Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

O-karusell 1 / Bygdakamp 1 17. april 2024

Klasse: N 1 / Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

22:19

128 129 130 131 132 133 134 115 119 113 108 104 11...

Even Johann Nonstad

Frol IL

Sonja Staberg

Frol IL

24:34

Signe Spets Haug

OK Skøynar

22:16

Arne Okkenhaug

Verdal OK

14:12

Gunhild Bredesen

Verdal OK

5:33

120 121 122 123 124 125 126 101 100

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

18:28

249

Fritjof Sandstad

Frol IL

28:37

118 120 125

Sigrid Alstad

Verdal OK

16:50

Solveig Indahl

Verdal OK

8:24

249

Margrethe Myrås

Verdal OK

22:27

Theodor Høknes

Verdal OK

26:43

Alfred Høknes

Verdal OK

12:08

Petter Lynum Ingulfsvand

OK Skøynar

15:57

Ingrid Lynum Ingulfsvand

OK Skøynar

16:49

Einar Gravås Holberg

OK Skøynar

15:41

Signe Kolberg Bjartnes

Verdal OK

10:12

Leon Bjørnmelen

Frol IL

14:13

249

William Alexander Bjørnmelen

Frol IL

14:29

122 249

Habi Mujawiz

Verdal OK

8:08

Mathea Barli

Verdal OK

8:45

Albert Jacobsen

Frol IL

11:05

Otelie Lian Strand

Frol IL

19:15

Sigrid Lian Strand

Frol IL

14:59

Sverre Berfjord

Inderøy il

9:13

Ivar Nubdal

Verdal OK

18:26

Trude Nubdal

Verdal OK

18:26

Eva Lund Stubbe

Frol IL

25:09

Matias Lund Stubbe

Frol IL

23:50

118

Saga Prestmo

Verdal OK

17:53

Johannes Ingebrigdsen

Verdal OK

19:11

Randi Høgenhaug

Verdal OK

7:17

118 120 121 122 123 124 125 100 249

Marius Enes

Verdal OK

19:19

Andrea Heirsaunet

Frol IL

24:03

Emil Heirsaunet

Frol IL

24:02

Nora Eline Kilvik Brenna

Frol IL

24:04

Innsendt korrigert navn

Elisabeth Mikkelborg Kilvik

Frol IL

50:21

Dag Halsan

Frol IL

30:02

Hermine Dahlen

Frol IL

20:51

Innsendt korrigert navn

Tiril Dahlen

Frol IL

21:01

Innsendt korrigert navn

Hedvig Dahlen

Frol IL

30:10

Innsendt korrigert navn

Asbjørn Sikkeland Hegstad

Verdal OK

13:31

Isa Dahlen

Frol IL

20:52

Innsendt korrigert klubb

Jørgen Storebø Clausen

Verdal OK

17:12

Eirin Storebø

Verdal OK

17:14

Peder Munkeby

Frol IL

17:14

Laila Munkeby

Frol IL

15:23

Kirsten Marie Lynum

OK Skøynar

16:47

Johanne Munkeby

Frol IL

20:38

Joar Munkeby

Frol IL

15:17

Frøydis Hjulstad Sivertsen

Frol IL

23:19

Jørgen Julstad Nilsen

Frol IL

23:24

Sivert Hjulstad Sivertsen

Frol IL

23:15

Elma Haugberg Tangen

Frol IL

23:25

Olav Gudding

Frol IL

29:15

Olea Munkeby

Frol IL

Sigurd Munkeby

Frol IL

Henriette Munkeby

Frol IL

Viktor Voll

OK Skøynar

22:17

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

20:47

Anders Hynne

Frol IL

24:17

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

24:09

Ragnhild I Skjerve

Frol

Johan Skjerve

Frol

Johan Hynne Skjerve

Frol

Kasper Holberg

Verdal OK

23:20

Theodor Holberg

Verdal OK

22:31

Jonas Holberg

Verdal OK

23:06

126

Inga Sikkeland Hegstad

Verdal OK

DNS

Linnea Storhaug

Verdal OK

DNS

Tuva Flyum

Verdal OK

Klasse: C 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matias Jacobsen

Frol IL

12:35

+0:00

2.

Helmine Laksholm Grindberg

Verdal OK

13:05

+0:30

3.

Sander Matberg

Frol IL

13:57

+1:22

4.

Guro Laksholm Grindberg

Verdal OK

15:24

+2:49

5.

Håkon Hemming

Frol IL

16:05

+3:30

6.

Sverre Matberg

Frol IL

16:32

+3:57

7.

Martin Heirsaunet

Frol IL

16:43

+4:08

8.

Jonah Hvesser

Verdal OK

18:10

+5:35

9.

Ida Årstadvold

Verdal OK

21:39

+9:04

10.

Therese Årstadvoll

Verdal OK

21:40

+9:05

11.

Malin Bakkan Brenne

Frol IL

24:25

+11:50

12.

Tone Flægstad

OK Skøynar

24:39

+12:04

13.

Åsta Marie Alstad Forfot

Frol IL

25:20

+12:45

14.

Vilja Walldén Hermann

Verdal OK

25:51

+13:16

15.

Matias Skjørholm Dillan

Verdal OK

25:53

+13:18

16.

Lene Jacobsen

Frol IL

26:06

+13:31

17.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

26:13

+13:38

18.

Astrid Kvam

Frol IL

26:15

+13:40

DSQ

Nina Stensland Melbye

Verdal OK

11:37

126

DSQ

Kristian Alstad

Frol IL

19:02

123

DSQ

Esten Solbakken

Frol IL

19:08

123

DSQ

Eli Kristoffersen

Verdal OK

33:00

Innsendt korrigert klasse

Klasse: B 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adam Hvesser

Verdal OK

13:31

+0:00

2.

Mia Stensland Melbye

Verdal OK

13:34

+0:03

3.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

14:21

+0:50

4.

Per Morten Kvam

Inderøy il

14:30

+0:59

5.

Erik Rånes

Verdal OK

14:59

+1:28

6.

Eirik Bolstad

OK Skøynar

15:00

+1:29

7.

Kristan Matberg

Frol IL

15:15

+1:44

8.

Daniel Alstad

Frol IL

15:22

+1:51

9.

Johannes Gudding

Verdal OK

15:44

+2:13

10.

Ane kjerstine Sandstad

Frol IL

15:45

+2:14

11.

Håkon Skjerve

Verdal OK

15:46

+2:15

12.

Tom Rune Iversen

Frol IL

16:08

+2:37

13.

Morten Hvesser

Verdal OK

16:28

+2:57

14.

Aksel Skjeset

Frol IL

16:33

+3:02

15.

Ida Johanne Lian

Frol IL

16:34

+3:03

16.

Astrid Svendgård

Frol IL

16:46

+3:15

17.

Steinar Kvam

Inderøy il

16:47

+3:16

18.

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

16:51

+3:20

19.

Heidi Rånes

Verdal OK

16:58

+3:27

20.

Anne Grete Dahlen

OK Skøynar

17:06

+3:35

21.

Marita Jacobsen

Frol IL

17:10

+3:39

22.

Randi Jensen

Frol IL

17:12

+3:41

23.

Alexandra Dahlen

Frol IL

18:21

+4:50

Innsendt korrigert navn

24.

Ingeborg Grande Gudding

Verdal ok

18:39

+5:08

25.

Anton Bremseth

Verdal OK

18:53

+5:22

26.

May-Iren Clausen

Verdal OK

19:07

+5:36

27.

Johannes Matberg

Frol IL

19:12

+5:41

28.

Lars Steinar Grindberg

Verdal OK

19:25

+5:54

29.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

19:27

+5:56

30.

Julie Sivertsen

Frol IL

19:28

+5:57

31.

Mads Kristian Strand

Frol IL

19:33

+6:02

32.

Simon Mitchell Iversen

Verdal OK

19:34

+6:03

33.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

19:35

+6:04

34.

Live Marie Langøygard

Frol IL

19:45

+6:14

35.

Vidar Venås

Frol IL

20:32

+7:01

36.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

20:42

+7:11

37.

Magnhild Kvaal

Verdal OK

21:23

+7:52

38.

Nils Aal

Steinkjer OK

21:30

+7:59

38.

Einar Otto Inguldsvan

OK Skøynar

21:30

+7:59

40.

Asbjørn Berg

Inderøy il

21:38

+8:07

41.

Trym Ness-Jensen

Frol IL

21:41

+8:10

42.

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

21:52

+8:21

43.

Alf Dagfinn Ringstad

OK Skøynar

22:25

+8:54

44.

Harald Bakken

Frol IL

22:34

+9:03

45.

Olav Magne Svendgård

OK Skøynar

23:49

+10:18

46.

Aida Dadfar

Frol IL

23:57

+10:26

47.

Heidi Nordal

Frol IL

23:58

+10:27

48.

Grete Salater

Frol IL

25:33

+12:02

49.

Viktor Krupa

OK Skøynar

25:49

+12:18

50.

Øyvind Ervik

Frol IL

26:29

+12:58

51.

Sondre Ervik

Frol IL

26:31

+13:00

52.

Lena Alstad

Frol IL

28:29

+14:58

53.

Hans Moltzau

Frol IL

29:47

+16:16

54.

Tore Laksholm

Verdal OK

30:34

+17:03

55.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

38:14

+24:43

DSQ

Ane Marte Vatn

Frol IL

12:35

115 119 128 130 127 117 114 105 112

DSQ

Veronica Leithe

Frol IL

22:08

105 133

DSQ

Asbjørn Frøseth

Verdal OK

34:30

133

Klasse: A 4 / A 6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Langøygard

Frol IL

17:21

+0:00

2.

Jonas Alstad

Frol IL

17:34

+0:13

3.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

18:12

+0:51

4.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

18:30

+1:09

5.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

18:47

+1:26

6.

Filip Mitchell Iversen

Frol

18:55

+1:34

7.

Anton Bjartnes

Verdal OK

18:58

+1:37

8.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

19:21

+2:00

9.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

20:03

+2:42

10.

Øystein Haug

OK Skøynar

20:04

+2:43

11.

Rune Gudding

Verdal OK

21:22

+4:01

12.

Gunnar Vatn

Frol IL

21:54

+4:33

13.

Mari Støen Gussiås

Frol IL

21:59

+4:38

14.

Terje Rønning

OK Skøynar

22:47

+5:26

15.

Sivert Gudding Barli

Verdal OK

22:55

+5:34

16.

Petter Berfjord

Inderøy il

23:02

+5:41

17.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

23:21

+6:00

18.

Joar Svendgård

OK Skøynar

23:34

+6:13

19.

Marte Skoglund

Frol IL

24:06

+6:45

20.

Ingolf Zeiner Petersen

Inderøy IL

24:23

+7:02

21.

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

24:33

+7:12

22.

Øystein Brenna

Frol IL

24:45

+7:24

23.

Odd Anders Alstad

Frol IL

25:30

+8:09

24.

Anne Eline Vehus Skjerve

Frol IL

25:50

+8:29

25.

Arne Grevskott

Frol IL

25:54

+8:33

26.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

25:59

+8:38

27.

Jan Jacobsen

Frol IL

26:00

+8:39

28.

Per Grande

Verdal OK

26:07

+8:46

29.

Terje Hofstad

Verdal OK

26:28

+9:07

29.

Andreas Bolstad

OK Skøynar

26:28

+9:07

114

31.

Kjell Inge Munkeby

Frol IL

26:52

+9:31

32.

Mina Jørgensen

NTNUI

27:25

+10:04

33.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

29:07

+11:46

34.

Bodil Oust

Skøynar

29:24

+12:03

35.

Fredrikke Baglo Bjørkeng

Verdal OK

29:51

+12:30

36.

Mathea Baglo Bjørkeng

Verdal OK

29:56

+12:35

37.

Elin Sikkeland

Verdal OK

29:57

+12:36

38.

Lene Ness Jensen

Frol IL

30:25

+13:04

39.

Inge Hafstad

Verdal OK

31:44

+14:23

40.

Hannah Gustad Strøm

OK Skøynar

33:52

+16:31

41.

Trond Sturla RÃ¥nes

Verdal OK

35:37

+18:16

DSQ

Jo Severin Matberg

Frol IL

3:00

128 129 130 131 132 133 118 134 115 119 113 108 12...

DSQ

Arild Vassenden

Frol IL

6:29

128 129 130 131 132 133 118 134 115 119 113 108 12...

DSQ

Paul Sirum

Frol IL

18:15

130

DSQ

Jo Langøygard

Frol IL

24:42

132

DSQ

Kjell Amund Prestmo

Verdal OK

26:59

133

DSQ

Knut Skjesol

OK Skøynar

29:58

116

DNS

Selma Langøygard

Frol IL

DNS

Marianne Langøygard

Frol IL

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tor Ove Hallem

Verdal OK

Arne Espen Dillan

Verdal OK

Jenny Skjørholm Dillan

Verdal OK

Birgitte Dillan

Verdal OK

Espen Joachim Hermann

Verdal OK

Anne Kristine Sjaastad Walldén

Verdal OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 april 2024, 22:59:52

Arrangør:

Verdal OK

Antall deltagere:

206

Antall startet:

202