Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup 2 18. april 2024

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Falk Teigen Staib

Sturla, IF

7:26

Pernille Edborg-Lilleås

Eiker OL

9:40

153 155 154 157 156

Håkon Kroken

Sturla, IF

12:54

Tiril Agnethe Brynildsen

Eiker OL

20:24

Ville Juveli

Konnerud IL

9:59

Viktor Juveli

Konnerud IL

6:34

Emil Sørensen

Konnerud IL

11:20

Tuva Drange Ruud

Røyken OL

17:00

152 159 158 161 153 155 154 157 156 90

Maiken Liavaag

Konnerud IL

9:06

153 155 154 157

Ella Johanne Sauve

Sturla, IF

14:07

Sonja Eek

Konnerud IL

10:34

Sebastian Kullerud

Konnerud IL

12:59

Aleksandra Kullerud

Konnerud IL

9:05

Sophia Østby Johansen

Konnerud IL

10:37

Axel Wilmar Østby Johansen

Konnerud IL

13:07

Ella Østby Johansen

Konnerud IL

152 159 158 161

Live Meyer Bakke

Konnerud IL

12:20

Emilie Mathea Stenersen

Konnerud IL

Ine Moen

Sturla, IF

12:31

DNS

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Kroken

Sturla, IF

9:52

+0:00

7:25

2.

Mille Rakkestad Gangsø

Eiker OL

10:15

+0:23

7:42

3.

Ylva Teigen Staib

Sturla, IF

12:02

+2:10

9:02

4.

Marte Gulliksen

Eiker OL

12:41

+2:49

9:32

5.

Vilje Hilleren

Eiker OL

12:45

+2:53

9:35

6.

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

13:13

+3:21

9:56

170 182 181

7.

Thea Busland

Eiker OL

13:47

+3:55

10:21

8.

Marina Sandvold

Eiker OL

14:33

+4:41

10:56

9.

Thora Alexandra Brynildsen

Eiker OL

22:10

+12:18

16:40

10.

Linnea Edborg-Lilleås

Eiker OL

26:22

+16:30

19:49

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Hovdenak Holmes

Eiker OL

17:29

+0:00

8:41

2.

Adine Amalie Hunstad

Konnerud IL

19:52

+2:23

9:53

3.

Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby

Eiker OL

20:04

+2:35

9:59

4.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

20:24

+2:55

10:08

181 151 152 153 157

5.

Nora Nathalie Elvekrok

Eiker OL

20:52

+3:23

10:22

6.

Oda Opseth

Ringerike OL

21:34

+4:05

10:43

7.

Mari Gulliksen

Eiker OL

21:48

+4:19

10:50

8.

Frida Lund

Sturla, IF

21:49

+4:20

10:51

181

9.

Tove Filippa Hauge-Iversen

Sturla, IF

22:20

+4:51

11:06

10.

Martine Røkeberg

Eiker OL

26:25

+8:56

13:08

11.

Frida Hope

Modum OL

26:28

+8:59

13:10

12.

Sofie Skare

Konnerud IL

27:20

+9:51

13:35

13.

Betlehem Hebteab

Modum OL

27:52

+10:23

13:51

14.

Signe Drange Ruud

Røyken OL

30:36

+13:07

15:13

15.

Line Zürcher-Grette

Eiker OL

30:57

+13:28

15:23

DSQ

Nila Hilleren

Eiker OL

12:20

170 171 172 173 174 176 178 179 180 181 151

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lone Brochmann

Nydalens SK

16:06

+0:00

7:27

151 152 153 157 156

2.

Thea Dyrkorn

NTNUI

16:09

+0:03

7:28

3.

Hege Kullerud

Konnerud IL

16:28

+0:22

7:37

4.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

16:47

+0:41

7:46

5.

Kaia Wøien Nicolaisen

18:39

+2:33

8:38

6.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

18:54

+2:48

8:45

7.

Anita Hilleren

Eiker OL

20:05

+3:59

9:17

8.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

20:31

+4:25

9:29

9.

Torill Bækken

Sturla, IF

20:35

+4:29

9:31

10.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

20:49

+4:43

9:38

11.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

21:02

+4:56

9:44

12.

Torun Dyrkorn

Eiker OL

21:05

+4:59

9:45

13.

Isa Heggedal

Konnerud IL

21:43

+5:37

10:03

14.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

25:13

+9:07

11:40

15.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

25:46

+9:40

11:55

16.

Charlotte Skourup

Sturla, IF

26:14

+10:08

12:08

17.

Grete Thorsby

Eiker OL

26:41

+10:35

12:21

18.

Heidi Friis Rossen

26:48

+10:42

12:24

18.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

26:48

+10:42

12:24

20.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

27:11

+11:05

12:35

21.

Hanne Rakkestad Gangsø

Eiker OL

29:16

+13:10

13:32

22.

Sigrid Skare

Konnerud IL

29:25

+13:19

13:37

23.

Hanne Gulliksen

Eiker OL

29:33

+13:27

13:40

24.

Dorota Thune Iversen

Sturla, IF

30:38

+14:32

14:10

25.

Tone-Regine Sauve

Sturla, IF

32:24

+16:18

14:59

26.

Kirsti Aas Olsen

Eiker OL

33:08

+17:02

15:20

DSQ

Marianne Teigen

Sturla, IF

22:31

178 179 181 180 182

DSQ

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

23:14

DSQ

Kari Jussi Lønning

Sturla, IF

23:20

171 182

DSQ

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

23:42

173 174 176 178 181 182 157

DSQ

Tanja Instanes

Sturla, IF

26:53

150

DNS

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jack Boström

Konnerud IL

10:15

+0:00

7:42

2.

Emil Thune Iversen

Sturla, IF

16:26

+6:11

12:21

3.

Maxander Liavaag

Konnerud IL

22:16

+12:01

16:44

DNS

Trym Hastad

Konnerud IL

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Strand

Kongsberg OL

15:19

+0:00

7:37

2.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

15:45

+0:26

7:50

3.

Aksel Klausen

Sturla, IF

16:03

+0:44

7:59

4.

Hans Kristian Wiger

Modum OL

16:08

+0:49

8:01

5.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

16:39

+1:20

8:17

6.

Ted Boström

Konnerud IL

17:11

+1:52

8:32

7.

Trym Bækken OReilly

Sturla, IF

17:22

+2:03

8:38

8.

Jørgen Wiger

Modum OL

18:20

+3:01

9:07

9.

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

19:03

+3:44

9:28

10.

Aksel Elias Sauve

Sturla, IF

19:25

+4:06

9:39

11.

Marius Thune Iversen

Sturla, IF

20:05

+4:46

9:59

12.

Adrian Michael Hunstad

Konnerud IL

20:54

+5:35

10:23

13.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

21:03

+5:44

10:28

DSQ

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

18:20

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

15:42

+0:00

7:16

2.

Håvard Bakke

Ringerike OL

15:51

+0:09

7:20

3.

Jens Wold

Sturla, IF

16:15

+0:33

7:31

4.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

16:28

+0:46

7:37

179 181 180 182 150

5.

Per Erik Opseth

Ringerike OL

17:12

+1:30

7:57

174 175 176 177 178 179 181 180 182 150 151 152 15...

6.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

17:40

+1:58

8:10

7.

Anders Elvekrok

Eiker OL

17:47

+2:05

8:13

8.

Bjørnar Olsrød

Notodden OL

18:01

+2:19

8:20

9.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

18:04

+2:22

8:21

10.

Øystein Sørensen

Konnerud IL

18:15

+2:33

8:26

11.

Håvard Hågård

Konnerud IL

18:25

+2:43

8:31

12.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

18:29

+2:47

8:33

13.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

18:31

+2:49

8:34

14.

Fredrik Fet Andersen

Sturla, IF

18:35

+2:53

8:36

15.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

18:39

+2:57

8:38

16.

Øyvind Undstad

Sturla, IF

19:32

+3:50

9:02

17.

Gunnar Hope

Modum OL

19:56

+4:14

9:13

18.

Glenn Ekholdt Hilleren

Eiker OL

20:00

+4:18

9:15

19.

Peter Carlsen

Sturla, IF

20:43

+5:01

9:35

20.

Nicolai Andre Bjørgum

Eiker OL

20:56

+5:14

9:41

21.

Geir Thomas Knutheim

Sturla, IF

21:17

+5:35

9:51

22.

Anton Plaian

CS Transilva Cluj

21:24

+5:42

9:54

170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 181 180 18...

23.

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

21:34

+5:52

9:59

24.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

21:57

+6:15

10:09

25.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

21:59

+6:17

10:10

26.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

22:00

+6:18

10:11

27.

Ørjan Skare

Konnerud IL

23:57

+8:15

11:05

28.

Rune Sørensen

Sturla, IF

26:03

+10:21

12:03

29.

Ole Myklemyr

26:33

+10:51

12:17

30.

Oskar Knutheim

Sturla, IF

37:07

+21:25

17:11

31.

Ingar Aarvik-Hansen

Sturla, IF

37:08

+21:26

17:11

DSQ

Odd-Ivar Johansen

Konnerud IL

18:33

152

DSQ

Stig Instanes

Sturla, IF

20:30

172 174 175 178 179 157

DSQ

Christer Lund

Sturla, IF

23:52

170

DSQ

Sivert Knutheim

Sturla, IF

37:11

172 175 178

DSQ

Ole Johnny Bråthen

Lierbygda OL

10:18:23

170 171 172 173 151 152 153 157 156


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 april 2024, 09:14:48

Arrangør:

Sturla, IF

Antall deltagere:

132

Antall startet:

129