Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skibotn Lang 20. mai 2024

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Skjønsfjell

Nordreisa IL

23:56

Alma Lavine Simonsen

Sørreisa OL

26:08

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Marie Heitmann

IL BUL-Tromsø Orientering

38:52

+0:00

2.

Siw Andreassen

Sørreisa OL

42:35

+3:43

3.

Anita Brovoll Vaeng

Sørreisa OL

1:01:59

+23:07

DNS

Amund Olai Heitmann

IL BUL-Tromsø Orientering

Klasse: B-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Henry Skjønsfjell

Nordreisa IL

35:46

+0:00

2.

Inga Waage Mikalsen

Nordreisa IL

42:14

+6:28

3.

Eli Blomseth Helgesen

Sørreisa OL

53:00

+17:14

4.

Tora Heimdal

Bardu IL

55:49

+20:03

5.

Heidi Rognli Heimdal

Bardu IL

1:14:09

+38:23

DNS

Ivar Helgesen

Sørreisa OL

Klasse: A-løype kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd-Ivan Lorentsen

OK Silsand

45:14

+0:00

2.

Toralf Heimdal

Bardu IL

47:30

+2:16

3.

Håkon Brynjulfsen

OK Silsand

48:19

+3:05

4.

Hans-Martin Vaeng

Sørreisa OL

51:11

+5:57

5.

Anne Urset

IL BUL-Tromsø Orientering

1:03:21

+18:07

6.

Kari Lofthus

IL BUL-Tromsø Orientering

1:06:54

+21:40

7.

Edvard Kristoffer Heitmann

IL BUL-Tromsø Orientering

1:15:01

+29:47

DSQ

Torun Ankjell

Nordreisa IL

53:55

155

DNS

Jens Olav Hessen

Stokmarknes OL

DNS

Eirik Ole Hessen

Stokmarknes OL

DNS

Atle Iversen

IL BUL-Tromsø Orientering

DNS

Eirik Arne Sørensen

Sørreisa OL

DNS

Harald Strand

IL BUL-Tromsø Orientering

DNS

Liv Karen Johannessen

IL BUL-Tromsø Orientering

Klasse: A-løype lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Jern

IL BUL-Tromsø Orientering

52:09

+0:00

2.

Håvard Krey Hansen

OK Silsand

55:34

+3:25

3.

Daniel Carløy Skjønsfjell

Nordreisa IL

55:42

+3:33

4.

Stig Søvlund

Nordreisa IL

56:33

+4:24

5.

Gjermund Urset

IL BUL-Tromsø Orientering

57:22

+5:13

6.

Geir Moholdt

IL BUL-Tromsø Orientering

57:28

+5:19

7.

Jacob Berg Lofthus

IL BUL-Tromsø Orientering

59:21

+7:12

8.

John Kasper Svergja

Nydalens SK

1:02:02

+9:53

9.

Ole-André Helgaas

IL BUL-Tromsø Orientering

1:04:55

+12:46

10.

Emil Vierinen

IL BUL-Tromsø Orientering

1:12:32

+20:23

11.

Arntraut Götsch

IL BUL-Tromsø Orientering

1:14:07

+21:58

12.

Algot Silvennoinen

1:14:40

+22:31

13.

Onni Vierinen

IL BUL-Tromsø Orientering

1:15:32

+23:23

14.

Ronja Götsch Iversen

IL BUL-Tromsø Orientering

1:15:33

+23:24

15.

Marianne Opsahl Bredesen

IL BUL-Tromsø Orientering

1:21:26

+29:17

16.

Liv-Iris Sørgård

Øverbygd IL

1:34:45

+42:36

17.

Rune Graversen

IL BUL-Tromsø Orientering

1:37:37

+45:28

DSQ

Eetu Vierinen

IL BUL-Tromsø Orientering

1:10:28

160 155


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 mai 2024, 14:39:46

Arrangør:

Mellembygd OL

Antall deltagere:

44

Antall startet:

36