Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Telemark 2-dagers, dag 1 8. juni 2024

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elisabeth Tranberg

Notodden OL

Emilie Marie Løvdal

Notodden OL

Benjamin Løvdal

Notodden OL

Ellinor Skogen Brennodden

Notodden OL

Sonja Watterdal

Noteam

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Danielsen

Kongsberg OL

25:38

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tobias Danielsen

Kongsberg OL

15:34

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Eriksen

Larvik OK

18:06

+0:00

9:03

2.

Ping Ouyang

Østmarka OK

36:51

+18:45

18:25

DNS

Lars-Erik Fagerli

Botne SK

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Bratland Solberg

Bø OL

17:19

+0:00

7:12

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Flåterud

Notodden OL

19:18

+0:00

7:43

2.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

23:04

+3:46

9:13

3.

Tomas Sundelin

Notodden OL

23:11

+3:53

9:16

4.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

23:18

+4:00

9:19

5.

Mona Holte

Porsgrunn OL

28:40

+9:22

11:28

6.

Dag Erlend Løvdal

Notodden OL

28:46

+9:28

11:30

7.

Eirik Harberg

Notodden OL

35:26

+16:08

14:10

DSQ

Tore Watterdal

OTO

23:13

201

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Dahl Borkamo

Notodden OL

38:25

Tiril Agnethe Brynildsen

Eiker OL

31:56

Marlene Knoop

OL Tønsberg og omegn

37:49

Emma Sofie Engebretsen

Notodden OL

38:25

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilma Holte Fjeldstad

Porsgrunn OL

14:21

+0:00

7:10

2.

Elise Nauf Borgersen

Hedrum OL

15:03

+0:42

7:31

3.

Ada Josefine Knoop

OL Tønsberg og omegn

15:31

+1:10

7:45

4.

Anastasiya Mironava

Modum OL

16:59

+2:38

8:29

5.

Eira Mork

Notodden OL

17:02

+2:41

8:31

6.

Ingrid Fogt Sundelin

Notodden OL

17:25

+3:04

8:42

7.

Anne Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

18:03

+3:42

9:01

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

14:33

+0:00

6:03

2.

Emma Åsheimer

OL Tønsberg og omegn

17:12

+2:39

7:10

3.

Mia Hasle

Sandefjord OK

22:23

+7:50

9:19

DSQ

Kaja Holte Fjeldstad

Porsgrunn OL

13:58

201

DSQ

Tuva Dahl Borkamo

Notodden OL

18:29

201 220

DSQ

Josefine Haldorsen Sømme

OL Tønsberg og omegn

24:21

201

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juliette Holtskog-Feremans

Skien OK

20:44

+0:00

8:17

2.

Lillian Fogt Sundelin

Notodden OL

23:22

+2:38

9:20

3.

Henriette Holtedahl Simonsen

Sandefjord OK

30:58

+10:14

12:23

4.

Maja Othelie Huva

Notodden OL

31:40

+10:56

12:40

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Gjestrud

Notodden OL

21:02

+0:00

7:47

2.

Elise Renard

Kongsberg OL

21:33

+0:31

7:58

DSQ

Linnea Danielsen

Kongsberg OL

20:09

222

DSQ

Vilde Aakre Leistad

Skien OK

23:16

215 222

DSQ

Veronica Holtedahl Simonsen

Sandefjord OK

29:26

221

DNS

Daniella Gjone

Sandefjord OK

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Bjerva

Larvik OK

19:36

+0:00

7:15

2.

Kari Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

21:01

+1:25

7:47

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Celine Vik Olsen

Larvik OK

28:46

+0:00

11:30

DSQ

Alexandra Wennerstrand

Porsgrunn OL

21:30

201 205

DSQ

Gry Aakre

Skien OK

21:34

201

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

22:00

+0:00

8:27

2.

Larysa Mironava

Modum OL

26:46

+4:46

10:17

3.

Anne Elizabeth Simonsen

Sandefjord OK

31:55

+9:55

12:16

4.

Katrine Holen

Østmarka OK

32:21

+10:21

12:26

DSQ

Katalin Juhasz

Østmarka OK

22:54

222 217

DSQ

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

22:55

222 217 218

DSQ

Elin Bordøy

Hedrum OL

29:50

201

DSQ

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

34:50

201

DNS

Sigrun Gjone

Sandefjord OK

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lill-Ann Torp

Sandefjord OK

24:53

+0:00

9:34

2.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

28:26

+3:33

10:56

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Kløvstad

Sandefjord OK

21:43

+0:00

9:52

2.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

23:04

+1:21

10:29

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Andreassen

Sandefjord OK

25:11

+0:00

11:26

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Rød

Andebu IL

26:58

+0:00

12:50

2.

Anne Marit Nauf

Hedrum OL

31:02

+4:04

14:46

3.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

31:32

+4:34

15:00

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lise Solberg

Bø OL

32:04

+0:00

15:16

2.

Eli Klovning

Porsgrunn OL

32:16

+0:12

15:21

DSQ

Synnøve Dalva

Bø OL

38:43

229

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Nauf Borgersen

Hedrum OL

11:23

+0:00

5:41

2.

Mathias Sundby

Larvik OK

11:45

+0:22

5:52

3.

Mika Johan Huva

Notodden OL

15:25

+4:02

7:42

4.

Olav Aleksander Krosshus

Notodden OL

19:35

+8:12

9:47

DNS

Sigurd Øveraasen

Notodden OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Omholt

Porsgrunn OL

15:38

+0:00

6:30

2.

Arvid Wennerstrand

Porsgrunn OL

16:00

+0:22

6:40

3.

Halvor Gjestrud

Notodden OL

16:47

+1:09

6:59

4.

Sturla Sigurdsson

Stokke IL

17:33

+1:55

7:18

5.

Preben Hermansen Fagerli

Botne SK

17:54

+2:16

7:27

6.

Eirik Eliassen

Sandefjord OK

18:32

+2:54

7:43

7.

Syver Hagen Urdalen

Notodden OL

22:42

+7:04

9:27

8.

Carl-Wilhelm Støren

Bø OL

32:15

+16:37

13:26

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Aass Eilevstjønn

Stokke IL

18:33

+0:00

6:52

2.

Gaute Solberg

Bø OL

18:47

+0:14

6:57

3.

Håkon Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

19:14

+0:41

7:07

4.

Martinus H. Sømme

OL Tønsberg og omegn

20:50

+2:17

7:42

5.

Theo Solberg Fredheim

Sandefjord OK

22:21

+3:48

8:16

6.

Henrik Mathisen

OL Tønsberg og omegn

22:50

+4:17

8:27

7.

Alexander Dybvik

Stokke IL

28:03

+9:30

10:23

8.

Sondre Dahl Borkamo

Notodden OL

34:18

+15:45

12:42

DSQ

Kristian Mork

Notodden OL

25:31

222

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

19:46

+0:00

6:22

2.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

19:47

+0:01

6:22

3.

Jens G. Dybvik

Stokke IL

22:39

+2:53

7:18

4.

Arne Biseth

Kongsberg OL

23:20

+3:34

7:31

5.

Sindre Mathisen

OL Tønsberg og omegn

26:14

+6:28

8:27

DSQ

Rasmus Engehult

Notodden OL

24:03

DNS

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Aarhus Kinn

Porsgrunn OL

21:46

+0:00

7:01

2.

Ole Jakob Olsrød

Notodden OL

26:43

+4:57

8:37

3.

Martin Aske

Andebu IL

27:05

+5:19

8:44

DSQ

Torgrim Gjestrud

Notodden OL

21:56

DSQ

Tom Kristensen

Larvik OK

26:07

221

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

23:47

+0:00

8:48

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jesper Flogstad

IL Hauken

25:29

+0:00

9:26

DSQ

Lars Ole Thunold

Porsgrunn OL

24:54

204

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Lande

Eidskog OL

16:45

+0:00

6:42

2.

Lorant Farkas

Østmarka OK

17:57

+1:12

7:10

2.

Morten Eliassen

Sandefjord OK

17:57

+1:12

7:10

4.

Morten Fredheim Solberg

Sandefjord OK

20:11

+3:26

8:04

5.

Øyvind Støren

Bø OL

21:39

+4:54

8:39

6.

Jon Simonsen

Sandefjord OK

23:42

+6:57

9:28

DSQ

Sturle Furland

Sandefjord OK

18:17

201

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Johnsen

Hedrum OL

18:53

+0:00

7:33

DNS

Roar Mathisen

OL Tønsberg og omegn

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

19:12

+0:00

7:23

2.

Espen Raastad

Skien OK

21:18

+2:06

8:11

3.

Gunnar Hope

Modum OL

23:18

+4:06

8:57

4.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

24:08

+4:56

9:16

5.

Morten Andresen

OK Skeidi

26:33

+7:21

10:12

DSQ

Børge Brubæk

Kongsberg OL

20:18

222 217

DSQ

Per Einar Strøm

Hedrum OL

29:34

201

DNS

Harald Omland

Skien OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

19:33

+0:00

8:53

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

21:15

+1:42

9:39

3.

Dagfinn Torpe

Porsgrunn OL

22:31

+2:58

10:14

4.

Elling Aakre

Andebu IL

23:34

+4:01

10:42

5.

Martin Nauf

Hedrum OL

28:47

+9:14

13:04

DNS

Olav Flogstad

IL Hauken

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jiri Urvalek

Porsgrunn OL

24:00

+0:00

10:54

2.

Atle Remme

Porsgrunn OL

25:54

+1:54

11:46

3.

Rolf Lye

Porsgrunn OL

37:45

+13:45

17:09

DSQ

Jørgen Kvilhaug

Botne SK

32:29

221


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2024, 14:54:49

Arrangør:

Notodden Orienteringslag

Antall deltagere:

135

Antall startet:

127