Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 5 4. juni 2024

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anni Tanner

SK Pohjantähti

25:53

+0:00

2.

Marie Owren Valmot

IL Koll

28:52

+2:59

3.

Astrid Hellerud

Nydalens SK

30:24

+4:31

4.

Kristin Kolbenstvedt Elvestuen

IL Koll

30:28

+4:35

5.

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

41:03

+15:10

6.

Sunniva Marie North

Try

43:42

+17:49

7.

Lisa Li Solheim

Try

43:45

+17:52

8.

Lucy Li Solheim

Try

43:57

+18:04

137

9.

Anna Grenborgen

IL Koll

45:54

+20:01

10.

Hedda Robøle Løberg

IL Koll

50:17

+24:24

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Omland Paulsrud

IL Koll

23:10

+0:00

2.

Peter August Slagsvold

IL Koll

41:05

+17:55

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Thunshelle Bakke

Tyrving IL

1:12:16

+0:00

Klasse: D15-16 (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Celine Kjenseth

Heming Orientering

57:30

+0:00

Klasse: H15-16 (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Oraug Rygh

Nydalens SK

35:00

+0:00

2.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

43:33

+8:33

3.

Andreas N Aspelund

IL Koll

46:09

+11:09

4.

Jonathan Fodstad

IL Koll

51:44

+16:44

5.

Sondre Juel Langmoen

Nydalens SK

1:07:17

+32:17

Klasse: Herrer 17+ (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Michelsen

Natthauken IL

33:26

+0:00

2.

Asbjørn Lerø Kongsnes

Østmarka OK

37:54

+4:28

3.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

38:01

+4:35

4.

Lars Halvorsen

IL Koll

38:34

+5:08

5.

Jan Tore Ludvigsen

IL Koll

38:35

+5:09

6.

Trond Kortner

Østmarka OK

38:51

+5:25

7.

Lars Owren

Freidig SK

39:48

+6:22

8.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

41:53

+8:27

9.

Martin Sørdal

Lillomarka OL

48:34

+15:08

10.

Gaute Hagen Hallingstad

Gol IL

53:06

+19:40

11.

Filip Abusdal Engebretsen

55:34

+22:08

12.

Jon Kjenseth

Heming Orientering

57:29

+24:03

72 73

13.

Anders Rønning

Vingelen

58:16

+24:50

14.

Einar Johan Ruud

Klubbløs

59:22

+25:56

15.

Emil Mellbye

1:11:33

+38:07

16.

Sondre Tennfjord

1:15:48

+42:22

17.

Fredrik Kjos Brask

1:31:28

+58:02

18.

Rob Sport

1:31:36

+58:10

74

19.

Kristian Litangen

1:31:45

+58:19

DSQ

Ruben Jenssen

27:55

77 78 74 79 80 81 82 83 84 85 87 88 9...

Brutt

Christer Stormyrbakken

Tyrving IL

1:06:02

83 84 85 87 88 92 93 94 95 96 130 90

Klasse: Herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Owren Valmot

IL Koll

28:34

+0:00

2.

Mikkel Michelsen

Natthauken IL

33:13

+4:39

3.

Knut Anders Løken

IL Koll

36:58

+8:24

4.

Torkjell Skomedal

IL Koll

37:32

+8:58

5.

Bo Bratsberg

40:46

+12:12

6.

Bjørn Sverre Gulheim

Nordre Follo Orientering

44:08

+15:34

7.

Martin Lauritzsen

Nidarøst OK

1:21:00

+52:26

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tor Haagen Grenborgen

IL Koll

Lyder Fossum-Hellstrøm

IL Koll

Iida Tanner

SK Pohjantähti

Emma Tanner

SK Pohjantähti

Astri Aamodt Øsebak

IL Koll

Elise Kvikne Silgjerd

IL Koll

Kimmi Steinbru Nutte

IL Koll

Heddy Sagberg

IL Koll

Lerke Reiersen

IL Koll

Olav Løvhaug Standal

IL Koll

George Isayenka

Erik Aspelund

IL Koll

Alve Hellstrøm

IL Koll

William E Hausken Sjöqvist

IL Koll

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

Emil Omland Paulsrud

IL Koll

Petra Skomedal

IL Koll

Helene Skomedal

IL Koll

Tor Skomedal

IL Koll

Maja Danino Mjøen

IL Koll

Tuva Danino Mjøen

IL Koll

Kari Ueland Øen

IL Koll

139

Amalie Elise Evjen-Børresen

IL Koll

Klasse: Veteran 70+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

29:24

+0:00

93

2.

Fridulv Sagberg

IL Koll

42:34

+13:10

3.

Petter Næss

Oppsal Orientering

45:31

+16:07

4.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

51:56

+22:32

5.

Per Rygh

Heming Orientering

58:03

+28:39

6.

Kjersti Tho

Stabæk Idrætsforening

59:08

+29:44

7.

Per Haugen

Lillomarka OL

1:01:38

+32:14

8.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

1:09:45

+40:21

Klasse: Damer 17+ (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tarja Tanner

SK Pohjantähti

57:21

+0:00

2.

Ane Funderud

IL Koll

1:05:06

+7:45

3.

Synne Strand

Nydalens SK

1:06:22

+9:01

4.

Clara Berlin

Trollhättans SOK

1:14:33

+17:12

5.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:18:04

+20:43

88

Brutt

Elisabeth Stubsrud

1:06:19

83 84 85 87 88 92 93 94 95 96 130 90

Klasse: Damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Holt Skjerve

38:00

+0:00

2.

SIlje Kolbenstvedt

IL Koll

39:05

+1:05

3.

Anne Ragnhild Kjus Skomedal

IL Koll

40:15

+2:15

4.

Aleidis Løken

Heming Orientering

42:31

+4:31

5.

Karen Omland

IL Koll

42:36

+4:36

6.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

42:48

+4:48

7.

Gisela Sundelin Rørvik

Heming Orientering

43:07

+5:07

8.

Eli Aspelund

IL Koll

43:18

+5:18

79

9.

Anna Sexe

IL Koll

44:14

+6:14

10.

Ingrid Urseth

Vingelen

46:15

+8:15

11.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

46:34

+8:34

12.

Elise Hilland

IL Koll

1:01:55

+23:55

13.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:02:05

+24:05

14.

Rebekka Thunshelle Bakke

Tyrving IL

1:06:27

+28:27

15.

Maren Stubsrud

Tyrving IL

1:06:30

+28:30

16.

Bente Christensen

Klubbløs

1:14:21

+36:21

17.

Karen Marie Straume

Røa

1:14:31

+36:31

18.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:14:42

+36:42

19.

Marianne Løvås

Nidarøst OK

1:21:06

+43:06

Klasse: Superveteran 80+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

Privat

51:47

+0:00

2.

Sturle Hånes

Geoform

1:07:46

+15:59

3.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

1:08:32

+16:45

76

4.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

1:12:31

+20:44

5.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:12:47

+21:00

6.

Bjørn Egner

Heming Orientering

1:16:39

+24:52

Klasse: Trail herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Lerø Kongsnes

Østmarka OK

13:28

+0:00

Klasse: n/c åpen 13+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sarah Rønning Hansen

25:21

+0:00

2.

Ragnhild Austrheim

25:25

+0:04

3.

Rune Holmgaard Andersen

IL Koll

27:05

+1:44

4.

Linda Tran Fladmo

IL Koll

27:37

+2:16

5.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

31:12

+5:51

6.

Erik Borg

IL Koll

37:17

+11:56

Klasse: Damer 50+ (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

51:37

+0:00

2.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

55:15

+3:38

3.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

56:36

+4:59

4.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

1:05:07

+13:30

5.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

1:05:30

+13:53

Klasse: Herrer 50+ (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikko Salonen

Helsingin Suunnistajat

40:27

+0:00

2.

Petter Halvorsen

Nydalens SK

41:24

+0:57

3.

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF

43:16

+2:49

4.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

44:46

+4:19

5.

Erik Bjørnerud

IL GeoForm

46:15

+5:48

6.

Per Kristian Stenshorne

Nydalens SK

49:53

+9:26

77 78

7.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd

52:58

+12:31

88

8.

Einar Jensen

Nydalens SK

54:19

+13:52

9.

Bjørn Solhjem

Sørkedalens IF

58:14

+17:47

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

59:38

+19:11

11.

Helge Standal

IL Koll

1:05:24

+24:57

12.

Martin Åm

IL GeoForm

1:17:36

+37:09

13.

Don Skantze

Tyrving IL

1:35:56

+55:29

DSQ

Magnus Sparrevik

IL Koll

1:05:01

79

Brutt

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

38:21

82 85 87 88 92 93 94 95 96 130

Brutt

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

55:48

82 83 84 85 87 88 92 96 130


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juni 2024, 20:12:17

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

137

Antall startet:

137