Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprintcup 3/24 14. mai 2024

Klasse: DN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Karen Joa Ohnstad

Askøy OL

19:02

Mille Berentine Watnedal-Norland

Askøy OL

18:56

Ylva Opdal

Fana IL

27:58

Frida Berg Haugen

Hordvik IL

15:39

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Haakon Elias Hopland Eknes

Fana IL

12:44

Olve Kallevik Egeland

Gneist, IL

14:29

Tobias Fester-Teigland

Askøy OL

17:14

Einar Andrei Popsuev Buanes

TIF Viking

28:17

Matheo Henskens-Kinden

TIF Viking

12:29

Lavrans Berg Haugen

Hordvik IL

16:58

Øystein Mjanger Mathisen

TIF Viking

29:13

Milan Nielsen

Varegg Fleridrett

17:00

Niillias Emilian Eira

Askøy OL

17:14

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selje Sælen Tjelmeland

TIF Viking

22:27

+0:00

2.

Frida Huglen

Fana IL

27:07

+4:40

3.

Mabel Helle Valle

TIF Viking

37:41

+15:14

4.

Elise Kjærgård

Gneist, IL

57:34

+35:07

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

20:15

+0:00

2.

Egil Eugen Hopland Eknes

Fana IL

21:52

+1:37

3.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

23:37

+3:22

4.

Trygve Lilleheil

TIF Viking

24:06

+3:51

5.

Rex Magnus Bøe

Varegg Fleridrett

32:44

+12:29

6.

Ola Lystrup

TIF Viking

33:23

+13:08

7.

Bjørn David Muga-Dahl

TIF Viking

37:17

+17:02

8.

Eilif Håpoldøy

Askøy OL

42:02

+21:47

9.

Tian Fraga

Askøy OL

42:37

+22:22

10.

Håkon Helmich Pedersen

TIF Viking

58:16

+38:01

11.

Teodor Østrem Sandve

TIF Viking

59:28

+39:13

Klasse: D13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

13:35

+0:00

2.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

15:21

+1:46

3.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

15:34

+1:59

4.

Solveig Aastveit Hellevang

TIF Viking

16:24

+2:49

5.

Lenea Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

17:44

+4:09

6.

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

25:50

+12:15

7.

Eyla Goodwin Franzen

TIF Viking

38:11

+24:36

8.

Livia Berbain Frøynes

TIF Viking

38:35

+25:00

DSQ

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

16:50

50

Klasse: H13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Søndervik Lekve

Varegg Fleridrett

15:38

+0:00

2.

Ruben Canas-Gonzalo

TIF Viking

16:09

+0:31

3.

Syver Tøllefsen Hjelle

TIF Viking

18:04

+2:26

4.

Håkon Sandøy

Fana IL

18:27

+2:49

5.

Ole Helmich Torgersen

TIF Viking

19:19

+3:41

6.

Asbjørn Manger Mathisen

TIF Viking

21:33

+5:55

7.

Jens G. Brunborg

Varegg Fleridrett

23:05

+7:27

8.

Emilian Blom Færevåg

TIF Viking

23:57

+8:19

9.

Johan Overaa

Gneist, IL

27:04

+11:26

10.

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

TIF Viking

37:03

+21:25

11.

Ask Garrod Rydland

TIF Viking

53:22

+37:44

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Ormberg

Gneist, IL

17:46

+0:00

2.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

18:11

+0:25

3.

Ragnhild Balsvik

Varegg Fleridrett

18:43

+0:57

4.

Inger Søndervik

Varegg Fleridrett

19:24

+1:38

5.

Mai Helen Linga

IL Gular

23:19

+5:33

6.

May-Lill Damm

TIF Viking

23:45

+5:59

7.

Marianne Overaa

Gneist, IL

26:36

+8:50

8.

Stina Sognnæs Huglen

Fana IL

26:43

+8:57

9.

Alis Skår

Os Orienteringsklubb

27:10

+9:24

DSQ

Bente Kristin Berg

Hordvik IL

26:55

38 39 60 50 54

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

15:26

+0:00

2.

Marit Nipen

Gneist, IL

16:41

+1:15

3.

Siren Greve

Bergens TF

17:16

+1:50

4.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

18:03

+2:37

5.

Berit Hegdal

Bergens TF

18:23

+2:57

6.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

19:26

+4:00

7.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

22:12

+6:46

8.

Bjørg Midttun

Bergens TF

22:35

+7:09

9.

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

23:11

+7:45

10.

Astrid Ormberg

Fana IL

24:39

+9:13

11.

Grete Lind

Haukeland sykehus idrettslag (HSI)

27:55

+12:29

12.

Anne Gjestemoen

Bergens TF

28:56

+13:30

DSQ

Nina Soligard

Bergens TF

17:28

60

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

12:34

+0:00

2.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

12:41

+0:07

3.

Matti Torgersen

Bergens TF

18:40

+6:06

4.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

19:26

+6:52

5.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

23:45

+11:11

6.

Halvdan Ramberg Moe

Fana IL

30:21

+17:47

7.

Øistein Paulsen

Bergens TF

37:54

+25:20

DSQ

Arne Johannesen

IL Gular

15:05

Klasse: D16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Idun Karlsøen Hekland

Fana IL

19:01

+0:00

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

19:44

+0:43

3.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

26:15

+7:14

Klasse: H16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

14:33

+0:00

2.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

15:41

+1:08

3.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

15:59

+1:26

4.

Andreas Fjæreide Helland

Varegg Fleridrett

16:04

+1:31

5.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

17:26

+2:53

6.

Emil Heksem

Fana IL

17:36

+3:03

7.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

18:07

+3:34

8.

Oskar Heksem

Fana IL

20:11

+5:38

DSQ

Dagfinn Gjerstad

Varegg Fleridrett

18:29

61

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hole

Bergens TF

18:20

+0:00

2.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

18:34

+0:14

3.

Maaike van Langen

Fana IL

20:55

+2:35

4.

Gunhild Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

22:27

+4:07

5.

Gunhild Forland Slungård

Fana IL

22:31

+4:11

6.

Marianne Heksem

Fana IL

23:05

+4:45

7.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

23:45

+5:25

8.

Amanda Noren

OL Gaula

23:55

+5:35

9.

Vibeke Øye

IL Gular

24:20

+6:00

10.

Ingelin Østrem Sandve

TIF Viking

34:01

+15:41

11.

Lise Christensen

TIF Viking

35:05

+16:45

DSQ

Birte Nordeide

Gneist, IL

34:09

42 43 61

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Buanes

TIF Viking

14:51

+0:00

2.

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

16:01

+1:10

3.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

16:07

+1:16

4.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

17:05

+2:14

5.

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

17:07

+2:16

6.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

17:40

+2:49

7.

Dexter Litlekalsøy

Gneist, IL

18:11

+3:20

8.

Lars Olav Nordeide Tolo

Gneist, IL

19:35

+4:44

9.

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

20:05

+5:14

10.

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

20:54

+6:03

11.

Odin Linga

IL Gular

25:23

+10:32

12.

Ronny Håpoldøy

Askøy OL

25:48

+10:57

13.

Knut Utne

Fana IL

28:25

+13:34

DSQ

Eino J. Oltedal

Varegg Fleridrett

17:39

61

DSQ

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Hekland

IL Gular

16:28

+0:00

2.

Trond Døskeland

Fana IL

19:39

+3:11

3.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

19:43

+3:15

4.

Erik Vikane

Fana IL

20:12

+3:44

5.

Kjetil Damm

TIF Viking

21:58

+5:30

6.

Harald Valen

Varegg Fleridrett

21:59

+5:31

7.

Tom Øyvind Johannessen

Gneist, IL

22:05

+5:37

8.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

22:43

+6:15

9.

Jon Kåre Hansen

TIF Viking

23:53

+7:25

10.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

25:07

+8:39

11.

Petter Nielsen

Fana IL

27:37

+11:09

12.

Christian Fraga

Askøy OL

30:57

+14:29

DSQ

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

17:47

61

Klasse: A-kort åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siren Lekven

Os Orienteringsklubb

26:02

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 mai 2024, 19:26:43

Arrangør:

Gular, IL

Antall deltagere:

132

Antall startet:

132