Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 02 Kyvatnet 16. mai 2024

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Gjest

32:52

+0:00

8:13

2.

Fredrik Persson

Gjest

37:43

+4:51

9:25

3.

Johan Ahlbäck

St Olav

40:53

+8:01

10:13

4.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

42:16

+9:24

10:34

5.

Gustav Ruø

Gjest

42:17

+9:25

10:34

6.

Marit Schmid

Gjest

44:08

+11:16

11:02

7.

Tommy Schmid

Gjest

45:33

+12:41

11:23

8.

Vidar Beisvåg

NTNU

46:44

+13:52

11:41

9.

Stein Ivar Foss

Gjest

48:27

+15:35

12:06

10.

Arild Holm Clausen

NTNU

49:18

+16:26

12:19

11.

Trygve Reitan

Equinor

50:35

+17:43

12:38

12.

Aleksi Huuha

NTNU

52:25

+19:33

13:06

13.

Svein T. Kolstad

Gjest

53:42

+20:50

13:25

14.

Magnus Kyrkjebø Vinnes

SINTEF

54:07

+21:15

13:31

15.

Jan Kondula

Equinor

55:07

+22:15

13:46

16.

Jan Sramota

SINTEF

59:58

+27:06

14:59

17.

Morten Husom

Volue

1:00:00

+27:08

15:00

18.

Terje Skjeggedal

NTNU

1:01:32

+28:40

15:23

19.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:04:41

+31:49

16:10

DSQ

Kjell Maroni

Gjest

54:57

41

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

32:48

+0:00

10:34

2.

Morten Korsvold

Gjest

37:11

+4:23

11:59

3.

Annika Olström

NTNU

39:16

+6:28

12:40

4.

Kurt Amundsen

Gjest

39:21

+6:33

12:41

5.

Knut Lillealtern

Gjest

39:40

+6:52

12:47

6.

Klaus Livik

Powel

42:55

+10:07

13:50

7.

Lasse Natvig

NTNU

44:36

+11:48

14:23

8.

Atle Haugan

Equinor

45:37

+12:49

14:42

9.

Even Hofstad

Gjest

45:41

+12:53

14:44

10.

Hilde Forbord

Gjest

45:45

+12:57

14:45

10.

Hege S. Melhuus

Gjest

45:45

+12:57

14:45

12.

Jon Arne Klemetsaune

Gjest

46:51

+14:03

15:06

13.

Harald Oftedal

Equinor

47:43

+14:55

15:23

14.

Tore Fornes

Gjest

49:23

+16:35

15:55

15.

Erik Horghagen

Gjest

49:31

+16:43

15:58

16.

Hilde Nestvold

Gjest

51:08

+18:20

16:29

17.

Aksel Digre Søbstad

Gjest

53:11

+20:23

17:09

18.

Øystein Nytrø

NTNU

54:23

+21:35

17:32

19.

Tore Heggem

Gjest

55:12

+22:24

17:48

20.

Rune Krogh

TrønderEnergi

55:42

+22:54

17:58

21.

Knut Hagen

Gjest

56:24

+23:36

18:11

22.

Anders Waage

St Olav

58:42

+25:54

18:56

23.

Terje Aunvik

Gjest

1:00:22

+27:34

19:28

24.

Edgar Furuholt

Gjest

1:04:56

+32:08

20:56

25.

Robert von Hirsch

Statkraft

1:04:57

+32:09

20:57

26.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:05:17

+32:29

21:03

27.

Øivind Rogndalen

Gjest

1:05:38

+32:50

21:10

28.

Magnus Landstad

NTNU

1:07:15

+34:27

21:41

29.

Vigdis Heimly

NTNU

1:08:24

+35:36

22:03

30.

Håvard Rekstad

NTNU

1:13:17

+40:29

23:38

31.

Rune M. Holt

NTNU

1:15:46

+42:58

24:26

32.

Mario Ditaranto

SINTEF

1:16:26

+43:38

24:39

33.

Jostein Grepstad

NTNU

1:26:08

+53:20

27:47

DSQ

Rolf Arne Kleiv

NTNU

8:00

31 32 35 36 37 39 40 41 37 38 39 41 4...

DSQ

Helge Rustad

SINTEF

58:33

53

DSQ

Gerit Pfuhl

NTNU

1:01:34

36 37 39 40 41 37 38 39 41 44 59 47

DSQ

Maj-Lis Rønning

NTNU

1:13:45

37 38 39 41

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnulf Villmo

Gjest

28:50

+0:00

15:10

2.

Andreas Eriksen

Gjest

30:20

+1:30

15:57

3.

Leif Engen

Gjest

30:22

+1:32

15:58

4.

Terje Hanssen

Politiet

30:23

+1:33

15:59

5.

Heidi Midtun

Gjest

32:21

+3:31

17:01

6.

Frøy Hagelid

Tensio

33:14

+4:24

17:29

6.

Åse Rita Ellingsen

Gjest

33:14

+4:24

17:29

8.

Martin Melhuus

Gjest

35:25

+6:35

18:38

9.

Ruth Schmid

SINTEF

35:39

+6:49

18:45

10.

Egil Repvik

Gjest

36:38

+7:48

19:16

11.

Kjell Bratbergsengen

NTNU

38:28

+9:38

20:14

12.

Marianne Houbiers

Equinor

41:12

+12:22

21:41

13.

Finn Faye Knudsen

NTNU

41:38

+12:48

21:54

14.

Kristin Krogh Arnesen

Gjest

43:57

+15:07

23:07

15.

Tor Gjermstad

Gjest

44:00

+15:10

23:09

16.

Anne Furuholt

Gjest

44:40

+15:50

23:30

17.

Natalie Håage

NTNU

44:41

+15:51

23:31

18.

Leif Røhjell

Siemens

51:03

+22:13

26:52

19.

Marta Moksnes

Gjest

56:01

+27:11

29:28

20.

Inger Røhjell

St Olav

59:18

+30:28

31:12

21.

Paul Forseth

Gjest

1:18:29

+49:39

41:18

22.

Anne Stenseth

St Olav

1:20:26

+51:36

42:20

DSQ

Marit Melhuus

Gjest

34:19

53

DSQ

Jenny Moksnes

Gjest

36:48

53 175

DSQ

Svein Hove

Gjest

43:33

59 34


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 juni 2024, 20:34:34

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

82

Antall startet:

82