Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Råtassen 30. oktober 2011

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

2:22:41

+0:00

2.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

2:27:50

+5:09

3.

David Løver

Modum OL

2:28:41

+6:00

4.

Eirik Jelstad

Modum OL

2:29:23

+6:42

5.

Erik Trøen

Lierbygda OL

2:49:07

+26:26

6.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

3:03:02

+40:21

7.

Roar Bye

Modum O-lag

3:07:59

+45:18

8.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

3:25:44

+1:03:03

9.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

3:33:00

+1:10:19

9.

Bryhn Trygve

Røyken OL

3:33:00

+1:10:19

11.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

3:34:41

+1:12:00

12.

Are Janson

Asker Skiklubb

4:14:12

+1:51:31

13.

Kjell Svanberg

Røyken OL

4:14:37

+1:51:56

14.

Arne Bryhn

Røyken OL

4:14:39

+1:51:58

DSQ

Stian Jensen

Indre Østfold OK

1:41:24

217 218 219 220 221 222 223 224 225 228 39 40 4...

DNS

Steinar Øvreås

Kongsberg OL

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mirjam Hellmueller

Kongsberg OL

1:31:37

+0:00

2.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

1:31:59

+0:22

3.

Ingjerd Myhre

Kongsberg OL

1:45:33

+13:56

4.

Marianne Solheim Sandberg

Modum OL

1:53:32

+21:55

5.

Ida Vik Presterud

Modum OL

2:58:47

+1:27:10

DNS

Kari Jussie Lønning

IF Sturla

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saugerud

Konnerud IL

1:31:42

+0:00

2.

Vidar Strand

Lierbygda OL

1:32:24

+0:42

3.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

1:32:59

+1:17

4.

Kristian Kihle

Ringerike OL

1:35:51

+4:09

5.

Juha Viena

Ringerike OL

1:36:34

+4:52

6.

Tibor Vari

IF Sturla

1:40:08

+8:26

7.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

1:45:54

+14:12

8.

Vidar Andersen

Modum OL

1:57:36

+25:54

9.

Torgeir E. Andersen

Eiker OL

2:11:17

+39:35

10.

Ole Myklemyr

Eiker OL

2:11:18

+39:36

11.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

2:38:22

+1:06:40

DSQ

Lars D. Fjeldstad

Ringerike OL

1:17:30

230 231 232 226 227 228

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Mårtensson

Modum OL

1:30:56

+0:00

2.

Leif Thingsrud

Østmarka OL

1:45:37

+14:41

3.

Jens Kristian Kopland

Modum OL

1:47:07

+16:11

4.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:50:50

+19:54

5.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

1:57:28

+26:32

6.

Morten Johannessen

Røyken OL

1:57:43

+26:47

7.

Kjell Grønhovd

Modum OL

1:57:55

+26:59

8.

Kolbjørn Kasin

Kongsberg OL

2:11:39

+40:43

Klasse: H17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Mårtensson

Modum OL

1:31:23

+0:00

2.

Lars Henrik Thon

Stula OL

1:31:30

+0:07

3.

Tord E. Andersen

Eiker OL

1:54:07

+22:44

228

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Hovdenak

Modum OL

1:01:26

+0:00

2.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

1:07:14

+5:48

3.

Beth Nicolaysen

Kongsberg OL

1:08:27

+7:01

4.

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

1:08:44

+7:18

5.

Tove Jelstad

Modum OL

1:08:54

+7:28

6.

Sissel Skovly

Ringerike OL

1:12:39

+11:13

7.

Mette Eline Heimstad

Ringerike OL

1:13:15

+11:49

8.

Lill-Kristin Enger

Modum OL

1:13:30

+12:04

9.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

1:15:40

+14:14

10.

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:29:22

+27:56

11.

Heidi Myklemyr

Eiker O-lag

1:33:30

+32:04

12.

Ellen Grønlund

Ringerike OL

1:38:28

+37:02

13.

Hege Heiberg

Hadeland OL

2:30:09

+1:28:43

DSQ

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

54:08

34 40 41 38 42 229 202 44 45

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Korvald

Nydalens SK

1:07:48

+0:00

2.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

1:10:41

+2:53

3.

Helle Egeberg Vari

IF Sturla

1:11:54

+4:06

4.

Bjørg Svanberg

Røyken OL

1:14:52

+7:04

5.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

1:16:36

+8:48

6.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:45:03

+37:15

7.

Nina Kolberg

IL Tyrving

1:47:58

+40:10

8.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

1:51:34

+43:46

9.

Vigdis Andersen

Konnerud IL

2:31:07

+1:23:19

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Jacobsen

Tyrving IL

1:02:07

+0:00

2.

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

1:03:40

+1:33

3.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:07:25

+5:18

4.

Kjell Røkke

IL Tyrving

1:12:55

+10:48

5.

Ragnar Hillestad

Lardal O-lag

1:13:41

+11:34

6.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

1:15:07

+13:00

7.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

1:15:23

+13:16

8.

György Horvati

IL Tyrving

1:27:47

+25:40

9.

Per Kruke

Eiker OL

1:33:21

+31:14

10.

Øystein Andersen

Konnerud IL

1:47:01

+44:54

DSQ

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

1:08:25

41

DNS

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Mårtensson

Modum OL

58:16

+0:00

2.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

1:06:30

+8:14

3.

Anna Mårtensson

Modum OL

1:06:39

+8:23

4.

Katinka Jussie Brurberg

IF Sturla

1:07:04

+8:48

5.

Thea Kleiven

Ringerike OL

1:07:21

+9:05

6.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

1:14:13

+15:57

7.

Trine D. Kihle

Ringerike OL

1:14:45

+16:29

8.

Ingunn Egeberg Vari

IF Sturla

1:34:42

+36:26

9.

Ingvild Skovly Fjeldstad

Ringerike OL

1:38:32

+40:16

DNS

Silje Arntzen

Lierbygda OL

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Grønlund

Ringerike OL

57:42

+0:00

2.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

57:59

+0:17

3.

Geir Strande Syrrist

Ringerike OL

1:06:27

+8:45

DNS

Kaspar Lilja

Modum OL

Klasse: D17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:08:02

+0:00

2.

Eszter Horvati

Tyrving IL

1:08:19

+0:17

3.

Hilde S. Molenaar

Modum OL

1:10:45

+2:43

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Holmboe

IL Tyrving

1:11:14

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:14:26

+3:12

3.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:29:13

+17:59

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

58:14

+0:00

2.

Siri Moholth

Kongsberg OL

59:56

+1:42

3.

Oda Sikkeland

Tyrving IL

1:03:49

+5:35

4.

Hanna E. Andersen

Eiker OL

1:11:04

+12:50

5.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

1:16:20

+18:06

6.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

1:20:07

+21:53

DNS

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

50:22

+0:00

2.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

50:36

+0:14

3.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

51:06

+0:44

4.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

51:12

+0:50

5.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

52:00

+1:38

6.

Pål Spone

Modum OL

58:10

+7:48

7.

Sander Arnevik

Ringerike OL

59:12

+8:50

8.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

1:03:18

+12:56

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Louis Berg

IF Sturla

1:11:35

+0:00

2.

Tormod Høimyr

IF Sturla

1:11:46

+0:11

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Kihle Andersen

Modum OL

33:09

+0:00

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

22:02

+0:00

2.

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

22:55

+0:53

3.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

23:18

+1:16

4.

Erik Mårtensson

Modum O-lag

52:10

+30:08

5.

Håkon Nordbø

Modum OL

52:17

+30:15

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelia Lønning Brurberg

IF Sturla

22:03

+0:00

2.

Synne Strand

Lierbygda OL

22:04

+0:01

3.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

22:48

+0:45

4.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

28:48

+6:45

5.

May Kihle Andersen

Modum OL

33:40

+11:37

6.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

34:54

+12:51

DNS

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

Klasse: H17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Endeberg

Modum OL

1:12:02

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 oktober 2011, 15:15:02

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

132

Antall startet:

124