Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Aurskog-Høland Karusellen 03 14. mai 2024

Klasse: Kort Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Bråten Sætra

Ok Øst

11:04

+0:00

2.

Isak Jødahl

Ok øst

15:49

+4:45

3.

Emil Bråten Sætra

Ok Øst

15:50

+4:46

4.

Isak Jødahl

Ok øst

19:26

+8:22

5.

Herman bråthen Sætra

OK Øst

24:49

+13:45

6.

Jakob Bråthen Sætra

Ok øst

26:37

+15:33

Klasse: Kort Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsa Berger

Ok øst

12:01

+0:00

2.

Åsa Berger

Ok øst

15:14

+3:13

3.

Eva Marie Gran

Ok øst

22:28

+10:27

4.

Gro Anita Kversøy

Privat

27:53

+15:52

5.

Kari Merete Melby

Privat

27:54

+15:53

6.

May Britt O Larsen

Ok øst

28:23

+16:22

7.

Liv Simonsen

ok øst

47:19

+35:18

8.

Unni Herrebrøden

Ok Øst

47:28

+35:27

Klasse: Mellom Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Taraldrud

indre Østfold ok

38:56

+0:00

2.

Kjell Langsrud

Ok øst

44:13

+5:17

3.

Øivind Eriksen

Ok Øst

46:31

+7:35

4.

Håvard Wallin Aagesen

OK øst

59:57

+21:01

5.

Tor Simonsen

Ok Øst

1:06:30

+27:34

6.

KLaus Engen

Eidskog OL

1:14:39

+35:43

7.

Jan Rune Blom

OK Øst

1:47:04

+1:08:08

Klasse: Mellom Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lisa Sollie Moen

OK Øst

37:12

+0:00

2.

Lene Anett Killingmo

OK Øst

1:06:41

+29:29

DSQ

Eva Taraldrud

Indre Østfold ok

4:34

73 85 87 88 150

DSQ

Randi Budahl

Fet OL

48:08

150

DSQ

Sara Sofie Larsen Simonsen

OK øst

1:36:22

87 88

Klasse: Lang Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Sønsterudbråten

Lillomarka OL

46:58

+0:00

2.

Lars Tallhaug

OK øst

48:01

+1:03

3.

Per Jacob Ølstad

Fet OL

50:07

+3:09

4.

Henry Michael Ødegaard

Ok Øst

51:22

+4:24

5.

Bjørnar Tollefsen

Ok øst

54:49

+7:51

6.

Trond Syversen

Ok Øst

59:51

+12:53

7.

Erlend Råheim

Ok Øst

1:01:40

+14:42

8.

Åge Willy Skjør

Ok øst

1:08:32

+21:34

9.

Jens Henrik Simonsen

OK Øst

1:20:28

+33:30

10.

Inge Sandstad Skrondal

Fet OL

1:22:38

+35:40

10.

Tor Erik Johansen

Fet OL

1:22:38

+35:40

Klasse: Lang Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Hanssen

Østmarka OK

59:24

+0:00

2.

Kristine Ødegaard Tollfsen

OK øst

1:09:32

+10:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 mai 2024, 20:29:43

Arrangør:

OK Øst

Antall deltagere:

39

Antall startet:

39