Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering Trondheim 2024Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 5, Malvikmarka 14. mai 2024

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann-Helen Kjøde

Gjest

39:57

+0:00

24:58

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Marit Melhuus

Trondheim Kommune

40:13

113

Klasse: D 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

46:12

+0:00

11:33

2.

Vera Vik Bjarkø

NTNU

55:03

+8:51

13:45

3.

Ingvild Aune

SINTEF

1:18:24

+32:12

19:36

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

ASplan Viak

59:31

+0:00

11:13

2.

Pauline Røstum Bellingmo

SINTEF

1:01:18

+1:47

11:33

3.

Hildegunn Heggøy

Rambøll

1:05:33

+6:02

12:22

4.

Kristin Brekke

Norkarrt

1:09:56

+10:25

13:11

5.

Lina Sandquist

Gjest

1:21:25

+21:54

15:21

Klasse: D 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

ASplan Viak

54:17

+0:00

13:34

2.

Ida Noddeland

Nordic Semiconductor

1:12:00

+17:43

18:00

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Hage Basberg

Trondheim Kommune

1:15:19

+0:00

14:12

2.

Vibeke Falk Holte

Fylkeskommunen

1:20:30

+5:11

15:11

DSQ

Maja Berger

Trondheim kommune

1:04:13

97

Klasse: D 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Judit Sandquist

SINTEF Energi

1:38:06

64 92 95 69 55 45 117 151 150

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

Xylem

55:47

+0:00

25:21

Klasse: D 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kvikne Furberg

Equinor BIL

1:21:49

+0:00

20:27

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

NAtura

37:09

+0:00

16:53

2.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

38:36

+1:27

17:32

3.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

39:42

+2:33

18:02

Klasse: D 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

47:20

+0:00

11:50

2.

Tone Almås

Eget

54:14

+6:54

13:33

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

56:39

+9:19

14:09

4.

Hilde Forbord

Koteng Eiendom

58:17

+10:57

14:34

Klasse: D 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Multiconsult BIL

1:04:57

+0:00

12:15

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

49:53

+0:00

22:40

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

50:21

+0:28

22:53

3.

Trine Sunnset

Eget

53:26

+3:33

24:17

4.

Anne Katarina Cartfjord

HEMit

1:12:54

+23:01

33:08

DSQ

Ellen Hansen

Eget

45:42

47 155 113 117 118 147 150 175

Klasse: D 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

57:13

+0:00

14:18

2.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:00:52

+3:39

15:13

3.

Nina Liabakk

NTNU

1:01:16

+4:03

15:19

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:03:48

+6:35

15:57

5.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:10:46

+13:33

17:41

6.

Hilde Haugskott

Trondheim kommune

1:13:20

+16:07

18:20

Arrangør

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

50:22

+0:00

22:53

2.

Vigdis Heimly

NTNU

51:11

+0:49

23:15

3.

Heidi Midtun

Jernbanen

56:19

+5:57

25:35

4.

Sissel Horghagen

NTNU

1:05:31

+15:09

29:46

5.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:12:26

+22:04

32:55

6.

Bodil Monsen

SINTEF

1:12:36

+22:14

32:59

7.

Gro Rypdal

Visma

1:32:59

+42:37

42:15

DSQ

May-Britt Bjørnaas

Eget

1:10:39

155 113 117 118 147 150

Klasse: D 65-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:00:07

+0:00

15:01

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:47:25

+47:18

26:51

Brutt

Kjellrun Sporild

Eget

1:05:41

151 150

Klasse: D 70-74 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkland Kommune

1:03:38

+0:00

15:54

2.

Anne Sofie Løkhaug

Tietoevry

1:52:41

+49:03

28:10

Klasse: D 75-79 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

+0:00

0:00

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

56:20

+0:00

25:36

Klasse: H 16-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Vågsholm

Kongsberg Maritime

34:09

+0:00

15:31

2.

Bjarne Bull-Berg

Trøndelag Fylkeskommune

48:16

+14:07

21:56

3.

Atle Briskemyr

Nordic Semiconductor

58:42

+24:33

26:40

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Imre Gangaune

Statkraft

49:48

+0:00

12:27

2.

Robert Hoel Lund

Skanska Aktiv

1:05:56

+16:08

16:29

3.

Sigve Lundsaunet

Tank Design

1:27:10

+37:22

21:47

4.

Andreas Nesdal

Asplan Viak

1:38:59

+49:11

24:44

DSQ

Sven Ranes

EY

1:25:02

47 155 51 64 92 95 69 55 117

Arrangør

Aksel Digre Søbstad

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Eget

48:37

+0:00

9:10

2.

Samuel Schiess

Norkart

52:21

+3:44

9:52

3.

Marius Staff

EY

58:03

+9:26

10:57

4.

Magnus Nygaard

Aker Solutions

59:11

+10:34

11:10

5.

Martin Kvisvik Larsen

NTNU

1:01:36

+12:59

11:37

6.

Gisle Berg

Leik

1:07:53

+19:16

12:48

7.

Jan Kondula

Gjest

1:15:28

+26:51

14:14

8.

Jan Sramota

SINTEF

1:16:39

+28:02

14:27

9.

Peter Uran

Zolve

1:23:17

+34:40

15:42

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Lund

Norlines

58:31

+0:00

14:37

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Schmid

Trollelg

1:05:40

+0:00

12:23

2.

Jerome Soulard

ARM

1:10:44

+5:04

13:20

3.

Håvard Mølnås

Elkem

1:11:58

+6:18

13:34

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anthony Bossard

Nordic Semiconductor

1:03:06

+0:00

15:46

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

48:06

+0:00

9:04

55

2.

Fredrik Persson

Eget

57:37

+9:31

10:52

3.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:00:53

+12:47

11:29

4.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

1:06:55

+18:49

12:37

5.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

1:09:44

+21:38

13:09

Arrangør

Gustav Ruø

Eget

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

48:39

+0:00

12:09

2.

Stian Vallestad Alvær

Hemit

1:06:51

+18:12

16:42

3.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:09:24

+20:45

17:21

4.

Øyvind Sørbøl

Trondheim kommune

1:10:33

+21:54

17:38

DSQ

Tore Kvalen

Hent

1:09:22

51

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

46:00

+0:00

8:40

55

2.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

47:34

+1:34

8:58

3.

Johannes Høysæter

Gintel

49:24

+3:24

9:19

4.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:24:53

+38:53

16:00

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole-Petter Holmvassdal

Aker BP

56:41

+0:00

14:10

2.

Odd Magne Reitan

Microchip

1:00:40

+3:59

15:10

3.

Kurt Amundsen

Avinor

1:01:58

+5:17

15:29

4.

Morten Løberg

Statens vegvesen

1:14:47

+18:06

18:41

5.

Morten Wennevik

Bouvet

1:39:14

+42:33

24:48

DSQ

Paul Erik Horvath

BVS

1:19:03

151

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Disruptive Technologies

48:29

+0:00

9:08

2.

Tomas Henrikson

ARM

56:29

+8:00

10:39

3.

Eivind Lona

SINTEF Ocean

1:04:48

+16:19

12:13

Arrangør

Ingebrigt Fuglem

Telenor

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

45:50

+0:00

11:27

2.

Øyvind Bremeraunet Schelderup

St. Olavs Hospital

48:22

+2:32

12:05

3.

Øystein Wiggen

Intrum

50:56

+5:06

12:44

4.

Jan Hage

Eget

51:39

+5:49

12:54

5.

Jens Kjetil Mehammer

Havian

53:22

+7:32

13:20

6.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:00:56

+15:06

15:14

7.

Rune Krogh

Tensio

1:25:15

+39:25

21:18

8.

Kristian Fjelltun

Statens vegvesen

2:15:02

+1:29:12

33:45

9.

Vidar Lunda

DNB

2:34:05

+1:48:15

38:31

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

54:06

+0:00

10:12

2.

Frode Haugskott

Skaun kommune

57:23

+3:17

10:49

3.

Jens Even Storhov

PwC

57:48

+3:42

10:54

4.

Arild Clausen

NTNU

58:38

+4:32

11:03

5.

Agnar Renolen

eMap

1:00:29

+6:23

11:24

6.

Bård Smestad

Asolvi

1:01:59

+7:53

11:41

7.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:02:03

+7:57

11:42

8.

Stein Ivar Foss

Sit

1:08:47

+14:41

12:58

9.

Harald Storrønning

AtB

1:10:45

+16:39

13:20

10.

Trygve Reitan

Equinor BIL

1:19:10

+25:04

14:56

11.

Terje Berg

Statkraft

1:25:18

+31:12

16:05

12.

Øystein Grøvlen

Oracle

1:27:27

+33:21

16:30

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hagen

St Olavs Hospital

56:10

+0:00

14:02

2.

Bobo Nordahl

NGU

57:13

+1:03

14:18

3.

Helge Løseth

Equinor BIL

58:17

+2:07

14:34

4.

Geir Paulsen

Miele

1:08:28

+12:18

17:07

5.

Bjørn Munch

Oracle

1:09:07

+12:57

17:16

6.

Atle Haugan

Equinor BIL

1:13:17

+17:07

18:19

7.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:13:56

+17:46

18:29

8.

Håvard Eidnes

SIKT

1:14:53

+18:43

18:43

Arrangør

Petter Mikalsen

Telenor

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

1:02:02

+0:00

11:42

2.

Kjell Baardsgaard

Omron

1:09:27

+7:25

13:06

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Johansen

Tensio

53:44

+0:00

24:25

2.

Sverre Helge Torp

St. Olavs Hospital

1:00:07

+6:23

27:19

Klasse: H 65-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

50:47

+0:00

12:41

2.

Kjell Maroni

FHF

51:14

+0:27

12:48

3.

Terje Kanstad

NTNU

53:18

+2:31

13:19

4.

Helge Eriksen

Eget

53:24

+2:37

13:21

5.

Erik Horghagen

BDO AS

59:40

+8:53

14:55

6.

Øystein Hoffart

Jsta

1:07:56

+17:09

16:59

7.

Bjarne Bugten

Elektroutvikling

1:09:12

+18:25

17:18

8.

Tore Fornes

Eget

1:14:57

+24:10

18:44

9.

Svein Olav Åmot

Trønder Energi

1:19:11

+28:24

19:47

55

10.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:25:50

+35:03

21:27

11.

Rolf Røsand

Rambøll

1:29:07

+38:20

22:16

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

51:04

+0:00

23:12

2.

Kjell Arne Henninen

Kabokart

51:28

+0:24

23:23

3.

Tor Gjermstad

Hemit

52:27

+1:23

23:50

4.

Rune M Holt

NTNU

57:15

+6:11

26:01

5.

Atle Mjøsund

Sparebank 1 SMN

1:00:07

+9:03

27:19

6.

Asbjørn Rønning

Eget

1:21:47

+30:43

37:10

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:14:24

44 47 150

Arrangør

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 70-74 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor BIL

52:33

+0:00

13:08

2.

Arne Mikkelsen

NTNU

59:36

+7:03

14:54

3.

Klaus Livik

Volue

59:49

+7:16

14:57

55

4.

Arnulf Villmo

Eget

1:04:07

+11:34

16:01

55

5.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:08:52

+16:19

17:13

6.

Frank Bjarkø

NRK

1:09:12

+16:39

17:18

7.

Jan Bøhle

Selbu

1:12:39

+20:06

18:09

8.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:24:44

+32:11

21:11

9.

Stein Øvstedal

NTNU Bil

1:27:59

+35:26

21:59

10.

John Sirum

Rambøll

1:34:49

+42:16

23:42

11.

Jostein Grepstad

NTNU BIL

1:51:44

+59:11

27:56

12.

Reinold Ellingsen

NTNU BIL

2:01:02

+1:08:29

30:15

DSQ

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:21:07

47 155 51 64 92 95 69 55

Arrangør

Even Hofstad

DNB Sport

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

47:10

+0:00

21:26

2.

Kåre Onsøyen

Tensio

50:29

+3:19

22:56

3.

Svein Hove

Trøndelag Fylkeskommune

51:38

+4:28

23:28

4.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

55:31

+8:21

25:14

5.

Atle Mørk

NTNU

1:02:54

+15:44

28:35

6.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:04:43

+17:33

29:24

7.

Svein Olav Haug

Eget

1:13:40

+26:30

33:29

Klasse: H 75-79 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

eget

1:02:08

+0:00

15:32

2.

Edgar Furuholt

Eget

1:15:18

+13:10

18:49

3.

Torgeir Iversen

Tietoevry

1:16:45

+14:37

19:11

55

4.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

1:16:59

+14:51

19:14

5.

Halvor Flatberg

NTNU

1:22:22

+20:14

20:35

6.

Terje Hanssen

Politiet

1:40:18

+38:10

25:04

55

7.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

2:00:28

+58:20

30:07

DSQ

Pål Skyberg

Tietoevry

1:24:55

151

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Veritas

45:07

+0:00

20:30

2.

Kjell Bratsbergsengen

NTNUI

50:15

+5:08

22:50

3.

Leif Røhjell

Siemens

50:27

+5:20

22:55

4.

Eigil Sørli

Q-Free

54:26

+9:19

24:44

5.

Kjell Atle Strande

Eget

57:35

+12:28

26:10

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:14:51

+29:44

34:01

DSQ

Leif Engen

Eget

51:45

113

Klasse: H 80-84 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:17:51

+0:00

19:27

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:28:12

+10:21

22:03

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

40:53

+0:00

18:35

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

50:13

+9:20

22:49

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:02:03

+21:10

28:12

4.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:20:51

+39:58

36:45

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:29:07

+0:00

40:30

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Aas

Birkenes IL

57:46

+0:00

10:53

DSQ

Mari Fasting

HUS Arkitekter

6:51

39 97 47 155 51 57 60 92 95 69 55 45 11...


Sist oppdatert:

15 mai 2024, 19:15:42

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

199

Antall startet:

199