Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 3 21. mai 2024

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anni Tanner

SK Pohjantähti

22:57

+0:00

2.

Astrid Hellerud

Nydalens SK

34:22

+11:25

3.

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

37:01

+14:04

4.

Hedda Robøle Løberg

IL Koll

37:11

+14:14

5.

Anna Grenborgen

IL Koll

56:31

+33:34

6.

Vilde Braathen Haug

Koll

59:03

+36:06

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Haugen-Jordheim

IL Koll

22:20

+0:00

2.

Ola Bråten Berge

IL Koll

26:02

+3:42

3.

Olai Funderud Dahle

IL Koll

27:17

+4:57

4.

Jakob Tran Fladmoe

IL Koll

33:30

+11:10

5.

Åsmund Braathen Haug

Koll

59:18

+36:58

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Sexe

IL Koll

1:05:14

+0:00

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tallak Aasheim

IL Koll

1:17:20

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

45:50

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonathan Fodstad

IL Koll

37:48

+0:00

2.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

39:06

+1:18

Klasse: Herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

27:42

+0:00

2.

Espen Prydz

Heming Orientering

28:19

+0:37

3.

Mikael Olauson

Oslostudentenes IK

31:58

+4:16

4.

Svein Nygård

Lillomarka OL

34:13

+6:31

5.

Lars Halvorsen

IL Koll

34:15

+6:33

6.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

35:17

+7:35

7.

Eivind Landmark Tandrevold

IL Koll

35:44

+8:02

8.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

35:46

+8:04

9.

Per Kristian Stenshorne

Nydalens SK

36:52

+9:10

10.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

39:01

+11:19

11.

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF

40:32

+12:50

12.

Guttorm Egge

IL GeoForm

41:22

+13:40

13.

Toni Tanner

SK Pohjantähti

41:38

+13:56

14.

Jan Tore Ludvigsen

IL Koll

41:49

+14:07

15.

Frank Åge Kippernes

Årvoll IL

42:22

+14:40

16.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

42:35

+14:53

17.

Helge Standal

IL Koll

43:27

+15:45

18.

Jo Ulltveit-Moe

IL Koll

44:17

+16:35

19.

Einar Jensen

Nydalens SK

44:20

+16:38

20.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

44:22

+16:40

21.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

45:02

+17:20

22.

Filip Engebretsen

Klubbløs

45:42

+18:00

23.

Trond K Nyland

IL Koll

46:44

+19:02

24.

Per Morten Lefdal

48:46

+21:04

25.

Lars Gjesvik

49:43

+22:01

26.

Magnus Løberg

Nydalens SK

50:27

+22:45

27.

Magnus Sparrevik

IL Koll

51:21

+23:39

28.

Øystein Flenning

Årvoll IL

51:45

+24:03

29.

Greger Svenn

51:48

+24:06

30.

Tore Kalhovd

Fossum IF

53:16

+25:34

31.

Kristoffer Jordheim

IL Koll

53:20

+25:38

32.

Henrik Grønbech

Cognite

54:24

+26:42

33.

Martin Sørdal

Lillomarka OL

54:31

+26:49

34.

Christian Fossen

Klubbløs

58:41

+30:59

35.

Stein Ole Kolstad Varhaug

Holum IL

1:05:45

+38:03

36.

Sjur Sæteren

Lillomarka OL

1:18:48

+51:06

DSQ

Marius Udnæs

Cognite

33:58

79 83 81 72 130 131 78 77 82 137 140 138 9...

Klasse: Herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Halvorsen

Nydalens SK

30:03

+0:00

2.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

32:01

+1:58

3.

Magnus Owren Valmot

IL Koll

32:11

+2:08

4.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

38:56

+8:53

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

38:57

+8:54

6.

Bo Bratsberg

42:27

+12:24

7.

Audun Fladmoe

IL Koll

43:01

+12:58

8.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

43:36

+13:33

9.

Mattis Ovesen

45:57

+15:54

10.

Knut Anders Løken

IL Koll

49:05

+19:02

11.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

49:16

+19:13

12.

Rune Djurhuus

Oppsal Orientering

49:37

+19:34

13.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

52:03

+22:00

14.

Alf Storm

Koll

1:08:43

+38:40

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amalie Evjen-Børresen

IL Koll

95

Marie Owren Valmot

IL Koll

Lyder Fossum-Hellstrøm

IL Koll

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

Ida Aki Holmgaard Andersen

IL Koll

Kjetel Hellerud

Nydalens SK

Lena Thure

Koll IL

Heddy Sagberg

IL Koll

Oda Aamodt Øsebak

IL Koll

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

Marie Haugen-Jordheim

IL Koll

Lerke Reiersen

IL Koll

Leonardo Bruni Prydz

Heming Orientering

Jens Holm

Frigg

Edvard Bruni Prydz

Heming Orientering

Maude Ekås

Koll

Sigurd Samuelsen

IL Koll

Marie Sygna Nord

IL Koll

Maja Danino Mjøen

IL Koll

Agnes Haveland Kollerud

IL Koll

Erik Aspelund

IL Koll

Henrik Emil Tran Fladmoe

IL Koll

Olav Elboth Bratberg

Heming Orientering

Emil Omland Paulsrud

IL Koll

Axel Grennberg

Heming Orientering

Alexander Ellingsgaard Baastad

IL Koll

Juni Funderud Dahle

IL Koll

William E Hausken Sjöqvist

IL Koll

Lucy Li Solheim

Try

Lisa Li Solheim

IL Koll

Sunniva Marie North

IL Koll

Maia Balchen Ludvigsen

IL Koll

Peter August Slagsvold

IL Koll

Klasse: Veteran 70+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

44:10

+0:00

2.

Fridulv Sagberg

IL Koll

49:35

+5:25

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

52:07

+7:57

4.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

57:26

+13:16

5.

Per Haugen

Lillomarka OL

1:03:29

+19:19

Brutt

Tor Lea

Nydalens SK

43:17

73 82 137 140 138 90

Klasse: Damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tarja Tanner

SK Pohjantähti

42:43

+0:00

2.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

44:46

+2:03

3.

Anne Danielsen

Nydalens SK

48:42

+5:59

4.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

53:28

+10:45

5.

Silje Kolbenstvedt

IL Koll

1:00:58

+18:15

6.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:16:55

+34:12

Klasse: Damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Balchen

IL Koll

29:51

+0:00

2.

Aleidis Løken

Heming Orientering

40:54

+11:03

3.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

48:00

+18:09

4.

Ingrid Urseth

Vingelen

50:50

+20:59

5.

Charlotte Olsen

Nydalens SK

51:06

+21:15

6.

Ellen Holt Skjerve

54:15

+24:24

7.

Hanne Haugen-Jordheim

IL Koll

56:48

+26:57

8.

Nina Standal Opsahl

IL GeoForm

57:47

+27:56

9.

Karen Omland

IL Koll

57:48

+27:57

10.

Eli Berge

Fossum IF

58:54

+29:03

11.

Gisela Sundelin Rørvik

Heming Orientering

59:09

+29:18

12.

Elise Hilland

IL Koll

59:53

+30:02

13.

Linda Tran Fladmo

IL Koll

59:59

+30:08

14.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:00:08

+30:17

15.

Gro Ellegaard

Vang OL

1:16:14

+46:23

16.

Cathrine Riise Dannevig

Koll

1:16:32

+46:41

17.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:16:59

+47:08

18.

Bente Christensen

Klubbløs

1:17:04

+47:13

DSQ

Heidi Falck

Tyrving IL

1:04:18

141 132 73 82 137 140 138

Brutt

Ane Funderud

IL Koll

84 74 134 79 83 81 80 136 141 132 73 82 13...

Klasse: Superveteran 80+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Gudding

Fossum IF

1:00:46

+0:00

2.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

1:09:45

+8:59

3.

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:12:24

+11:38

4.

Sturle Hånes

Geoform

1:19:29

+18:43

5.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:20:44

+19:58

6.

Unni Drage

Haugerud IF

1:34:13

+33:27

7.

Tor Drage

Haugerud IF

1:34:22

+33:36

8.

Per Aagaard

Heming Orientering

1:42:00

+41:14

Brutt

Terje Throndsen

Nittedal OL

39:09

73 82 137 140 138 90

Klasse: n/c åpen 13+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Holmgaard Andersen

Koll

24:47

+0:00

2.

Helena Halvorsen

Klubbløs

29:44

+4:57

3.

Per Ongstad

Klubbløs

32:28

+7:41

4.

Jakob Hope

33:48

+9:01

5.

Testløper

Testklubb

34:35

+9:48

6.

Lucilla Bruni

Heming Orientering

52:28

+27:41


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 mai 2024, 20:16:15

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

147

Antall startet:

147