Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bygdøy Nattløp 9. november 2011

Klasse: H17-, D17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Aalvik

NIH BIL

42:47

+0:00

2.

Tor Mella

Skatteetaten

44:44

+1:57

3.

Christian Holmboe

Tyrving, IL

45:01

+2:14

4.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

46:25

+3:38

5.

Kjetil Dahl

OSI

47:27

+4:40

6.

Eirik Rustad

Raumar OL

49:22

+6:35

7.

Anders Øksenholt

Nydalen

50:56

+8:09

8.

Knut Erling Øen

Nordea

51:15

+8:28

9.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

51:56

+9:09

10.

Tor Ringstad

Cisco

54:28

+11:41

11.

Mathias Nipen

Tyrving, IL

54:33

+11:46

12.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

57:29

+14:42

13.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets Spkl.

57:32

+14:45

14.

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

58:56

+16:09

15.

Henning Spjelkavik

Tyrving, IL

1:00:30

+17:43

16.

Truls Kvaase

Bækkelaget SK

1:02:01

+19:14

17.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

1:02:03

+19:16

18.

Håkon Njåstein

Tyrving, IL

1:04:01

+21:14

19.

Stefan Kernstock

OSI Orientering

1:06:16

+23:29

20.

Cristina Luis

Nydalens Skiklub

1:07:29

+24:42

21.

Tibor Vari

Sturla

1:11:21

+28:34

22.

Torfinn hørte

DnV

1:12:14

+29:27

23.

Joakim Prestmo

Bækkelaget SK

1:13:53

+31:06

24.

Øyvind Bakke

SWECO

1:19:37

+36:50

25.

Lars Christensen

Esso

1:26:22

+43:35

DSQ

Jon Fixdal

Teknologirådet

29:00

77 79 124 125 126 127 128 125 129 130 79 95 9...

DSQ

Christian Schive

Halden SK

43:01

129 130 79 95 96 97 87 91

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Abildsø Elektriske AS

1:38:48

126 127 128 125

Klasse: H40-, D40- Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

33:04

+0:00

2.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

34:38

+1:34

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

36:00

+2:56

4.

Eivind Hoff

Nordea

36:54

+3:50

5.

Jon Ivar Juvik

Vålerenga

37:51

+4:47

6.

Øystein Kildahl

AHS

38:43

+5:39

7.

Christopher Schive

OK Moss

41:50

+8:46

8.

Stein Blomseth

Vålerenga

42:02

+8:58

9.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

42:44

+9:40

10.

Dag Haugland

Østmarka OK

42:51

+9:47

11.

Ingrid Gulbrandsen

Asker SK

43:05

+10:01

12.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

43:20

+10:16

13.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

43:58

+10:54

14.

Magne Knudsen

Privat

45:07

+12:03

15.

Martin Granly

Lillomarka OL

47:23

+14:19

16.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

48:31

+15:27

17.

Linda Hanssen

Østmarka OK

48:51

+15:47

18.

Clas Unger

Østmarka OK

49:20

+16:16

19.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

50:22

+17:18

20.

Oskar Jakobsen

Bækkelagets SK

52:25

+19:21

21.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

52:37

+19:33

22.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

52:57

+19:53

23.

Dana Bednarova

Nydalens SK

54:28

+21:24

24.

Morten Hjelm

Veritas

56:22

+23:18

25.

Ingunn Vari

Sturla

58:20

+25:16

26.

Jonas Messel Larsen

Bækkelaget SK

58:58

+25:54

27.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

59:04

+26:00

28.

Frode Kamsvåg

Veritas

59:55

+26:51

29.

Andreas Gøbel

Bækkelagets SK

1:01:31

+28:27

30.

Morten Sørlie

AimIT AS

1:01:37

+28:33

31.

Øyvind Grandum

GEOFORM

1:09:43

+36:39

32.

Torstein Schjelle

Aimit AS

1:10:01

+36:57

33.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:10:44

+37:40

34.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:13:30

+40:26

35.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:16:03

+42:59

36.

Hege Ynn Jødal

Bækkelaget SK

1:18:07

+45:03

37.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:19:27

+46:23

DSQ

Vegard Guldbrandsen

Asker SK

49:50

72

DSQ

Trond Brevik

Fossum IF

54:55

125

Klasse: H16-, D16- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

1:39:28

+0:00

DSQ

Amanda Deinboll

Bækkelagets SK

DSQ

Siri Holmboe

Tyrving, IL

Klasse: Lang åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Øvreås

OKBIL

56:30

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

1:07:31

+11:01

3.

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

1:09:53

+13:23

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:10:53

+14:23

5.

Håkon Bugge

No team

1:11:22

+14:52

6.

Nina Sjue

Esso Sport

1:35:52

+39:22

Klasse: Mellom Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

33:56

+0:00

2.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

45:03

+11:07

3.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

52:09

+18:13

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

53:04

+19:08

5.

Uno Hanslien

BILPOST

55:51

+21:55

6.

Finn Gange

Privat

1:00:57

+27:01

7.

Hangeraas, Knut

Geoform

1:48:46

+1:14:50

Klasse: Kort Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svenja Kernstock

OSI Orientering

36:02

+0:00

2.

Kyongsa Ri

Bekkelaget

37:08

+1:06

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

45:48

+9:46

4.

Aud I Spjelkavik

FBI

47:04

+11:02

5.

Kasper Fosser

Heming/NJÅRD

47:18

+11:16

6.

Ingeborg Christensen

Esso Sport

50:05

+14:03

7.

Kåre Knudsen

GeoForm

51:20

+15:18

8.

Eivind Ruth

Veritas

51:46

+15:44

9.

Tor Drage

Aker Solutions

1:03:41

+27:39


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 november 2011, 20:29:54

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

92

Antall startet:

92