Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Follorennet dag 1 27. januar 2024

Klasse: Menn senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Aakervik

Fet Skiklubb

22:52

+0:00

2:17

2.

Magnus Perger

Haslum Idrettslag

23:06

+0:14

2:18

3.

Herman Hellesnes Kleivi

Holmen Idrettsforening

25:46

+2:54

2:34

4.

Simen Aleksander Andersen

Drøbak-Frogn Idrettslag

28:25

+5:33

2:50

DNS

Aleksander Elde Holmboe

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

DNS

Nikolai Elde Holmboe

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

DNS

Andreas Lerø

Fossum Idrettsforening

DNS

Olav Fjeld Kraugerud

Ås IL

Klasse: M 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Aakervik

Fet Skiklubb

22:47

+0:00

2:16

2.

Filip Skari

Nittedal Idrettslag

23:01

+0:14

2:18

3.

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal Idrettslag

23:29

+0:42

2:20

4.

Peter Munch-Finne

Asker Skiklubb

23:39

+0:52

2:21

5.

Magnus Kavli

Asker Skiklubb

23:54

+1:07

2:23

6.

Kristoffer Stensland

Fet Skiklubb

24:20

+1:33

2:26

7.

Fredrik Flo Øfstaas

Nittedal Idrettslag

24:27

+1:40

2:26

8.

Emil Andreassen Skaftnes

Ullensaker Skiklubb

24:38

+1:51

2:27

9.

Sondre With Holm Slettedal

Asker Skiklubb

26:23

+3:36

2:38

10.

Henrik Herbert Hansen

Moss Skiklubb

26:37

+3:50

2:39

11.

Henrik Haug Solbrekke

Holmen Idrettsforening

26:54

+4:07

2:41

12.

Aleksander Hana Kristoffersen

Bærums Skiklub

28:10

+5:23

2:49

Brutt

Henrik Stenersen Øksby

Asker Skiklubb

DNS

Eskil Skarstein Rød

Oppegård Idrettslag

DNS

Sverre Murud Bratfos

Ullensaker Skiklubb

DNS

Emil Moore-Carlsen

Fossum Idrettsforening

Klasse: M 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Theodor Dilling Gomo

Oppegård Idrettslag

24:40

+0:00

2:28

2.

Mats Daviknes-Andreassen

Nittedal Idrettslag

24:51

+0:11

2:29

3.

Kristoffer Jebens Katla

Haslum Idrettslag

24:56

+0:16

2:29

4.

Benjamin Røssum Jensen

Nittedal Idrettslag

25:02

+0:22

2:30

5.

Mats Taraldsen Hyllseth

Haslum Idrettslag

25:05

+0:25

2:30

6.

Marius Vestli

Fet Skiklubb

25:12

+0:32

2:31

6.

Markus Lie Petterson

Haslum Idrettslag

25:12

+0:32

2:31

8.

Mathias Heuer Thorstensen

Nittedal Idrettslag

25:19

+0:39

2:31

9.

Fredrik Nilssen

Gjelleråsen Idrettsforening

25:26

+0:46

2:32

10.

Mathias Lie Petterson

Haslum Idrettslag

25:28

+0:48

2:32

11.

Sondre Elias Skjolden

Nes Ski

25:46

+1:06

2:34

12.

Mats Mørch Myhre

Gjelleråsen Idrettsforening

25:48

+1:08

2:34

13.

Truls Tollersrud von der Lippe

Nittedal Idrettslag

25:51

+1:11

2:35

14.

Magnus Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

26:00

+1:20

2:36

15.

Magnus Blåfjell

Skedsmo Skiklubb

27:21

+2:41

2:44

DNS

Mons Sætre-Lorentzen

Fet Skiklubb

DNS

Tor Even Askautrud

Nesodden IF

Klasse: M 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Strandli

Holmen Idrettsforening

24:58

+0:00

2:29

2.

Albert Juvik Tveitnes

Fossum Idrettsforening

25:06

+0:08

2:30

3.

Henrik Vea Johnsen

Eidsvold Værks Skiklub

25:18

+0:20

2:31

4.

Henrik Svindseth

Holmen Idrettsforening

25:28

+0:30

2:32

5.

Elmer Olaf Lommerud

Lørenskog Skiklubb

26:14

+1:16

2:37

6.

Per Sunde Rønning

Nittedal Idrettslag

26:22

+1:24

2:38

7.

Tobias Hansen Skovseth

Nordre Eidsvoll Idrettslag

26:34

+1:36

2:39

8.

Noah Aasen Hovde

Fossum Idrettsforening

27:27

+2:29

2:44

9.

Mathias Nakling

Eidsvold Værks Skiklub

27:45

+2:47

2:46

10.

Ludvik Kjos Haug

Dikemark Idrettsforening

29:50

+4:52

2:59

11.

Johannes Giertsen Myhre

Skedsmo Skiklubb

30:17

+5:19

3:01

12.

Gunnar Bjerva

Ås IL

31:12

+6:14

3:07

Brutt

Elias Hetle Hagen

Lørenskog Skiklubb

DNS

Mathias Hauger

Rælingen Skiklubb

DNS

Marius Årdal

Eidsvold Værks Skiklub

DNS

Vetle Haugnes

Oppegård Idrettslag

DNS

Sigmund Aashaug Stangvik

Gjelleråsen Idrettsforening

Klasse: Kvinner senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Sofie Franksdatter Aas

Idrettslaget Jutul

14:46

+0:00

2:57

2.

Emma Kristine Skjerstad

Nittedal Idrettslag

14:51

+0:05

2:58

Klasse: K 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

13:16

+0:00

2:39

2.

Julie Hammer

Eidsvold Værks Skiklub

13:22

+0:06

2:40

3.

Aurora Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn Idrettslag

13:45

+0:29

2:45

4.

Marie Svendby Sveen

Fet Skiklubb

14:12

+0:56

2:50

5.

Hanna Skarphol Villadsen

Idrettslaget Jardar

14:31

+1:15

2:54

Klasse: K 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Weydahl Andersen

Nittedal Idrettslag

14:05

+0:00

2:49

2.

Tuva Grasbekk Pedersen

Gjelleråsen Idrettsforening

14:09

+0:04

2:49

3.

Mille Haneberg

Haslum Idrettslag

14:10

+0:05

2:50

4.

Nora Heuer Thorstensen

Nittedal Idrettslag

14:15

+0:10

2:51

5.

Sara Bergsholm Hoven

Gjerdrum Idrettslag

14:38

+0:33

2:55

6.

Marie Linnea Ruud Gulbrandsen

Nes Ski

15:06

+1:01

3:01

7.

Malin Høntorp

Oppegård Idrettslag

15:24

+1:19

3:04

8.

Liva Lynghammar

Hakadal Idrettslag

16:12

+2:07

3:14

9.

Ingrid Indianna Nordby

Skedsmo Skiklubb

17:42

+3:37

3:32

DNS

Tara Nicoline Marcussen

Nesodden IF

DNS

Iselin Bjervig Drivenes

Lommedalens Idrettslag

Klasse: K 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Skaar

Nittedal Idrettslag

13:19

+0:00

2:39

2.

Maria Wergeland

Fossum Idrettsforening

13:40

+0:21

2:44

3.

Julie Sole Hernes

Haslum Idrettslag

14:17

+0:58

2:51

4.

Ida Emilia Kavli

Idrettslaget Jutul

14:32

+1:13

2:54

5.

Ida Karoline Mikkonen

Nittedal Idrettslag

14:50

+1:31

2:58

6.

June Isell Sjaaeng

Eidsvold Værks Skiklub

15:01

+1:42

3:00

7.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

15:05

+1:46

3:01

8.

Mina Jacobsen-Sjue

Nittedal Idrettslag

15:07

+1:48

3:01

9.

Ingeborg Gimnes Raastad

Holmen Idrettsforening

15:24

+2:05

3:04

10.

Lotte Kruge Brakestad

Skedsmo Skiklubb

15:31

+2:12

3:06

11.

Anja Thomasgaard Aanensen

Gjelleråsen Idrettsforening

15:39

+2:20

3:07

12.

Ea Bergersen

Rælingen Skiklubb

15:47

+2:28

3:09

Klasse: G 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Øwre-Johnsen

Lørenskog Skiklubb

12:29

+0:00

2:29

2.

Magnus Wøllo

Gjerdrum Idrettslag

12:37

+0:08

2:31

3.

Sigurd Storvik Grønvold

Hakadal Idrettslag

12:38

+0:09

2:31

4.

Andreas Ljåstad

Hakadal Idrettslag

13:02

+0:33

2:36

5.

Cody Nikolai Casey Øiseth

Asker Skiklubb

13:03

+0:34

2:36

6.

Eik Viljar Nertun Jøsendal

Gjelleråsen Idrettsforening

13:06

+0:37

2:37

7.

Mattis Hansen

Eidsvold Værks Skiklub

13:08

+0:39

2:37

8.

Emil Tenold

Skedsmo Skiklubb

13:10

+0:41

2:38

9.

Håvard Torsgard Ihler

Øvrevoll Hosle IL

13:15

+0:46

2:39

10.

Kornelius Brendjord Løkken

Lørenskog Skiklubb

13:18

+0:49

2:39

11.

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

13:23

+0:54

2:40

12.

Birk Bakke Sundnes

Gjelleråsen Idrettsforening

13:28

+0:59

2:41

13.

Kilian Syver Köhler-Olsen

Gjelleråsen Idrettsforening

13:40

+1:11

2:44

14.

Kristoffer Vilberg Ljønes

Gjerdrum Idrettslag

13:58

+1:29

2:47

15.

Natanael Arn Østvig Lunde

Ullensaker Skiklubb

14:11

+1:42

2:50

16.

Emil Alexander Steinbru Saugen

Eidsvold Værks Skiklub

14:21

+1:52

2:52

17.

Elias Lande Olsen

Idrettslaget Jutul

14:22

+1:53

2:52

18.

Nikolai Røsåsen

Eidsvold Værks Skiklub

14:27

+1:58

2:53

18.

Eskil Bandlien

Ullensaker Skiklubb

14:27

+1:58

2:53

20.

Sebastian Wettergreen

Fossum Idrettsforening

14:39

+2:10

2:55

21.

Christoffer Hermansen

Eidsvold Værks Skiklub

14:44

+2:15

2:56

22.

Even Sæten Fjeldbo

Skedsmo Skiklubb

14:56

+2:27

2:59

23.

Albert Kofoed-Steen

Oppegård Idrettslag

17:10

+4:41

3:26

24.

Sigurd Nordheim Skjønsberg

Ås IL

17:20

+4:51

3:28

DNS

Mads Agner Matheson

IL Jardar

DNS

Ludvik Blichfeldt Rød

Asker Skiklubb

DNS

Tobias Tømte

Hakadal Idrettslag

DNS

Lars Teigland Støre

Idrettslaget Jutul

DNS

Håkon Tornås Hagbø

Oppegård Idrettslag

DNS

Håkon Falck-Øien

Fossum Idrettsforening

Klasse: G 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eric Haugen Grønvold

Nittedal Idrettslag

12:48

+0:00

2:33

2.

Thomas Peter Ennals

Asker Skiklubb

12:57

+0:09

2:35

3.

Ask Fjøsne-Hexeberg

Nittedal Idrettslag

13:12

+0:24

2:38

4.

Lars Nordbø

Asker Skiklubb

13:21

+0:33

2:40

5.

Iver Løvgaard Faksvåg

Åsen Idrettslag

13:29

+0:41

2:41

6.

Thorvald Lødøen

Idrettslaget Jardar

13:48

+1:00

2:45

7.

Jonas Haugmo Kaspersen

Gjelleråsen Idrettsforening

13:53

+1:05

2:46

8.

Ludvik Roland

Bjerke Idrettslag Ski

13:55

+1:07

2:47

9.

Fredrik Røkke

Lommedalens Idrettslag

14:07

+1:19

2:49

10.

Marius Børsheim Lefdahl

Lommedalens Idrettslag

14:10

+1:22

2:50

11.

Olav Naadland Hauger

Fossum Idrettsforening

14:24

+1:36

2:52

12.

Jonas Andresen Kay

Oppegård Idrettslag

14:40

+1:52

2:56

13.

Karl Markus Lien

Gui Sportsklubb

14:42

+1:54

2:56

14.

Embrik Nordset

Nittedal Idrettslag

14:45

+1:57

2:57

15.

Felix Nygård Jacobsen

Skedsmo Skiklubb

14:56

+2:08

2:59

16.

Liam Hylderås Opdan

Nes Ski

15:22

+2:34

3:04

17.

Oliver Johansen Cortsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

15:29

+2:41

3:05

18.

Jørgen Heggelund Dahl

Gjelleråsen Idrettsforening

15:33

+2:45

3:06

18.

Alfred Sæther Riise

Nittedal Idrettslag

15:33

+2:45

3:06

20.

Philip Edvard Undheim Høydahl

Rælingen Skiklubb

15:34

+2:46

3:06

21.

Thomas Kaggerud Helland

Fossum Idrettsforening

15:35

+2:47

3:07

22.

Edvard Lunde

Gui Sportsklubb

15:44

+2:56

3:08

23.

Edvard Pålssønn Strømsæther

Nesodden IF

15:52

+3:04

3:10

24.

Felix Wold

Bjerke Idrettslag Ski

16:04

+3:16

3:12

25.

Åmund Aasvangen

Nes Ski

16:40

+3:52

3:20

DNS

Storm Omsland Oftedal

Rælingen Skiklubb

DNS

Iven Bergersen

Rælingen Skiklubb

DNS

Eskil Johannessen Bru

Gjelleråsen Idrettsforening

DNS

Eiven Skram

Nittedal Idrettslag

DNS

Martin Munch-Finne

Asker Skiklubb

DNS

Clifford Tari Marcussen

Nesodden IF

Klasse: J 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Torp Lofterød

Fossum Idrettsforening

14:11

+0:00

2:50

2.

Emma Elise Meinert Rød

Oppegård Idrettslag

14:37

+0:26

2:55

2.

Maria Schei Alsgaard

Åsen Idrettslag

14:37

+0:26

2:55

4.

Linea Steensen

Oppegård Idrettslag

14:40

+0:29

2:56

5.

Pernille Dønnum Posaasen

Nordre Eidsvoll Idrettslag

14:44

+0:33

2:56

5.

Selma Grimsmo

Fossum Idrettsforening

14:44

+0:33

2:56

7.

Mia Minge Johannesen

Nesodden IF

14:55

+0:44

2:59

8.

Aase Strøm

Nesodden IF

15:07

+0:56

3:01

9.

Kaja Nordhus Thuv

Nesodden IF

15:13

+1:02

3:02

10.

Mille Sophie Sveinhaug Årnes

Nordre Eidsvoll Idrettslag

15:14

+1:03

3:02

11.

Elle Bekkedal

Hakadal Idrettslag

15:31

+1:20

3:06

12.

Frida Aurora Sletmoen Fagernes

Asker Skiklubb

15:32

+1:21

3:06

13.

Maren Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn Idrettslag

15:45

+1:34

3:09

14.

Ella Mathea Bogerud Schomacker

Haslum Idrettslag

15:46

+1:35

3:09

15.

Anna Julsrud

Nordre Eidsvoll Idrettslag

15:57

+1:46

3:11

16.

Anja Møgedal Skjellestad

Gui Sportsklubb

16:43

+2:32

3:20

17.

Andrine Låge Sivertsen

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

16:46

+2:35

3:21

17.

Ingrid Tøien

Haslum Idrettslag

16:46

+2:35

3:21

19.

Mathea Udnæseth

Haslum Idrettslag

16:48

+2:37

3:21

20.

Aurora Nathalie Langstedalen

Nes Ski

16:55

+2:44

3:23

21.

Henrikke Oline Bertnes

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

17:14

+3:03

3:26

22.

Mina Daasvand Solli

Asker Skiklubb

17:19

+3:08

3:27

23.

Øyvor Berge Opjordsmoen

Oppegård Idrettslag

18:26

+4:15

3:41

Brutt

Lisa Raabe-Ødegaard

Fossum Idrettsforening

DNS

Mathilde Thorkildssen Bøhn

Nes Ski

DNS

Mathilde Fagervoll Olden

Haslum Idrettslag

DNS

Hedda Uta Wagner

Nittedal Idrettslag

Klasse: J 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Marie Lilledal-Fritzvold

Idrettslaget Jutul

14:16

+0:00

2:51

2.

Erle Haukåen Stødle

Nittedal Idrettslag

14:50

+0:34

2:58

3.

Sanna Hallingstad

Rælingen Skiklubb

15:03

+0:47

3:00

4.

Maria Rutle

Nittedal Idrettslag

15:04

+0:48

3:00

5.

Lina Berge Buseth

Driv Idrettslag

15:38

+1:22

3:07

6.

Karoline Lutnæs Aigner

Nittedal Idrettslag

15:49

+1:33

3:09

7.

Ingeborg Jacobsen

Gjelleråsen Idrettsforening

16:11

+1:55

3:14

8.

Selma Svege

Idrettslaget Jutul

16:12

+1:56

3:14

9.

Erle Kristiane Wiede Jean-Hansen

Fossum Idrettsforening

16:15

+1:59

3:15

10.

Siri Skjolden

Nes Ski

16:18

+2:02

3:15

11.

Kornelia Østlie

Driv Idrettslag

16:27

+2:11

3:17

12.

Margrethe Engenes Birkeland

Driv Idrettslag

16:40

+2:24

3:20

13.

Tilde Gustavsen Kallåk

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

16:55

+2:39

3:23

14.

Maja Sørsdal-Myrlid

Oppegård Idrettslag

17:04

+2:48

3:24

15.

Alise Haugen Seiersten

Ås IL

17:18

+3:02

3:27

16.

Sigrid Colbjørnsen

Rælingen Skiklubb

17:55

+3:39

3:35

17.

Ebba Olava Arvidsson

Oppegård Idrettslag

18:24

+4:08

3:40

18.

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås IL

18:59

+4:43

3:47

DNS

Ingrid Skaar

Nittedal Idrettslag

Klasse: G 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Torsgard Ihler

Øvrevoll Hosle IL

6:46

+0:00

2:15

2.

Kristian Bache Stranden

Haslum Idrettslag

6:58

+0:12

2:19

3.

Simen Bryhn Bergstrøm

Holmen Idrettsforening

7:03

+0:17

2:21

4.

Herman Torgersen Petersen

Oppegård Idrettslag

7:08

+0:22

2:22

5.

Emil Kalfoss Eilertsen

Nittedal Idrettslag

7:11

+0:25

2:23

6.

Ola Johannes Pfister

Gjelleråsen Idrettsforening

7:18

+0:32

2:26

6.

Halvor Stedje Lier

Asker Skiklubb

7:18

+0:32

2:26

8.

Jens Midling-Hansen

Nes Ski

7:25

+0:39

2:28

9.

Nikolai Johnsrud Thøgersen

Haslum Idrettslag

7:32

+0:46

2:30

10.

Oliver Hjertum Jarsve

Gjelleråsen Idrettsforening

7:34

+0:48

2:31

11.

Herman Svindseth

Holmen Idrettsforening

7:37

+0:51

2:32

12.

Theodor Aleksander Sanders

Haslum Idrettslag

7:45

+0:59

2:35

13.

Emil Hesselius

Gui Sportsklubb

7:46

+1:00

2:35

14.

Andreas Teigen

Idrettslaget Jardar

7:47

+1:01

2:35

14.

Sigurd Hagelsteen Haugen

Fossum Idrettsforening

7:47

+1:01

2:35

16.

Mathias Nøst-Hegge

Gui Sportsklubb

8:05

+1:19

2:41

17.

Sigurd Botness Greni

Nes Skiklubb

8:06

+1:20

2:42

18.

Lucas August Sole-Warbo

Holmen Idrettsforening

8:11

+1:25

2:43

19.

Henrik Nordby

Skedsmo Skiklubb

8:13

+1:27

2:44

20.

Ole Jakob Trøan

Nittedal Idrettslag

8:15

+1:29

2:45

21.

Elias Molund

Lommedalens Idrettslag

8:22

+1:36

2:47

22.

Vincent Johannes Adriaan Rhodius

Nittedal Idrettslag

8:41

+1:55

2:53

23.

Leif Martin Syversrud

Nes Ski

8:46

+2:00

2:55

23.

Marco Ly Myhr

Gjelleråsen Idrettsforening

8:46

+2:00

2:55

25.

Jakob Nøkleby

Oppegård Idrettslag

10:02

+3:16

3:20

DNS

Nikolai Fosser Erikstein

Driv Idrettslag

DNS

Magnus Vea Johnsen

Eidsvold Værks Skiklub

DNS

Peder Isachsen

Haslum Idrettslag

Klasse: G 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Stavang Braaten

Haslum Idrettslag

7:16

+0:00

2:25

2.

Trygve Kittelsbye

Bjerke Idrettslag Ski

7:18

+0:02

2:26

3.

Oscar Befring Mathisen

Asker Skiklubb

7:26

+0:10

2:28

4.

Gustav Lier-Hansen

Nes Ski

7:40

+0:24

2:33

5.

Storm Windju Christiansen

Asker Skiklubb

7:41

+0:25

2:33

6.

Mats Svege

Idrettslaget Jutul

7:45

+0:29

2:35

7.

Sondre Hjorthaug

Skedsmo Skiklubb

7:58

+0:42

2:39

8.

Sondre Mauroy Knudsen

Asker Skiklubb

8:00

+0:44

2:40

9.

Adrian Weidemann Tjensvold

Asker Skiklubb

8:03

+0:47

2:41

10.

Felix Grindstad

Nittedal Idrettslag

8:04

+0:48

2:41

10.

Eskil Svanes Elgesem

Haslum Idrettslag

8:04

+0:48

2:41

12.

Tinius Lødøen

Bærums Skiklub

8:09

+0:53

2:43

12.

Ådne Haugnes

Oppegård Idrettslag

8:09

+0:53

2:43

14.

Ola Sæten Fjeldbo

Skedsmo Skiklubb

8:25

+1:09

2:48

15.

Noah Frøland

Drøbak-Frogn Idrettslag

8:27

+1:11

2:49

16.

Haakon Thoresen

Haslum Idrettslag

8:29

+1:13

2:49

17.

Ailo Trosten James

Rælingen Skiklubb

8:31

+1:15

2:50

18.

Alvin Utsigt-Karlsen

Rælingen Skiklubb

8:39

+1:23

2:53

19.

Nathaniel Løwø Nordmark

Asker Skiklubb

8:47

+1:31

2:55

20.

Jiri Hesselink Cornelissen

Nittedal Idrettslag

8:57

+1:41

2:59

21.

Sigurd Bakkebø Fjellstad

Ås IL

9:04

+1:48

3:01

22.

Henrik Heli-Haugestøl

Haslum Idrettslag

9:28

+2:12

3:09

23.

Martin Jean Årtun

Drøbak-Frogn Idrettslag

10:13

+2:57

3:24

24.

Gael Gonzalez-Varela

Ås IL

12:07

+4:51

4:02

25.

Johannes Gaustad

Ås IL

13:00

+5:44

4:20

DNS

Oscar Løfshus Skaug

Drøbak-Frogn Idrettslag

DNS

William Widing Heiberg

Fossum Idrettsforening

DNS

Isak Sæther Riise

Nittedal Idrettslag

DNS

Markus Holsing Degerstrøm

Asker Skiklubb

Klasse: J 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Falck Hallingstad

Haslum Idrettslag

7:36

+0:00

2:32

2.

Liv Borchgrevink Reinemo

Fossum Idrettsforening

7:49

+0:13

2:36

3.

Ellen Alexandra Ervasti

Haslum Idrettslag

7:50

+0:14

2:36

4.

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

7:52

+0:16

2:37

5.

Vilja Schjølberg Hegdahl

Nesodden IF

7:56

+0:20

2:38

6.

Julie Gråberg

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

8:04

+0:28

2:41

7.

Maria Mortensen Gonzalez

Gjelleråsen Idrettsforening

8:07

+0:31

2:42

8.

Nora Dahlsrud

Idrettslaget Jutul

8:12

+0:36

2:44

9.

Anna Elizabeth Harouche Phillips

Gui Sportsklubb

8:14

+0:38

2:44

10.

Emilie Pernille Espegren

Haslum Idrettslag

8:18

+0:42

2:46

11.

Josefine Waal Rogstad

Gjelleråsen Idrettsforening

8:32

+0:56

2:50

12.

Selma Varsi Rossvoll

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

8:36

+1:00

2:52

13.

Julia Hesselius

Gui Sportsklubb

8:37

+1:01

2:52

14.

Maren Aasvangen

Nes Ski

8:47

+1:11

2:55

15.

Helene Refsdal-Karlsen

Gjelleråsen Idrettsforening

8:48

+1:12

2:56

16.

Guro Berge Opjordsmoen

Oppegård Idrettslag

8:50

+1:14

2:56

16.

Frida Øien

Haslum Idrettslag

8:50

+1:14

2:56

18.

Mille Sofie Henriksen

Rælingen Skiklubb

8:52

+1:16

2:57

19.

Cecilia Andresen Møller-Rokstad

Oppegård Idrettslag

9:05

+1:29

3:01

20.

Nora Onstad

Gjelleråsen Idrettsforening

9:10

+1:34

3:03

21.

Synne Moksness-Skaug

Oppegård Idrettslag

9:26

+1:50

3:08

22.

Sina Wilhelmsen Hodneland

Bjerke Idrettslag Ski

9:41

+2:05

3:13

23.

Synne Gaasø Marstein

Bærums Verk Hauger Idrettsforening

9:52

+2:16

3:17

DNS

Sigrid Thorkildssen Bøhn

Nes Ski

DNS

Minea Sjaaeng

Eidsvold Værks Skiklub

DNS

Elina Marie Mikkonen

Nittedal Idrettslag

DNS

Nora Emilie Bergsmark van Albada

Gui Sportsklubb

DNS

Olea Wold-Gustavsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

Klasse: J 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Minge Johannesen

Nesodden IF

7:58

+0:00

2:39

2.

Milla Minge Johannesen

Nesodden IF

7:59

+0:01

2:39

3.

Alma Strand Bolstad

Asker Skiklubb

8:04

+0:06

2:41

4.

Eira Jacobsen-Sjue

Nittedal Idrettslag

8:12

+0:14

2:44

5.

Maiken Kaggerud Helland

Fossum Idrettsforening

8:14

+0:16

2:44

6.

Emma Gustavsen Bjørgum

Bjerke Idrettslag Ski

8:19

+0:21

2:46

7.

Ida Waage-Nielsen

Dikemark Idrettsforening

8:28

+0:30

2:49

8.

Julie Lyche Svindland

Idrettslaget Jardar

8:31

+0:33

2:50

9.

Nikoline Bjørnenak

Gjelleråsen Idrettsforening

8:36

+0:38

2:52

10.

Alva Hagberg Sporstøl

Gjelleråsen Idrettsforening

8:51

+0:53

2:57

10.

Solveig Drege Grøthe

Gjelleråsen Idrettsforening

8:51

+0:53

2:57

12.

Julie Fevang Smidt

Nittedal Idrettslag

8:55

+0:57

2:58

13.

Vilde Øwre-Johnsen

Lørenskog Skiklubb

9:01

+1:03

3:00

14.

Nora Alette Hagelsteen Møkkelgjerd

Nittedal Idrettslag

9:02

+1:04

3:00

15.

Nora Marie Brunvoll Mork

Lørenskog Skiklubb

9:03

+1:05

3:01

16.

Anne Olivia Landsværk

Nesodden IF

9:09

+1:11

3:03

16.

Victoria Austad Røang

Nordre Eidsvoll Idrettslag

9:09

+1:11

3:03

18.

Maja Agner Matheson

IL Jardar

9:31

+1:33

3:10

19.

Henriette Giertsen Myhre

Skedsmo Skiklubb

10:05

+2:07

3:21

20.

Anna Antonia Sbertoli Berge

Oppegård Idrettslag

10:10

+2:12

3:23

Klasse: G 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Teigen

Idrettslaget Jardar

8:42

+0:00

4:21

2.

Jacob Anders Hvattum

Idrettslaget Jardar

9:21

+0:39

4:40

3.

Sigurd Olaussen Ruud

Skimt

9:27

+0:45

4:43

4.

Sigurd Winsnes Skarbø

Oppegård Idrettslag

9:38

+0:56

4:49

5.

Åsmund Winsnes Skarbø

Oppegård Idrettslag

9:45

+1:03

4:52

6.

Fredrik Nøstvedt Hellerud

Ås IL

10:00

+1:18

5:00

7.

Jacob Nicolai Kindle-Skau

Oppegård Idrettslag

10:38

+1:56

5:19

8.

Jørgen Bjerva

Ås IL

10:48

+2:06

5:24

9.

Vebjørn Stene Skoglund

Ås IL

11:40

+2:58

5:50

10.

Oscar Bjønness Waage

Ås IL

12:16

+3:34

6:08

11.

Jacob Normann Torvund

Nesodden IF

12:40

+3:58

6:20

12.

Trygve Moe Mæhlum

Skimt

13:07

+4:25

6:33

DNS

Emil Olsen Orskaug

Nittedal Idrettslag

DNS

Petter Jahre Lund

Idrettslaget Jardar

DNS

Richard Sigve Berg Gjørven

Nes Ski

Klasse: G 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maximilian Vårvik

Rælingen Skiklubb

7:34

+0:00

3:47

2.

Christian Hammersmark Nitteberg

Nesodden IF

7:57

+0:23

3:58

3.

Sander Hallingstad

Rælingen Skiklubb

9:03

+1:29

4:31

3.

Oscar Henrik Undheim Høydahl

Rælingen Skiklubb

9:03

+1:29

4:31

5.

Peder Stedje Lier

Asker Skiklubb

9:13

+1:39

4:36

6.

Herman Bjerknes Sætha

Rælingen Skiklubb

9:26

+1:52

4:43

7.

Erik Agner Matheson

IL Jardar

9:33

+1:59

4:46

8.

Oliver Magelie Lunde

Drøbak-Frogn Idrettslag

9:42

+2:08

4:51

9.

Oscar Casillas Nordby

Drøbak-Frogn Idrettslag

10:58

+3:24

5:29

Brutt

Herman Hov

Drøbak-Frogn Idrettslag

DNS

Niklas Isachsen

Haslum Idrettslag

Klasse: J 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Borchgrevink Reinemo

Fossum Idrettsforening

7:55

+0:00

3:57

2.

Emma Ingeborg Bjørseth

Rælingen Skiklubb

8:05

+0:10

4:02

3.

Hannah Olava Undheim Høydahl

Rælingen Skiklubb

8:06

+0:11

4:03

4.

Elise Granskogen Ekeberg

Idrettslaget Jutul

8:12

+0:17

4:06

5.

Hedda Bache Stranden

Haslum Idrettslag

8:49

+0:54

4:24

6.

Linea Welle-Smidt

Asker Skiklubb

9:00

+1:05

4:30

7.

Eira Kristin Wagner

Nittedal Idrettslag

9:08

+1:13

4:34

8.

Oline Mjøen Grøndalen

Drøbak-Frogn Idrettslag

9:19

+1:24

4:39

9.

Malin Nessa

Øvrevoll Hosle IL

9:29

+1:34

4:44

10.

Ella Kristine Fiskvik Karfjell

Dikemark Idrettsforening

9:43

+1:48

4:51

11.

Astrid Midling-Hansen

Nes Ski

9:45

+1:50

4:52

12.

Marte Sibbern Johnsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

9:53

+1:58

4:56

13.

Indine Kristine Berntsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

10:19

+2:24

5:09

14.

Helena Flage Braathen

Fossum Idrettsforening

11:02

+3:07

5:31

15.

Vilde Winsnes Skarbø

Oppegård Idrettslag

11:08

+3:13

5:34

16.

Eirin Amalie Sundelin

Nesodden IF

12:13

+4:18

6:06

17.

Liv Dorenbos Gulbrandsen

Skimt

13:30

+5:35

6:45

Klasse: J 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Engebretsen

Nesodden IF

10:15

+0:00

5:07

2.

Julie Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

10:16

+0:01

5:08

3.

Hedda Løfshus-Skaug

Drøbak-Frogn Idrettslag

10:29

+0:14

5:14

4.

Sofie Noomi Skjolden

Nes Ski

10:52

+0:37

5:26

5.

Sanne Hesselink Cornelissen

Nittedal Idrettslag

11:03

+0:48

5:31

6.

Siren Svanes Elgesem

Haslum Idrettslag

11:11

+0:56

5:35

7.

Eline Haugen Seiersten

Ås IL

13:20

+3:05

6:40

8.

Ingvild Colbjørnsen

Rælingen Skiklubb

13:40

+3:25

6:50

9.

Fanny Wold-Gustavsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

14:08

+3:53

7:04

10.

Eva Juve Dreyer

Drøbak-Frogn Idrettslag

14:26

+4:11

7:13

11.

Mille Amilia Johansen Cortsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

18:25

+8:10

9:12

DNS

Mie Fornes Benserud

Drøbak-Frogn Idrettslag

DNS

Hedda Falck Hallingstad

Haslum Idrettslag

Klasse: G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Løchen-Jensen

Oppegård Idrettslag

8:56

8:56

Arthur Paludan Reite

Nesodden IF

6:30

6:30

Kristoffer Emil Hage-Engebretsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

7:31

7:31

Olai Digerud

Nesodden IF

7:53

7:53

Hågen Aasvangen

Nes Ski

6:54

6:54

Lars Isaac Syversrud

Nes Ski

7:53

7:53

Jesper Andreas Torvund

Nesodden IF

7:49

7:49

Eric Gustav Årtun

Drøbak-Frogn Idrettslag

9:10

9:10

Max Emrik Henriksen

Rælingen Skiklubb

7:04

7:04

Sander Waage-Nielsen

Dikemark Idrettsforening

6:37

6:37

Eirik Olaussen Ruud

Skimt

7:07

7:07

Mathias Nordtveit-Refsdal

Drøbak-Frogn Idrettslag

6:40

6:40

DNS

Ola Sundsdal

Oppegård Idrettslag

Klasse: J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ella Schjølberg Hegdahl

Nesodden IF

6:53

6:53

Mina Egeberg Andresen

Skimt

7:18

7:18

Johanne Endsjø

Skimt

8:24

8:24

Kaja Strand Briseid

Skimt

9:30

9:30

Sofie Nøkleby

Oppegård Idrettslag

7:42

7:42

Ingrid Kristiina Mikkonen

Nittedal Idrettslag

7:24

7:24

Alma Mathisen Hollås

Oppegård Idrettslag

7:47

7:47

Klasse: G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Bye Moe

Drøbak-Frogn Idrettslag

6:31

6:31

Fredrik Teigen

Idrettslaget Jardar

6:32

6:32

Adrian Hesselius

Gui Sportsklubb

8:18

8:18

Henrik Elton-Dehli

Oppegård Idrettslag

8:38

8:38

Klasse: J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bianca Løwø Nordmark

8:03

8:03

Signe Midling-Hansen

Nes Ski

10:59

10:59

Sofie Fjeldvik Saxebøl

Drøbak-Frogn Idrettslag

8:01

8:01

Annabelle Mari Berg Gjørven

Nes Ski

9:37

9:37

Nellie Lunde Magelie

Drøbak-Frogn Idrettslag

10:44

10:44

DNS

Mathilde Fornes Benserud

Drøbak-Frogn Idrettslag

Klasse: G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nicolai Løchen-Jensen

Oppegård Idrettslag

10:04

10:04

Håkon Mathias Landsværk

Nesodden IF

9:54

9:54

Wilhem Berntsen

Drøbak-Frogn Idrettslag

12:44

12:44

Sander Bjerknes Sætha

Rælingen Skiklubb

8:21

8:21

Oscar Harald Torvund

Nesodden IF

11:38

11:38

Ole Einar Emperado Trønningsdal

Nesodden IF

8:05

8:05

William Østgård

Oppegård Idrettslag

11:42

11:42

Oliver Mathisen Hollås

Oppegård Idrettslag

11:44

11:44

William Hammarstrøm Støre

Drøbak-Frogn Idrettslag

8:41

8:41

DNS

Jonas Isachsen

Haslum Idrettslag

Klasse: J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Agnes Sofie Hov

Drøbak-Frogn Idrettslag

13:04

13:04

Maja Danino Mjøen

IL Koll

9:10

9:10


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 januar 2024, 13:56:01

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

398

Antall startet:

346