Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering Trondheim 2024Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 1 Charlottenlund/Brundalen 16. april 2024

Vi opplevde dessverre en feil på dette løpet. Mange løpere kom i mål og fikk en strekktidslapp med bare et par registreringer, og har blitt disket. Disse løperne har også fått en svært kort løpstid, nede på sekundnivå. Det er ingen god forklaring på hva som har skjedd, men mistanken går mot en dårlig startpost. Brikkene har blitt nullstilt, men klokka i brikkene har ikke blitt startet. Klokka har tydeligvis startet på en post ute i løypa, og postene før dette er ikke registret i brikken. Disse løperne har vi nesten ingen data på, så det er ikke noe å redde. Vi har derfor bestemt at alle som er berørt ev feilen får arrangørpoeng (94 poeng). I tillegg måtte vi sette en tid, da den korte tiden ellers ville ha ødelagt poengberegningen for alle andre. Valget falt på å plassere disse løperne tidsmessig omtrent midt i sin klasse og løype. Berørte løpere får ingen strekktider. Vi beklager dette, og skal gjøre vårt for at det ikke skjer igjen.

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

27:23

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

Trondheim kommune

14:38

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Gjersvold Haug

Student

23:20

+0:00

2.

Vera Vik Bjarkø

NTNU

25:38

+2:18

3.

Marte Hoff Hagen

Eget

26:51

+3:31

4.

Marie Bredal

NGU

31:20

+8:00

5.

Embla Neverlien

SIemens Energy

+0:0-20

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Hoem

EY

32:44

+0:00

2.

Karine Koppen

Vectron

42:16

+9:32

3.

Sigrid Hellan

SINTEF

+0:0-44

DSQ

Marit Schmid

Gjest

32:18

37

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Basberg

Trondheim Kommune

34:49

+0:00

2.

Rikke Bryntesen

Statens vegvesen

35:00

+0:11

31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicole Baeten

NGU

17:09

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Gerit Pfuhl

NTNU

45:00

175

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Sande Borch

Kartverket

26:43

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

SINTEF

30:09

+0:00

2.

Marta Gjestvang

Kongsberg Maritime

30:47

+0:38

3.

Judit Sandquist

SINTEF Energi

34:13

+4:04

Klasse: D 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kvikne Furberg

Equinor BIL

28:27

+0:00

2.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

29:05

+0:38

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

18:00

+0:00

40 39 34 35 42 175

Klasse: D 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

21:31

+0:00

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

26:01

+4:30

3.

Hilde Forbord

Koteng Eiendom

26:11

+4:40

4.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

27:00

+5:29

35 32 33 43 34 35 44 36

5.

Synnøve Krognes

DNB Sport

58:38

+37:07

Klasse: D 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Multiconsult BIL

29:57

+0:00

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

17:20

+0:00

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

18:43

+1:23

3.

Hege Nordgård Bolås

Equinor BIL

19:34

+2:14

Klasse: D 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

23:51

+0:00

2.

Nina Liabakk

NTNU

29:28

+5:37

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

29:58

+6:07

4.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

30:04

+6:13

5.

Hilde Haugskott

Trondheim kommune

30:39

+6:48

6.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

31:02

+7:11

7.

Aashild Langseth

Badstuggu AS

31:32

+7:41

32 33 43 34 35

8.

Erika Bugten

Elektroutvikling

32:29

+8:38

9.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

32:52

+9:01

10.

Trine Sunnset

Eget

58:28

+34:37

Arrangør

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

22:21

+0:00

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

23:01

+0:40

3.

May-Britt Bjørnaas

Eget

23:45

+1:24

4.

Bodil Monsen

SINTEF

26:35

+4:14

Jeg registrerte meg på hvit løype og fikk l...

5.

Ingrid Venås

Equinor BIL

26:39

+4:18

Arrangør

Siri Drogset

NTNU

Klasse: D 65-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

27:55

+0:00

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

37:30

+9:35

3.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital

40:05

+12:10

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sikt

18:23

+0:00

2.

Ruth Schmid

SINTEF

20:20

+1:57

3.

Anne Sofie Løkhaug

Tietoevry

26:45

+8:22

Klasse: D 70-74 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

30:51

+0:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

26:29

+0:00

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Bull-Berg

Trøndelag Fylkeskommune

13:19

+0:00

2.

Pelle Hasselvold

SINTEF Energi

+0:0-19

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Westad

Voith Hydro

30:05

+0:00

2.

Aksel Digre Søbstad

Telenor B.I.L. Trondheim

32:16

+2:11

3.

Andreas Nesdal

Asplan Viak

34:13

+4:08

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Nummedal Os

COWI

26:07

+0:00

2.

Marius Staff

EY

26:12

+0:05

3.

Ola Keiserås

Eget

27:01

+0:54

4.

Ivar Stoltenberg Tryggestad

CoWI

28:19

+2:12

5.

Magnus Nygaard

Aker Solutions

28:42

+2:35

6.

Henrik Holmstad

Statens vegvesen

29:00

+2:53

32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 175

7.

Kristoffer Tvinnereim

Trondheim kommune

30:14

+4:07

8.

Andreas Nystuen

EY

32:07

+6:00

9.

Markus Træen

Backe

36:10

+10:03

10.

Sebastian Blasius

Water Linked

36:54

+10:47

11.

Vegard Buset

EY

54:41

+28:34

DSQ

Sven Ranes

EY

48:16

42

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Landrø

PUMN

27:38

+0:00

2.

Jerome Soulard

ARM

28:00

+0:22

31 32 33 34 35 36 37

2.

Tommy Schmid

Trollelg

28:00

+0:22

31 32 33 34 35

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Løkke

Myworkout AS

27:09

+0:00

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anthony Bossard

Nordic Semiconductor

33:44

+0:00

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

28:55

+0:00

45

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

29:00

+0:05

35 32 33 43 34 35 44 36 41 45

2.

Geir Hanssen

Saplov

29:00

+0:05

35 32 33 43 34 35 44 36

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Martin Hafstad

Politiet

28:21

+0:00

DSQ

Simon Eikrem

Trondheim Kommune

30:10

32

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olle Malmring

Trondheim kommune

23:21

+0:00

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

23:40

+0:19

3.

Kurt Amundsen

Avinor

24:49

+1:28

4.

Paul Erik Horvath

BVS

26:17

+2:56

5.

Morten Løberg

Statens vegvesen

27:00

+3:39

35 32 33 43 34 35 44 36

5.

Knut Morten Vangen

BIL Natura

27:00

+3:39

35 32 33 43 34 35 44 36

7.

Magnus Rinnan

Mellomveien

27:23

+4:02

8.

Odd Magne Reitan

Microchip

30:02

+6:41

9.

Espen Leistad

Astrup

32:00

+8:39

35 32 33 43 34 35 44 36 41

10.

Morten Wennevik

Bouvet

34:49

+11:28

11.

Tommy Arntsen

Iris Skolefoto

35:48

+12:27

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

25:29

+0:00

2.

Andreas Sylte

Statkraft

26:16

+0:47

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

27:00

+1:31

31 32 33 34 35 40

4.

Torgeir Aune

Bane NOR

28:11

+2:42

5.

Ingebrigt Fuglem

Telenor

32:06

+6:37

6.

Vidar Beisvåg

NTNU

32:54

+7:25

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Malvik kommune

15:44

+0:00

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Havian

21:40

+0:00

2.

Øystein Wiggen

Intrum

24:43

+3:03

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

25:56

+4:16

4.

Jon Vindal

Consto

26:17

+4:37

5.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

27:37

+5:57

6.

Rune Krogh

Tensio

30:08

+8:28

7.

Geir Willumsen

A C Møller

31:09

+9:29

8.

Kristian Fjelltun

Statens Vegvesen

31:39

+9:59

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

29:59

+0:00

2.

Arild Clausen

NTNUI

30:04

+0:05

3.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

30:08

+0:09

4.

Jens Even Storhov

PwC

30:38

+0:39

5.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

30:47

+0:48

6.

Øystein Grøvlen

Oracle

34:28

+4:29

7.

Stein Ivar Foss

Sit

34:57

+4:58

8.

Stig Forbord

Alcatel Submarine Networks

35:39

+5:40

9.

Tor Steinar Schei

Cybernetica BIL

42:32

+12:33

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

24:24

+0:00

2.

Bobo Nordahl

NGU

25:44

+1:20

3.

Bjørn Munch

Oracle

25:53

+1:29

4.

Knut Hagen

St Olavs Hospital

26:00

+1:36

35 32 33 43 34 35 44

5.

Håkon Tjelmeland

NTNU

26:11

+1:47

6.

Atle Haugan

Equinor BIL

26:28

+2:04

6.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

26:28

+2:04

8.

Gudmund Eiksund

NTNU

30:00

+5:36

35 32 33 43 34 35 44 36 41

9.

Helge Løseth

Equinor BIL

31:36

+7:12

10.

Jan Erik Ledal

EG Retail

34:18

+9:54

Arrangør

Olve Mogstad

Statnett

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

31:08

+0:00

2.

Håvard Eidnes

SIKT

36:47

+5:39

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Helge Torp

St. Olavs Hospital

27:50

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

23:22

+0:00

2.

Tore Fornes

Eget

27:00

+3:38

3.

Bjarne Bugten

Elektroutvikling

29:09

+5:47

4.

Olav Kvittem

Sikt

30:02

+6:40

5.

Erik Horghagen

BDO AS

32:00

+8:38

35 32 33 43 34 35 44 36 41

5.

Frode Stølan

Telenor B.I.L. Trondheim

32:00

+8:38

32 33 43 34 35 44 36 41 45 42 175

7.

Lasse Natvig

NTNU

34:24

+11:02

8.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

35:02

+11:40

9.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

36:04

+12:42

10.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

37:23

+14:01

11.

Rolf Røsand

Rambøll

38:02

+14:40

12.

Håvard Rekstad

NTNU

40:19

+16:57

13.

Per Olav Johansen

Tensio

45:28

+22:06

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

PwC

31:45

+0:00

2.

Geir Owren

NTNU

32:00

+0:15

31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

3.

Terje Kanstad

NTNU

40:32

+8:47

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Arne Henninen

Kabokart

22:46

+0:00

2.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

31:02

+8:16

3.

Atle Mjøsund

Sparebank 1 SMN

31:14

+8:28

4.

Asbjørn Rønning

Eget

38:33

+15:47

Klasse: H 70-74 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Volue

25:03

+0:00

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

25:15

+0:12

Herre

3.

Trond Damås

Skanska Aktiv

27:11

+2:08

4.

Stein Øvstedal

NTNU Bil

29:13

+4:10

5.

Arnulf Villmo

Eget

30:51

+5:48

6.

John Sirum

Rambøll

32:00

+6:57

7.

Even Hofstad

DNB Sport

32:13

+7:10

8.

Frank Bjarkø

NRK

32:22

+7:19

9.

Tor Gjermstad

Hemit

32:28

+7:25

10.

Tore Heggem

HiNT

32:34

+7:31

11.

Kåre Eggereide

Rambøll

35:58

+10:55

12.

Rune M Holt

NTNU

40:07

+15:04

13.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

52:25

+27:22

Arrangør

Harald Oftedal

Equinor BIL

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Hanssen

Politiet

17:19

+0:00

2.

Svein Hove

Trøndelag Fylkeskommune

21:25

+4:06

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

24:17

+6:58

4.

Egil Repvik

NETTseksjonering

25:08

+7:49

Klasse: H 75-79 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

27:51

+0:00

2.

Ottar Kristiansen

Tietoevry

28:31

+0:40

3.

Edgar Furuholt

Eget

28:43

+0:52

4.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

30:20

+2:29

5.

Ole Lutro

NGU

31:21

+3:30

6.

Torgeir Iversen

Tietoevry

35:50

+7:59

7.

Kåre Onsøyen

Tensio

37:39

+9:48

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Eget

22:13

+0:00

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

22:37

+0:24

3.

Finn Faye Knudsen

NTNU

24:29

+2:16

Klasse: H 80-84 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

31:31

+0:00

2.

Leidulv Vinje

Spenncon

31:48

+0:17

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

19:23

+0:00

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

26:16

+6:53

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

27:19

+7:56

4.

Arnfinn Langeland

NTNU

29:34

+10:11

5.

Edmund Olsen

NTNU

30:19

+10:56

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

32:38

+0:00

2.

Paul Forseth

Trondheim kommune

33:00

+0:22

41 40 39 34 35

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arn Kvikne Furberg

Gjest

17:57

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Rogndokken

NTNUI

23:43

+0:00


Sist oppdatert:

19 april 2024, 17:02:37

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

191

Antall startet:

191