Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Frostsprinten 6. november 2011

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

23:26

Håkon Schie

Røyken OL

25:39

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

38:40

Silje Elise Carlsen

Røyken OL

28:47

Marie Kvarme

Røyken OL

28:52

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

30:35

Sverre Strand

Lierbygda OL

23:21

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

31:47

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

25:45

Iselin Sørensen

IF Sturla

29:09

Sigurd Paulsen Ask

Lierbygda OL

25:09

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

22:06

Emilie Stenslet Hals

Raumar Orientering

37:32

Leah Tresselt

Røyken OL

30:47

Mari Kjelle

Røyken OL

30:56

Noor Dirro

Måren OK

23:13

Jenny Winsvold

Sentrum OK

28:57

Doris Aspelien

GeoForm IL

25:13

Kristine Bondø Huuse

Bækkelagets SK

32:48

Alba Huuse

Bækkelagets SK

32:19

Hedda Ask

Lierbygda OL

24:53

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Trindade Eriksen

Nydalens SK

24:25

Carolina Hernandez Vråle

Konnerud IL

24:04

Carmen Dirro

Måren OK

19:04

Rachel Marøy Bårdsen

Heming/Njård OL

26:36

Stella Maria Holmboe

IL Tyrving

24:00

Julie Henriette Arnesen

Konnerud IL

18:22

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Skjærstein

IL Tyrving

23:28

+0:00

2.

Thea Feiring Haltia

IL Tyrving

23:40

+0:12

2.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

23:40

+0:12

4.

Solveig Hernandez Vråle

IF Sturla

25:23

+1:55

5.

Tora Drage Roti

Fossum IF

27:35

+4:07

6.

Hedvig Vollset

Heming/Njård OL

29:49

+6:21

7.

Åsne Holo

Fossum IF

31:58

+8:30

8.

Eirin Kvam

IL Tyrving

32:47

+9:19

9.

Åshild Egeberg Vári

IF Sturla

41:41

+18:13

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

23:08

+0:00

2.

Hannah Haugen Ask

Lierbygda OL

25:17

+2:09

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

27:44

+0:00

2.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

28:50

+1:06

3.

Ida Feiring Haltia

IL Tyrving

31:29

+3:45

4.

Oda Sikkeland

IL Tyrving

32:45

+5:01

5.

Synne Strand

Lierbygda OL

33:27

+5:43

6.

Line Wegner Hodt

Fossum IF

33:45

+6:01

7.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

44:12

+16:28

8.

Louise Marøy Bårdsen

Heming/Njård OL

47:46

+20:02

9.

Hanne Grandal

IL Tyrving

53:19

+25:35

10.

Johanne Øderud VAtne

Modum OL

1:04:52

+37:08

DSQ

Andrine Langebeck

Kolbotn og Skimt OL

34:13

76 77 146

DNS

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

26:16

+0:00

2.

Silje Marie Nordvik

Asker Skiklubb

35:00

+8:44

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

31:58

+0:00

2.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

35:00

+3:02

3.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

36:51

+4:53

4.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

40:47

+8:49

5.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

41:24

+9:26

DNS

Julia Plaian

Asker Skiklubb

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Taran Aure

Drangedal OL

32:12

+0:00

2.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

33:45

+1:33

3.

Eldri Holo

Fossum IF

36:08

+3:56

4.

Hanne Stenslet

Raumar Orientering

43:20

+11:08

5.

Siri Spjelkavik

IL Tyrving

43:41

+11:29

6.

Anne Berg Gjølberg

Larvik OK

50:17

+18:05

7.

Ellen Grønlund

Ringerike OL

55:24

+23:12

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Brænden

Haslum IL

35:31

+0:00

2.

Tine Trømborg

Sande Sportsklubb

51:04

+15:33

3.

Siri Scherdin Sætra

Asker Skiklubb

52:31

+17:00

DSQ

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:07:34

146

Brutt

Hege Prestrud

Asker Skiklubb

Brutt

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mirjam Hellmueller

Kongsberg OL

48:34

+0:00

DNS

Kristine Grønlund

Ringerike OL

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

45:15

+0:00

2.

Ingunn Hultgreen Weltzien

IL Tyrving

47:11

+1:56

3.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

54:15

+9:00

4.

Kari Strand

Lierbygda OL

56:17

+11:02

5.

Hege Ask-Henriksen

Konnerud IL

58:10

+12:55

6.

Dana B. Stene

Nydalens SK

58:23

+13:08

7.

Kristin Ask-Henriksen

Konnerud IL

1:00:47

+15:32

DSQ

Ida Christine Parnemo

Oslostudentenes IK

1:21:58

73 80 81 79

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege H Feiring

IL Tyrving

30:43

+0:00

2.

Dagrun Melkild

Heming/Njård OL

34:56

+4:13

3.

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

35:48

+5:05

4.

Toril Fougner Wisløff

Asker Skiklubb

37:04

+6:21

5.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

37:32

+6:49

6.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

37:43

+7:00

7.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

39:01

+8:18

8.

Anne Kristin Huuse

Bækkelagets SK

40:03

+9:20

9.

Hanne Rådstoga

Asker Skiklubb

40:18

+9:35

10.

Tone Bakken

Lillomarka OL

40:47

+10:04

11.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

41:02

+10:19

12.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

41:09

+10:26

13.

Ingeborg Øderud

Modum OL

42:37

+11:54

14.

Kristin Sørensen

IF Sturla

44:27

+13:44

15.

Maria Persson

Asker Skiklubb

44:44

+14:01

16.

Mette Eline Heimstad

Ringerike OL

50:47

+20:04

17.

Lill-Kristin Enger

Modum OL

54:22

+23:39

DSQ

Hanne Brende

Fossum IF

4:26

142 82 83 77 78 149 150

DSQ

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

1:12:52

142 82 83 149

DNS

Ann Katrin Olsen

Asker Skiklubb

DNS

Helle Hundseid

IL Tyrving

DNS

Anne Danielsen

Lyn Ski

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

27:42

+0:00

2.

Berit Berge

IL Tyrving

29:30

+1:48

3.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

30:45

+3:03

4.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

30:55

+3:13

5.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

31:39

+3:57

6.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

36:24

+8:42

7.

Unni Rye

Asker Skiklubb

37:07

+9:25

8.

Berit Oppedal Tokheim

Lierbygda OL

39:21

+11:39

9.

Aud Kjemperud

Eiker OL

43:10

+15:28

10.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

44:36

+16:54

11.

Vigdis Andersen

Konnerud IL

1:04:59

+37:17

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Verde

IF Sturla

33:21

+0:00

2.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

42:44

+9:23

3.

Ildiko Horvati

IL Tyrving

45:23

+12:02

4.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

51:37

+18:16

5.

Kari Berg

Larvik OK

1:05:00

+31:39

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Bræck

Kongsberg OL

37:13

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

40:08

+2:55

3.

Inger Elisabeth Kvaase

Bækkelagets SK

45:26

+8:13

4.

Sidsel Sandelien

Heming/Njård OL

45:33

+8:20

5.

Gry Bruland Vråle

IF Sturla

51:45

+14:32

6.

Astri Rogstad

Fossum IF

1:00:06

+22:53

7.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF Orientering

1:00:17

+23:04

8.

Hjordis Øvreås

Botne SK

1:02:12

+24:59

9.

Kirsten Vaaje

Asker Skiklubb

1:09:37

+32:24

DSQ

Grete Vestby

Varteig OL

48:00

78

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

44:02

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

44:57

+0:55

3.

Unni Drage

Haugerud IF

47:38

+3:36

4.

Hjørdis Egner

Heming/Njård OL

1:05:01

+20:59

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

31:13

DNS

Egil Frydenlund

IF Sturla

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

17:32

+0:00

2.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

19:39

+2:07

3.

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

22:29

+4:57

4.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

25:13

+7:41

5.

Olav Torgersen

Oppsal IF Orientering

28:18

+10:46

6.

Håvard Hjermstad

Fossum IF

29:15

+11:43

7.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

38:15

+20:43

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

24:20

+0:00

2.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

25:06

+0:46

3.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

27:38

+3:18

4.

Martin Borge Heir

Fossum IF

28:50

+4:30

4.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

28:50

+4:30

6.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

28:56

+4:36

7.

Erik Wegner Hodt

Fossum IF

29:15

+4:55

8.

Erling Hjermstad

Fossum IF

30:49

+6:29

9.

Fredrik Ramstad Hoff

Fossum IF

31:12

+6:52

10.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

32:30

+8:10

11.

Magnus Wølneberg

IL Tyrving

32:32

+8:12

12.

Tarjei Holo

Fossum IF

37:06

+12:46

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Halvorsen

Røyken OL

50:16

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erland Kvisle

Asker Skiklubb

28:32

+0:00

2.

Ola Brende

Fossum IF

37:34

+9:02

3.

Eilif Tandberg Swensen

Asker Skiklubb

38:40

+10:08

4.

Andreas Marcussen

Asker Skiklubb

41:49

+13:17

5.

Kristian Gjemdal

Heming/Njård OL

43:58

+15:26

6.

Jonas Messel Larsen

Bækkelagets SK

1:00:33

+32:01

DSQ

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

38:26

149

DNS

Dzmitry Karpenka

Asker Skiklubb

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

29:18

+0:00

2.

Benjamin Langebeck

Kolbotn og Skimt OL

30:15

+0:57

3.

Reidar Stenseng

Konnerud IL

35:40

+6:22

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

36:10

+6:52

5.

Håvard Sandvoll Ask

Lierbygda OL

37:21

+8:03

6.

Rune Sørensen

IF Sturla

38:29

+9:11

6.

Trygve Aspelien

GeoForm IL

38:29

+9:11

8.

Roy Gjerding

OK Moss

40:40

+11:22

9.

Ivar Lindseth

Ringerike OL

47:25

+18:07

10.

Olav Bakken

Lillomarka OL

50:33

+21:15

11.

Ole Petter Ruud

OK Horten

1:02:02

+32:44

12.

Bjørn Kristian Moe

Konnerud IL

1:33:19

+1:04:01

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Aas

Asker Skiklubb

35:30

+0:00

2.

Eivind Gjemdal

Heming/Njård OL

36:41

+1:11

3.

Kai fredrik Langebeck

Kolbotn og Skimt OL

40:34

+5:04

4.

Asle Aspelien

Modum OL

50:18

+14:48

DNS

Jørgen Hjermstad

Fossum IF

DNS

Torgeir Guttormsen

Brandval/Kongsvinger OK

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Trøen

Lierbygda OL

46:26

+0:00

2.

Sindre Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

48:42

+2:16

3.

Bård Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

49:59

+3:33

4.

Tord E. Andersen

Eiker OL

51:09

+4:43

5.

Giordano Slanzi

Røyken OL

53:36

+7:10

6.

Henrik Gjemdal

Heming/Njård OL

56:17

+9:51

7.

Sebastian Heltberg

Bækkelagets SK

1:29:35

+43:09

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ø. Stene

Nydalens SK

37:22

+0:00

2.

Henning C Strandhagen

IL Tyrving

41:21

+3:59

3.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

47:26

+10:04

4.

Kjetil Kjernsmo

Asker Skiklubb

1:06:52

+29:30

DSQ

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

49:59

74 75

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

36:04

+0:00

2.

Christian Holmboe

IL Tyrving

38:52

+2:48

3.

Bjørn Gulbrandsen

Asker Skiklubb

40:37

+4:33

4.

Are Kristiansen

Østmarka OK

40:44

+4:40

5.

Øystein Holo

Fossum IF

40:58

+4:54

6.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

41:30

+5:26

7.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

42:29

+6:25

8.

Vidar Strand

Lierbygda OL

42:58

+6:54

9.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

44:55

+8:51

10.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

46:54

+10:50

11.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

48:40

+12:36

12.

Gløer Winsvold

Sentrum OK

48:50

+12:46

13.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

48:51

+12:47

14.

Morten Heir

Fossum IF

48:53

+12:49

15.

Pål Winsents

Brandval/Kongsvinger OK

49:21

+13:17

16.

Hallvard Koren

OK Moss

51:13

+15:09

17.

Juha Viena

Ringerike OL

51:14

+15:10

18.

Arne Torgersen

Bækkelagets SK

53:08

+17:04

19.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

53:43

+17:39

20.

Jarle Roti

Fossum IF

1:00:38

+24:34

21.

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

1:00:51

+24:47

22.

Jon Gerhard Guttormsen

Brandval/Kongsvinger OK

1:02:26

+26:22

23.

Torgeir E. Andersen

Eiker OL

1:04:10

+28:06

24.

Thor Ingvar Huuse

Bækkelagets SK

1:14:45

+38:41

25.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

1:18:11

+42:07

DSQ

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

54:39

79

DNS

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

40:50

+0:00

2.

Harald Thon

IF Sturla

41:19

+0:29

3.

Morten Due

Måren OK

45:18

+4:28

4.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

47:46

+6:56

5.

Oddbjørn Viken

Hyggen IF

48:21

+7:31

6.

Rune Berge

IL Tyrving

48:23

+7:33

7.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

48:49

+7:59

8.

Martin Granly

Lillomarka OL

49:28

+8:38

9.

Per Schanche

Asker Skiklubb

51:07

+10:17

10.

Lars Hjermstad

Fossum IF

51:37

+10:47

11.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

53:00

+12:10

12.

Stig Hultgreen Karlsen

Bækkelagets SK

53:36

+12:46

13.

Bjarne Tokheim

Lierbygda OL

54:19

+13:29

14.

Per Osen

Vestre Akers SK

55:38

+14:48

15.

Kolbjørn Kasin

Kongsberg OL

56:12

+15:22

16.

Svein Ackenhausen

Konnerud IL

57:18

+16:28

17.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

1:01:29

+20:39

18.

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

1:03:17

+22:27

19.

Øystein Andersen

Konnerud IL

1:07:20

+26:30

20.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:10:33

+29:43

21.

Rolf E. Andersen

Lierbygda OL

1:19:56

+39:06

22.

Geir Trøen

Lierbygda OL

1:33:27

+52:37

DSQ

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

47:11

77

DNS

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

DNS

Thor Vollset

Heming/Njård OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arnesen

Bærums Skiklub

36:34

+0:00

2.

Eystein Weltzien

IL Tyrving

42:27

+5:53

3.

Per Øhlckers

IL Tyrving

46:23

+9:49

DNS

Tor-Eivind Bergsvåg

Sandefjord OK

DNS

Bernt Tollefsen

GeoForm IL

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Høsteland

Botne SK

34:23

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

35:41

+1:18

3.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

40:07

+5:44

4.

Kjell Røkke

IL Tyrving

41:15

+6:52

5.

Roar Bjordal

Oppsal IF Orientering

41:18

+6:55

6.

Erik Johan Grorud

Haslum IL

41:31

+7:08

7.

Per Dalheim

Konnerud IL

42:01

+7:38

8.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

42:45

+8:22

9.

Rolf Gjølberg

Larvik OK

42:55

+8:32

10.

Bjørn Sandelien

Heming/Njård OL

44:14

+9:51

11.

György Horvati

IL Tyrving

45:12

+10:49

12.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

46:07

+11:44

13.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

46:41

+12:18

14.

Magnar Øvreås

Botne SK

49:48

+15:25

15.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

49:52

+15:29

16.

Thorolf Trolsrud

Botne SK

51:57

+17:34

17.

Odd Aure

Drangedal OL

54:53

+20:30

18.

Sigurd Haugerud

GeoForm IL

59:41

+25:18

19.

Klaus Engen

Eidskog OL

1:00:11

+25:48

20.

Per Kruke

Eiker OL

1:01:44

+27:21

21.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:03:26

+29:03

DSQ

Lasse Vråle

IF Sturla

1:09:56

83

DNS

Trond Wettergreen

Driv IL

DNS

Ole Richard Brattbakk

Sandefjord OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming/Njård OL

29:12

+0:00

2.

Sturle Hånes

GeoForm IL

33:53

+4:41

3.

Ivar Louis Berg

IF Sturla

34:52

+5:40

4.

Jappe Blomhoff

Heming/Njård OL

36:05

+6:53

5.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF Orientering

37:14

+8:02

6.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

37:52

+8:40

7.

Jon C. Fougner

Heming/Njård OL

38:27

+9:15

8.

Helge Halvorsen

Larvik OK

38:45

+9:33

9.

Oddvar Gjelstad

Sandefjord OK

38:51

+9:39

10.

Ronald Malcolm

Larvik OK

39:09

+9:57

11.

Kåre Knudsen

GeoForm IL

42:07

+12:55

12.

Knut Hangeraas

GeoForm IL

43:35

+14:23

13.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

43:59

+14:47

14.

Knut Jacobsen

Sandefjord TIF

44:54

+15:42

15.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

49:40

+20:28

16.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

56:18

+27:06

DSQ

Arne Jordal

Lillomarka OL

53:25

79 150

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Høimyr

IF Sturla

36:43

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Fossum IF

37:46

+1:03

3.

Ingvald Sevaldson

Ljan IF

40:22

+3:39

4.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

41:01

+4:18

5.

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

41:26

+4:43

6.

Finn Vestby

Varteig OL

43:30

+6:47

7.

Helge Kvaase

Bækkelagets SK

46:22

+9:39

8.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

52:15

+15:32

9.

Tor Drage

Haugerud IF

52:53

+16:10

10.

Svein M. Forthun

Kolbotn og Skimt OL

57:36

+20:53

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Tvedten

Larvik OK

53:35

+0:00

2.

Torstein Bjerke

Lillomarka OL

55:29

+1:54

3.

Helge Monsrud

Raumar Orientering

1:00:34

+6:59

4.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn og Skimt OL

1:01:36

+8:01

5.

Birger Garberg

Ringerike OL

1:04:54

+11:19

DNS

Bjørn Larsson

Lillomarka OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 november 2011, 10:26:25

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

307

Antall startet:

289