Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NM mellom ski-o 17. februar 2024

Klasse: H 17-NM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Konnerud IL

49:54

+0:00

5:56

2.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

50:14

+0:20

5:58

3.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

50:33

+0:39

6:01

4.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

51:37

+1:43

6:08

5.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

52:42

+2:48

6:16

6.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

54:23

+4:29

6:28

7.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

54:29

+4:35

6:29

8.

Øyvind Wiggen

NTNUI

56:31

+6:37

6:43

9.

Henning Strand

IL BUL-Tromsø

58:18

+8:24

6:56

10.

Aleksander Os

IL BUL-Tromsø

1:05:51

+15:57

7:50

11.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:07:03

+17:09

7:58

12.

Eirik Frost

NTNUI

1:08:14

+18:20

8:07

13.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

1:16:55

+27:01

9:09

14.

Amund Flaskerud

OL Toten-Troll

1:17:25

+27:31

9:12

15.

Henning Spjelkavik

Tyrving IL

1:17:30

+27:36

9:13

16.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

1:19:26

+29:32

9:27

17.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

1:23:40

+33:46

9:57

18.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

1:25:37

+35:43

10:11

19.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Tyrving IL

1:28:42

+38:48

10:33

DNS

Jacob Berg Lofthus

IL BUL-Tromsø

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrethe Thirud

OL Toten-Troll

1:02:01

+0:00

12:39

2.

Martine Engh Sagvold

OL Toten-Troll

1:08:24

+6:23

13:57

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Småstuen

OL Toten-Troll

1:05:22

+0:00

13:20

2.

Anna Karlqvist

IL BUL-Tromsø

1:11:13

+5:51

14:32

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hughes Little

Bayside Kangaroos

2:31:47

103 109 105 111 114 130

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Roar Pedersen

Oppsal Orientering

53:21

119

DNS

Axel Juell Theisen

Mellembygd OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mark Fey

Nydalens SK

53:34

+0:00

11:54

DSQ

Edvard Kristoffer Heitmann

IL BUL-Tromsø

1:07:18

124

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Lien Støen

Lillehammer OK

44:18

+0:00

9:50

Klasse: D 17-NM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

Nydalens SK

45:02

+0:00

6:26

2.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

50:24

+5:22

7:12

3.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

51:59

+6:57

7:25

4.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

54:45

+9:43

7:49

5.

Marta Ulvensøen

Isfjorden IL

56:39

+11:37

8:05

6.

Idunn Strand

IL BUL-Tromsø

56:58

+11:56

8:08

7.

Marianne Opsahl Bredesen

IL BUL-Tromsø

1:07:23

+22:21

9:37

8.

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

1:07:24

+22:22

9:37

9.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

1:07:31

+22:29

9:38

10.

Zsuzsa Fey

Tyrving IL

1:08:19

+23:17

9:45

11.

Klara Graversen

IL BUL-Tromsø

1:12:42

+27:40

10:23

12.

Ingeborg Rognstad

Hadeland OL

1:12:44

+27:42

10:23

13.

Ronja Götsch Iversen

IL BUL-Tromsø

1:17:37

+32:35

11:05

14.

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

1:26:41

+41:39

12:23

15.

Tora Heimdal

Bardu IL

1:37:37

+52:35

13:56

16.

June Rogstad Bekkevold

Løten o-lag

1:40:33

+55:31

14:21

DNS

Maren Jansson Haverstad

Lierbygda OL

DNS

Anne Gran Folstad

Svalbard Turn

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

45:07

+0:00

7:23

2.

Odd-Ivan Lorentsen

OK Silsand

55:34

+10:27

9:06

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

59:10

+14:03

9:41

4.

Björn Gustavsson

IFK Kiruna

1:03:32

+18:25

10:24

5.

Arnstein Dale

OL Vallset/Stange

1:07:53

+22:46

11:07

6.

Ole-André Helgaas

IL BUL-Tromsø

1:08:17

+23:10

11:11

7.

Carl Fey

Nydalens SK

1:10:25

+25:18

11:32

8.

Rune Graversen

IL BUL-Tromsø

1:12:57

+27:50

11:57

9.

Toralf Heimdal

Bardu IL

1:15:13

+30:06

12:19

DSQ

Hans-Martin Vaeng

Sørreisa OL

1:06:53

115

DNS

Jan-Hugo Hanssen

IL BUL-Tromsø

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Natalia Fey

Nydalens SK

1:34:56

+0:00

15:33

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Fey

Nydalens SK

45:56

+0:00

7:31

2.

Emil Engh Sagvold

OL Toten-Troll

53:17

+7:21

8:44

3.

Odin Holen Bekkelund

OL Toten-Troll

1:14:48

+28:52

12:15

Klasse: A-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

54:13

+0:00

8:53

2.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:20:10

+25:57

13:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 februar 2024, 14:31:23

Arrangør:

BUL -Tromsø

Antall deltagere:

65

Antall startet:

60