Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 1 7. mai 2024

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Sexe

IL Koll

8:38

+0:00

2.

Anni Tanner

9:01

+0:23

3.

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

9:49

+1:11

4.

Hedda Robøle Løberg

IL Koll

12:27

+3:49

5.

Heddy Sagberg

IL Koll

13:47

+5:09

6.

Tuva Josefine Danino Mjøen

IL Koll

17:29

+8:51

7.

Anna Grenborgen

IL Koll

21:28

+12:50

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Bråten Berge

IL Koll

7:43

+0:00

2.

Jakob Tran Fladmoe

IL Koll

7:51

+0:08

3.

Lauritz Nissen Hellerud

IL Koll

9:37

+1:54

4.

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

9:47

+2:04

5.

Jens Standal

IL Koll

10:13

+2:30

140 88 74 134 139 93 72

5.

Oscar Henriksen

IL Koll

10:13

+2:30

140 88 74 134 139 93 72

7.

Olai Funderud Dahle

IL Koll

10:23

+2:40

8.

Ove Tvete Inngjerdingen

IL Koll

10:24

+2:41

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Thunshelle Bakke

Tyrving IL

52:50

+0:00

DSQ

Hanna Thunshelle Bakke

Tyrving IL

30:01

131

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Thunshelle Bakke

Tyrving IL

48:16

+0:00

2.

Henrik omland paulsrud

IL Koll

49:44

+1:28

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Oraug Rygh

Nydalens SK

19:54

+0:00

2.

Jonathan Fodstad

IL Koll

28:41

+8:47

3.

Sondre Juel Langmoen

Nydalens SK

41:08

+21:14

Klasse: Herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

24:12

+0:00

2.

Thomas Nipen

IL Koll

26:05

+1:53

3.

Lars Halvorsen

IL Koll

26:08

+1:56

4.

Mikael Olauson

Oslostudentenes IK

26:26

+2:14

5.

Jon Kjenseth

Heming Orientering

26:47

+2:35

79

6.

Per Karlsson

Fredrikstad SK

28:29

+4:17

7.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

29:11

+4:59

8.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

29:37

+5:25

8.

Anders Pederstad

Klubbløs

29:37

+5:25

10.

Peder Natvig

IL Koll

29:40

+5:28

11.

Petter Halvorsen

Nydalens SK

29:54

+5:42

12.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

30:43

+6:31

13.

Guttorm Egge

IL GeoForm

32:14

+8:02

14.

Jo Ulltveit-Moe

IL Koll

32:22

+8:10

15.

Markus Osaland Fjelde

Oppsal Orientering

33:16

+9:04

16.

Bernt Christian Hellerud

IL Koll

33:46

+9:34

17.

Bo Engdahl

IL Koll

34:14

+10:02

18.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

34:24

+10:12

19.

Kristoffer Jordheim

IL Koll

34:27

+10:15

20.

Klaus Madsen

Nydalens SK

35:13

+11:01

21.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

37:21

+13:09

22.

Paul Hinsch

Njård

38:35

+14:23

23.

Helge Standal

IL Koll

39:29

+15:17

24.

Claus Frimann Clasen

40:14

+16:02

25.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

40:35

+16:23

26.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

Ås-NMBU Orientering

40:44

+16:32

27.

Filip Engebretsen

Klubbløs

41:14

+17:02

28.

Bo Bratsberg

42:48

+18:36

29.

Lars Gjesvik

42:49

+18:37

30.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

43:08

+18:56

31.

Sølve Nordahl Rolfsen

Heming Orientering

43:37

+19:25

32.

Christian Nordahl Rolfsen

Heming Orientering

44:33

+20:21

33.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

46:58

+22:46

34.

Tom Andreassen

47:03

+22:51

35.

Aleksander Bøhn

Koll

47:26

+23:14

36.

Harald Rikheim

Klubbløs

47:56

+23:44

37.

Per Stedje

Østmarka OK

50:26

+26:14

38.

Anders Kløvstad

Nydalens SK

51:18

+27:06

39.

Erik Borg

IL Koll

59:57

+35:45

40.

Jan Arne Sandvik

Raumar Orientering

1:00:43

+36:31

41.

Anders Rønning

Vingelen

+0:0-12

DSQ

Truls Hestengen

Oppsal Orientering

29:46

84

DSQ

Magnus Sparrevik

IL Koll

35:22

82

DSQ

Brage Rist

Lyn ski

41:13

138

DNS

Trond K Nyland

IL Koll

Klasse: Herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Valmot

IL Koll

22:56

+0:00

2.

Knut Anders Løken

IL Koll

28:03

+5:07

3.

Torkjell Skomedal

IL Koll

29:11

+6:15

4.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

29:35

+6:39

5.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

32:08

+9:12

6.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

35:52

+12:56

7.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

37:57

+15:01

8.

Peter August Slagsvold

IL Koll

57:31

+34:35

9.

Holt Hancock

9:25:52

+9:02:56

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stian Lillegård

Lillomarka OL

11:57

Åse Bratberg

Heming Orientering

26:53

Ole Owren Valmot

IL Koll

12:26

Marie Owren Valmot

IL Koll

9:35

Lyder Fossum-Hellstrøm

IL Koll

14:46

Tor Haagen Grenborgen

IL Koll

32:07

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

13:20

Oda Aamodt Øsebak

IL Koll

12:36

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

17:09

140 88 74 134 139 93 72

Andrea Marie Festøy

12:20

Emil Omland Paulsrud

IL Koll

19:04

Emma Tanner

8:53

Marie Haugen-Jordheim

IL Koll

18:56

140 88 74 134 139 93 72

Kristian Løberg Skarpeteig

IL Koll

12:34

Ida Aki Holmgaard Andersen

IL Koll

10:24

Per Ongstad

Klubbløs

11:21

Lerke Reiersen

IL Koll

13:21

Jakob Hope

Klubbløs

11:42

Alexander Ellingsgaard Baastad

IL Koll

15:02

90

Marie Synge Nord

IL Koll

26:58

Maja Danino Mjøen

IL Koll

26:38

Maude Ekås

Koll

13:26

Gustav Stenseth

Fredrikstad SK

18:40

Vova Isayenka

Koll

13:48

Aksel Kirkeby Bøhn

IL Koll

19:37

Guro Kirkeby Bøhn

Koll

13:20

Astrid Hellerud

Nydalens SK

13:18

Juni Funderud

IL Koll

13:12

Iben A. Valstad

IL Koll

24:50

Ingrid Ølkers Torkersen

Klubbløs

17:29

Amalie Elise Evjen-børresen

IL Koll

13:08

Klasse: Veteran 70+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

25:43

+0:00

2.

Tor Lea

Nydalens SK

32:54

+7:11

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

35:02

+9:19

4.

Knut G Karlsen

Heming Orientering

36:31

+10:48

5.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

43:55

+18:12

6.

Per Haugen

Lillomarka OL

45:49

+20:06

7.

Arne Tesli

IL Koll

56:59

+31:16

Klasse: Damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

28:53

+0:00

2.

Live Løberg

Nydalens SK

30:18

+1:25

3.

Tarja Tanner

32:26

+3:33

4.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

35:34

+6:41

5.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

36:42

+7:49

6.

Marte Balchen

IL Koll

37:02

+8:09

7.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

38:43

+9:50

8.

Anne Danielsen

Nydalens SK

39:30

+10:37

9.

Gry Ahlsand

Nydalens SK

39:59

+11:06

10.

Ane Funderud

IL Koll

40:35

+11:42

11.

Idunn Cecilie Rolfsen

Heming Orientering

43:47

+14:54

12.

Eline Bryne

Heming Orientering

43:59

+15:06

13.

Silje Kolbenstedt

IL Koll

44:58

+16:05

14.

Anna Rygh

Heming Orientering

48:06

+19:13

15.

Eli Aspelund

IL Koll

50:32

+21:39

16.

Betty Grenborgen

IL Koll

50:34

+21:41

Klasse: Damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Ragnhild Kjus Skomedal

IL Koll

28:16

+0:00

2.

Hanne Haugen-Jordheim

IL Koll

29:07

+0:51

3.

Aleidis Løken

Heming Orientering

29:39

+1:23

4.

Karen Omland

IL Koll

32:21

+4:05

5.

Sofie Oraug-Rygh

IL Koll

33:18

+5:02

6.

Kari Tvete Inngjerdringen

IL Koll

33:37

+5:21

7.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

34:37

+6:21

8.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

35:57

+7:41

9.

Ingrid Urseth

Vingelen

36:37

+8:21

10.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

40:39

+12:23

11.

Oda Lund

Tynset

46:25

+18:09

12.

Gina Nygård

Tynset

46:28

+18:12

13.

Elise Hilland

IL Koll

53:25

+25:09

14.

Cathrine Dannevig

IL Koll

53:42

+25:26

15.

Ragnhild Austrheim

1:07:07

+38:51

16.

Ane Nøding

Klubbløs

1:07:11

+38:55

17.

Sarah Rønning Hansen

1:07:14

+38:58

18.

Siiri Wickström

8:40:02

+8:11:46

Klasse: Superveteran 80+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

Haugerud IF

43:20

+0:00

2.

Roar Gudding

Fossum IF

43:56

+0:36

3.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

52:45

+9:25

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

54:01

+10:41

5.

Bjørn Egner

Heming Orientering

56:22

+13:02

6.

Per Aagaard

Heming Orientering

+0:0-20

Klasse: Trail herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Knut Anders Løken

IL Koll

Klasse: Trail damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

Heming Orientering

29:48

+0:00

2.

Anne Bakken Hinsch

SK Rye

44:19

+14:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 mai 2024, 20:01:51

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

157

Antall startet:

155