Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

BBIK bysprint 24. april 2024

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Undstad

Spacetec BIL

37:44

+0:00

7:12

2.

Mikael Frogum

Delta BIL

40:44

+3:00

7:46

3.

Mads Dahl

Virinco

47:00

+9:16

8:58

4.

Kjetil Hannevig Ruud

MedieCom

47:57

+10:13

9:09

5.

Eirik Wetterhus

Technip FMC BIL

1:04:28

+26:44

12:18

DSQ

Haldor Åsheim

Virinco

19:44

112 113 116 117 118 116 120 115 125 126 127 105 10...

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Teigen

Sturla

29:12

+0:00

7:10

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda o-lag

29:33

+0:21

7:15

3.

Reidar Stenseng

Lærerne

30:01

+0:49

7:22

4.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

30:02

+0:50

7:22

5.

Aud Ellen Brevik

Lærerne

30:03

+0:51

7:22

6.

Reidar Madsen

Lærerne

31:00

+1:48

7:37

112 113 114 101 102 115 118 116 120 115 103 122 12...

7.

Marit Engseth

Rambøll BIL

31:36

+2:24

7:45

8.

Veslemøy Solberg

Røyskattlia

32:19

+3:07

7:56

9.

Petter Faugstad Johannessen

Rambøll BIL

32:32

+3:20

7:59

10.

Rune Sørensen

Lærerne

33:05

+3:53

8:07

11.

Kristin Sørensen

Sturla

33:08

+3:56

8:08

12.

Tuva Heen

Lierbygda o-lag

34:09

+4:57

8:23

13.

Jan Morten Andersen

Rambøll BIL

34:48

+5:36

8:33

14.

Trine Raaen

Lierbygda o-lag

35:00

+5:48

8:35

15.

Jostein Haugholt

Delta BIL

35:17

+6:05

8:40

16.

Arve Rönnskär

Stasjonskameratene

36:52

+7:40

9:03

17.

Kristin Teigen

Sturla

40:43

+11:31

10:00

18.

Håkon Hafnor

Delta BIL

41:33

+12:21

10:12

DSQ

Maria Bergli

Aron Sportsklubb

28:02

101

DSQ

Svein Ackenhausen

Å Energi

30:25

120

DSQ

Helga Haverstad

Lierbygda o-lag

33:02

120

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

26:10

+0:00

8:39

2.

Ragnar Langberg

Rambøll BIL

32:39

+6:29

10:48

3.

Øystein Andersen

Røyskattlia

34:35

+8:25

11:27

4.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

35:05

+8:55

11:37

5.

Jon Halden

Rambøll BIL

35:44

+9:34

11:49

6.

Grethe Lill Ryeng

Rambøll BIL

43:48

+17:38

14:30

DSQ

Kjetil Eriksen

Å Energi

19:14

122 123 124 103

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hørtvedt

Å Energi

32:16

+0:00

14:01

DSQ

Grete Kjeldsen

Asplan Viak BIL

25:59

102


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 april 2024, 19:40:30

Arrangør:

BBIK Orientering

Antall deltagere:

36

Antall startet:

36