Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 2 14. mai 2024

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anni Tanner

SK Pohjantähti

10:52

+0:00

2.

Hedda Robøle Løberg

IL Koll

19:48

+8:56

3.

Tuva Josefine Danino Mjøen

IL Koll

24:14

+13:22

4.

Anna Grenborgen

IL Koll

25:58

+15:06

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Bråten Berge

IL Koll

10:34

+0:00

2.

Jakob Tran Fladmoe

IL Koll

11:20

+0:46

3.

Oscar Henriksen

IL Koll

11:46

+1:12

3.

Jens Standal

IL Koll

11:46

+1:12

5.

Ove Tvete Inngjerdingen

IL Koll

14:24

+3:50

5.

Olai Funderud Dahle

IL Koll

14:24

+3:50

7.

Isak Okkenhaug

IL Koll

15:07

+4:33

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

39:10

+0:00

2.

Anna Sexe

IL Koll

39:29

+0:19

3.

Hanna Thunshelle Bakke

Tyrving IL

1:19:27

+40:17

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter August Slagsvold

IL Koll

57:52

+0:00

2.

Lauritz Nissen Hellerud

IL Koll

1:01:49

+3:57

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

1:02:45

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonathan Fodstad

IL Koll

34:58

+0:00

2.

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

43:44

+8:46

3.

Sondre Juel Langmoen

Nydalens SK

50:11

+15:13

4.

Jacob Clausen Steinsvik

Nydalens SK

53:02

+18:04

5.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:30:46

+55:48

Klasse: Herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Michelsen

Natthauken IL

26:16

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

26:46

+0:30

3.

Espen Beer Prydz

Heming Orientering

29:21

+3:05

4.

Mikko Salonen

Helsingin Suunnistajat

32:49

+6:33

5.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

33:38

+7:22

6.

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

34:03

+7:47

7.

Peder Natvig

IL Koll

37:03

+10:47

8.

Runar Hafskjold

Nydalens SK

39:19

+13:03

95

9.

Odd Arne Lian

IL Koll

40:26

+14:10

10.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

42:11

+15:55

11.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

42:13

+15:57

12.

Thomas Kjeldsberg

Nordberg basketklubb

44:04

+17:48

13.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

44:23

+18:07

14.

Guttorm Egge

IL GeoForm

44:56

+18:40

15.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

45:24

+19:08

16.

Rolv Anders Systad

Lyn

45:49

+19:33

17.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

46:05

+19:49

18.

Kristian Løvås

Varegg Fleridrett

46:38

+20:22

95 93

19.

Helge Standal

IL Koll

46:45

+20:29

20.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

50:24

+24:08

21.

Paul Hinsch

Njård

51:42

+25:26

22.

Magnus Sparrevik

IL Koll

52:06

+25:50

23.

Anders Rønning

Vingelen

53:29

+27:13

24.

Bo Bratsberg

54:11

+27:55

25.

Trond K Nyland

IL Koll

54:56

+28:40

26.

Øystein Flenning

Årvoll IL

55:12

+28:56

93

27.

Kristian Natvig

IL Koll

55:15

+28:59

28.

Harald Østgaard Lund

IL GeoForm

59:12

+32:56

139

29.

Haavard Haugse

Veimestrene

59:25

+33:09

30.

Harald Rikheim

1:00:53

+34:37

31.

Johan Mygland

IL GeoForm

1:01:57

+35:41

32.

August Høgås Røen

Samnanger IL

1:05:39

+39:23

33.

Tom Andreassen

1:08:20

+42:04

34.

Brage Rist

Lyn ski

1:18:22

+52:06

35.

Greger Svenn

1:21:47

+55:31

36.

Stein Ole Kolstad Varhaug

Holum IL

1:35:31

+1:09:15

72

37.

Erik Borg

IL Koll

1:51:12

+1:24:56

DSQ

Kristoffer Jordheim

IL Koll

45:37

139

DSQ

Lars Gjesvik

1:05:46

78 72

Klasse: Herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Owren Valmot

IL Koll

24:04

+0:00

2.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

26:05

+2:01

3.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

27:15

+3:11

4.

Knut Anders Løken

IL Koll

28:32

+4:28

5.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

31:50

+7:46

6.

Knud Bjørne-Larsen

32:31

+8:27

7.

Rune Djurhuus

Oppsal Orientering

33:05

+9:01

8.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

33:06

+9:02

9.

Colin Thomsen

IL Koll

49:19

+25:15

10.

Henrik Omland Paulsrud

IL Koll

56:52

+32:48

11.

Bernt Christian Hellerud

IL Koll

1:01:44

+37:40

73

12.

Eivind Riise

Sikt O-gruppe

2:09:49

+1:45:45

DSQ

August Peter Brådalen Sonne

Sikt O-gruppe

42:35

72

Brutt

Claus Frimann Clasen

21:53

73 131 142 72 90

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

19:57

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

23:28

Juni Funderud Dahle

IL Koll

26:03

Otto Storm Hilland

IL Koll

46:01

Lyder Fossum-Hellstrøm

IL Koll

19:37

Elise Hilland

IL Koll

14:44

Emma Tanner

SK Pohjantähti

11:36

Iida Tanner

SK Pohjantähti

28:29

Marie Haugen-Jordheim

IL Koll

23:33

Gustav Stenseth

Fredrikstad SK

15:35

Signe Gjestrud-Trefall

IL Koll

20:13

Maude Ekås

Koll

20:09

Aksel Løvhaug Standal

IL Koll

25:56

Olav Løvhaug Standal

IL Koll

25:59

Johannes Dahl-Mehren

IL Koll

26:03

Stian Lillegård

Lillomarka OL

14:14

Tobias Teigen Vinneng

IL Koll

25:56

Maja Danino Mjøen

IL Koll

19:24

Emil Omland Paulsrud

IL Koll

21:04

Henrik Emil Tran Fladmoe

IL Koll

20:56

Marie Owren Valmot

IL Koll

14:10

Oda Aamodt Øsebak

IL Koll

14:15

Amalie Elise Evjen-Børresen

IL Koll

31:02

141

Leonardo Bruni Prydz

Heming Orientering

29:38

Erik Nyland Aspelund

IL Koll

21:12

Edvard Bruni Prydz

Heming Orientering

29:36

Elise Holm

29:58

Kristin Owren Valmot

IL Koll

29:28

90

Jens Holm

Frigg

29:37

Mats Lindaas

Bækkelagets SK

9:05

Klasse: Veteran 70+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

26:40

+0:00

2.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

33:15

+6:35

3.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

34:33

+7:53

4.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

39:51

+13:11

5.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

40:19

+13:39

6.

Tor Lea

Nydalens SK

47:48

+21:08

7.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

50:56

+24:16

Klasse: Damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Owren Valmot

IL Koll

40:17

+0:00

2.

Tarja Tanner

SK Pohjantähti

50:08

+9:51

3.

Anne Danielsen

Nydalens SK

50:29

+10:12

4.

Ane Funderud

IL Koll

52:16

+11:59

5.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

53:53

+13:36

6.

Anna Elisabeth Rygh

Heming Orientering

55:48

+15:31

7.

Silje Kolbenstvedt

IL Koll

1:01:58

+21:41

8.

Hanne Haugen-Jordheim

IL Koll

1:10:57

+30:40

DSQ

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

58:12

92

DSQ

Marte Braathen

IL Koll

Klasse: Damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

Heming Orientering

31:53

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

37:44

+5:51

3.

Ellen Holt skjerve

38:29

+6:36

4.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

38:53

+7:00

5.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

39:12

+7:19

6.

Guro Øsebak

IL Koll

41:22

+9:29

7.

Ingrid Urseth

Vingelen

42:07

+10:14

8.

Gisela Sundelin Rørvik

Heming Orientering

45:32

+13:39

9.

Ingrid Vrålstad Løvås

Varegg Fleridrett

45:34

+13:41

10.

Rikke Kristin Gåsholt

Sikt O-gruppe

46:29

+14:36

11.

Kari Tvete Inngjerdingen

IL Koll

47:35

+15:42

12.

Marit Robøle Løberg

IL Koll

47:37

+15:44

13.

Ragnhild Austrheim

49:17

+17:24

14.

Marita Martinsen

49:22

+17:29

15.

Anne Ragnhild Kjus Skomedal

IL Koll

52:26

+20:33

16.

Karen Omland

IL Koll

57:10

+25:17

17.

Eli Huso

57:39

+25:46

18.

Gro Ellegaard

Vang OL

1:00:08

+28:15

19.

Rebekka Thunshelle Bakke

Tyrving IL

1:19:24

+47:31

DSQ

Eli Aspelund

IL Koll

45:20

132

DSQ

Eli Berge

Fossum IF

52:33

72

Klasse: Superveteran 80+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

48:33

+0:00

2.

Sturle Hånes

Geoform

51:13

+2:40

3.

Øystein Madsen

Haugerud IF

51:50

+3:17

4.

Bjørn Egner

Heming Orientering

58:51

+10:18

5.

Roar Gudding

Fossum IF

1:10:24

+21:51

6.

Per Aagaard

Heming Orientering

1:14:52

+26:19

7.

Anne-Britt Nilsen

IL Koll

1:15:41

+27:08

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal OL

42:40

142 72 90


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 mai 2024, 21:16:07

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

151

Antall startet:

151