Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #4 30. januar 2024

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Ballangrud

Bækkelagets SK

17:34

+0:00

5:41

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

19:59

+2:25

6:28

3.

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

21:55

+4:21

7:05

4.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

22:47

+5:13

7:22

5.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

24:49

+7:15

8:01

6.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

25:48

+8:14

8:20

DSQ

Trygve Børte Nomeland

Ås-NMBU Orientering

17:42

Krysset sperring

DSQ

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

21:17

Krysset sperring

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

17:45

+0:00

8:17

2.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

18:45

+1:00

8:45

3.

Marianne Løken

OK Moss

44:47

+27:02

20:55

DSQ

Marie Vollset

Ås-NMBU Orientering

24:05

Krysset sperring

DNS

Johanna Lovise Hunstad

Ås-NMBU Orientering

DNS

Heidi Tronbøl

Fet OL

DNS

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

OK Moss

14:59

+0:00

7:00

2.

Selmer Løken

OK Moss

16:02

+1:03

7:29

3.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

18:18

+3:19

8:33

4.

Donatas Kontautas

OK Moss

18:46

+3:47

8:46

5.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

18:58

+3:59

8:51

6.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

19:42

+4:43

9:12

7.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

20:09

+5:10

9:24

8.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

24:06

+9:07

11:15

9.

Trym Breimo

OK Moss

25:28

+10:29

11:54

10.

Egon Lundsrud

OK Moss

27:05

+12:06

12:39

DSQ

Jon Bingen Sande

Nordre Follo Orientering

20:08

Krysset sperring

DSQ

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

20:41

Krysset sperring

DNS

Vegard Saga

Nordre Follo Orientering

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

16:47

+0:00

7:50

2.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

17:18

+0:31

8:05

3.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

20:26

+3:39

9:32

4.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

20:35

+3:48

9:37

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

20:49

+4:02

9:43

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

21:50

+5:03

10:12

7.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

25:44

+8:57

12:01

8.

Tore Sverresen

Ås-NMBU Orientering

30:16

+13:29

14:08

DSQ

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

16:16

Krysset sperring

DSQ

Asgeir Lium

Fet OL

18:14

Krysset sperring

DSQ

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

21:21

Krysset sperring

DNS

Øystein Olsen

OK Moss

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

23:54

+0:00

11:10

2.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

26:16

+2:22

12:16

3.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

27:02

+3:08

12:37

DNS

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

17:53

+0:00

11:10

2.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

18:52

+0:59

11:47

3.

Amelia Aune Bryne

OK Moss

35:10

+17:17

21:58

4.

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

35:33

+17:40

22:13

5.

Aira Marie Sande

Nordre Follo Orientering

37:43

+19:50

23:34

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Vollset

Ås-NMBU Orientering

20:47

+0:00

12:59

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Vollset

Ås-NMBU Orientering

20:51

+0:00

13:01

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Else-Marit Lillås Gaustad

Ås-NMBU Orientering

21:19

+0:00

13:19

2.

Elisabet Breimo

OK Moss

25:13

+3:54

15:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 februar 2024, 23:45:55

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

53

Antall startet:

47