Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Poengløp 15-05-2024 15. mai 2024

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Spangberg

Eltek BIL

59:08

+0:00

10:45

2.

Mads Dahl

Eltek BIL

1:00:26

+1:18

10:59

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda o-lag

1:05:38

+6:30

11:56

4.

Johan Sønstabø

Enodo

1:14:13

+15:05

13:29

5.

Kari Jussi Lønning

Sturla

1:34:08

+35:00

17:06

DSQ

Henrik Granum

Enodo

1:42:32

117 118 110

Klasse: A-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Hvideberg

Norkart

40:39

+0:00

10:09

2.

Thomas Konow

Å Energi

49:34

+8:55

12:23

3.

Geir Holm Gundersen

Statens vegvesen

50:23

+9:44

12:35

4.

Jan Morten Andersen

Rambøll BIL

51:31

+10:52

12:52

5.

Sven Ohrvik

Røyskattlia

52:21

+11:42

13:05

6.

Ingun Jahren Horvli

Konnerud IL

54:22

+13:43

13:35

7.

Veslemøy Solberg

Røyskattlia

55:32

+14:53

13:53

8.

Svein Ackenhausen

Å Energi

57:07

+16:28

14:16

9.

Per Jogeir Karsbakk

Konnerud IL

1:00:12

+19:33

15:03

10.

Håkon Hafnor

Eltek BIL

1:02:04

+21:25

15:31

11.

Helga Haverstad

Lierbygda o-lag

1:02:21

+21:42

15:35

12.

Aud Ellen Brevik

Lærerne

1:04:30

+23:51

16:07

13.

Nils Inge Brurberg

Sturla IF

1:07:45

+27:06

16:56

DSQ

Reidar Madsen

Lærerne

1:00:38

127 128 129 116 125 117 118 110

DSQ

Mikael Frogum

Eltek BIL

1:21:48

128

DSQ

Bjørn William Strand

1:37:35

125 117 118 110

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Teigen

Sturla

43:43

+0:00

12:29

2.

Kjetil Eriksen

Å Energi

48:29

+4:46

13:51

3.

Tom Wirkola

Å Energi

53:06

+9:23

15:10

4.

Jon Halden

Rambøll BIL

57:28

+13:45

16:25

5.

Trine Raaen

Lierbygda o-lag

1:00:46

+17:03

17:21

6.

Arild Moen

Skautroll

1:02:26

+18:43

17:50

7.

Elling Frøvoll

Lærerne

1:03:19

+19:36

18:05

8.

Hans H. Haugerud

Rambøll BIL

1:14:17

+30:34

21:13

9.

Helen Gåsvik

Skanska

1:15:41

+31:58

21:37

10.

Grethe Lill Ryeng

Rambøll BIL

1:47:03

+1:03:20

30:35

11.

Jostein Spangen Hoset

Skautroll

1:49:36

+1:05:53

31:18

117

DSQ

Tormod Høimyr

Lærerne

24:09

121 123 124 116 125 117 118 110 100

DSQ

Kristin Sørensen

Sturla

51:24

118

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Holsbø Johansen

44:49

+0:00

14:27

2.

Kirstine Madsen

45:09

+0:20

14:33

3.

Paal Kjekstad

Rambøll BIL

45:14

+0:25

14:35

4.

Grete Kjeldsen

Asplan Viak BIL

51:56

+7:07

16:45

5.

Aud Kjemperud

Å Energi

55:31

+10:42

17:54

6.

Berit Grosvold

Å Energi

1:01:01

+16:12

19:40


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 mai 2024, 22:20:48

Arrangør:

BBIK Orientering

Antall deltagere:

41

Antall startet:

41