Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Telemark 2-dagers, dag 2 9. juni 2024

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ellinor Skogen Brennodden

Notodden OL

Elisabeth Tranberg

Notodden OL

Ingvild Furuheim

Skien OK

Thea Tomine Tverdalen

Notodden OL

Ole Andreas Tverdalen

Notodden OL

161

Olav Frantzen Mathisen

Notodden OL

Sander Haugland Johansen

Notodden OL

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Enea Stykket Blomhaugen

Notodden OL

28:45

Birk Skogen Brennodden

Notodden OL

24:30

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Olav Flåterud

Notodden OL

1:01:28

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Jubskås

Notodden OL

33:56

+0:00

16:14

2.

Ragnhild Skagestad

Porsgrunn OL

36:37

+2:41

17:31

3.

Anne Marit Nauf

Hedrum OL

39:05

+5:09

18:42

4.

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:43:14

+1:09:18

49:23

DSQ

Endre Laurantsen

Skien OK

35:11

139

DSQ

Astrid Lunde

Drangedal OL

54:30

137

DNS

Heidi Eriksen

Larvik OK

DNS

Knut Gjone

Sandefjord OK

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Dahl Borkamo

Notodden OL

51:35

Brutt

Kristian Mork

Notodden OL

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom André Alstadsæther

Eiker OL

31:55

+0:00

12:30

2.

Elisabeth Bratland Solberg

Bø OL

41:54

+9:59

16:25

3.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

50:29

+18:34

19:47

4.

Anne Elizabeth Simonsen

Sandefjord OK

1:22:54

+50:59

32:30

DNS

Hilde Gunn Hellenes

OK Skeidi

DNS

Sigrun Gjone

Sandefjord OK

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Solberg Fredheim

Sandefjord OK

31:24

+0:00

14:01

2.

Per Einar Strøm

Hedrum OL

42:44

+11:20

19:04

3.

Bjørg Mostaul

Bø OL

51:37

+20:13

23:02

4.

Hallvard Myrvoll

Bø OL

52:29

+21:05

23:25

5.

Eilef Landsverk

Skien OK

54:45

+23:21

24:26

6.

Ingeborg Fogt Bergby

Notodden OL

56:07

+24:43

25:03

DSQ

Tomas Sundelin

Notodden OL

40:29

140

Klasse: AM-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Fossøy

Eiker OL

45:15

+0:00

14:21

2.

Rasmus Engehult

Notodden OL

50:30

+5:15

16:01

3.

TORE Watterdal

OTO

52:15

+7:00

16:35

4.

Jon Simonsen

Sandefjord OK

52:32

+7:17

16:40

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Dahl Borkamo

Notodden OL

1:04:36

+0:00

17:02

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Dahl Borkamo

Notodden OL

21:49

Sofie Kornstad

Notodden OL

19:49

Tiril Agnethe Brynildsen

Eiker OL

28:46

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Nauf Borgersen

Hedrum OL

27:54

+0:00

13:20

2.

Nette Zagar Nes

Larvik OK

30:13

+2:19

14:27

3.

Ingrid Fogt Sundelin

Notodden OL

40:57

+13:03

19:35

4.

Leah Furuheim

Skien OK

1:01:14

+33:20

29:17

DNS

Eira Mork

Notodden OL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Strøm Juliussen

Sandefjord OK

31:27

+0:00

12:20

2.

Ana Zagar Nes

Larvik OK

36:41

+5:14

14:23

3.

Tuva Dahl Borkamo

Notodden OL

39:49

+8:22

15:36

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Strøm Juliussen

Sandefjord OK

32:13

+0:00

9:54

2.

Sigrid Aamand

Fredrikstad SK

37:23

+5:10

11:30

3.

Juliette Holtskog-Feremans

Skien OK

1:06:00

+33:47

20:18

4.

Maja Othelie Huva

Notodden OL

1:15:30

+43:17

23:13

5.

Lillian Fogt Sundelin

Notodden OL

1:39:31

+1:07:18

30:37

DNS

Henriette Holtedahl Simonsen

Sandefjord OK

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sogn

Notodden OL

59:52

+0:00

15:47

2.

Anna Gjestrud

Notodden OL

1:17:52

+18:00

20:32

3.

Veronica Holtedahl Simonsen

Sandefjord OK

1:27:19

+27:27

23:02

DNS

Daniella Gjone

Sandefjord OK

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Bjerva

Larvik OK

41:37

+0:00

10:58

2.

Ingvild Tronstad Andersen

Kongsberg OL

1:24:12

+42:35

22:12

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Lovisa Furuheim

Skien OK

42:06

+0:00

12:57

2.

Ellen Strøm Juliussen

Sandefjord OK

47:54

+5:48

14:44

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Zagar Nes

Larvik OK

45:36

+0:00

14:01

2.

Gry Aakre

Skien OK

50:15

+4:39

15:27

3.

Celine Vik Olsen

Larvik OK

1:03:26

+17:50

19:31

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Undstad

Larvik OK

33:01

+0:00

10:28

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

42:00

+8:59

13:20

3.

Sara Mathisen

Porsgrunn OL

48:55

+15:54

15:31

4.

Katalin Juhasz

Østmarka OK

1:17:28

+44:27

24:35

5.

Siv Wiersdalen

Porsgrunn OL

1:38:25

+1:05:24

31:14

6.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

1:58:37

+1:25:36

37:39

DSQ

Elin Bordøy

Hedrum OL

1:12:12

159 160 154 171 157 156 163

DSQ

Katrine Holen

Østmarka OK

2:20:47

156 163 149

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lill-Ann Torp

Sandefjord OK

54:46

+0:00

17:23

2.

Eli Sæterdal

Skien OK

1:05:02

+10:16

20:38

Brutt

Anne Lene Lie

Larvik OK

1:22:47

154 171 157 156 163 149 161

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

36:35

+0:00

13:42

2.

Unn Hilde Heggedal

Kongsberg OL

37:58

+1:23

14:13

3.

Eli Marie Wiig

Porsgrunn OL

40:42

+4:07

15:14

4.

Hilde Kløvstad

Sandefjord OK

46:32

+9:57

17:25

5.

Turid Vongraven

Skien OK

1:15:47

+39:12

28:22

DSQ

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

56:32

160

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Andreassen

Sandefjord OK

1:13:25

+0:00

27:29

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

1:04:55

+0:00

28:58

DSQ

Elisabeth Rød

Andebu IL

42:44

140 132

DSQ

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:42:17

165

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margit Ryen Steen

Bø OL

46:08

+0:00

20:35

2.

Elisabeth Undstad

Larvik OK

49:07

+2:59

21:55

3.

Gerd Langseth

Larvik OK

51:56

+5:48

23:11

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Klovning

Porsgrunn OL

57:38

+0:00

25:43

2.

Inger Lise Solberg

Bø OL

1:03:10

+5:32

28:11

3.

Synnøve Dalva

Bø OL

1:28:03

+30:25

39:18

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Nauf Borgersen

Hedrum OL

20:03

+0:00

9:35

2.

Mathias Sundby

Larvik OK

22:52

+2:49

10:56

3.

Anders Braaten

Kongsberg OL

35:17

+15:14

16:52

4.

Mika Johan Huva

Notodden OL

42:05

+22:02

20:08

DNS

Olav Aleksander Krosshus

Notodden OL

DNS

Sigurd Øveraasen

Notodden OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arvid Wennerstrand

Porsgrunn OL

26:21

+0:00

10:20

2.

Emil Omholt

Porsgrunn OL

27:48

+1:27

10:54

3.

Halvor Gjestrud

Notodden OL

28:00

+1:39

10:58

4.

Balder Solberg Fredheim

Sandefjord OK

42:08

+15:47

16:31

5.

Syver Hagen Urdalen

Notodden OL

1:01:56

+35:35

24:17

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Solberg

Bø OL

44:10

+0:00

11:39

2.

Johannes Aass Eilevstjønn

Stokke IL

47:14

+3:04

12:27

3.

Theo Solberg Fredheim

Sandefjord OK

58:08

+13:58

15:20

4.

Alexander Dybvik

Stokke IL

1:23:15

+39:05

21:57

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

48:33

+0:00

10:50

2.

Jens G. Dybvik

Stokke IL

55:07

+6:34

12:18

3.

Gaute Nysæter

Skien OK

55:20

+6:47

12:21

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Gisholt

OK Skeidi

50:38

+0:00

11:18

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

50:58

+0:20

11:22

3.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

55:13

+4:35

12:19

4.

Martin Aske

Andebu IL

1:02:57

+12:19

14:03

DSQ

Ole Jakob Olsrød

Notodden OL

1:00:29

133 156 163 149 161

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Furuheim

Skien OK

51:15

+0:00

13:31

2.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

1:08:55

+17:40

18:11

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgrim Gjestrud

Notodden OL

45:16

+0:00

11:56

2.

Jesper Flogstad

IL Hauken

55:20

+10:04

14:35

3.

Lars Ole Thunold

Porsgrunn OL

1:03:15

+17:59

16:41

4.

Erik Juliussen

Sandefjord OK

1:10:30

+25:14

18:36

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

33:58

+0:00

10:27

2.

Sturle Furland

Sandefjord OK

35:07

+1:09

10:48

3.

Tom Kristensen

Larvik OK

39:30

+5:32

12:09

4.

Lorant Farkas

Østmarka OK

39:52

+5:54

12:16

5.

Truls Fjeldstad

Porsgrunn OL

52:19

+18:21

16:05

6.

Morten Fredheim Solberg

Sandefjord OK

1:03:35

+29:37

19:33

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Flaatten

OK Skeidi

35:18

+0:00

10:51

2.

Ingar Tollum Andersen

Kongsberg OL

46:03

+10:45

14:10

3.

Espen Johnsen

Hedrum OL

47:21

+12:03

14:34

4.

Bjørn Polland

OK Skeidi

49:44

+14:26

15:18

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

30:51

+0:00

9:47

2.

Svein-Erik Søgård

Kongsberg OL

33:55

+3:04

10:46

3.

Espen Raastad

Skien OK

37:01

+6:10

11:45

4.

Jan Gatevold

Porsgrunn OL

39:06

+8:15

12:24

5.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

45:31

+14:40

14:26

6.

Morten Andresen

OK Skeidi

46:58

+16:07

14:54

7.

Harald Omland

Skien OK

47:50

+16:59

15:11

8.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

56:09

+25:18

17:49

DSQ

Børge Brubæk

Kongsberg OL

36:55

146

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arve Glittum

OK Skeidi

37:28

+0:00

11:53

2.

Tov Arne Bondal

Notodden OL

55:21

+17:53

17:34

3.

Ingvar Braaten

Kongsberg OL

1:00:26

+22:58

19:11

DSQ

Rune Laurantsen

Skien OK

16:56

138 132 150 159 160 154 171 157 156

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

41:34

+0:00

15:34

2.

Dagfinn Torpe

Porsgrunn OL

41:41

+0:07

15:36

3.

Elling Aakre

Andebu IL

46:24

+4:50

17:22

4.

Martin Nauf

Hedrum OL

50:53

+9:19

19:03

5.

Olav Flogstad

IL Hauken

58:21

+16:47

21:51

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Steen

Bø OL

44:17

+0:00

16:35

2.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

52:30

+8:13

19:39

3.

Atle Remme

Porsgrunn OL

58:16

+13:59

21:49

4.

Jiri Urvalek

Porsgrunn OL

1:06:08

+21:51

24:46

DSQ

Rolf Lye

Porsgrunn OL

54:12

159 160 171 157 156

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

42:41

+0:00

19:03

2.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

49:31

+6:50

22:06

3.

Odd Aure

Drangedal OL

56:24

+13:43

25:10

4.

Magnar Øvreås

Botne SK

1:08:11

+25:30

30:26

5.

Olav Solberg

Bø OL

1:36:19

+53:38

42:59

DNS

Tor Eivind Edvardsen

Larvik OK

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elling Frøvoll

Sturla, IF

44:11

+0:00

19:43

2.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

44:38

+0:27

19:55

3.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

54:30

+10:19

24:19


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2024, 14:04:16

Arrangør:

Notodden Orienteringslag

Antall deltagere:

164

Antall startet:

154