:45

4.

Aksel Dyrop

Sarpsborg OL

30:58

+13:23

54:19

5.

Aksel Andersen Menendez

OK Moss

43:31

+25:56

1:16:20

DSQ

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

27:17

102

Klasse: H 9-12 C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Solberg

Fredrikstad SK

10:05

+0:00

15:16

2.

Mathias Sundby

Larvik OK

15:14

+5:09

23:04

3.

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

18:43

+8:38

28:21

4.

Aksel Dyrop

Sarpsborg OL

25:37

+15:32

38:48

DSQ

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

36:02

130

Klasse: Jenter AL1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

23:49

+0:00

21:15

2.

Alvilde Ramtvedt

Sarpsborg OL

24:10

+0:21

21:34

3.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

31:19

+7:30

27:57

4.

Silje Huneide

Sarpsborg OL

31:24

+7:35

28:02

5.

Oda Gullingsrud

SOL

35:32

+11:43

31:43

6.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

51:31

+27:42

45:59

DSQ

Ellen Maria Ringstad

Fredrikstad SK

33:54

140 128

Klasse: Jenter AL2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

23:00

+0:00

21:54

2.

Oda Gullingsrud

SOL

36:35

+13:35

34:50

3.

Alvilde Ramtvedt

Sarpsborg OL

40:25

+17:25

38:29

4.

Mari Haugstvedt

Indre Østfold OK

44:47

+21:47

42:39

5.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

45:18

+22:18

43:08

6.

Silje Huneide

Sarpsborg OL

1:01:34

+38:34

58:38

DSQ

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

33:36

193

Klasse: Jenter AL3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

25:50

+0:00

22:51

2.

Alvilde Ramtvedt

Sarpsborg OL

25:56

+0:06

22:56

Klasse: Gutter AL1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

16:28

+0:00

14:42

2.

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

21:21

+4:53

19:03

3.

Isak Solberg

Fredrikstad SK

28:58

+12:30

25:51

4.

Mathias Sundby

Larvik OK

29:25

+12:57

26:15

5.

Selmer Ringstad Holt.

Fredrikstad SK

34:29

+18:01

30:47

6.

Daniel Kuritar

Fredrikstad SK

36:01

+19:33

32:09

7.

Oskar Roskifte

OK Moss

48:08

+31:40

42:58

DSQ

Trym Breimo

OK Moss

27:24

121

Klasse: Gutter AL2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

24:07

+0:00

22:58

2.

Isak Solberg

Fredrikstad SK

31:56

+7:49

30:24

3.

Selmer Ringstad Holt.

Fredrikstad SK

32:15

+8:08

30:42

4.

Trym Breimo

OK Moss

32:40

+8:33

31:06

5.

Mathias Sundby

Larvik OK

33:24

+9:17

31:48

6.

Daniel Kuritar

Fredrikstad SK

33:45

+9:38

32:08

7.

Oskar Roskifte

OK Moss

37:47

+13:40

35:59

8.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

46:52

+22:45

44:38

Klasse: Gutter AL3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

15:44

+0:00

13:55

2.

Selmer Ringstad Holt.

Fredrikstad SK

22:15

+6:31

19:41

3.

Isak Solberg

Fredrikstad SK

23:24

+7:40

20:42

DSQ

Mathias Sundby

Larvik OK

29:24

104

Klasse: Damer AL1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

14:53

+0:00

13:17

2.

Sunniva Nergaard Berg

Stokke IL

20:07

+5:14

17:57

3.

Elin Bjerva

Larvik OK

23:42

+8:49

21:09

4.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

24:02

+9:09

21:27

5.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

24:38

+9:45

21:59

6.

Muriel Pauli

OK Moss

25:38

+10:45

22:53

7.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

28:09

+13:16

25:08

8.

Marianne Strabdseter

Røyken OL

28:30

+13:37

25:26

9.

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

29:15

+14:22

26:06

10.

Åshild Gullingsrud

SOL

30:00

+15:07

26:47

11.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

34:33

+19:40

30:50

12.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

35:07

+20:14

31:21

13.

Stine Austad

Raumar Orientering

37:07

+22:14

33:08

14.

Krisine Roskifte

OK Moss

37:45

+22:52

33:42

15.

Anita Rostveit

OK Moss

41:09

+26:16

36:44

16.

Andrea Ungar Jensen

Larvik OK

41:22

+26:29

36:56

17.

Malin Andersen Helgesen

Larvik OK

41:23

+26:30

36:56

18.

Zsuzsanna Marosi

Fredrikstad SK

42:37

+27:44

38:03

19.

Eva Enger- Olsen

Fredrikstad SK

43:39

+28:46

38:58

20.

Rita Haugstvedt

Indre Østfold OK

49:20

+34:27

44:02

DSQ

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

1:02

186 112 123 116 134 130 109 193 195 187 124 199 13...

DSQ

Rannveig Kildal Ramtvedt

Sarpsborg OL

34:38

195

Klasse: Damer AL2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

18:21

+0:00

17:28

2.

Muriel Pauli

OK Moss

26:17

+7:56

25:01

3.

Åshild Gullingsrud

SOL

27:14

+8:53

25:56

4.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

31:35

+13:14

30:04

5.

Krisine Roskifte

OK Moss

32:46

+14:25

31:12

6.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

34:02

+15:41

32:24

7.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

35:33

+17:12

33:51

8.

Stine Austad

Raumar Orientering

37:35

+19:14

35:47

9.

Malin Andersen Helgesen

Larvik OK

38:52

+20:31

37:00

10.

Andrea Ungar Jensen

Larvik OK

38:53

+20:32

37:01

11.

Rita Haugstvedt

Indre Østfold OK

43:00

+24:39

40:57

12.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

43:35

+25:14

41:30

13.

Kaia Kristine Lie

OK Moss

43:37

+25:16

41:32

14.

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

56:37

+38:16

53:55

15.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

1:04:22

+46:01

1:01:18

16.

Anne Berit Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

1:06:21

+48:00

1:03:11

DSQ

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

21:15

193

DSQ

Anita Rostveit

OK Moss

23:22

117 113 124 116 119 115 187 192 194 193 101 105 13...

DSQ

Elin Bjerva

Larvik OK

24:56

119

DSQ

Sunniva Nergaard Berg

Stokke IL

30:34

193

DSQ

Rannveig Kildal Ramtvedt

Sarpsborg OL

35:26

111

Klasse: Damer AL3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

16:22

+0:00

14:29

2.

Sunniva Nergaard Berg

Stokke IL

22:30

+6:08

19:54

3.

Hanne Wold Gundersen

OK Moss

23:33

+7:11

20:50

4.

Elin Bjerva

Larvik OK

24:45

+8:23

21:54

5.

Åshild Gullingsrud

SOL

25:23

+9:01

22:27

6.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

26:02

+9:40

23:02

7.

Stine Austad

Raumar Orientering

26:10

+9:48

23:09

8.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

26:20

+9:58

23:18

9.

Muriel Pauli

OK Moss

29:07

+12:45

25:46

10.

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

32:03

+15:41

28:21

11.

Anita Rostveit

OK Moss

32:21

+15:59

28:37

12.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

32:57

+16:35

29:09

13.

Rita Haugstvedt

Indre Østfold OK

35:13

+18:51

31:09

14.

Kristine Roskifte

OK Moss

36:14

+19:52

32:03

DSQ

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

27:11

133

DSQ

Rannveig Kildal Ramtvedt

Sarpsborg OL

31:09

184

Klasse: Herrer AL1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Le Løk

OK Moss

15:52

+0:00

14:09

2.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

16:26

+0:34

14:40

3.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

18:30

+2:38

16:31

4.

Martin Malmstrøm

OK Moss

19:24

+3:32

17:19

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

19:48

+3:56

17:40

6.

Thomas Roskifte

OK Moss

20:20

+4:28

18:09

7.

Morten Breimo

OK Moss

20:32

+4:40

18:20

8.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

20:47

+4:55

18:33

9.

Øystein Kristiansen

Fredrikstad SK

21:45

+5:53

19:25

10.

Espen Vonen Svae

Sarpsborg OL

22:49

+6:57

20:22

11.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

23:05

+7:13

20:36

12.

Trygve Børte Nomeland

Ås-NMBU Orientering

25:04

+9:12

22:22

13.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

25:43

+9:51

22:57

14.

Magne Janitz

OK Moss

26:24

+10:32

23:34

15.

Ole Kristian Bangås

OL Tønsberg og omegn

26:27

+10:35

23:36

16.

Geir Myhr Øien

Ringsaker OK

27:44

+11:52

24:45

17.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

27:55

+12:03

24:55

18.

Donatas Kontautas

OK Moss

28:53

+13:01

25:47

19.

Torgeir Skjønhaug

Fet OL

34:22

+18:30

30:41

20.

Jan Sveen

Raumar Orientering

40:19

+24:27

35:59

21.

Per Erik Holt

Fredrikstad SK

43:00

+27:08

38:23

22.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

52:09

+36:17

46:33

23.

Marius Strandseter

Røyken OL

53:29

+37:37

47:45

DSQ

Guttorm Egge

IL GeoForm

23:10

140 128 121

DSQ

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

23:35

130

Klasse: Herrer AL2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Le Løk

OK Moss

19:54

+0:00

18:57

2.

Espen Vonen Svae

Sarpsborg OL

21:07

+1:13

20:06

3.

Martin Malmstrøm

OK Moss

22:34

+2:40

21:29

4.

Thomas Roskifte

OK Moss

22:49

+2:55

21:43

5.

Donatas Kontautas

OK Moss

27:17

+7:23

25:59

6.

Øystein Kristiansen

Fredrikstad SK

28:34

+8:40

27:12

7.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

30:00

+10:06

28:34

8.

Geir Myhr Øien

Ringsaker OK

30:13

+10:19

28:46

9.

Kjell Dyrop

SOL

30:59

+11:05

29:30

10.

Magne Janitz

OK Moss

31:02

+11:08

29:33

11.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

33:31

+13:37

31:55

12.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

34:12

+14:18

32:34

13.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

37:49

+17:55

36:00

14.

Guttorm Egge

IL GeoForm

48:20

+28:26

46:01

15.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

48:27

+28:33

46:08

16.

Anders Brynilsen

Fredrikstad SK

1:06:17

+46:23

1:03:07

DSQ

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

18:40

193

DSQ

Morten Breimo

OK Moss

30:18

132

DSQ

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

30:56

193

DSQ

Torgeir Skjønhaug

Fet OL

32:06

101 189

DSQ

Ole Kristian Bangås

OL Tønsberg og omegn

39:35

127

DSQ

Per Erik Holt

Fredrikstad SK

40:13

193

DSQ

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

40:48

105

DSQ

Marius Strandseter

Røyken OL

42:00

111

DSQ

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

44:15

127 194

DSQ

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:06:10

193

Klasse: Herrer AL3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

18:40

+0:00

16:31

2.

Donatas Kontautas

OK Moss

20:25

+1:45

18:04

3.

Trygve Børte Nomeland

Ås-NMBU Orientering

20:38

+1:58

18:15

4.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

20:39

+1:59

18:16

5.

Ole Kristian Bangås

OL Tønsberg og omegn

21:20

+2:40

18:52

6.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

22:35

+3:55

19:59

7.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

22:58

+4:18

20:19

8.

Espen Vonen Svae

Sarpsborg OL

23:53

+5:13

21:08

9.

Øystein Geir Olsen

OK Moss

24:19

+5:39

21:31

10.

Magne Janitz

OK Moss

24:28

+5:48

21:39

11.

Øyvind Le Løk

OK Moss

24:45

+6:05

21:54

12.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

26:48

+8:08

23:43

13.

Torgeir Skjønhaug

Fet OL

26:50

+8:10

23:44

14.

Martin Malmstrøm

OK Moss

27:03

+8:23

23:56

15.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

28:55

+10:15

25:35

16.

Geir Myhr Øien

Ringsaker OK

29:07

+10:27

25:46

17.

Marius Strandseter

Røyken OL

29:15

+10:35

25:53

18.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

31:27

+12:47

27:49

19.

Thomas Roskifte

OK Moss

31:29

+12:49

27:51

20.

Guttorm Egge

IL GeoForm

44:38

+25:58

39:29

Klasse: Herrer Senior AL1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

26:44

+0:00

23:52

2.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

43:17

+16:33

38:38

Klasse: Herrer Senior AL2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

44:52

+0:00

42:43

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

41:16

127

Klasse: Herrer Senior AL3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

43:41

+0:00

38:39

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

38:29

193 194

Klasse: Damer Senior AL1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Inger Nergaard

Stokke IL

39:13

140

Klasse: Damer senior AL2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Nergaard

Stokke IL

45:09

+0:00

43:00

Klasse: Damer senior AL3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Nergaard

Stokke IL

36:23

+0:00

32:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 januar 2024, 15:51:21

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

229

Antall startet:

229