Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 4 28. mai 2024

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heddy Sagberg

IL Koll

45:31

+0:00

2.

Anna Grenborgen

IL Koll

1:09:14

+23:43

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Bråten Berge

IL Koll

28:05

+0:00

2.

Jakob Tran Fladmoe

IL Koll

28:10

+0:05

3.

Eirik Reigstad

IL Koll

32:16

+4:11

4.

Jens Standal

IL Koll

44:47

+16:42

83 132 93

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

30:25

+0:00

2.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

43:02

+12:37

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Oraug Rygh

Nydalens SK

34:30

+0:00

2.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

35:12

+0:42

3.

Jonathan Fodstad

IL Koll

39:34

+5:04

Klasse: Herrer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

30:49

+0:00

2.

Mikael Olausson

Oslostudentenes IK

30:58

+0:09

3.

Espen Beer Prydz

Heming Orientering

31:20

+0:31

4.

Karl Rikard Løvhaug

IL Koll

35:31

+4:42

5.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

36:10

+5:21

6.

Finn Gjerull Rygh

IL Koll

36:22

+5:33

7.

Lars Halvorsen

IL Koll

37:42

+6:53

84

8.

Jan Tore Ludvigsen

IL Koll

38:04

+7:15

9.

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF

40:29

+9:40

10.

Bo Engdahl

IL Koll

42:15

+11:26

11.

Roy Kristiansen

Roykri travel

43:32

+12:43

12.

Helge Standal

IL Koll

48:44

+17:55

13.

Rolv Anders Systad

Lyn

49:20

+18:31

14.

Frank Åge Kippernes

Årvoll IL

49:58

+19:09

15.

Paul Hinsch

Njård

51:57

+21:08

16.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

55:30

+24:41

17.

Øystein Flenning

Årvoll IL

58:12

+27:23

18.

Anders Rønning

Vingelen

1:00:30

+29:41

19.

Jon Ivar Juvik

Lillomarka OL

1:01:33

+30:44

Klasse: Herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Jakobsen

Sørbråten IL

22:51

+0:00

2.

Magnus Owren Valmot

IL Koll

28:14

+5:23

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

29:07

+6:16

4.

Knud Bjørne-Larsen

30:11

+7:20

5.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

33:52

+11:01

6.

Bo Bratsberg

35:40

+12:49

7.

Hans Jørgen Bergum

Gjø-Vard OL

35:52

+13:01

8.

Gunnar Halden

Nydalens SK

36:00

+13:09

9.

Per Johansson

36:46

+13:55

10.

Sigurd Næss

36:49

+13:58

11.

Knut Anders Løken

IL Koll

41:26

+18:35

12.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

42:33

+19:42

13.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

55:19

+32:28

14.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

57:37

+34:46

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tor Haagen Grenborgen

IL Koll

Lyder Fossum-Hellstrøm

IL Koll

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

Agnes Landmark Øian

IL Koll

132 138 139 90

Martin Lian Mortensen

IL Koll

Ida Aki Holmgaard Andersen

IL Koll

Olav Elboth Bratberg

Heming Orientering

Juni Funderud

IL Koll

139

Amalie Elise Evjen-Børresen

IL Koll

Henrik Emil Tran Fladmoe

IL Koll

Kristin Kolbenstvedt Elvestuen

IL Koll

Mari Bråthen Berge

IL Koll

Vova Isayenka

IL Koll

Marie Owren Valmot

IL Koll

Sonja Øiestad Watterdal

Gustav Stenseth

IL Koll

Emil Omland Paulsrud

IL Koll

Sunniva Marie North

Try

Lisa Li Solheim

Try

Lucy Li Solheim

Try

Lerke Reiersen

IL Koll

Agnes Haveland Kollerud

IL Koll

Maya Danina Mjøn

IL Koll

Peter August Slagsvold

IL Koll

Klasse: Veteran 70+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

30:22

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

48:10

+17:48

3.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

1:00:16

+29:54

4.

Tom Edvardsen

IL Koll

1:05:18

+34:56

5.

Eilen Vik

IL Koll

1:05:26

+35:04

DSQ

Petter Næss

Oppsal Orientering

47:00

88

Klasse: Damer åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

35:26

+0:00

2.

Ragnhild Haugli Bråten

IL Koll

38:26

+3:00

3.

Hanne Nøvik

Vegårshei IL

42:39

+7:13

4.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

55:52

+20:26

5.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

59:31

+24:05

6.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:20:03

+44:37

7.

Synne Opheim

Tyrving IL

1:22:21

+46:55

83

Klasse: Damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Funderud Dahle

IL Koll

36:18

+0:00

88

2.

Charlotte Torp

Nydalens SK

38:39

+2:21

3.

Anne Ragnhild Kjus Skomedal

IL Koll

40:31

+4:13

4.

Aleidis Løken

Heming Orientering

41:43

+5:25

5.

Hanne Haugen-Jordheim

IL Koll

43:52

+7:34

6.

Gisela Sundelin Rørvik

Heming Orientering

45:09

+8:51

7.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

45:11

+8:53

8.

Anna Sexe

IL Koll

45:17

+8:59

9.

Silje Kolbenstvedt

IL Koll

45:27

+9:09

10.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

46:05

+9:47

11.

Nina Standal Opsahl

IL GeoForm

47:40

+11:22

12.

Eli Aspelund

IL Koll

50:14

+13:56

13.

Elise Hilland

IL Koll

52:30

+16:12

14.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

1:02:38

+26:20

15.

Cathrine Riise Dannevig

Koll

1:07:04

+30:46

16.

Torild Eine

Fossum IF

1:15:51

+39:33

17.

Linda Tran Fladmo

IL Koll

1:20:52

+44:34

DSQ

Karen Omland

IL Koll

31:41

88 95 84 90

DSQ

Ingrid Urseth

Vingelen

40:54

88 84

Klasse: Superveteran 80+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

1:02:22

+0:00

2.

Sturle Hånes

Geoform

1:04:08

+1:46

3.

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:04:34

+2:12

4.

Per Aagaard

Heming Orientering

1:13:30

+11:08

5.

Tor Drage

Haugerud IF

1:14:43

+12:21

6.

Unni Drage

Haugerud IF

1:14:58

+12:36

7.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:29:14

+26:52

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:39:50

+37:28

9.

Anne-Britt Nilsen

IL Koll

1:49:22

+47:00

DSQ

Kjell Løvold

Heming Orientering

47:28

87 82 94 77 88 95 84 90

DSQ

Roar Gudding

Fossum IF

1:25:48

77

Klasse: Trail damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Bakken Hinsch

SK Rye

33:42

+0:00

Klasse: n/c åpen 13+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

Privat

30:56

+0:00

2.

Erik Borg

IL Koll

40:32

+9:36


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 mai 2024, 19:55:04

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

114

Antall startet:

114