Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering Trondheim 2024Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 2 Rotvoll 23. april 2024

Vi ser fortsatt en del løpere som mangler de fleste postene og har svært korte løpstider. På dette løpet hadde vi andre startposter enn de vi brukte på det første løpet. Det er derfor ingen grunn til å mistenke disse lengre. Mange av løperne med dette problemer er også "gjengangere", så de som er berørt av dette problemet, bør vurdere å anskaffe ny brikke.

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Hjulstad

Bolig norge

13:58

+0:00

8:43

2.

Ann-Helen Kjøde

Gjest

16:24

+2:26

10:15

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

20:00

+6:02

12:30

121 132 110 112 131 123 150 175

4.

Lina Sund Karlsen

EY

22:11

+8:13

13:51

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

Trondheim Kommune

19:00

+0:00

9:02

121 125 112 110 132 117 134 119 122 124 100

Klasse: D 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Fossøy

SINTEF

24:01

+0:00

8:16

2.

Sunniva Liepelt

Eget

33:24

+9:23

11:31

3.

Embla Neverlien

SIemens Energy

36:41

+12:40

12:38

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Hoem

EY

25:04

+0:00

7:22

2.

Marit Schmid

Gjest

25:17

+0:13

7:26

3.

Kristin Brekke

Norkarrt

26:09

+1:05

7:41

4.

Pauline Røstum Bellingmo

SINTEF

26:33

+1:29

7:48

5.

Sigrid Hellan

Gjest

27:54

+2:50

8:12

6.

Karine Koppen

Vectron

29:39

+4:35

8:43

Klasse: D 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Bryntesen

Statens vegvesen

25:00

+0:00

8:37

2.

Marie Bredal

NGU

27:47

+2:47

9:34

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Størseth

Gjest

34:30

+0:00

16:25

Klasse: D 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Noddeland

Nordic Semiconductor

24:15

+0:00

8:21

2.

Nicole Baeten

NGU

31:18

+7:03

10:47

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

25:56

+0:00

7:37

2.

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

28:38

+2:42

8:25

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Sande Borch

Kartverket

34:36

+0:00

16:28

Klasse: D 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Gjestvang

Kongsberg Maritime

32:35

+0:00

11:14

2.

Judit Sandquist

SINTEF Energi

38:15

+5:40

13:11

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Ressel Nolte

Eggen Arkitekter AS

28:13

+0:00

8:17

Klasse: D 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Lynum

Trondheim Kommune

23:23

+0:00

8:03

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

35:40

+12:17

12:17

3.

Marianne Houbiers

Equinor

37:07

+13:44

12:47

DSQ

Hanne Kvikne Furberg

Equinor BIL

27:25

119

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

20:00

+0:00

9:31

121 125 112 110 132 117 134 119 122 124 100 120 15...

DSQ

Ellen Hansen

Eget

44:35

121 112 110 122 124 100 120 150

Klasse: D 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Eget

27:33

+0:00

9:30

2.

Hilde Forbord

Koteng Eiendom

30:00

+2:27

10:20

152 118 127 124 133 122 119 134 146

Klasse: D 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Multiconsult BIL

24:09

+0:00

7:06

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

23:29

+0:00

11:10

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

26:24

+2:55

12:34

Klasse: D 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

25:26

+0:00

8:46

2.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

26:56

+1:30

9:17

3.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

30:00

+4:34

10:20

118 127 124 133 122 119 134 146 125 112 110 131 12...

4.

Hilde Haugskott

Trondheim kommune

30:11

+4:45

10:24

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

30:24

+4:58

10:28

6.

Erika Bugten

Elektroutvikling

31:00

+5:34

10:41

7.

Trine Sunnset

Eget

33:54

+8:28

11:41

DSQ

Bodil Ruud

Trondheim kommune

31:27

152

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

28:16

+0:00

13:27

2.

May-Britt Bjørnaas

Eget

28:42

+0:26

13:40

3.

Bodil Monsen

SINTEF

33:45

+5:29

16:04

4.

Ingrid Venås

Equinor BIL

33:46

+5:30

16:04

5.

Gro Rypdal

Visma

36:10

+7:54

17:13

Klasse: D 65-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

28:09

+0:00

9:42

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

SINTEF

27:37

+0:00

13:09

2.

Anne Sofie Løkhaug

Tietoevry

40:24

+12:47

19:14

DSQ

Berit Grande

Sikt

23:44

121

Klasse: D 70-74 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

34:02

+0:00

11:44

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Digre Søbstad

Telenor B.I.L. Trondheim

22:50

+0:00

10:52

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Nesdal

Asplan Viak

28:42

+0:00

9:53

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Eget

20:08

+0:00

5:55

2.

Marius Staff

EY

20:40

+0:32

6:04

3.

Martin Kvisvik Larsen

NTNU

22:10

+2:02

6:31

4.

Gisle Berg

Leik

25:28

+5:20

7:29

5.

Andreas Nystuen

EY

25:31

+5:23

7:30

6.

Peter Uran

Zolve

25:40

+5:32

7:32

7.

Håkon Støen Gussiås

Veidekke BIL

25:54

+5:46

7:37

8.

Bård Nes Hansen

COWI

26:00

+5:52

7:38

100 118 127 126 121 125 112 132 128 133 122 119 13...

8.

Abelfazi Masumi

COWI

26:00

+5:52

7:38

100 118 127 126 121 125 112 132 128 133 122 119 13...

10.

Markus Træen

Backe

26:12

+6:04

7:42

11.

Jan Sramota

SINTEF

26:16

+6:08

7:43

12.

Jonas Eggen

ARM

26:56

+6:48

7:55

13.

Sigmund Mestad

Norkart

27:04

+6:56

7:57

14.

Sven Ranes

EY

28:36

+8:28

8:24

15.

Vegard Buset

EY

35:09

+15:01

10:20

DSQ

Samuel Schiess

Norkart

20:51

126

DSQ

Petter Hveding

COWI

25:06

121 112

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Landrø

PUMN

21:16

+0:00

6:15

2.

Jerome Soulard

ARM

22:02

+0:46

6:28

3.

Tommy Schmid

Trollelg

23:00

+1:44

6:45

100 118 127 126 134 121 125 112 132 128 133 122 11...

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

20:12

+0:00

5:56

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

21:38

+1:26

6:21

3.

Leif Foss

Stigmo

24:42

+4:30

7:15

4.

Anthony Bossard

Nordic Semiconductor

25:42

+5:30

7:33

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

20:45

+0:00

7:09

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

19:37

+0:00

5:46

2.

Lars Martin Hafstad

Politiet

23:07

+3:30

6:47

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

25:00

+5:23

7:21

100 118 127 126 134 121 125 112 132 128 133 122 11...

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

25:00

+5:23

7:21

100 118 127 126 134 121 125 112 132 128 133 122 11...

5.

Snorre Gangaune

Statkraft

25:47

+6:10

7:35

6.

Knut Løkke

Myworkout AS

26:37

+7:00

7:49

DSQ

Simon Eikrem

Trondheim Kommune

23:31

120

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

24:43

+0:00

8:31

2.

Odd Magne Reitan

Microchip

26:47

+2:04

9:14

3.

Øystein Husby

Statnenett

27:00

+2:17

9:18

118 127 124 133 122 119 134 146 125 112 110 131 12...

4.

Magnus Rinnan

Mellomveien

28:21

+3:38

9:46

DSQ

Morten Løberg

Statens vegvesen

24:29

152

Arrangør

Are Rogstad

Eget

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Morten Dahl

Equinor BIL

33:12

+0:00

9:45

DSQ

Truls Ryum

NTNU

24:07

117

DSQ

Vidar Beisvåg

NTNU

27:53

133

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Malvik kommune

21:49

+0:00

10:23

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Intrum

23:19

+0:00

8:02

2.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

24:56

+1:37

8:35

3.

Jon Vindal

Consto

25:09

+1:50

8:40

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

25:10

+1:51

8:40

5.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

29:13

+5:54

10:04

6.

Geir Willumsen

A C Møller

30:43

+7:24

10:35

7.

Rune Krogh

Tensio

31:43

+8:24

10:56

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Reitan

Equinor BIL

23:13

+0:00

6:49

2.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

23:36

+0:23

6:56

3.

Jens Even Storhov

PwC

24:01

+0:48

7:03

4.

Arild Clausen

NTNUI

24:08

+0:55

7:05

5.

Frode Haugskott

Skaun kommune

24:17

+1:04

7:08

6.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

25:06

+1:53

7:22

7.

Roy Seland

2s

28:20

+5:07

8:20

DSQ

Øystein Grøvlen

Oracle

26:02

119

DSQ

Terje Berg

Statkraft

28:18

128

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

23:22

+0:00

8:03

2.

Knut Hagen

St Olavs Hospital

23:30

+0:08

8:06

3.

Jan Erik Ledal

EG Retail

23:32

+0:10

8:06

4.

Bobo Nordahl

NGU

25:11

+1:49

8:41

5.

Atle Haugan

Equinor BIL

26:05

+2:43

8:59

6.

Håkon Tjelmeland

NTNU

26:50

+3:28

9:15

7.

Tor Arne Haugen

DNB

29:52

+6:30

10:17

8.

Geir Paulsen

Miele

30:16

+6:54

10:26

9.

Jhon Lerli

Trønderbladet

36:53

+13:31

12:43

DSQ

Olve Mogstad

Statnett

25:02

152

DSQ

Ola Eiken

Quad geometrics

30:29

152 119

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NGU

24:22

+0:00

7:10

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

25:56

+1:34

7:37

3.

Håvard Eidnes

SIKT

30:17

+5:55

8:54

DSQ

Dag Stenersen

SINTEF

28:13

120

Klasse: H 65-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

22:22

+0:00

7:42

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

24:57

+2:35

8:36

3.

Erik Horghagen

BDO AS

27:18

+4:56

9:24

4.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

27:41

+5:19

9:32

5.

Rolf Røsand

Rambøll

29:48

+7:26

10:16

6.

Frode Stølan

Telenor B.I.L. Trondheim

30:00

+7:38

10:20

118 127 124 133 122 119 134 146 125 112 110 131 12...

7.

Tore Fornes

Eget

30:10

+7:48

10:24

8.

Lasse Natvig

NTNU

30:47

+8:25

10:36

9.

Olav Kvittem

Sikt

31:11

+8:49

10:45

10.

Bjarne Bugten

Elektroutvikling

31:14

+8:52

10:46

11.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

35:49

+13:27

12:21

12.

Rolf Bye

Trondheim kommune

38:53

+16:31

13:24

DSQ

Eirik Vefsnmo

Bouvet

27:58

112

Arrangør

Håvard Rekstad

NTNU

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

PwC

24:00

+0:00

7:03

2.

Kjell Maroni

FHF

28:43

+4:43

8:26

DSQ

Per Olav Johansen

Tensio

1:05:02

125

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Arne Henninen

Kabokart

28:12

+0:00

13:25

2.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

29:20

+1:08

13:58

3.

Rune M Holt

NTNU

30:26

+2:14

14:29

4.

Asbjørn Rønning

Eget

45:07

+16:55

21:29

DSQ

Bjørn Rindstad

NGU

25:41

100

Arrangør

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

Arrangør

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

Klasse: H 70-74 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Volue

26:17

+0:00

9:03

2.

Trond Damås

Skanska Aktiv

27:10

+0:53

9:22

3.

Rolf Wærnes

OIF

28:53

+2:36

9:57

4.

Tore Heggem

HiNT

29:35

+3:18

10:12

5.

Lars Skrøvset

P2N

30:16

+3:59

10:26

6.

Arnulf Villmo

Eget

30:19

+4:02

10:27

7.

Even Hofstad

DNB Sport

30:27

+4:10

10:30

8.

John Sirum

Rambøll

33:55

+7:38

11:41

9.

Kåre Eggereide

Rambøll

34:07

+7:50

11:45

10.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

44:37

+18:20

15:23

DSQ

Stein Øvstedal

NTNU Bil

28:55

124

DSQ

Tor Gjermstad

Hemit

28:55

122

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

29:10

+0:00

13:53

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

29:48

+0:38

14:11

3.

Atle Mørk

NTNU

32:44

+3:34

15:35

DSQ

Svein Hove

Trøndelag Fylkeskommune

25:34

100

DSQ

Stein Fanavoll

Eget

31:48

175

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU

Arrangør

Tore Kiste

Fylket

Klasse: H 75-79 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

eget

26:26

+0:00

9:06

2.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

28:36

+2:10

9:51

3.

Ole Lutro

NGU

28:53

+2:27

9:57

4.

Terje Hanssen

Politiet

31:05

+4:39

10:43

5.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

31:33

+5:07

10:52

6.

Ottar Kristiansen

Tietoevry

32:22

+5:56

11:09

7.

Torgeir Iversen

Tietoevry

35:03

+8:37

12:05

Arrangør

Pål Skyberg

Tietoevry

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Faye Knudsen

NTNU

35:00

+0:00

16:40

2.

Kjell Atle Strande

Eget

36:00

+1:00

17:08

125 112 110 132 117 134 119 122 124 100 120 150 17...

DSQ

Leif Engen

Eget

25:42

100

Klasse: H 80-84 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

NTNU

36:22

+0:00

12:32

DSQ

Leidulv Vinje

Spenncon

27:14

133

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Nestvold

Rambøll

38:44

+0:00

18:26

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

41:01

+2:17

19:31

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

43:34

+4:50

20:44

DSQ

Edmund Olsen

NTNU

35:25

100

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim kommune

36:51

+0:00

17:32

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

41:17

+4:26

19:39

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Carlsen

Gjest

25:44

+0:00

8:52

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Imre Gangaune

Gjest

23:36

+0:00

6:56


Sist oppdatert:

5 mai 2024, 20:50:37

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

193

Antall startet:

193