Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Asker ski-O Føyka 10. februar 2024

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Katinka Nybråten

Tyrving IL

20:46

23:04

Sonja Øiestad Watterdal

NOTEAM

23:37

26:14

147

Vegard Øiestad Watterdal

NOTEAM

24:12

26:53

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

27:12

+0:00

10:04

2.

Esten Valentin Nybråten

Tyrving IL

33:00

+5:48

12:13

3.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

39:41

+12:29

14:41

4.

Sindre Nikolai Holmboe

Tyrving IL

40:48

+13:36

15:06

5.

Venla Ruutiainen

Asker Skiklubb

47:58

+20:46

17:45

6.

Helena Norberg

IF Marin Väst

49:48

+22:36

18:26

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Norberg

IF Marin Väst

34:40

+0:00

11:33

2.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

38:37

+3:57

12:52

3.

Josefine Steen-Utheim

Oppsal Orientering

38:59

+4:19

12:59

4.

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

44:01

+9:21

14:40

5.

Trym Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

58:34

+23:54

19:31

DSQ

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

25:33

145

DSQ

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

29:50

145

DSQ

Max Alexander Nybråten

Tyrving IL

33:18

139

DSQ

Albert Norberg

IF Marin Väst

37:59

146 145 143 135 129 131 31 34 35 36 147

DSQ

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

50:29

133

Klasse: AK-åpen herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Baklid

Konnerud IL

33:13

+0:00

10:22

2.

Tore Watterdal

OL Tønsberg og omegn

33:49

+0:36

10:34

3.

Peter Norberg

IF Marin Väst

36:56

+3:43

11:32

4.

Sigurd Norheim Skjønsberg

Ås-NMBU Orientering

43:08

+9:55

13:28

5.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

43:34

+10:21

13:36

6.

Jon-Vidar Gaustad

Ås-NMBU Orientering

47:12

+13:59

14:45

DSQ

Jon Herman Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

54:44

33

DNS

Eivind Norheim Skjønsberg

Ås-NMBU Orientering

DNS

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: AL-åpen herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Tonna

Asker Skiklubb

28:13

+0:00

5:38

2.

Eirik Watterdal

Klubbløs

31:17

+3:04

6:15

3.

Thomas Edvardsen

Asker Skiklubb

31:31

+3:18

6:18

4.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

31:38

+3:25

6:19

5.

Leif Størmer

Fossum IF

33:40

+5:27

6:44

6.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

33:50

+5:37

6:46

7.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

35:15

+7:02

7:03

8.

Magnus Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

36:25

+8:12

7:17

9.

Christian Holmboe

Tyrving IL

37:25

+9:12

7:29

10.

Finn Gjerull Rygh

IL Koll

38:25

+10:12

7:41

11.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

39:45

+11:32

7:57

12.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

41:54

+13:41

8:22

13.

Emil Størmer

Fossum IF

44:08

+15:55

8:49

14.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

44:47

+16:34

8:57

15.

Terje Henriksen

Asker Skiklubb

46:18

+18:05

9:15

16.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

46:23

+18:10

9:16

17.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

47:49

+19:36

9:33

18.

Carl Fey

Nydalens SK

48:57

+20:44

9:47

19.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

51:30

+23:17

10:18

DSQ

Anders Hauge

Asker Skiklubb

34:11

143

DSQ

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

35:38

141 31

DSQ

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

44:18

138 141 145 146 143 137 136 133 132 130 128 135 13...

DSQ

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

53:54

143

Klasse: AK-åpen damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

38:09

+0:00

11:55

2.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

41:21

+3:12

12:55

3.

Julie Størmer

Fossum IF

41:29

+3:20

12:57

4.

Unni Rye

Asker Skiklubb

48:12

+10:03

15:03

DSQ

Lucie Størmer

Fossum IF

31:21

141

Klasse: AL-åpen damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

1:06:05

+0:00

13:13

DSQ

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

42:01

141

DSQ

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

51:22

31

DNS

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

DNS

Natalia Fey

Nydalens SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 februar 2024, 13:35:43

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

61

Antall startet:

57