Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tambarskjelven, KM-mellom 8. juni 2024

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kaytlin Aasen

IL Leik

Sonni Aasen

IL Leik

Viljar Aasen

IL Leik

Sivert Grytbakk

Orkanger IF

Even Jensen Hammer

Børsa IL

Olav Sæther Aune

Viggja IL

Emil Hammer

Børsa IL

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Isabella Chemis

Wing OK

37:43

Arne Kristian Midthjell Hoelsether

Wing OK

29:56

Siri Fossum Malmring

Freidig

30:11

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Grønset

Orkanger IF

42:41

+0:00

22:20

2.

Aurora Storrønning

Byåsen IL

1:30:44

+48:03

47:30

DNS

Hanne Mørch

Byåsen IL

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Taraldsen

Malvik IL

29:09

+0:00

13:48

2.

Kristin Sølberg

IL Leik

36:25

+7:16

17:15

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Lynum

Freidig

37:10

+0:00

13:33

2.

Ingerid Reinertsen

Freidig

52:20

+15:10

19:05

3.

OLe Gunnar Sølberg

IL Leik

57:13

+20:03

20:52

DNS

Robert Mørch

Byåsen IL

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Reinertsen Leroyer

Freidig

28:03

+0:00

6:51

2.

Elias Mølnvik

Fossum IF

34:08

+6:05

8:20

3.

Tilda Johansson

Bækkelagets SK

34:23

+6:20

8:24

4.

Arild Holm Clausen

Freidig

41:35

+13:32

10:10

5.

Bjørnar Lynum

Freidig

44:53

+16:50

10:58

6.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

48:49

+20:46

11:56

7.

John Lerli

Melhus IL

1:17:04

+49:01

18:50

DSQ

Frode Engtrø

Freidig

54:13

63

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Torunn Mørch

Byåsen IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edith Bonnemaire

Freidig

34:54

+0:00

18:16

DNS

Emmy Sofie Bjørnsen

Byåsen IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olea Bjørnsen

Byåsen IL

18:56

+0:00

8:58

2.

Una Nomeland

Byåsen IL

20:25

+1:29

9:40

3.

Vilde Haaland

Wing OK

21:04

+2:08

9:59

4.

Clara Reinertsen Leroyer

Freidig

47:43

+28:47

22:36

5.

Mari Kanestrøm

Orkanger IF

48:55

+29:59

23:10

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alice Bonnemaire

Freidig

24:56

+0:00

10:42

2.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

26:22

+1:26

11:18

3.

Lina Sandquist

OL Trollelg

28:03

+3:07

12:02

4.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

31:34

+6:38

13:32

5.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

32:21

+7:25

13:53

6.

Maia Ruano Strand

Wing OK

36:02

+11:06

15:27

7.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

40:01

+15:05

17:10

8.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

41:13

+16:17

17:41

9.

Emma Imsland

Wing OK

45:20

+20:24

19:27

10.

Eva Amundsen

Freidig

45:53

+20:57

19:41

11.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

47:10

+22:14

20:14

12.

Guro Haaland

Wing OK

48:19

+23:23

20:44

13.

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

1:08:03

+43:07

29:12

DNS

Lina Sandquist

OL Trollelg

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Anna Bellingmo

OL Gaula

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

42:19

+0:00

11:33

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Janne Tjørhom Aasheim

NTNUI

32:45

+0:00

8:00

2.

Mari Fasting

Byåsen IL

32:47

+0:02

8:00

3.

Frida Haugskott

OL Trollelg

34:16

+1:31

8:22

4.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

35:15

+2:30

8:37

5.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

39:05

+6:20

9:33

6.

Åsne Haavengen

NTNUI

41:16

+8:31

10:05

7.

Alix Villar

NTNUI

41:33

+8:48

10:09

8.

Stella Holmboe

NTNUI

43:30

+10:45

10:38

9.

Synne Fossøy

OL Gaula

45:59

+13:14

11:14

10.

Kristine Nordhagen Vikane

NTNUI

54:24

+21:39

13:18

11.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:24:23

+51:38

20:37

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Byåsen IL

45:55

+0:00

14:34

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Resell Nolte

Freidig

40:50

+0:00

12:57

2.

Marit Albinson

Freidig

41:28

+0:38

13:09

3.

Randi Wærnes

Orkanger IF

43:59

+3:09

13:57

4.

Judit Sandquist

OL Trollelg

1:12:59

+32:09

23:10

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

31:57

+0:00

11:39

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

32:23

+0:00

11:49

2.

Tone Almås

IL Leik

35:06

+2:43

12:48

3.

Mai Iren Almås

IL Leik

43:45

+11:22

15:58

4.

Hilde Forbord

Malvik IL

45:44

+13:21

16:41

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

34:21

33

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

34:32

+0:00

14:49

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

39:36

+5:04

16:59

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

42:26

+7:54

18:12

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjellrun Sporild

Malvik IL

32:39

+0:00

14:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

51:42

+0:00

22:11

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brage Kanestrøm

Orkanger IF

17:17

Einar Wold Aalde

Freidig

19:14

Mikkel Bonnemaire

Freidig

11:06

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Bøhle

Freidig

27:58

+0:00

14:38

2.

Peter Wallin

Wing OK

28:09

+0:11

14:44

3.

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

33:08

+5:10

17:20

4.

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

44:44

+16:46

23:25

DSQ

Anton Nomeland

Byåsen IL

14:02

155 48 46 37

DNS

Torstein Wold Aalde

Freidig

DNS

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

14:04

+0:00

6:40

2.

Trygve Bøhle

Freidig

16:10

+2:06

7:39

3.

Tim Aursand

Malvik IL

18:10

+4:06

8:36

4.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

18:18

+4:14

8:40

5.

Filip Leonard Nolte

Freidig

19:15

+5:11

9:07

6.

Firmin Coudert

Freidig

21:34

+7:30

10:13

7.

Linus Fossum Malmring

Freidig

32:58

+18:54

15:37

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pelle Linus Hansen

OL Trollelg

1:11:59

+0:00

26:16

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

29:00

+0:00

7:55

2.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

33:37

+4:37

9:11

3.

Sivert Folgerø

Freidig

44:56

+15:56

12:16

4.

Johannes Lerli

Melhus IL

52:05

+23:05

14:13

5.

Marius Lærum Hagen

Freidig

58:30

+29:30

15:59

DSQ

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

47:03

33 31

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isak Bergset

Frol IL

33:32

+0:00

6:32

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

33:47

+0:15

6:35

2.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Tyrving IL

33:47

+0:15

6:35

4.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

34:44

+1:12

6:46

5.

Mikkel Holt

Freidig

35:13

+1:41

6:51

6.

Nils Tveite

NTNUI

35:55

+2:23

7:00

7.

Mattis Holt

Freidig

35:58

+2:26

7:00

8.

Franti?ek Kolovský

Freidig

36:03

+2:31

7:01

9.

Jonas Andersson

Byåsen IL

36:40

+3:08

7:08

10.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

37:51

+4:19

7:22

11.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

39:27

+5:55

7:41

12.

Bjørn Anders Flågen

NTNUI

39:29

+5:57

7:41

13.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

39:32

+6:00

7:42

14.

Ola Keiserås

IL Leik

40:02

+6:30

7:48

15.

Erlend Aune

Byåsen IL

40:03

+6:31

7:48

16.

Mathias Bjugan

Wing OK

40:08

+6:36

7:49

17.

Eskil Frischknecht

NTNUI

40:18

+6:46

7:51

18.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

43:00

+9:28

8:22

19.

Even Lindaas

NTNUI

43:23

+9:51

8:27

20.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

44:51

+11:19

8:44

21.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

45:37

+12:05

8:53

22.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

45:50

+12:18

8:56

23.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

46:42

+13:10

9:06

24.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

48:19

+14:47

9:25

25.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

48:52

+15:20

9:31

26.

Jørgen Fiskum

Freidig

50:17

+16:45

9:48

27.

Eivind Berner Myhre

NTNUI

50:19

+16:47

9:48

28.

Martin Kvisvik Larsen

OL Gaula

50:43

+17:11

9:53

29.

Marius Staff

NTNUI

1:06:57

+33:25

13:03

30.

Lavran Thorstensen

NTNUI

1:09:51

+36:19

13:36

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Maroni

Byåsen IL

30:44

+0:00

8:23

2.

Nicholas Morgan

Malvik IL

31:47

+1:03

8:41

3.

Fredrik Persson

Wing OK

34:08

+3:24

9:19

4.

Tommy Schmid

OL Trollelg

38:22

+7:38

10:28

5.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

46:52

+16:08

12:48

6.

Sverre Midthjell

Wing OK

49:46

+19:02

13:35

DNS

Kristian Riseth Hammer

Børsa IL

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

30:13

+0:00

8:15

2.

Andreas Haaland

Wing OK

32:05

+1:52

8:45

3.

Morten Aursand

Malvik IL

42:28

+12:15

11:36

4.

Bent Wiggen Halvorsen

OL Trollelg

44:28

+14:15

12:08

5.

Lars Petter Bjørnsen

Byåsen IL

53:23

+23:10

14:35

6.

Kay Ove Bjerkenås

IL Leik

59:54

+29:41

16:21

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Freidig

25:07

+0:00

7:58

2.

Erik Wold Aalde

Freidig

29:12

+4:05

9:16

3.

Tomas Henriksson

Freidig

29:47

+4:40

9:27

4.

Pål Kittilsen

Freidig

29:58

+4:51

9:30

5.

Stefan Preisig

Melhus IL

30:45

+5:38

9:45

6.

Torgeir Aune

Byåsen IL

31:56

+6:49

10:08

7.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

37:00

+11:53

11:44

8.

Lars Imsland

Wing OK

1:06:12

+41:05

21:00

DNS

Olle Malmring

Freidig

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Agnar Renolen

Wing OK

31:05

+0:00

9:52

2.

Morten Strand

Wing OK

31:09

+0:04

9:53

3.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

31:27

+0:22

9:59

4.

Jan Hage

IL Leik

32:05

+1:00

10:11

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

32:45

+1:40

10:23

6.

Jens Even Storhov

Freidig

35:17

+4:12

11:12

7.

Jon Røstum

OL Gaula

38:05

+7:00

12:05

8.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

42:42

+11:37

13:33

9.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

42:47

+11:42

13:34

10.

Arild Heggeset

Freidig

50:17

+19:12

15:57

11.

Harald Storrønning

Byåsen IL

52:29

+21:24

16:39

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

26:28

+0:00

9:39

2.

Terje Schjølberg

Røros IL

38:46

+12:18

14:08

3.

Knut Hagen

Byåsen IL

46:12

+19:44

16:51

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

28:41

+0:00

10:28

2.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

29:24

+0:43

10:43

3.

Svein Olav Åmot

IL Leik

38:12

+9:31

13:56

4.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

41:54

+13:13

15:17

5.

Helge Eriksen

Byåsen IL

48:58

+20:17

17:52

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Freidig

34:40

+0:00

14:52

2.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

53:09

+18:29

22:48

3.

Anders Waage

Freidig

1:21:21

+46:41

34:54

Brutt

Øivind Magne Rogndalen

Byåsen IL

55:45

DNS

Nils Olav Vennevik

Freidig

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Nidarøst OK

41:39

+0:00

17:52

DSQ

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:33:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2024, 14:31:18

Arrangør:

Orkanger IF

Antall deltagere:

180

Antall startet:

169