Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint individuelt Hordaland 21. april 2024

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Macody Lund

Varegg Fleridrett

17:28

+0:00

7:16

2.

Carl Eilert Macody Lund

Varegg Fleridrett

17:44

+0:16

7:23

3.

Trygve Buanes

TIF Viking

17:46

+0:18

7:24

4.

Eino J. Oltedal

Varegg Fleridrett

17:59

+0:31

7:29

5.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

18:14

+0:46

7:35

6.

Bård Hekland

IL Gular

18:44

+1:16

7:48

7.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

18:49

+1:21

7:50

8.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

18:52

+1:24

7:51

9.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

18:53

+1:25

7:52

10.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

19:06

+1:38

7:57

11.

Rune Nygaard

IL Gular

20:13

+2:45

8:25

12.

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

20:47

+3:19

8:39

13.

Dexter Litlekalsøy

Gneist, IL

20:53

+3:25

8:42

14.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

21:30

+4:02

8:57

15.

August Høgås Røen

Samnanger IL

22:30

+5:02

9:22

16.

Knut Utne

Fana IL

22:36

+5:08

9:25

17.

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

24:54

+7:26

10:22

18.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

27:49

+10:21

11:35

19.

Alen Vodopijevec

Bergens TF

30:48

+13:20

12:50

DSQ

Lars Røttingen

Fana IL

20:28

36

DSQ

Dag Terje Røen

Samnanger IL

21:59

40

DSQ

Antonio Canas

TIF Viking

24:18

40

DSQ

Espen Lærk

IL Gular

DNS

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

DNS

Geir Heksem

Fana IL

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hole

Bergens TF

21:17

+0:00

9:15

2.

Kristina Voll

Haugesund IL Orientering

22:39

+1:22

9:50

3.

Annemarie B. Aarnes

Fana IL

22:57

+1:40

9:58

4.

Vibeke Øye

IL Gular

24:03

+2:46

10:27

5.

Maaike van Langen

Fana IL

24:28

+3:11

10:38

6.

Gunhild Forland Slungård

Fana IL

26:59

+5:42

11:43

7.

Gunhild Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

27:34

+6:17

11:59

8.

Stina Olandersson

Varegg Fleridrett

28:29

+7:12

12:23

9.

Marian Kjellevold

IL Gular

30:35

+9:18

13:17

10.

Bodil Håheim

IL Gular

1:27:37

+1:06:20

38:05

DSQ

Ida Johanne Aadland

Samnanger IL

14:42

41 111 32 56 38 51 53 52

DNS

Inger Søndervik

Varegg Fleridrett

DNS

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

17:24

+0:00

7:33

2.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

18:30

+1:06

8:02

3.

Oskar Heksem

Fana IL

19:30

+2:06

8:28

DNS

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Kammerhuber

IL Gular

29:03

+0:00

12:37

DNS

Jon-Kåre Hansen

TIF Viking

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

16:54

+0:00

7:40

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

17:58

+1:04

8:09

3.

Idun Karlsøen Hekland

Fana IL

19:28

+2:34

8:50

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

15:31

+0:00

7:03

2.

Emil Heksem

Fana IL

15:32

+0:01

7:03

3.

Martin Holdhus

Samnanger IL

15:49

+0:18

7:11

4.

Jakob Bargård Aarnes

Fana IL

16:39

+1:08

7:34

5.

Sondre Engtrø

Fana IL

20:48

+5:17

9:27

6.

Samuel Elias Nærheim

IL Gular

24:44

+9:13

11:14

7.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

26:00

+10:29

11:49

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

19:33

+0:00

8:53

2.

Lenea Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

21:28

+1:55

9:45

3.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

24:55

+5:22

11:19

DNS

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

19:04

+0:00

8:40

2.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

20:25

+1:21

9:16

DNS

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

14:58

+0:00

9:58

2.

Josefine Blomquist

Bergens TF

17:07

+2:09

11:24

DNS

Solveig Aastveit Hellevang

TIF Viking

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Søndervik Lekve

Varegg Fleridrett

16:06

+0:00

10:44

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

17:01

+0:00

11:20

2.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

17:23

+0:22

11:35

3.

Siren Greve

Bergens TF

19:32

+2:31

13:01

4.

Berit Hegdal

Bergens TF

20:10

+3:09

13:26

5.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

20:15

+3:14

13:30

6.

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

26:35

+9:34

17:43

7.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

30:25

+13:24

20:16

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Blomquist

Bergens TF

12:03

+0:00

9:16

2.

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

12:13

+0:10

9:23

3.

Egil Eugen Hopland Eknes

Fana IL

13:37

+1:34

10:28

4.

Brage Engtrø

Fana IL

14:05

+2:02

10:50

5.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

14:12

+2:09

10:55

6.

Rex Magnus Bøe

Varegg Fleridrett

20:13

+8:10

15:33

7.

Tian Fraga

Askøy OL

22:45

+10:42

17:30

8.

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

25:35

+13:32

19:40

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Peder Bjørlo Danielsen

Askøy OL

18:05

13:54

Teodor Østrem Sandve

TIF Viking

27:09

20:53

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fraga

Askøy OL

12:33

+0:00

9:39

2.

Marie Kierstzin Nielsen

25:06

+12:33

19:18

Klasse: D/H9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Haakon Elias Hopland Eknes

Fana IL

11:31

9:35

DSQ

Rodion Mykhailov

Samnanger IL

20:03

32

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

21:04

17:33

Johannes Bjørlo Danielsen

Askøy OL

18:42

15:35

Hanna Axdal-Solli

Askøy OL

21:11

17:39

Martin Canas-Gonzalo

TIF Viking

18:46

15:38

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Einar Andrei Popsuev Buanes

TIF Viking

16:44

Maren Axdal-Solli

Askøy OL

14:30

Zola Canas-Gonzalo

TIF Viking

18:57

Alma B Aarnes

Fana IL

24:43

Johanne B Røttingen

Fana IL

24:44

Milan Nielsen

Varegg Fleridrett

14:43


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 april 2024, 12:28:59

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

96

Antall startet:

87