Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint stafett Hordaland 21. april 2024

Klasse: H15-

1.

Varegg Fleridrett 1

 

33:00

 

1

Carl Eilert Macody Lund

16:05

1.

16:05

1.

2

Øyvind Macody Lund

16:55

1.

33:00

1.

2.

Fana IL 1

 

34:50

 

1

Lars Røttingen

17:36

4.

17:36

4.

2

Oskar Heksem

17:14

2.

34:50

2.

3.

IL Gular 1

 

35:51

 

1

Bård Hekland

17:55

7.

17:55

7.

2

Rune Nygaard

17:56

4.

35:51

3.

4.

Varegg Fleridrett 2

 

35:58

 

1

Håvard Serck-Hanssen

17:51

6.

17:51

6.

2

Sverre Stuland Tysvær

18:07

5.

35:58

4.

5.

Varegg Fleridrett 4

 

36:18

 

1

Eino J. Oltedal

17:32

3.

17:32

3.

2

Kristoffer Monsen

18:46

6.

36:18

5.

6.

Varegg Fleridrett 3

 

36:37

 

1

Olve Berge Aarsand

16:09

2.

16:09

2.

2

Stian Rykkje

20:28

9.

36:37

6.

7.

Samnanger IL 1

 

36:40

 

1

Martin Holdhus

17:40

5.

17:40

5.

2

Per Arne Aadland

19:00

7.

36:40

7.

8.

Varegg Fleridrett 5

 

37:11

 

1

Dag Bøe

18:07

8.

18:07

8.

2

Sveinung Rykkje

19:04

8.

37:11

8.

9.

TIF Viking 1

 

37:25

 

1

Vemund Hansen

20:04

9.

20:04

9.

2

Trygve Buanes

17:21

3.

37:25

9.

10.

Bergens TF 1

 

57:21

 

1

Randi Hole

21:10

10.

21:10

10.

2

Alen Vodopijevec

36:11

10.

57:21

10.

DSQ

Samnanger IL 2

 

45:06

 

1

Dag Terje Røen

20:23

.

0:00

.

DSQ

2

August Høgås Røen

24:43

.

0:00

.

DSQ

IL Gular 6

 

52:43

 

1

Espen Lærk

31:30

.

0:00

.

DSQ

2

Eivind Malde

21:13

.

0:00

.

DNS

Fana IL 2

 

0:00

 

2

Geir Heksem

.

0:00

.

DNS

Klasse: D15-

1.

Varegg Fleridrett 1

 

39:47

 

1

Tonje Rykkje

17:51

1.

17:51

1.

2

Stina Olandersson

21:56

2.

39:47

1.

2.

Fana IL 2

 

41:35

 

1

Gunhild Forland Slungård

21:20

4.

21:20

4.

2

Maaike van Langen

20:15

1.

41:35

2.

3.

IL Gular 1

 

45:28

 

1

Vibeke Øye

20:42

3.

20:42

3.

2

Marian Kjellevold

24:46

4.

45:28

3.

4.

Samnanger IL 2

 

47:29

 

1

Ida Johanne Aadland

19:13

2.

19:13

2.

2

Lisbeth Larsen

28:16

5.

47:29

4.

5.

Varegg Fleridrett 3

 

51:07

 

1

Gunhild Stuland Tysvær

26:31

5.

26:31

5.

2

Inger Søndervik

24:36

3.

51:07

5.

DSQ

Fana IL 1

 

37:26

 

1

Tiril Hausberg Kåstad

18:48

.

0:00

.

DSQ

2

Idun Karlsøen Hekland

18:38

.

0:00

.

Klasse: D/H 11-16

1.

Fana IL 2

 

24:22

 

1

Sondre Engtrø

12:23

1.

12:23

1.

2

Jakob B Aarnes

11:59

1.

24:22

1.

2.

Varegg Fleridrett 3

 

24:54

 

1

Karen Serck-Hanssen

12:52

2.

12:52

2.

2

Kari Skarstein Markussen

12:02

2.

24:54

2.

3.

Fana IL 3

 

25:55

 

1

Magnus W. Nielsen

13:37

4.

13:37

4.

2

Emil Heksem

12:18

3.

25:55

3.

4.

Varegg Fleridrett 2

 

31:06

 

1

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

14:20

5.

14:20

5.

2

Lenea Berge Aarsand

16:46

5.

31:06

4.

5.

TIF Viking 3

 

31:54

 

1

Ruben Canas-Gonzalo

17:39

8.

17:39

8.

2

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

14:15

4.

31:54

5.

6.

TIF Viking 1

 

34:03

 

1

Iris Popsueva Buanes

16:06

6.

16:06

6.

2

Live Albertsen Mjelde

17:57

6.

34:03

6.

7.

Varegg Fleridrett 1

 

36:14

 

1

Simon Søndervik Lekve

13:25

3.

13:25

3.

2

Liam Nielsen

22:49

7.

36:14

7.

8.

Fana IL 1

 

48:04

 

1

Brage Engtrø

20:46

9.

20:46

9.

2

Egil Eugen Hopland Eknes

27:18

8.

48:04

8.

9.

TIF Viking 2

 

1:09:23

 

1

Sigve Popsuev Buanes

25:44

10.

25:44

10.

2

Teodor Østrem Sandve

43:39

9.

1:09:23

9.

DSQ

Bergens TF 1

 

32:07

 

1

Josefine Blomquist

16:24

7.

16:24

7.

2

Fredrik Blomquist

15:43

.

0:00

.

DSQ


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 april 2024, 17:50:45

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

57

Antall startet:

56